آرشیو روزنامه اطلاعات

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی از دوستان به آرشیو روزنامه اطلاعات دسترسی داره ؟
یه بخشی نیاز دارم،اگر دوستان به آرشیو دسترسی دارید همکاری کنید ممنون میشم،با تشکر.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
آرشيو روزنامه اطلاعات

آرشيو روزنامه اطلاعات

سلام دوستان
یه بخشی نیاز دارم،اگر دوستان به آرشیو دسترسی دارید همکاری کنید ممنون میشم،با تشکر.

سلام
توي سايت تمام روزنامه ها و نشريات، بخشي به عنوان آرشيو شمارگان وجود داره كه همگان ميتونند به راحتي به شماره هاي قبل دسترسي داشته باشند.
خدمت ِ شما :
آرشيو شمارگان روزنامه اطلاعات

:gol:

آخرین ویرایش:

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام
چه بازه زمانی مورد نظرتون هست؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
توي سايت تمام روزنامه ها و نشريات، بخشي به عنوان آرشيو شمارگان وجود داره كه همگان ميتونند به راحتي به شماره هاي قبل دسترسي داشته باشند.
خدمت ِ شما :
آرشيو شمارگان روزنامه اطلاعات

:gol:

ممنون از شما ،درست میفرماید معمولا همین طور ولی برای روزنامه اطلاعات بازه زمانی داره و از یه تاریخ به بعد نیست.

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چند سال پیش موسسه اطلاعات همین دوره ها را یعنی هر سال رو صحافی می کرد و می فروخت کتابخانه های مرکزی شهر ها فکر کنم داشته باشند. من خودم یک بار تو کتابخانه دوره سال 1325 را گرفتم و و ورق می زدم.
البته یک بار هم خود این موسسه آگهی داده بود که دوره ها را به صورت cd می رساند .من خودم به این قدمت رو ندارم.متاسفم

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند سال پیش موسسه اطلاعات همین دوره ها را یعنی هر سال رو صحافی می کرد و می فروخت کتابخانه های مرکزی شهر ها فکر کنم داشته باشند. من خودم یک بار تو کتابخانه دوره سال 1325 را گرفتم و و ورق می زدم.
البته یک بار هم خود این موسسه آگهی داده بود که دوره ها را به صورت cd می رساند .من خودم به این قدمت رو ندارم.متاسفم

لطف کردید ممنون از راهنماییتون، نه کتابخونه نداره ،سی دی این سال هم هنوز منتشر نشده

اگر دوستان مسیرشون به دانشگاه تهران بخوره میتونن کمک کنن.