«««درخواست و دریافت مقالات و کتب درخواستی مهندسی مواد»»»

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hasan-hasani

عضو جدید
يعني اين همه مهندس باحال و با مرام اينجاست به ما يكي حال نميده؟ من ارشدم آخرين نمرم گير اين مقاله هاست خواهش مي كنم اگه براتون مقدور اينا رو سريع به من برسونين

mina123456

عضو جدید
يعني اين همه مهندس باحال و با مرام اينجاست به ما يكي حال نميده؟ من ارشدم آخرين نمرم گير اين مقاله هاست خواهش مي كنم اگه براتون مقدور اينا رو سريع به من برسونين

سلام
جناب مهندس ایمیلت رو برام PM کن تا مقالاتت رو واست بفرستم.

mina123456

عضو جدید
در ضمن من فعلا دو تا مقاله اولتون رو پیدا کردم. بقیه رو هم دنبالشون میگردم.

sadtor

عضو جدید
سلام. لطف کنید این مقاله رو واسم ایمیل کنید:
[1]Ardehali M.M and Torfi S., 2006, "Simulation modeling for analysis of effectiveness and prime movers electrical energy demand of liquid coupled energy recovery systems", Energy Conversion and Management journal, 2006, vol. 47, no15-16, pp. 2431-2440.

ممنون میشم
storfi@gmail.com

metallurgist

عضو جدید
سلام. لطف کنید این مقاله رو واسم ایمیل کنید:
[1]Ardehali M.M and Torfi S., 2006, "Simulation modeling for analysis of effectiveness and prime movers electrical energy demand of liquid coupled energy recovery systems", Energy Conversion and Management journal, 2006, vol. 47, no15-16, pp. 2431-2440.

ممنون میشم
storfi@gmail.com

براتون فرستادم

ramin2

عضو جدید
بیراهه

بیراهه

سلام
احساس می کنم این پست دارد به بیراهه می رود . این پست باید محلی باشد برای آموزش روشهای استفاده از کتابخانه های دانشگاههای دنیا نه محلی برای درخواست مقاله . از دوستان خواهش می کنم در صورت امکان راجع به موضوع اصلی بحث کنند .

با تشکر

hasan-hasani

عضو جدید
سلام
احساس می کنم این پست دارد به بیراهه می رود . این پست باید محلی باشد برای آموزش روشهای استفاده از کتابخانه های دانشگاههای دنیا نه محلی برای درخواست مقاله . از دوستان خواهش می کنم در صورت امکان راجع به موضوع اصلی بحث کنند .

با تشکر
با نهايت احترام به نظر شما دوست عزيز اما به نظر بنده هدف كلي اين تاپيك كمك به بچه هاي دانشجو براي ارتقاي سطح علميشون حالا خواه از طريق آموزش روشهای استفاده از کتابخانه های دانشگاههای دنیا خواه دانلود مقاله هاي مورد نياز. باوربفرمائيد اينكار مشكلاتي رو حل مي كنه كه خيلي مهم و حياتي حلشون

با تشكر از زحمات بچه هاي خوب و باهوشي كه اين تاپيك و راه انداختن

nahal_62

عضو جدید
سلام

با تشکر

با سلام

چند ماه پيش براي تموم كردنه مقالم به شدت به يكي از مقاله هاي يه پايگاه خارجي احتياج داشتم ولي دسترسي همه دانشگاههاي تهران بطور موقت قطع شده بود ولي بچه ها لطف كردن و كمكم كردن حالا مقالم خارج از كشور پذيرفته شده.
از تمام دوستاني كه كمك كردن صميمانه ممنونم.
به نظر من اين قسمت خيلي مفيده اميدوارم ادامه پيدا كنه و بچه ها تو پيدا كردنه مقاله به همديگه كمك كنن.

m2material

اخراجی موقت
سلام می خاستم ازتون تشکر ویژه بکنم کارتون عالیه واقعاًمحشر یادوست عزیزاگه امکان داره یه لطفی بکن طریقه گرفتن پسورد ها رو از اون سایت چینی ای که پسوردها رو ازش میگیری واسم میل کن منم چیزای خوبی دارم مطمئن باش برات جبران خواهم کرد ;)
:gol:میلم
m2material@yahoo.com

دوستی خوب چیزی است میگی نه پس چرا خداوند گفته خدا با جماعت است . ها چرا:smile:

reza_1364

مدیر بازنشسته
از همتون خواهش مي كنم فقط اينجا آدرس ديتا بيس ها را بزاريد.نه در خواستهاي مقاله را

zohre habibi

عضو جدید
سلام. من در مورد شكل دهي انفجاري مقاله مي خوام. اگه جامع باشه كه خيلي ممنون ميشم.خيلي خوشحال ميشم كمكم كنين.
:gol::gol::gol:

nimamp3

عضو جدید
با سلام

با سلام

دوستان عزیز امیدوارم در همه حال خوب ، شاد و موفق باشید..

نظر به درخواستها و پیام های بی شمار شما عزیزان در خصوص ارائه ی مقالات علمی ، برآن شدم که تاپیکی ارائه بدهم که شما عزیزان درخواست موضوع مقاله ی خودتون رو اینجا ارائه بدید تا من در صورت توان و یا حتی سایر اعضا در کمتر از 3 روز اونو ارائه بدیم...
امیدوارم از این قسمت مانند سایر قسمتها استقبال بشه
منتظر درخواستها و نظرات سازنده ی شما دوستان هستم...البته لازم به ذکره که این مقالات در تالار مقالات مواد و متالورژی ثبت میشند

سلام
اگه امکانش هست یه مقاله در مورد تاریخچه و روش ساخت کاربیدهای ابزار میخوام
با تشکر

hasdorf

عضو جدید
دسترسی رایگان به مقالات علمی از طریق كتابخانه دانشگاههای معتبر دنیا

توضيح بيشتر ;) :
Dear friends: Do you know how to find out database quickly without entering so many university libraries and search the web again and again? Do you know what databases does a library have? You will recommend google search engine, but does it provide you enough and prcise information? No! So we made up this handbook for you guys as an index of library resource menu, for you to get to any database or journal without entering lots of university libraries.
here is the handbook! See attachment!
You can download the book here:
link: http://rapidshare.com/files/127390175/Passfans.rar.html
rar password: passfans.com/forum
or: http://www.zshare.net/download/14758925a6281ed9

hasdorf

عضو جدید
سایتی برای دسترسی به ژورنالها و مقالات علمی
ایت passfans.com دارای پسوورد سایتهای مهم علمی از قبیل IEEE، elsevier و غیره میباشد.

اما دسترسی به پسووردها نیازمند تبلیغ برای سایت میباشد. میتواند کل پروکسی های دانشگاهی که این
سایت ارائه می دهد را از آدرس زیر بگیرید:

http://rapidshare.com/files/104646431/passfans.rar.html

shaahinIQ

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید
شدیدا به 20 صفحه مقاله در مورد آلیاژهای حافظه دار نیازمندم
فقط زمان زیادی ندارم ممنون
مقالهای تو سایت با همین مضمون هست ولی کمه

ممنوم

gigol

عضو جدید
فولاد MAXIMA

فولاد MAXIMA

سلام، اگر كسي مطلبي يا مقاله اي در مورد اين فولاد داره يا حتي استانداردشو ميدونه لطفا كمك كنه.خيل ممنون.
alihabibibibi@gmail.com

pouyan_1364

عضو جدید
نياز فوري ي ي ي ي ي

نياز فوري ي ي ي ي ي

سلام بروبكس گل متال
پروژه ي من درباره ي استخراج كادميوم از ***** كيك سرد استخراج روي ه:smile:
اگه كسي مطلبي در مورد خود فلز كادميوم و روش هاي استخراجش و... داره اگه لطف كنه بزاره تو سايت يا E-mail بزنه بهم ممنون ميشمممم ازش
pmn.mat.eng@gmail.com

8413105

عضو جدید
دوستان عزیز امیدوارم در همه حال خوب ، شاد و موفق باشید..

نظر به درخواستها و پیام های بی شمار شما عزیزان در خصوص ارائه ی مقالات علمی ، برآن شدم که تاپیکی ارائه بدهم که شما عزیزان درخواست موضوع مقاله ی خودتون رو اینجا ارائه بدید تا من در صورت توان و یا حتی سایر اعضا در کمتر از 3 روز اونو ارائه بدیم...
امیدوارم از این قسمت مانند سایر قسمتها استقبال بشه
منتظر درخواستها و نظرات سازنده ی شما دوستان هستم...البته لازم به ذکره که این مقالات در تالار مقالات مواد و متالورژی ثبت میشند

ba salam .age emkan dare maghalei piramune raveshe sakhte charkhdandeha va madeye estefade shode dar sakhteshun bedid.
mamnun

reza_1364

مدیر بازنشسته
پسورد IEEExplorer

User: CHIKKAS12
Password: KARNAT12

زود برید که اگه بستنش نگید چرا پسورد منقضی میزارم
من خودم الان داخلشم
خواهشن logout کنید

heical

عضو جدید
رضا جون دستت درد نکنه. مثل همیشه عالی!
می خواستم ازت خواهش کنم اگه برات امکان داره همینجا هم به فعالیت خوبت ادام بدی تا دوستان مجبور نباشن به چند تا سایت سر بزنن.

آخرین ویرایش:

saeedy212

عضو جدید
مقاله در مورد تنشهای پسماند و پیچیدگی در جوش

مقاله در مورد تنشهای پسماند و پیچیدگی در جوش

مقاله در مورد تنشهای پسماند و پیچیدگی در جوش میخوام هرکی میتونه کمکم
کنه.
yeild stess and elaboration of weld

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا