آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آي برقيا به من كمك كنيد

shamdooni*

عضو جدید
سلام به همه برقياي گل.:gol:لطفا در مورد درساي ترم 4 راهنماييم كنيد.اين ترم مدار2/الكترنيك1/مدارمنطقي/ميدان و موج/ماشين 1 ورداشتم.به اضافه آزمايشگاه مدار و مدار منطقي.در مورد كتابايي كه خوب توضيح ميدن و به درد ارشد هم ميخورن لطفا راهنماييم كنيد....مقسيييييييييييييييييي.ممنون.:redface::child::w05::w27::w38:
(عاشق اين شكلكام:love:)

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
در مورده دروسي كه گفتي مدار 2 از مدار 1 آسون تر و من خودم كتاب جبه دار را خوندم
براي الكترونيك 1 مي توني از كتاب سدره يا مير عشقي استفاده كني البته مير عشقي 1كم سنگين گفته
مدار منطقي هم درسه آسوني هست فقط به شرط اينكه زياد سر سري نگيريش و بخونيش مطمعن باش 20 مي توني بگيري
براي ميدان كه كتاب ميدان ها و امواج چنگ هست خيلي خوبه فقط بگم كه درسه سنگينيه و اين ترم بايد روش زياد وقت بزاري
براي ماشين 1 هم كه كتاب زياد هست بستگي به استادتون دارره ولي ماشين را هم اگه بخوني و از اول متوجه بشي كارت راحت ميشه
موفق باشي

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه برقياي گل.:gol:لطفا در مورد درساي ترم 4 راهنماييم كنيد.اين ترم مدار2/الكترنيك1/مدارمنطقي/ميدان و موج/ماشين 1 ورداشتم.به اضافه آزمايشگاه مدار و مدار منطقي.در مورد كتابايي كه خوب توضيح ميدن و به درد ارشد هم ميخورن لطفا راهنماييم كنيد....مقسيييييييييييييييييي.ممنون.:redface::child::w05::w27::w38:
(عاشق اين شكلكام:love:)
سلام
مدار دو سنگینه ولی خیییییییییلی اسونه فقط بعضی جاهاش یکم گیر داره من نیلسون رو پیشنهاد میدم جبه دار سنگینه
فقط و فقط مهمترین چیز تو مدار2 استاد خوبه باید یه استاده گلابی شانستون بگیره خدا بهتون برسونه
الکترونیک این چیزایی کهefa67گفت خیییییلی عالیه اما الکترونیک دیانی هم خوبه ولی سنگینه خییییلی
دیجیتال هم من خودم این ترم دارم ولی شنیدم درسش رو فقط باید با علاقه و حوصله بخونی اگه بفهمی توی کنکورت هم ضریب بیاره.فقط باید گیجت نکنه
ماشین هم ندارم ولی شنیدم خییییییییییییییییلی توی کنکور مهمه
درکل به نظر من واسه همه درسا جزواته پارسه خیلی خیلی توووووووپه
حتما تهیه کنید
از هایم که هیچی استاد جزو چاپی میده

بالا