*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ما شدیم یخمک شو ما شدین نوشمک؟:razz:

خودتی !

نخیرشم من جرقه ام !

چی میگه ؟! منم چیپسم حتما ؟!

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرشم من جرقه ام !

خودتی !

چی میگه ؟! منم چیپسم حتما ؟!

تو...ممممممممم.....
برنجکی ! مودونی چیه ؟!

:surprised:
نگیییییینننننن:cry:
:gol:سلام به دوستان عزیز مهندس خودمان:gol:
شب همگی بخیر
ساعت 00:07 بامداد 20دیماه 1390
اینجا مشهد است...رادیو پیام:D
سلام مهندس....درس و مشقات تموم شد؟؟:w10:

• Like
واکنش ها: m2kz

m2kz

عضو جدید
:surprised:

اینجا مشهد است...رادیو پیام:D
سلام مهندس....درس و مشقات تموم شد؟؟:w10:
سلام سهراب جونم،خوبی داداش؟
نه،تازه میخاد شروع شه
اتفاقا موقع نوشتن یاد قدیما افتادم.یادته روز اولی که من اومدم،نوشته بودی کی دیرتر میخابه،ساعتم اعلام کنه؟یادش بخیر

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سهراب جونم،خوبی داداش؟
نه،تازه میخاد شروع شه
اتفاقا موقع نوشتن یاد قدیما افتادم.یادته روز اولی که من اومدم،نوشته بودی کی دیرتر میخابه،ساعتم اعلام کنه؟یادش بخیر

آره عزیز دلم....:gol:منم یاد اون موقع منم انداختی....اون موقع اینجا 4 تا پایه ثابت داشت، من و زهرا و علی و شقایق.....
همیشه هم خودم از همه دیرتر میخوابیدم....تا 4 صبح بیدار بودم....واقعا دوران خوبی بود.....
حیف....همیشه یکی میاد و یکی میره....البته من هنوز با 3 تاشون در ارتباطم.....فقط از شقایق خانم بی خبریم....امیدوارم موفق باشه هرجا هست.....
خوب شما از درسا چه خبر؟؟ موقع امتحاناته؟؟ تموم میشه، بعد مثل من حسرت یه ساعت رفتن کلاس و کنار دوستات نشستن رو پیدا میکنی.....واقعا این روزا عالیه....خیلی قدرشو بدون....
منم برم کم کم بخوابم...فردا باید برم سرکار بیدار نمیشم.....
خیلی خوشحالم کردی....شبت بخیر:gol::gol::gol:

m2kz

عضو جدید
آره عزیز دلم....:gol:منم یاد اون موقع منم انداختی....اون موقع اینجا 4 تا پایه ثابت داشت، من و زهرا و علی و شقایق.....
همیشه هم خودم از همه دیرتر میخوابیدم....تا 4 صبح بیدار بودم....واقعا دوران خوبی بود.....
حیف....همیشه یکی میاد و یکی میره....البته من هنوز با 3 تاشون در ارتباطم.....فقط از شقایق خانم بی خبریم....امیدوارم موفق باشه هرجا هست.....
خوب شما از درسا چه خبر؟؟ موقع امتحاناته؟؟ تموم میشه، بعد مثل من حسرت یه ساعت رفتن کلاس و کنار دوستات نشستن رو پیدا میکنی.....واقعا این روزا عالیه....خیلی قدرشو بدون....
آره یادمه،همیشهم دوتا دوتا کل کل میکردین،منم ناشناس بودم وسط شماها،نمیدونستین کدوم وریم،یاد باد آن نصف شب ها یاد باد
درسا خوبن،اونام دارن میان یواش یواش
منم خیلی خوشحال شدم
شبت بخیر عزیزم:heart:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی ... :confused:
اینجا چرا همه خشنن :cry:

سیلام بر گمگشته ی تالارمان:d

نه باو خشن کجا بود....از مهلفونی زیاده:dاصن مهلفونتر و ژیگرتر از میم کامی ها جایی دیدی شوما؟:redface:

سلام همکاری:d

علی زیاد داشتیم شفاف سازی کن کدوما رو میگی؟

کی ؟تو دیرتر میرفتی؟:surprised:من از اون موقع که یادم میاد تو مرغ بودی:dکلا خودم عضو همیشه آن تالار بودم:)

پیرمرد شدی رفت همکارجان:دییییییییی

راستی شاگرد سلام:دی

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
in avalin poste finglisham hast chon keypad farsi daram; vali nemidoonam chetor faal konam :biggrin:

ye bar tu anjoman e dg finglish post dadam; ban shodam :biggrin:

milititi*

عضو جدید
بوی شوم امتحان آید همی
یار صفر مهربان آید همی
ما ز تعلیم خسته ایم
دل به امید تقلب بسته ایم
ما برای کسب مدرک آمدیم
نی برای درک مطلب آمدیم

:cry:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خب دیگه در جهت نابود نشدن سایتم در طرح اینترنت ملی سرورهاش رو دارم منتقل میکنم به هاست وطنی :)