*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این mode جدیده با جالت مخفی میان تو باشگاه!

چه جوری از در رد میشن! یعنی هیشکی نیست چکشون کنه!

در ضمن فعالبت مفید رو کسی نیست تعریف کنه!

یه سوال!

این تاپیک چقدر رشدش زیاده ! بررسیش کردم در روز ۴-۵ صفحه رشد می کنه!

فقط هم ۲ عضو خیلی فعال داره! میشه دلیل علمیش رو بگین!

میره صفجه ی اصلی یه دفعه می بینی باز این تاپیک اومد بالا! 8))))

چقدر هم توش آشنایی زیاده! ;))))
این گفتگو ها چه جوری به وجود میاد نمی دونم!!!!! :))))))

هر دم از این باغ بری می رسد......:D

دوست عزیز سلام:gol:

آیا انصافه که ما فعالیت مفید وعلمی یک تالار رو فقط به خاطر وجود چنین بخشی در اون نادیده بگیریم .....

توی این تالار هر کس میتونه دنبال هر مطلب علمی بگرده و به راحتی جواب بگیره البته مطمئنا نباید در تاپیکی با عنوان "آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر " انتظار پیدا کردن مطالب علمی و مفید رو داشته باشین.....

من کسایی رو میبینم که به صورت کاملا فعال و جدی در قسمت های علمی تالار فعالیت میکنن و شاید یک بار هم وارد این تاپیک نشدن ...البته این بدین معنی نیست که کسایی هم که وارد این تاپیک میشن هیچ فعالیت مفید دیگه ای نداشته باشن.... درواقع هر کس هدف خودشو در اینجا دنبال میکنه....یکی برای تفریح .......یکی برای افزودن بار علمی خودش...یکی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتش با دیگران و........

شریف جان مدیر محترم........یه درخواستی داشتم......

شما که تاپیک رو از مهم بودن درآوردین (که البته کار خوبی هم کردین عنوان مهم برای تاپیکای علمی مناسبه:gol:)میشه لطف کنین عنوانش رو هم عوض کنین.......مثلا :"آشنایی و گفتگوی غیر علمی و به ندرت علمی بچه های کامپیوتر"...که هم اینقدر به اعصاب دوستان خدشه وارد نشه و هم هدف و محتوای تاپیک کاملا مشخص باشه تا کسانی که از حرفای غیر علمی متنفرن اصلا روی عنوان این تاپیک کلیک نکنند.......ممنون:gol:

kaylee

عضو جدید
هر دم از این باغ بری می رسد......:D

دوست عزیز سلام:gol:

آیا انصافه که ما فعالیت مفید وعلمی یک تالار رو فقط به خاطر وجود چنین بخشی در اون نادیده بگیریم .....

توی این تالار هر کس میتونه دنبال هر مطلب علمی بگرده و به راحتی جواب بگیره البته مطمئنا نباید در تاپیکی با عنوان "آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر " انتظار پیدا کردن مطالب علمی و مفید رو داشته باشین.....

من کسایی رو میبینم که به صورت کاملا فعال و جدی در قسمت های علمی تالار فعالیت میکنن و شاید یک بار هم وارد این تاپیک نشدن ...البته این بدین معنی نیست که کسایی هم که وارد این تاپیک میشن هیچ فعالیت مفید دیگه ای نداشته باشن.... درواقع هر کس هدف خودشو در اینجا دنبال میکنه....یکی برای تفریح .......یکی برای افزودن بار علمی خودش...یکی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتش با دیگران و........

شریف جان مدیر محترم........یه درخواستی داشتم......

شما که تاپیک رو از مهم بودن درآوردین (که البته کار خوبی هم کردین عنوان مهم برای تاپیکای علمی مناسبه:gol:)میشه لطف کنین عنوانش رو هم عوض کنین.......مثلا :"آشنایی و گفتگوی غیر علمی و به ندرت علمی بچه های کامپیوتر"...که هم اینقدر به اعصاب دوستان خدشه وارد نشه و هم هدف و محتوای تاپیک کاملا مشخص باشه تا کسانی که از حرفای غیر علمی متنفرن اصلا روی عنوان این تاپیک کلیک نکنند.......ممنون:gol:

سلام

نه اول هم گفتم هر کسی خودش می دونه چه جوری رفتار کنه. من هم به شوخی این مطلب رو گفتم چون یکی از دوستان توی این فروم گفت زیاد هر چیزی رو جدی نیگیر. من هم شوخی کردم! همین جوری جناب babak.php شوخی کردند.

هیچ قصد بدی هم نداشتم چون همین دوست خوبمون اول به من گفتند ....

ولی یه چیزی حداقل توی صفحه اصلی نیاد خوبه ...
یعنی طوری بشه که جز تاپیک های خوانده شده قرار بگیره ...
چون این جوری خیلی از تا پیک از جواب میفتن و شاید هم به فراموشی سپرده بشه.

بعد من نه اینجا ناظرم نه مدیر و نه هیچ چیز دیگه ...
ولی وقتی دوستان توی این فروم میگن نصف بیشتر پست ها اسپم است آدم کلافه میشه :razz: خودم من چندین تاپیک رو کامل خوندم فقط صفحه اولش خوبه بعدش یه عالمه پست های الکی میاد که ربطی به اون نداره.

من قصدم شوخی بود نه چیزه دیگه... اگر جدی می بود که الان اینجوری بودم :mad::w00:
انصافا اولین جایی که انقدر دارم اسپم تو تاپیک ها می بینیم (این تاپیک رو مدنظرم نیست)

البته بماند که الان هم میدونم دوستان چه فکری راجع به من می کنند ولی خوب مهم نیست...

این هم میگذره....:w04:

:gol:

kaylee

عضو جدید
مگه نمیگی با فولتر شکن و چیز پی ان و .. میره ؟
اگه میره با اینا ، مشکل از ای پی خودته دیگه !
این هم که برمیگرده به isp ـت

گفتم با یکی ای اس پی دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داره....

فکرم نمی کنم ای اس پی مشکل داشته باشه هر چی هست زیره سر این مخا**ات است که این جوریه...

یک سری از سایت های https دیگه هم از کار افتاده در حالی که قبلا کار میکردند. سایتهاش درست و حسابی بودند نه از این الکی ها ... کلا با S اش مشکل داره...

salam.6864

عضو جدید
سلام

نه اول هم گفتم هر کسی خودش می دونه چه جوری رفتار کنه. من هم به شوخی این مطلب رو گفتم چون یکی از دوستان توی این فروم گفت زیاد هر چیزی رو جدی نیگیر. من هم شوخی کردم! همین جوری جناب babak.php شوخی کردند.

هیچ قصد بدی هم نداشتم چون همین دوست خوبمون اول به من گفتند ....

ولی وقتی دوستان توی این فروم میگن نصف بیشتر پست ها اسپم است آدم کلافه میشه :razz: خودم من چندین تاپیک رو کامل خوندم فقط صفحه اولش خوبه بعدش یه عالمه پست های الکی میاد که ربطی به اون نداره.

انصافا اولین جایی که انقدر دارم اسپم تو تاپیک ها می بینیم (این تاپیک رو مدنظرم نیست)

البته بماند که الان هم میدونم دوستان چه فکری راجع به من می کنند ولی خوب مهم نیست...

گریه نکن منم گریم میگیره:crying2::crying2:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منم خوبم :w14:
چه خبرا؟:w05::w26:
میخای یارانه بدن اسمتو نوشتی؟؟:surprised::surprised:
اول مهر مدارس و دانشگاهها و حوزه های علمیه باز میشن
رییس جمهور رفته نیویورک
بنزین الانه که گرون بشه
باز هم خبر خواستی بگو:w02:
برو به تاپیک #C سر بزن تو امضام هس
تا کجا خوندی؟؟
اصلا" شرکت کردی؟؟:w24::w24:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اگر کسی بخواد به تاپیکای دیگه سر بزنه چه اشکال داره یه نگاهی ام اینجا میکنه و بعدش میره سراغ تاپیکای دیگه :D

این حرفتونو کاملا قبول دارم..... بنده هم به شدت با اسپم در تاپیکای علمی مخالفم.:mad:

خب حالا چرا قهر میکنی رفیق :gol:والا من هم از بس جدیدا این شکایتو را از این تاپیک میبینم این حرفا رو زدم ......آخه خیلیا فقط ادعا دارن و هیچی دیگه(البته جسارت نباشه منظورم شما نیستینا;) )
:w14:سلام بچه ها خوبید یانه؟:w33::w32:

منم خوبم ;)

ولی انگار تو بهتری عزیزم :biggrin:

salam.6864

عضو جدید
میخای یارانه بدن اسمتو نوشتی؟؟:surprised::surprised:
اول مهر مدارس و دانشگاهها و حوزه های علمیه باز میشن
رییس جمهور رفته نیویورک
بنزین الانه که گرون بشه
باز هم خبر خواستی بگو:w02:
برو به تاپیک #C سر بزن تو امضام هس
تا کجا خوندی؟؟
اصلا" شرکت کردی؟؟:w24::w24:
اقا معلم شرکت کردم ولی چندروزیه که عقب افتادم:book::w09::w05:

salam.6864

عضو جدید
اگر کسی بخواد به تاپیکای دیگه سر بزنه چه اشکال داره یه نگاهی ام اینجا میکنه و بعدش میره سراغ تاپیکای دیگه :D

این حرفتونو کاملا قبول دارم..... بنده هم به شدت با اسپم در تاپیکای علمی مخالفم.:mad:

خب حالا چرا قهر میکنی رفیق :gol:والا من هم از بس جدیدا این شکایتو را از این تاپیک میبینم این حرفا رو زدم ......آخه خیلیا فقط ادعا دارن و هیچی دیگه(البته جسارت نباشه منظورم شما نیستینا;) )

منم خوبم ;)

ولی انگار تو بهتری عزیزم :biggrin:
اره ممنون :w14::w17:
اخه میخوایم بریم دانشگاه:biggrin::biggrin::w16::w42::w25::w25::w25::redface: