اتحاد جماهیر شوروی

پوتین

عضو جدید
ای بابا چطور نفهمیدین این کیه ؟
یکی‌ از همون بر و بکس قدیمی‌ خودمونه که به دنبال آزادی بیان ( حق داشتن زبان مادری ) میگرده
من هر چی‌ هم گزارش رد کردم خبری نشد از بستن حساب کاربر‌های مولتی‌ یوزر ...
متوجه نشدین هی‌ می‌پرسه " کی‌ از کشور‌های شوروی سابق اینجا هست؟ " منظورش همون آذر بایجانه دیگه :)
بهترین کار هم همینه که جوابش رو ندین این مدل ترول‌ها عاشق این هستن که بهشون غذا برسه ( همون جواب دادن به تاپیک ) اگر جواب ندین یواش یواش نابود میشن
عزیزدل شما خیلی شکاکی !!!! یه سر برو دکتر:biggrin:

پوتین

عضو جدید
من مسکو زندگی میکنم اینجا تبریز هستم یه مدت دیگه برمیگردم مسکو علاقه ای ب سیاست ندارم مدرک لیسانس (کارشناسی) دارم ........
شما هم یه چیز بگین.

پوتین

عضو جدید
من مسکو زندگی میکنم اینجا تبریز هستم یه مدت دیگه برمیگردم مسکو علاقه ای ب سیاست ندارم مدرک لیسانس (کارشناسی) دارم ........
شما هم یه چیز بگین.

پوتین

عضو جدید
شما هم یه چیز بگین.

ahmadpashaei

عضو جدید
آدم خودش رو میفروشه لااقل به آمرکا بفروشه که سرش به طنش بیارزه نه اون کمونیستهای گدا گشنه ذاتا دیکتاتور.شمام از آزادی بیان حرف میزنید با کشتن 10 میلیون روس در سیبری؟!!!!!!!!!! رو که نیست سنگ پای بادکوبه هست

پوتین

عضو جدید
آدم خودش رو میفروشه لااقل به آمرکا بفروشه که سرش به طنش بیارزه نه اون کمونیستهای گدا گشنه ذاتا دیکتاتور.شمام از آزادی بیان حرف میزنید با کشتن 10 میلیون روس در سیبری؟!!!!!!!!!! رو که نیست سنگ پای بادکوبه هست
ممنون از نظرتون :gol:
سگ زرد برادر شغاله وطن فروش خائنه مهم نیست به که بفروشه!!!!!!

در عوض سربلندی کشور مدیون اون کشتن هاست اگه اونا هم زنده بودن ماهم مثل الان شما بودیم.:D

پوتین

عضو جدید
خداحافظ من شنبه به روسیه برمیگردم برای همیشه.
خداحافظ ایران خداحافظ باشگاه مهندسان
طلب حلالیت التماس دعا

mah*

عضو جدید
روسیه مگه اینترنت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این همه توی صفحه های قبل پست گذاشتی و دم از روسیه زدی حتی یه نت هم نداره که بیای اینجا به بچه هها سر بزنی؟؟؟؟:biggrin: