اتوبوس BRT یا اتوبوس صلواتی!!!

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا ایرانه

اینجا ایرانه

اتوبوس BRT یا اتوبوس صلواتی

امروز سوار اتوبوس BRT شدم.خدا پدر مادر بانی را اندازی اتویوسهارو بیامرزه:gol:.
حالا بماند که چه مکافاتی موقع سوار شدن کشیدم.

نکته ای که واسم جای سوال بود اینه که چرا هیچ نظارتی بر پرداخت بلیط و یا کشیدن کارت اعتباری توی این خطوط نمیشه؟!!!

تو یکی از این ایستگاهها که داشتم در مورد این موضوع فکر می کردم,دیدم از 10 مسافری که سوار بر اتوبوس شدند فقط 3 نفر کار اعتباری کشیدند و بقیه بدون پرداخت بلیط رفتند روی صندلی نشستند و هیچ کسی هم بهشون نگفت که چرا بلیط نمی دید؟

اونایی که شعورشون نمی رسه که بلیط بدهند که هیچ.......................:mad:
هیچ کسی هم ازشون نمی خواد که این کار رو بکنند

اونوقت می گن بودجه نداریم...................[FONT=&quot]:([/FONT]

عزیز دل برادر تو ایران چی درست بوده که این یکی درست باشه و شما هم دارین زود قضاوت می کنین. من خودم اوایل تابستون 1700 تومان تو کارتم بود رفتم خونه، اول مهر برگشتم و شادمان سوار اتوبوس شدم و کارت میکشم مینویسه که شما شارژ ندارین و لطفا کارت رو شارژ کرده و دوباره سعی کنید منم انقدر عصبانی شدم :wallbash: که تصمیم گرفتم هیچ وقت پول این اتوبوس های مزخرف رو ندم. تا قبل از این همیشه کارتمو کشیده بودم ولی چی بگم جز اینکه اینجا ایرانه....

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميليارد ميليارد دارن از پول ملت ميخورن حالا تو داري دعواي 4 تا دونه بليتو ميكني؟!

کاملا موافقم...:w12:
عزیز من مگه وقتی هر کی ساز خودش رو میزنه هر قیمتی که دلش میخواد هر چیزی رو میفروشه کسی هست که نظارت کنه؟؟؟؟؟؟؟
اینو مطمئن باش اگه حق ملت ضایع بشه اصلا مهم نیست ولی دولت خوب میتونه حق خودش رو بگیره...
انقدر بودجه داره که با مجانی سوار شدن یه عده اقتصادش به خطر نیفته...

arman23

عضو جدید
اتوبوس BRT یا اتوبوس صلواتی

امروز سوار اتوبوس BRT شدم.خدا پدر مادر بانی را اندازی اتویوسهارو بیامرزه:gol:.
حالا بماند که چه مکافاتی موقع سوار شدن کشیدم.

نکته ای که واسم جای سوال بود اینه که چرا هیچ نظارتی بر پرداخت بلیط و یا کشیدن کارت اعتباری توی این خطوط نمیشه؟!!!

تو یکی از این ایستگاهها که داشتم در مورد این موضوع فکر می کردم,دیدم از 10 مسافری که سوار بر اتوبوس شدند فقط 3 نفر کار اعتباری کشیدند و بقیه بدون پرداخت بلیط رفتند روی صندلی نشستند و هیچ کسی هم بهشون نگفت که چرا بلیط نمی دید؟

اونایی که شعورشون نمی رسه که بلیط بدهند که هیچ.......................:mad:
هیچ کسی هم ازشون نمی خواد که این کار رو بکنند

اونوقت می گن بودجه نداریم...................[FONT=&quot]:([/FONT]
ببين نشون ميده خوب وارد نيستي ها

اينا استراتژي دكتر پروفسور خلبان سردار قالبيبافه واسه انتخابات آينده

ديد احمدي نژاد از شهرداري به رييس جمهوري رسيد حالا اينم دلش ميخواد

وگرنه قرار به پول گرفتن باشه نميذارن يه سوووووسك از اونجا بدون بليط رد بشه

بالا