آرشیو نقشه و رتبه قبول شدگان در آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.alinejadian

عضو جدید
از دوستان عزیزی که در آزمون طراحی خرداد 93 قبول شده اند خواهشمند است پلان ها و .. خود را به همراه نمره قبولی جهت کمک به بقیه دوستان در این تاپیک قرار دهند. با تشکر;)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
s.salar قبولی در آزمون خرداد با نمره 26

s.salar قبولی در آزمون خرداد با نمره 26

#195 و #196 و #198

برای دیدن کار دوستمون بر روی لینک های زیر کلیک کنید....

با اجازه دوست من... و تبریک برای قبولی شما در آزمون طراحی :gol::gol:

holooooooo

کاربر ممتاز
arefeh قبولی در آزمون خرداد با نمره 34

arefeh قبولی در آزمون خرداد با نمره 34

#261 و #378
برای دیدن کار دوستمون بر روی لینک بالا کلیک کنید....
با اجازت دوست من... و تبریک برای قبولیت در آزمون طراحی عزیزم :gol::gol:

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
نسیب قبولی در آزمون خرداد با نمره 31

نسیب قبولی در آزمون خرداد با نمره 31

#549 و #555 و #556
برای دیدن کار دوستمون بر روی لینک بالا کلیک کنید....
با اجازت دوست من... و تبریک برای قبولیت در آزمون طراحی :gol::gol:

simai

عضو جدید
ممکن هست برای دوستان که بگن از کدوم استان بودن کا قبول شدن؟

arefeh

کاربر ممتاز
مثل اینکه کسایی که باکس پله رو وسط گرفتن قبول شدن همه

شما چون در طبقات دو واحد داره مجبوری باکس پله رو در راستای وسط بگیری دوست عزیز...اگر بخوای کار از نظر داخلی واحدها درست و منطقی در بیاد و فضای پرت به حداقل برسه

m.alinejadian

عضو جدید
خانم عارفه:
درست میفرمایید .ولی در این صورت پلان همکف خراب میشه از لحاظ تجاری بودن و اینکه دید اصلیش خراب میشه.

arefeh

کاربر ممتاز
خانم عارفه:
درست میفرمایید .ولی در این صورت پلان همکف خراب میشه از لحاظ تجاری بودن و اینکه دید اصلیش خراب میشه.

مهندس دید اصلا خراب نمیشه. بر تجاری خود من حدود 8متر فکر کنم بود. و انباری و مدیریت رو هم جایی انداختم که فضایی مفید تجاری داشته باشم. و تجاری به نسبت بقیه دوستام که کارشان سر جلسه دیدم بیشتر بود.

habibbehroo

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزيز و همچنين سركار خانم عارفه
در مورد نقشه ترسيمي خانم عارفه تعداد موردي كه به نظرم ميرسه توجه نشده توضيحي بدم كه بقيه بچه ها اين موراد را حتما در نظر بگيرن و اشتباهات را تكرار نكنن
خانم مهندس بهتر بود اين مواردرو در نظر ميگرفتين
1- فضاها در پلان خرد شدن بنحوي كه فقط خواستين حدو حدود و ضوابط رعايت بشه در حالي كه اصلا هندسه خوب در كار ديده نميشه و اين كار هميشه تو كار اجرا مشكل ساز بوده شما در عين حال كه ميتونستين سيركولاسيون خوبي طراحي كنين ميتونستين هندسه خوبي برا طرحتون ايجاد كنين.
2- تو طرح خواستين يه كاراي بكنين ولي مثل اين بوده كه فضاهارو به زور تو پلان گنجاندين براي رفع اين مشكل هميشه بايد يك چهار چوب براي پلانتون در نظر بگيرين.
3- اندازه كمدها و شكل هندسشون به هيچ عنوان قابل قبول نيست
4- هندسه و نورگيري پذيراي يكي از واحدهاي طبقه اول و دوم خوب نيست
5- تو طراحي تراس اگه توجه كنين تناسب تراستون نسبت به اشپز خانه بزرگه
6- تو پاسيو در طبقات بايد توجه بشه كه از عرض و طولشون به هيچ عنوان نسبت به هم ديگه كم نشن يعني اينكه تو طبقه اي طولش 6 متر و در طبقه .اي ديگه طولش به 4 متر تقليل پيدا نكنهه
7-در اكس بندي پلانها بايد توجه بيشتري كنيم در اين طرح اكس بندي پلانها ناقص ميباشد لازمه كه تو قسمتهاي كه پخ وجود دارد و اكس ستون نسبت به ستون بالاي اختلاف دراد و در يك راستا نميباشد بايد حتما اكس گذاري براي هر ستون بصورت جدا گانه صورت بگيره و اندازه گذاري بشه
8-هميشه بايد به تميز كاري توجه بشه
9- كد قسمت تاسيسات بايد درج شود به علت اينكه كامل مشخص شود كه كف تاسيسات نسبت به كف پاركينگ پايينتر قرار گرفته و سر گير نميباشد.
10-پارتيشن بندي و سير كولاسيون طبقه همكف قابل قبول نيست بطوري كه دسترسي انباري بصورت راحت واسان صورت بگيرد تا مزاحم قسمت لوازم فروش نباشد.
يه تعداد مشكلات كوچيكي هم هست كه ميشه به اونا زياد توجه نكرد
ممنون موفق باشين

holooooooo

کاربر ممتاز
مرسی مهندسhabibbehroo
به غیر از کار خانم عارفه دو کار دیگه هم در آرشیو هست، اگر ممکنه ایراد اونارم بفرمایین......

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد نقشه ترسيمي خانم عارفه تعداد موردي كه به نظرم ميرسه توجه نشده توضيحي بدم كه بقيه بچه ها اين موراد را حتما در نظر بگيرن و اشتباهات را تكرار نكنن
1- فضاها در پلان خرد شدن بنحوي كه فقط خواستين حدو حدود و ضوابط رعايت بشه در حالي كه اصلا هندسه خوب در كار ديده نميشه و اين كار هميشه تو كار اجرا مشكل ساز بوده شما در عين حال كه ميتونستين سيركولاسيون خوبي طراحي كنين ميتونستين هندسه خوبي برا طرحتون ايجاد كنين.
2- تو طرح خواستين يه كاراي بكنين ولي مثل اين بوده كه فضاهارو به زور تو پلان گنجاندين براي رفع اين مشكل هميشه بايد يك چهار چوب براي پلانتون در نظر بگيرين.
6- تو پاسيو در طبقات بايد توجه بشه كه از عرض و طولشون به هيچ عنوان نسبت به هم ديگه كم نشن يعني اينكه تو طبقه اي طولش 6 متر و در طبقه .اي ديگه طولش به 4 متر تقليل پيدا نكنهه
7-در اكس بندي پلانها بايد توجه بيشتري كنيم در اين طرح اكس بندي پلانها ناقص ميباشد لازمه كه تو قسمتهاي كه پخ وجود دارد و اكس ستون نسبت به ستون بالاي اختلاف دراد و در يك راستا نميباشد بايد حتما اكس گذاري براي هر ستون بصورت جدا گانه صورت بگيره و اندازه گذاري بشه
9- كد قسمت تاسيسات بايد درج شود به علت اينكه كامل مشخص شود كه كف تاسيسات نسبت به كف پاركينگ پايينتر قرار گرفته و سر گير نميباشد.
10-پارتيشن بندي و سير كولاسيون طبقه همكف قابل قبول نيست بطوري كه دسترسي انباري بصورت راحت واسان صورت بگيرد تا مزاحم قسمت لوازم فروش نباشد.
ممنون موفق باشين
ممنون از نظرتون راجب کار خانم عارفه
ولی بهتره این هندسه های خوبی که میفرمایین با تصویر نشون بدین که بهتر مطلبو دریافت کنیم /مرسی

aydaaaa

کاربر بیش فعال
مهندس دید اصلا خراب نمیشه. بر تجاری خود من حدود 8متر فکر کنم بود. و انباری و مدیریت رو هم جایی انداختم که فضایی مفید تجاری داشته باشم. و تجاری به نسبت بقیه دوستام که کارشان سر جلسه دیدم بیشتر بود.

بر عکس کار من که تجاریم خیلی کوچیک بود و به زور تقسیم فضا کردم و به نظر خودم بزرگترین ایراد کارم همین بود ولی با جانمایی پلم واقعا کاری نمیشد کرد:(

arefeh

کاربر ممتاز
پست موقت

پست موقت

.........
ممنون موفق باشين

با وجود این ایرادهای بی اساس و غیر منطقی که عرض کردید بازم ممنون که نظر دادید

ولی اگر واقعا مشکلی با قبولی بنده دارید خیلی راحت میتونید اعتراض کنید به سازمان مقررات تا دوباره کار بنده بررسی بشه......و اگر هم قصدشو دارید کافیه پیام خصوصی بزنید تا شماره داوطلبی و بقیه مدارک مورد نیاز رو خدمتتون بدم....اینقدر حرص خوردن نداره.....هر چند اگر مشکل از پایه هست و به قول شما عزیزان بنده شانسی قبول شدم با این حساب اسکیس ارشد سراسری هم که همزمان با این آزمون دادم و درصد بالایی هم گرفتم باید اونو هم شانسی قبول شده باشم....با این حساب عجب خرشانسی هستم من:Dخودم نمیدونستماااا:biggrin:

فقط خواهشی که دارم دوستان اینجا به امید استفاده از مطالب مفید میان به خاطر کینه ای که از من دارید کاری نکنید که گمراه بشوند....مهندس ریاحی عزیز و آقا فرزاد و خانم agin که از همه شماها و من و دیگران تجربشون بیشتره ایرادات کار بنده رو گفتن و دستشونم درد نکنه....ایشالله در نقشه های اجرایی اون مشکلات رو تکرار نخواهم کرد

درهر صورت از دوستانی که اینجا برام خیلی عزیزن هلووو جون که فقط به خاطر اون اینجا میومدم چون قول بهش داده بودم آقا فرزاد که خوب یه مهندس واقعی هستن از لحاظ شخصیت برخورد همه چی.....مهندس ریاحی که افتخار آشنایی بیشتر بعد از نتایج آزمون رو داشتم...ایمان و بهار و مهدیه عزیز همینطور عارفه جان تشکر میکنم....همینطور آقا حامد که خوب در یکی از تاپیکها با اینکه با هم برخورد زیادی نداشتیم اما خیلی خوب عدم حضورمو حس کردند و از این بابت خوشحالم که در این حد وجود داخلی داشتم:)
انشالله به امید موفقیتهای بیشتر در تمام مراحل زندگیتون ....
این آخرین پست بنده است در این بخش سایت و خوب کلا جهت راهنمایی دوستان میومدم و بیشتر وقتمو میگرفت اما فکر نکنم به راهنمایی ها بنده دگ نیازی باشه اینجا دوستانی هستن که اطلاعاتشون از من خیلی بیشتر هست...منم دگ باید به مقاله نویسی و دکترا فکر کنم و اینجا بودن فایده ای جز اینکه بیشتر اجازه بدم شخصیتمو بیارند پایین نداره.......ولی از یه جهت..... خیلی خوشحالم و خدارو هم شاکرم.....
از مدیران عزیز هم بسیار ممنونم به خاطر صبوری بابت بعضی مسائل....و آخرین درخواست بنده از این قسمت سایت ازشون اینه که پستهای مرتبط با نقشه کار بنده حذف بشه که خوددرگیری دیگه به وجود نیاد... کار بنده هم برای کسی مفید نیست جز اینکه ایراد زیاد داره و نقاشی هست و کلا شانسی نمره 34 رو بهم دادن...و اینکه نمیخوام در نبود بنده ایجاد تنش کنه....:redface:
موفق باشییییییییییییییییییییید:heart::gol:

آخرین ویرایش:

habibbehroo

عضو جدید
سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم
با توجه به اينكه درگير كارام بودم و هستم ولي باز چشم كارهاي ديگر دوستانرو باهم برسي ميكنيم.
تو كار دوست خوبمون s. salar نكته زير بايد حتما در نظر گرفته بشه
1- اولين چيزي كه تو اين كار هست و زود به چشم ميخوره باكس راه پله هست .ببينيد جانماي پله بسيار خوب ميباشد ولي حتما لازم نيست كه باكس پله مستطيل در بياد در اين طرح جبهه بيروني پله ضعف كار ميباشد و اين قناسيرو ميتوان در چشم پله اعمال كرد.
2-از وسط رمپ معلول تير سازه اي رد ميشود و اين از نظر اجرا قابل اجرا نيست براي حل اين مشكل سعي كنيد خودمونو درگير رمپ نكنيم تو كتاب مقررات مسن شهر سازي مقرر شده كه اگه اختلاف سطح بيش از 60 سانتيمتر باشد ميتوان از جك معلول استفاده كرد .درسته تو ايران معمول نشده ولي تو اين كتاب كه خود مسن تاليف كرده مجوز ترسيم جك معلول را به ما داده.
3- تو طبقه همكف ديد اصلي لوازم التحريري گرفته شده شما ميتونستيد يه فيلتر مستقيم و كم هجم بر اين طرح داشته باشيد
4-در طبقه همكف فقط درب براي باكس پله كافيست و درب دوم مانع سرعت عمل خروج افراد در هنگام خطرات ميباشد
5- تو زيرزمين در قسمت رمپ ماشين دقت شود كه يك متر قسمت بالاي و همچنين يك متر قسمت پاييني با شيب 10 درصد تعريف شود
6- نور گيريا خوب تعريف شدن ولي هنگام ورود به واحدها سعي كنيد حتما با يه كشادگي فضا روبرو شويد حداقل 1.60 در 1.60
7- در مورد شيب بندي و برش نظري ندارم
8- در مورد اينكه واقعا بتونيم تمام كارارو برسونيم ترسيم كنيم بعد از طرح اوليه سعي كنيد هميشه اول اكس بنديارو با خط خيلي نرم تو پلانها ترسيم كنيد و دوم سريع ستون گذاري كنيد سومباكس پله و اسانسور و بعد پارتيشن بندي پلان با توجه به اكس بندي كه كردين خود خطهاي نرم شمارو بسيار راحت راهنمايي خواهد كرد و ميتوانيد از اون خطها به عنوان قائمه خطوط ديگه استفاده كني.م
و در اخر بايد خدمت دوستان عرض كنم خيلي دوس دارم واضحتر بصورت ترسيمي در حد توان راهنماي كنم ولي واقعا درگير كارامم.
ممنون موفق باشين

riahi_arc55

عضو جدید
ممنون موفق باشين

دوست عزیز از نقدی که بر کار داشتید متشکرم ولی به نظر من بهتره در نقدی که نسبت به کارهای دوستانمون داریم این نکته رو در نظر بگیریم که طراحی های انجام شده برای آزمون نظام مهندسی بوده و همونطور که میدونید این آزمون صرفا بر پایه ضوابط موجود در مباحث مقررات ملی ساختمان و ملاک عمل شهرداری می باشد و خط کشی که در زمان نقد بر دست میگیریم باید از جنس ضوابط فوق باشه . به نظر من نقد شما بیشتر جنبه آکادمیک طراحی رو در نظر گرفته که در دانشگاهها تدریس میشود .متاسفانه تدریس در دانشگاهها با واقعیت طراحی شهری و ضوابط دست و پا گیری که دست طراح رو در طراحی میبنده اشنا نیستند.
و بیشتر بر پایه طراحی های آزاد و بدون ضابطه انجام میشه. ولی طراحی هایی چون آزمونهای نظام مهندسی دارای ضوابط و محدودیتهای زیادی هستش و زمان آزمون و استرس اون و پیچیده کردن عمدی سوال به جهت ماهیت آزمونی مزید بر این علت میگردد که سوالات آزمون دارای یک یا دو راه حل بیشتر نباشد. و اکثرا با توجه به ابعاد شیت آزمون حداقل فضاها را میتوان در نظر گرفت. بحثهایی مثل هندسه خوب و سیرکولاسیون با توجه به تمامی شرایطی که آزمون داره خیلی سخته که تو طرح پیاده بشه و مد نظر مصححین نیز نمیباشد .مثلا بحث هندسه پله ها که درنقد کار بعدی فرمودید: بهتر بود قناسی تو چشم پله حل میشد و این موضوع در مبحث آتشنشانی از مباحث مهم هستش و در آزمون این امکان وجود نداره و نمیتونیم از چشم پله استفاده کنیم.
و این رو هم در نظر بگیریم که کار خانم مهندس عارفه نمره قبولی دارند و مسایل اصلی مثل پارکینگ و پله و غیره در اون به خوبی حل شده .
البته مسایلی هم تو کارشون بوده که با کمک و استقبال خودشون در تاپیک دیگری اونها رو حل کردیم و طبیعتا نمره ای که ازشون کم شده بخاطر همین اشکالات بوده.
ما حتی به صورت تصویری هم کار دوستان رو اگر نقد کنیم باید اینو مدنظر بگیریم که شرایط ما با شرایط آزمون خیلی فرق میکنه کما اینکه من قسمتهایی از کار ایشون رو با نقشه پیشنهادی خودم اصلاح کردم که خودشون هم خیلی استقبال کردند .
در پایان من نظرم این هستش که اگر نقدی میکنیم بهتره برای اون وقت بگذاریم و راهکارهای اون رو هم به دوستان بگیم تا جنبه آموزشی داشته باشه چون این دوستانی که عکس کارهاشونو در زمان آزمون
گرفتند با توجه به اینکه بردن موبایل و غیره...تخلف بوده تنها هدفشون کمک به دوستانشون بوده و اگر صرفا سختگیرانه اشکال کارهاشونو بگیریم هم اونهارو ناراحت کردیم و مطمعنا در دوره های بعدی کسی جرات به اشتراک گذاشتن کارش رو نخواهد داشت و این موضوع هدفهای آموزشی تاپیکها رو دنبال نمیکنه و از هدفهامون دور خواهیم شد.

موفق باشید

habibbehroo

عضو جدید
دوست عزیز از نقدی که بر کار داشتید متشکرم ولی به نظر من بهتره در نقدی که نسبت به کارهای دوستانمون داریم این نکته رو در نظر بگیریم که طراحی های انجام شده برای آزمون نظام مهندسی بوده و همونطور که میدونید این آزمون صرفا بر پایه ضوابط موجود در مباحث مقررات ملی ساختمان و ملاک عمل شهرداری می باشد و خط کشی که در زمان نقد بر دست میگیریم باید از جنس ضوابط فوق باشه . به نظر من نقد شما بیشتر جنبه آکادمیک طراحی رو در نظر گرفته که در دانشگاهها تدریس میشود .متاسفانه تدریس در دانشگاهها با واقعیت طراحی شهری و ضوابط دست و پا گیری که دست طراح رو در طراحی میبنده اشنا نیستند.
و بیشتر بر پایه طراحی های آزاد و بدون ضابطه انجام میشه. ولی طراحی هایی چون آزمونهای نظام مهندسی دارای ضوابط و محدودیتهای زیادی هستش و زمان آزمون و استرس اون و پیچیده کردن عمدی سوال به جهت ماهیت آزمونی مزید بر این علت میگردد که سوالات آزمون دارای یک یا دو راه حل بیشتر نباشد. و اکثرا با توجه به ابعاد شیت آزمون حداقل فضاها را میتوان در نظر گرفت. بحثهایی مثل هندسه خوب و سیرکولاسیون با توجه به تمامی شرایطی که آزمون داره خیلی سخته که تو طرح پیاده بشه و مد نظر مصححین نیز نمیباشد .مثلا بحث هندسه پله ها که درنقد کار بعدی فرمودید: بهتر بود قناسی تو چشم پله حل میشد و این موضوع در مبحث آتشنشانی از مباحث مهم هستش و در آزمون این امکان وجود نداره و نمیتونیم از چشم پله استفاده کنیم.
و این رو هم در نظر بگیریم که کار خانم مهندس عارفه نمره قبولی دارند و مسایل اصلی مثل پارکینگ و پله و غیره در اون به خوبی حل شده .
البته مسایلی هم تو کارشون بوده که با کمک و استقبال خودشون در تاپیک دیگری اونها رو حل کردیم و طبیعتا نمره ای که ازشون کم شده بخاطر همین اشکالات بوده.
ما حتی به صورت تصویری هم کار دوستان رو اگر نقد کنیم باید اینو مدنظر بگیریم که شرایط ما با شرایط آزمون خیلی فرق میکنه کما اینکه من قسمتهایی از کار ایشون رو با نقشه پیشنهادی خودم اصلاح کردم که خودشون هم خیلی استقبال کردند .
در پایان من نظرم این هستش که اگر نقدی میکنیم بهتره برای اون وقت بگذاریم و راهکارهای اون رو هم به دوستان بگیم تا جنبه آموزشی داشته باشه چون این دوستانی که عکس کارهاشونو در زمان آزمون
گرفتند با توجه به اینکه بردن موبایل و غیره...تخلف بوده تنها هدفشون کمک به دوستانشون بوده و اگر صرفا سختگیرانه اشکال کارهاشونو بگیریم هم اونهارو ناراحت کردیم و مطمعنا در دوره های بعدی کسی جرات به اشتراک گذاشتن کارش رو نخواهد داشت و این موضوع هدفهای آموزشی تاپیکها رو دنبال نمیکنه و از هدفهامون دور خواهیم شد.

موفق باشید
سلام خدمت دوست محترم
اينكه ميفرماين تو دانشگاها تدريس ميشه درست ولي دليلي نميشه كه تو كار اجراي هندسه و مواردي كه گفتم رعايت نشه ببينيد من تقريبا 6 سال تو كار اجرائيم و اينكه بچه هارو راهنماي ميكنم محض اينكه با نمره خوبي قبول شن و حتما بايد اينو در نظر گرفت كه ورقه امتحاني دست يك تصحيح كننده فوقولعاده قدرتمندي بيوفته كه تمامي مواردي كه اشاره كردم مد نظر ش هست و احتمالش هست كه دست يه ادم بيوفته كه فقط عجله داره كه زود كارشو تمام كنه وبره كه هم احتمالش هست كه نمره خوبي بده و هم نه هميشه تو امتحان نظام بايد حداقلهارو در نظر گرفت در ضمن اگه خوب دقت بفرمايين تمامي چيزاي كه بهش اشاره شده همش از مبحاث نظام ميباشد و اينجا بحث اموزشي هست و تمامي بچه ها بايد دقيقا بدونن كه چه چيزاي ميتونه مشكل به وجود بياره و خواهشم اينكه در راهنماي صحيح بچه ها بيشتر تلاش بكنيين .
ممنون

saraafsoon

عضو جدید
سلام

سلام

با وجود این ایرادهای بی اساس و غیر منطقی که عرض کردید بازم ممنون که نظر دادید

ولی اگر واقعا مشکلی با قبولی بنده دارید خیلی راحت میتونید اعتراض کنید به سازمان مقررات تا دوباره کار بنده بررسی بشه......و اگر هم قصدشو دارید کافیه پیام خصوصی بزنید تا شماره داوطلبی و بقیه مدارک مورد نیاز رو خدمتتون بدم....اینقدر حرص خوردن نداره.....هر چند اگر مشکل از پایه هست و به قول شما عزیزان بنده شانسی قبول شدم با این حساب اسکیس ارشد سراسری هم که همزمان با این آزمون دادم و درصد بالایی هم گرفتم باید اونو هم شانسی قبول شده باشم....با این حساب عجب خرشانسی هستم من:Dخودم نمیدونستماااا:biggrin:

فقط خواهشی که دارم دوستان اینجا به امید استفاده از مطالب مفید میان به خاطر کینه ای که از من دارید کاری نکنید که گمراه بشوند....مهندس ریاحی عزیز و آقا فرزاد و خانم agin که از همه شماها و من و دیگران تجربشون بیشتره ایرادات کار بنده رو گفتن و دستشونم درد نکنه....ایشالله در نقشه های اجرایی اون مشکلات رو تکرار نخواهم کرد

درهر صورت از دوستانی که اینجا برام خیلی عزیزن هلووو جون که فقط به خاطر اون اینجا میومدم چون قول بهش داده بودم آقا فرزاد که خوب یه مهندس واقعی هستن از لحاظ شخصیت برخورد همه چی.....مهندس ریاحی که افتخار آشنایی بیشتر بعد از نتایج آزمون رو داشتم...ایمان و بهار و مهدیه عزیز همینطور عارفه جان تشکر میکنم....همینطور آقا حامد که خوب در یکی از تاپیکها با اینکه با هم برخورد زیادی نداشتیم اما خیلی خوب عدم حضورمو حس کردند و از این بابت خوشحالم که در این حد وجود داخلی داشتم:)
انشالله به امید موفقیتهای بیشتر در تمام مراحل زندگیتون ....
این آخرین پست بنده است در این بخش سایت و خوب کلا جهت راهنمایی دوستان میومدم و بیشتر وقتمو میگرفت اما فکر نکنم به راهنمایی ها بنده دگ نیازی باشه اینجا دوستانی هستن که اطلاعاتشون از من خیلی بیشتر هست...منم دگ باید به مقاله نویسی و دکترا فکر کنم و اینجا بودن فایده ای جز اینکه بیشتر اجازه بدم شخصیتمو بیارند پایین نداره.......ولی از یه جهت..... خیلی خوشحالم و خدارو هم شاکرم.....
از مدیران عزیز هم بسیار ممنونم به خاطر صبوری بابت بعضی مسائل....و آخرین درخواست بنده از این قسمت سایت ازشون اینه که پستهای مرتبط با نقشه کار بنده حذف بشه که خوددرگیری دیگه به وجود نیاد... کار بنده هم برای کسی مفید نیست جز اینکه ایراد زیاد داره و نقاشی هست و کلا شانسی نمره 34 رو بهم دادن...و اینکه نمیخوام در نبود بنده ایجاد تنش کنه....:redface:
موفق باشییییییییییییییییییییید:heart::gol:
بابا شورشو دراوردین باهمتونم حالا چندنفرخیرخواهم پیداشدن نقشه های قبولیشونو گذاشتن یه کاری میکنین واسه دیگرانم عبرت بشه دیگه نزارن چقدرجو تاپیک خوب بود نقشه میکشیدیم میزاشتیم تاپیک انتقادمیشد این چه وضعشه خجالت داره والا تاپیکو به انحراف کشیدین توفضای مجازیو این همه کینه وانتقاد یه کم ازخودگذشتگی ندارین .همین کارارو میکنیم که پیشرفت نمیکنیم یکیم یه خوبی میکنه میزنیم چششو کورمیکنیم دیگه به خودش بگه من دیگه...به کسی کمک کنم

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

موفق باشید
سلام خدمت مهندسین عزیز و خدمت مهندس ریاحی که با نظر سازنده خود ظلمت این پستهای اخیر رو منور فرمودن .
من از طرف تمامی دوستان فعال در تایپیک از ادبیات و گفتار بسیار منطقی و علمی ودر عین حال زیبا و ومحترمانه و بیطرفانه اتون نهایت تشکر را دارم
این تایپیک و تالار به افراد دلسوز و فرهیخته ای چون شما واقعا نیاز داره .ممنون

vertex

اخراجی موقت
سلام خدمت مهندسین عزیز و خدمت مهندس ریاحی که با نظر سازنده خود ظلمت این پستهای اخیر رو منور فرمودن .
من از طرف تمامی دوستان فعال در تایپیک از ادبیات و گفتار بسیار منطقی و علمی ودر عین حال زیبا و ومحترمانه و بیطرفانه اتون نهایت تشکر را دارم
این تایپیک و تالار به افراد دلسوز و فرهیخته ای چون شما واقعا نیاز داره .ممنون
این دوستمون habibbehroo هم در ارایه نقدشون کاملا محترمانه برخورد کردند و البته منصفانه . امیدوارم دوستان با سوادی همانند ایشون نظراتشون و فعالیت هاشون تداوم داشته باشه و خدای نکرده دلخور نشده باشند . خدا رو شکر مثل اینکه جو کینه و دشمنی رفته و جاش جو دوستی و رفاقت اومده . امیدوارم این رفاقت ها تداوم داشته باشه . اگر دوستان دیگری که قبول شدند کارهاشون رو بزارند و بقیه هم نقد کنند روند خوب این تاپیک ادامه پیدا میکنه ... با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

آخرین ویرایش:

modabber.23

عضو جدید
به نظر من که پلان های عارفه عااالین! هیچ بحثی هم تو هندسه شون ندارم! ایرادایی که میشه بهش با توجه به وقت کم آزمون گرفت اونقدر پیش پا افتاده و در مقام دوم اهمیت هستن که هیچ به چشم نمیان!
امیدوارم بتونیم مثل ایشون دقیق باشیم و سریع تا به این حد مدارک کاملی بکشیم
راستش با دیدن کارشون هم ترسیدم! چون فک نکنم بتونم اینقدر کامل بکشم! هم انگیزه گرفتم که همه اینا رو بکشم!
به امید قبولی همه

mm.ai

عضو جدید
مرسی مهندسhabibbehroo
به غیر از کار خانم عارفه دو کار دیگه هم در آرشیو هست، اگر ممکنه ایراد اونارم بفرمایین......
هلووووی عزیزم - دست درد نکه جووونم - خیلی لطف کردی کار بچه ها رو بهمون نشون دادی - همیشه موفق باشی دوست خوب من ;)

mm.ai

عضو جدید
عارفه جووون - دسته گلت درد نکنه که کارتو اینجا گذاشتی برامون - من کارت رو دیدم و خیل ازش راضیم - اشکلات جز توی جلسه و فشار امتحان اصلن مهم نیست به نظرم - مهم کلیت کارت هست که خیلی فوق العادست واسه سر جلسه - شیطووون تو این همه تمرکز از کجا آوردی - مرسی :)

arefeh

کاربر ممتاز
ساام. چرا لینکها رو برداشتید؟

دوست عزیز من الان چک کردم همه تصاویر هست روی شماره ها کلیک کن تا به صفحه مورد نظر بری اونوقت کاردوستان رو میبینی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این دوستمون هم 29 شده کارشو نگاه کنین خالی از لطف نیست :IMG_6417.jpgIMG_6416.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا