ابزار دقيق تاسيسات انتقال گاز

mehrab2585

عضو جدید
از دوستان مهندسي برق كنترل و علاقه مندان به ابزار دقيق دعوت مي نمايم كه يك تاپيك جديد در مورد ابزار دقيق صنايع نفت و گاز را شروع كنيم.
لطفا نظر بدهيد.

maverick

عضو جدید
با سلام :smile:
موافقم ، من مقدار بسیار کمی در ابزار دقیق ایستگاهای تقویت فشار گاز کار کردم خوشحال میشم اگه بتونم کمی بکنم .

شاد باشید

farizin

عضو جدید
از دوستای عزیزم میخوام که کلیه مطالب مربوط به ابزار دقیق رو تو یه تاپیک بنویسند تا مطالب پراکنده نشه
باور کنین ابزار دقیقی که تو صنعت گاز به کار میره ، همونی هست که تو سایر صنایع هست.شاید تیپ سنسور ها و اکچویتور ها فرق کنه...والا مطالب همونه
از مدیران عزیز التماس میکنم تاپیک های تکراری رو حذف کنند...سروران گرامی میدونین چند تاپیک ابزار دقیق تو این قسمت مجموعه مهندسی برق هست؟:cry:
اگه همه تکنین و مطالب همشون رو تو یه تاپیک قرار بدین ، هم دسترسی راحت میشه و هم همه دوستان استفاده بهتری میبرند.
با تشکر ار همتون

maverick

عضو جدید
با سلام :smile:
من مخالفم ، شما یه نگاهی به تابیک ابزار دقیق سایت بندازید ، نه سرش مشخصه نه تهش !
n نفر سئوال کردن 1 نفر نصفه نیمچه یه جوابکی داده ، بعضی ها از سئوالات درخواست هستن نه سئوال و ...
بهتره انجمنی بعنوان انجمن ابزار دقیق ایجاد بشه نه تاپیکی مثل اینی که تو سایت هست خوبی انجمن اینه که سئوالات و جوابها دسته بندی شده ارائه میشن و کسی که میخواد چیزی چیدا کنه راحتر میتونه به جواب برسه

شاد باشید

farizin

عضو جدید
دوست عزیزم...اگه اون کار رو بکنن که دیگه خیلی عالی میشه....ولی اگه نکنن..ترجیحا دوست دارم مطالب ابزار دقیق یه جا جمع باشه..این جوری بررسی اونم راحتتر میشه...
همینطور هست برای خیلی مطالب دیگه که از هر کدوم شاید 20 تاپیک اینجل موجود باشه:(:surprised:

محمد فرزانه

عضو جدید
اگه تالار مهندسی برق شاخه هاش ریزتر میشد خیلی بهتر بود و این مشکلات پیش نمیو مد
مثلا کنترل به شاخه های
ابزار دقیق
plc
و خیلی از گزینه های دیگه بخش بندی میشد بهتر بود
یا الکترونیک به شاخه هی
مدارات مجتمع خطی
دیجیتال
میکرو کنترلر
و....
اینطوری بازدید تالار برق هم زیادتر میشه
مثلا همین دوستمون مستقیقم میرفتن ابزار دقیق و اگه موردی نبود اضف میکردن و نه اینکه کلی و از صفر مطرح کنند

بالا