چرا سال تحویل ما اینقدر بیحاله؟؟؟؟؟؟؟

mahsajoonevar

اخراجی موقت
خسته شدم از بس سال تحویل ها را با برنامه های مزخرف تی وی (چه داخلی چه خارجی) و با خانواده ایی که هر روز میبینی به هم یه تبریک خشک و خالی میگیم چرا مثل خارجی ها مردم نمیان تو شهر و خوشحالی کنند و جیغ بکشند و اتیش بازی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ا(لبته کار سیاسی نکننداااااا)

waffen

اخراجی موقت
خسته شدم از بس سال تحویل ها را با برنامه های مزخرف تی وی (چه داخلی چه خارجی) و با خانواده ایی که هر روز میبینی به هم یه تبریک خشک و خالی میگیم چرا مثل خارجی ها مردم نمیان تو شهر و خوشحالی کنند و جیغ بکشند و اتیش بازی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ا(لبته کار سیاسی نکننداااااا)
:eek::eek::surprised::surprised:
شما تا حالا ایران نبودید انگار...
جدی میگی اینها رو ؟ خوشحالی ؟ جیغ ؟ شادی ؟ کف زدن ؟ خنده ؟
مگه نمیدونی 1000000000000 سال پیش یه عرب مرده ؟؟؟ ما باید تا ابد عزادار باشیم ...!!
حکومت اسلامی که حکومتی مردمی هست اجازه نمیده مردم با این جلف بازی ها از راه راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااست محمدی دور بشند.

rambod-g

عضو جدید
mahsajoonevar جان ،

لحظه سال تحویل اگه دقت کرده باشی ** بعضی ها ** میان تو تلویزیون ( همه شبکه ها رو هم اشغال میکنن ) به سخنرانی می پردازند !

خب ، مردم هم میشینن پای سخنرانیه ایشون دیگه ! ;) ;) ;) :redface:

elma

عضو جدید
تا زمانی که حکومت جمهوری اسلامی در این مملکت حکومت می کنه همیشه سال تحویل های ما فقط به همین صورت خواهد بود :cry:

waffen

اخراجی موقت
تا زمانی که حکومت جمهوری اسلامی در این مملکت حکومت می کنه همیشه سال تحویل های ما فقط به همین صورت خواهد بود :cry:
دورانی رو یادت میاد که مملکت برای مراسمی اینچنینی برنامه ریزی میکرد و عید و سالگرد های ایرانی خیلی با روزهای دیگه فرق داشت ؟؟؟
اون زمان یادت میاد یه گروهی بودند و میگفتند که این حکومت داره پول بیت المال رو برای فساد و خوش گذرونی خودش مصرف میکنه ؟؟؟
حالا باید اونها رو از قبر کشید بیرون و این روزها رو بهشون نشون داد.

سه رتنور

عضو جدید
اين كه مبلغي نيست بامرام .شماره حسابت را بده تا از حساب زخيره ارزي براتوت برداشت وبه حسابتان واريز كنم :biggrin:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقعه که همه جشن ها یکنواخت میشه
اتیش بازی کنیم ؟؟؟میشه چهارشنبه سوری
اونجا رو نمی دونم ولی اینجا مردم میان بیرون با شکلات و شیرینی و شربت از دیگران پذیرایی میکنن و ما عمو نوروز هم داریم
ولی به نظر من هم شادتر بود بهتر بود مثلا تو اسمون منور و ... اینجور چیزا منفجر کنن که فقط شب 22 بهمن این کارو میکنن

waffen

اخراجی موقت
اونجا رو نمی دونم ولی اینجا مردم میان بیرون با شکلات و شیرینی و شربت از دیگران پذیرایی میکنن و ما عمو نوروز هم داریم
ولی به نظر من هم شادتر بود بهتر بود مثلا تو اسمون منور و ... اینجور چیزا منفجر کنن که فقط شب 22 بهمن این کارو میکنن
حقیقتش من 22 بهمن هم از این چیزها ندیدم.

قبلا توپ در میکردند موقع تحویل سال. حالا هم که توپ ها منتاژ شده سپاه و ساخت کره هست دیگه جون نداره صدا در بکنه.:(

mahsajoonevar

اخراجی موقت
تو تهران موقع سال تحویل ادم تو خیابون نیست چه برسه شیرینی بدن و تا جایی که من میدونم هیچ کلاب یا رستورانی نیست که مراسمو برگزار کنه(اگه میشناسید ادروس بدید)

ELAHE.R

عضو جدید
:eek::eek::surprised::surprised:
شما تا حالا ایران نبودید انگار...
جدی میگی اینها رو ؟ خوشحالی ؟ جیغ ؟ شادی ؟ کف زدن ؟ خنده ؟
مگه نمیدونی 1000000000000 سال پیش یه عرب مرده ؟؟؟ ما باید تا ابد عزادار باشیم ...!!
حکومت اسلامی که حکومتی مردمی هست اجازه نمیده مردم با این جلف بازی ها از راه راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااست محمدی دور بشند.
ببینم ، من نمیدونم چرا این موضوع چه ربطی به 1000000000000 داره ؟ نمیدونم مثل اینکه شما عقده دارین همه جا اعتقادات مذهبی رو به سخره بگیرین؟
حالا با حکومت مشکل دارین چه ربطی به اون مرد عرب داره؟
ببینم اون نمیذاره مثل اراذ....بریزین تو خیابونا
نه اینکه روز شهادتش نریختین تو خیابونا:mad::mad::mad:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو تهران موقع سال تحویل ادم تو خیابون نیست چه برسه شیرینی بدن و تا جایی که من میدونم هیچ کلاب یا رستورانی نیست که مراسمو برگزار کنه(اگه میشناسید ادروس بدید)

بی خیال جانم

دلت پاک باشه

سال تحویل هم یه روز از روزهای زندگیه

مال ما که تو عمرمون سفره هم ننداختیم و موقع سال تحویلم شاید هر کس از اعضای خونه یه جایی باشه :D

ELAHE.R

عضو جدید
mahsajoonevar جان ،

لحظه سال تحویل اگه دقت کرده باشی ** بعضی ها ** میان تو تلویزیون ( همه شبکه ها رو هم اشغال میکنن ) به سخنرانی می پردازند !

خب ، مردم هم میشینن پای سخنرانیه ایشون دیگه ! ;) ;) ;) :redface:
حتما محبوبیت دارن که مردم میشینن پای حرفاشون کسی که مردم و اجبار نکرده
اگه همون تلوزیون درست دیده باشین نه تنها یه سری از تلویزیون بلکه اکثریت حضوری خدمت ایشون میرسن

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

اشتباه میکند دوست عزیز
خیلی از تعطیلی های ما از همین اسلامیت ناشی میشه
درضمن همین عید نمادی از اسلامیت هم هست همین دعای سال تحویل
درضمن همین اسلامه که به شادی و شاد بودن سفارش زیاد میکنه

waffen

اخراجی موقت
حتما محبوبیت دارن که مردم میشینن پای حرفاشون کسی که مردم و اجبار نکرده
اگه همون تلوزیون درست دیده باشین نه تنها یه سری از تلویزیون بلکه اکثریت حضوری خدمت ایشون میرسن
چقدر میگیرید که از این حکومت مزدور آدم کش خائن به ملت و دزد دفاع کنید ؟؟؟

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجا هست
البته نه تمام خیابونا
بعضی جاها بعضی هموطنا که دلشون میخواد شادیشونرو تقسیم کنن و خونشون تو خیابونای اصلی و پر رفت و امده این کارو میکنن
مخصوصا اگه شبش عید باشه که نمیشه شب پاشد رفت عید دیدنی

ELAHE.R

عضو جدید
چقدر میگیرید که از این حکومت مزدور آدم کش خائن به ملت و دزد دفاع کنید ؟؟؟
اولا که من از حکومت دفاع نکردم بحث اون جداست
دوما مشکل شما اینه که فکر میکنید همه چیز این مملکت زوریه تقصیر خودتون هم نیست وقتی آدم خدارو قبول نداشت نمیتونه باور کنه که آدم برای دفاع از اعتقاداتش نیازی به رشوه نداره

waffen

اخراجی موقت
اولا که من از حکومت دفاع نکردم بحث اون جداست
دوما مشکل شما اینه که فکر میکنید همه چیز این مملکت زوریه تقصیر خودتون هم نیست وقتی آدم خدارو قبول نداشت نمیتونه باور کنه که آدم برای دفاع از اعتقاداتش نیازی به رشوه نداره
جدی ؟؟؟ شما طرفدار رژیم نیستید ؟؟؟
شما نبودید میگفتید که خیلی از مردم میخوان اون افرادی رو که تو تلویزیون سخنرانی میکنند ببینند ؟؟؟ و خیلی از مردم برای دیدنشون میرند ؟؟؟؟
شکنجه ... تجاوز به دختران مردم... کشتار مخالفین ... زندان های انفرادی... بازداشت های چندین ماهه و غیر قانونی ... اینها همه و همه چیزهای خوبی هست که در ایران وجود نداره و من از اینها بدم میاد برای اینکه خدا ندارم ؟ شما خدا دارید از اینها خوشتون میاد ؟؟؟

hosein_t

عضو جدید
اینبار شما با این حرف دوباره اشک منو در آوردی! :crying2:

• Like
واکنش ها: elma

elma

عضو جدید
تو مطمئنی داری تو ایران زندگی می کنی لطفا می شه آدرس اونجایی رو که 22 بهمن منور هوا می کننو موقع عید شیرینی و شکلات به مردم می دنو بدی امسال ما هم بیام همون جا !!!!!!!!!!!!!!! والا تو این 20 سالی که من عید تو ایران بودم که هیچ وقت نه همیچ چیزی شنیدم نه دیدم !!!!!!!!!!
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ELAHE.R

عضو جدید
شما نبودید میگفتید که خیلی از مردم میخوان اون افرادی رو که تو تلویزیون سخنرانی میکنند ببینند ؟؟؟ و خیلی از مردم برای دیدنشون میرند ؟؟؟؟
شکنجه ... تجاوز به دختران مردم... کشتار مخالفین ... زندان های انفرادی... بازداشت های چندین ماهه و غیر قانونی ... اینها همه و همه چیزهای خوبی هست که در ایران وجود نداره و من از اینها بدم میاد برای اینکه خدا ندارم ؟ شما خدا دارید از اینها خوشتون میاد ؟؟؟
حکومت بحثش از ولایت فقیه جداست

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

این طرفداری نبود حقیقت بود
مردم به بعضی ها عشق می ورزن به همون دلایلی که اگه مسلمون بودید متوجه میشدید

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مطمئنی داری تو ایران زندگی می کنی لطفا می شه آدرس اونجایی رو که 22 بهمن منور هوا می کننو موقع عید شیرینی و شکلات به مردم می دنو بدی امسال ما هم بیام همون جا !!!!!!!!!!!!!!! والا تو این 20 سالی که من عید تو ایران بودم که هیچ وقت نه همیچ چیزی شنیدم نه دیدم !!!!!!!!!!
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

آره
تو شهرکی که من زندگی میکنمممممممممم
دو تا شهرک اونطرف تر کنار شهرک انصاریه فکر کنم
یه پادگان هست که هرسال 22 بهمن منور می فرستن هوا من پارسال موقع الله اکبر گفتنا خودم با چشام منور رو تو هوا دیدم ولی امسال نتونستم ببینم البته منظورم این نیست که منور هوا نکردن
شیرینی و شکلات رو هم گفتم

waffen

اخراجی موقت
این طرفداری نبود حقیقت بود
مردم به بعضی ها عشق می ورزن به همون دلایلی که اگه مسلمون بودید متوجه میشدید
تمام مخالفین رژیم همه و همه برای این از این بی عدالتی ها خسته هستند که به خدا اعتقاد ندارند ؟؟؟
ایشون نماینده ی خدا بر روی زمین هستند ؟؟؟ هر کس به خدا اعتقاد داره به ایشون هم اعتقاد داره ؟؟؟

ELAHE.R

عضو جدید
تمام مخالفین رژیم همه و همه برای این از این بی عدالتی ها خسته هستند که به خدا اعتقاد ندارند ؟؟؟
ایشون نماینده ی خدا بر روی زمین هستند ؟؟؟ هر کس به خدا اعتقاد داره به ایشون هم اعتقاد داره ؟؟؟
شما چرا به خودتون اجازه میدین از طرف همه حرف بزنین؟:mad:
کی گفته یه حکومت نماینده خداست روی زمین
حکومت روو که مردم انتخاب میکنن .پس همه مردم هم نماینده خدا هستند روی زمین؟؟؟؟؟؟

waffen

اخراجی موقت
شما چرا به خودتون اجازه میدین از طرف همه حرف بزنین؟:mad:
کی گفته یه حکومت نماینده خداست روی زمین
حکومت روو که مردم انتخاب میکنن .پس همه مردم هم نماینده خدا هستند روی زمین؟؟؟؟؟؟
من تفسیر حرف دوستتون رو گفتم.
مردم خامنه ای رو انتخاب نکردند عزیز. خودت رو به خواب نزن .

waffen

اخراجی موقت
حکومت بحثش از ولایت فقیه جداست
خیر. ما سیاست ندیده و عقب مونده نیستیم که اینها رو به ما میگید. خوب میدنیم سیاست کشور چطور اجرا میشه. همه ی این بدبختی ها زیر سر همونی هست که اون بالا نشسته .

shanli

مدیر بازنشسته

شما دعا کن همین مراسم نوروز ِ ایرانی پا برجا بمونه و با مراسم عزاداری قاطی نشه و جاشو به مراسم شادی اسلامی (مثل عید غدیر و قربان و..) نده ؛ سوت و جیغ و کف و شادی و غیره پیشکش!

elma

عضو جدید
اشتباه میکند دوست عزیز
خیلی از تعطیلی های ما از همین اسلامیت ناشی میشه
درضمن همین عید نمادی از اسلامیت هم هست همین دعای سال تحویل
درضمن همین اسلامه که به شادی و شاد بودن سفارش زیاد میکنه
عزیزم منظور من اسلام نبود من با خود اسلام مشکلی ندارم منظورم حکومت جمهوری اسلامیه که الان برامون درست کردن ...

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم اين كارهاي كه تو ميگي تو قانون اساسي يعني آشوب عليه حكومت ..تبليغ عليه حكومت....وجرم محسوب ميشه وآخر سر هم به خاطر جيغ داد فرياد شادي سرت ميره بالاي دار;)