كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
من که گفتم این بحث به جایی نمیکشه تو فقط حرف خودتو میزنی !!!!!!!!
اینکه اون دربی رسمی بوده یا نبوده چه اهمیتی داره اون دربی جز تاریخچه دربیا هست...پس چرا الان به دربی بعدی که فکر کنم شهریور باشه میگیم دربی 77 ؟؟ اگه اون دربی حساب نمیشد الان میگفتیم دربی آینده دربی 76 هست ... ولی همه جا به آخرین دربی میگن دربی 76 الان سرچ کن ببین دربی 76 کدوم بود .. منظورم اینه که اگه اون دربی حساب نمیشد الان شماره دربی ها یکی عقب بود ... متوجه شدی ؟؟
بعلاوه اینکه رسمی بوده یا نه چیو عوض میکنه ؟ چرا میخواید یه جوری نشون بدید انگار اون تیمی که با پرسپولیس بازی کرده استقلال نبوده ؟ این اصرارت به اینکه اون دربی رو هیچ حساب کنی برای من جالبه !!!
فقط حرف از منطق میزنی ...فقط حـــرف .. وگرنه یه دقیقه هم نمیخوای منطقی به این موضوع نگاه کنی ..:D
من وقتی میگم میخوای بحث رو به جای دیگه بکشونی همینه .. من دارم میگم قهرمانیای استقلال اینقد ارزش بزرگ کردن نداره تو میگی چرا پرسپولیس قهرمان نشد .. الان من باید توضیح بدم چرا ؟ این چه ربطی داره به اصل موضوع ..؟ من گفتم قهرمانیای استقلال اینقد ارزش بزرگ کردن و مانور دادن نداره واسه حرفم دلیل هم اوردم ..
من کجا حرفی از سپاهان و ذوب زدم من در جواب اون کاربر گفتم این باعث تاسفه که شما اول میگی نایب قهرمانی استقلال و بعد میگی نایب قهرمانی سپاهان و ذوب اهن ..یعنی نایب قهرمانی استقلال رو بزرگتر از سپاهان و ذوب میدونی.. در حالیکه اونا بهترین تیما رو حذف کردن و نایب قهرمان شدن نه مثل استقلال که با یه باخت و یه مساوی و یه برد نایب قهرمان شد .. تموم حرف من درباره سپاهان و ذوب اهن این بود و حداقل مثل شماها نبودم که به ما میگید 4تا از سپاهان خوردین ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف ميزني نقل قول بگير:D
اما دقيقي از دربي ها ندارم نميدونم اون حساب شده يا نه
افتخاراتتون اينه ك جلو تيم دوم استقلال مساوي شديد:D
تو هم حرف خودتو ميزني...استقلال جز پرافتخار تيرين تيم هاي اسياست و در اين شكي نيست...
يه چيز ديگ هم ك روشنه ميگي ارزش بزرگ كردن نداره!!خوب عزيزم يني راحت بدست امده ديگ...حرف منم سادس...چرا پرسپوليس اين كار ساده رو نكرده...ماشالا ادعا ك زياد داره و چند ساله داره شركت ميكنه تو اين مسابقات...البته ن چند سال اخير:D
كلا تو همه حرفات مينويسي اين با اون فرق داره:D
خوش باشي:gol:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خب امار دقیقی از دربیا نداری حرف نزن :D
چند پست درباره این موضوع نوشتم .. اینکه پرسپولیس کمتر از استقلال تو این بازیا شرکت کرده و مثلا دهه 50 که کلا این بازیا خیلی اسون بود پرسپولیس 3 بار قهرمان ایران شد ولی چون این بازیا برگزار نشد پرسپولیس نتونست شرکت کنه ..
و دوم اینکه استقلال 3 بار میزبانی داشت در حالیکه پرسپولیس نداشت ...درضمن استقلال بازیکن کمکی از پرسپولیس میبرد و قهرمان میشد ولی پرسپولیس هیچوقت اینکارو نکرد :D
اینم بدون ما یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی تو جام در جام داریم ولی استقلال هر سه بار تو جام در جام حذف شد ..
کلا تو فقط بحثا رو میپیچونی و فقط از رو تعصب نظر میدی ..:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب امار دقیقی از دربیا نداری حرف نزن :D
چند پست درباره این موضوع نوشتم .. اینکه پرسپولیس کمتر از استقلال تو این بازیا شرکت کرده و مثلا دهه 50 که کلا این بازیا خیلی اسون بود پرسپولیس 3 بار قهرمان ایران شد ولی چون این بازیا برگزار نشد پرسپولیس نتونست شرکت کنه ..
و دوم اینکه استقلال 3 بار میزبانی داشت در حالیکه پرسپولیس نداشت ...درضمن استقلال بازیکن کمکی از پرسپولیس میبرد و قهرمان میشد ولی پرسپولیس هیچوقت اینکارو نکرد :D
اینم بدون ما یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی تو جام در جام داریم ولی استقلال هر سه بار تو جام در جام حذف شد ..
کلا تو فقط بحثا رو میپیچونی و فقط از رو تعصب نظر میدی ..:D

ن اين همون منطقيه ك ازش حرف زدم بارها...درسته امار دقيق و ريزشو نداشتم و اظهار نظر نكردم...درست برعكس تو ك راجع به همه چيز نظر ميدي و همه اتفاقات و مسايل در مخيله تو به سود پرسپوليسه...فك كنم الان تو ذهن تو پرسپوليس قهرمان دنيا هم باشه با خيال بافيات:D
بله...وقتي تيمي ك نميتونه بياد سهميه كسب كنه خو بايدم كمتر بازي كنه!!
مثال همين چند دوره اي در سال هاي اخير ك نتونستين سهميه كسب كنيد خو!!:D
بحث ميزباني!! نميشه يه جا پاي فدراسيون رو نكشيد وسط؟ بهم بگو كجا و چ زماني و در چ بازي و چ مرحله اين كار انجام شده؟(اطلاعات ندارم ميخوام بدونم):D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ن اين همون منطقيه ك ازش حرف زدم بارها...درسته امار دقيق و ريزشو نداشتم و اظهار نظر نكردم...درست برعكس تو ك راجع به همه چيز نظر ميدي و همه اتفاقات و مسايل در مخيله تو به سود پرسپوليسه...فك كنم الان تو ذهن تو پرسپوليس قهرمان دنيا هم باشه با خيال بافيات:D
بله...وقتي تيمي ك نميتونه بياد سهميه كسب كنه خو بايدم كمتر بازي كنه!!
مثال همين چند دوره اي در سال هاي اخير ك نتونستين سهميه كسب كنيد خو!!:D
بحث ميزباني!! نميشه يه جا پاي فدراسيون رو نكشيد وسط؟ بهم بگو كجا و چ زماني و در چ بازي و چ مرحله اين كار انجام شده؟(اطلاعات ندارم ميخوام بدونم):D
یه بار دیگه بخون ببین چی نوشتی ..
ما 9 بار قهرمان لیگ شدیم و استقلال تا همین پارسال 7 بار .. پس قاعدتا ما باید بیشتر تو آسیا شرکت میکردیم ...این بحثی که ما داریم میکنیم برمیگرده به سالهای دهه 50 و 60 نه این یکی دو سال .. یعنی زمانی که هنوز "لیگ قهرمانان آسیا" نبود و "جام باشگاههای آسیا" بود..اونوقت تو میگی چند ساله سهمیه نگرفتید .. !!! تو اصلا کلا فکر کنم متوجه نشدی مطلب رو ....
من دارم میگم دهه 50 پرسپولیس 3 بار قهرمان ایران شد ولی جام باشگاههای آسیا اصلا برگزار نشد و بهمین خاطر پرسپولیس نتونست شرکت کنه .. اونوقت تو میگی این چند سال سهمیه نگرفتین .. اصلا میخونی حرفای منو ؟
من درباره همه چیز نظر نمیدم من فقط درباره چیزایی که میدونم نظر میدم حرف غیر منطقی یی هم نزدم قضاوت باشه بر عهده کسی که این بحثا رو میخونن :smile:
هیچوقت هم نگفتم پرسپولیس بهترین تیم دنیاست تو فقط داری مغلطه میکنی و با این حرفا میخوای بگی همه حرفای من توهم بوده ولی بنظر من کسی که فکر میکنه 4 بازی پشت سر هم بردن یا فکر میکنه سهمیه ایران بخاطر یه باخت پرسپولیس کم شده بیشتر تو توهمه تا من که با زبان ساده دارم میگم دربی 72 جز تاریخچه دربی ها بوده و نایب قهرمانیی که با یه برد و یه مساوی بدست اومده اینقد ارزش مانور دادن نداره ..
وقتی 3 بار برای استقلال میزبانی گرفته شد و برای پرسپولیس حتی یک بار گرفته نشد دقیقا پای چه ارگانی باید وسط بیاد ؟ اینو بهم بگو ؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار دیگه بخون ببین چی نوشتی ..
ما 9 بار قهرمان لیگ شدیم و استقلال تا همین پارسال 7 بار .. پس قاعدتا ما باید بیشتر تو آسیا شرکت میکردیم ...این بحثی که ما داریم میکنیم برمیگرده به سالهای دهه 50 و 60 نه این یکی دو سال .. یعنی زمانی که هنوز "لیگ قهرمانان آسیا" نبود و "جام باشگاههای آسیا" بود..اونوقت تو میگی چند ساله سهمیه نگرفتید .. !!! تو اصلا کلا فکر کنم متوجه نشدی مطلب رو ....
من دارم میگم دهه 50 پرسپولیس 3 بار قهرمان ایران شد ولی جام باشگاههای آسیا اصلا برگزار نشد و بهمین خاطر پرسپولیس نتونست شرکت کنه .. اونوقت تو میگی این چند سال سهمیه نگرفتین .. اصلا میخونی حرفای منو ؟
من درباره همه چیز نظر نمیدم من فقط درباره چیزایی که میدونم نظر میدم حرف غیر منطقی یی هم نزدم قضاوت باشه بر عهده کسی که این بحثا رو میخونن :smile:
هیچوقت هم نگفتم پرسپولیس بهترین تیم دنیاست تو فقط داری مغلطه میکنی و با این حرفا میخوای بگی همه حرفای من توهم بوده ولی بنظر من کسی که فکر میکنه 4 بازی پشت سر هم بردن یا فکر میکنه سهمیه ایران بخاطر یه باخت پرسپولیس کم شده بیشتر تو توهمه تا من که با زبان ساده دارم میگم دربی 72 جز تاریخچه دربی ها بوده و نایب قهرمانیی که با یه برد و یه مساوی بدست اومده اینقد ارزش مانور دادن نداره ..
وقتی 3 بار برای استقلال میزبانی گرفته شد و برای پرسپولیس حتی یک بار گرفته نشد دقیقا پای چه ارگانی باید وسط بیاد ؟ اینو بهم بگو ؟

ن كي گفته قاعدتا بايد پرسپوليس بيشتر شركت ميكرده...لابد اينو ميدوني ك حتي قبل از افزايش سهميه ليگ ايران تويه اسيا قهرمان جام حذفي و ليگ با هم شكرت ميكردن!
خوب اون سه سال نرفتيد درست...هرچند من خبر ندارم از اون زمان :دي نبودم اون وقت :دي دوره هاي بعد چي؟
حرفاتو كامل ميخونم من:D
نظر ميدي اما هيچ كدوم از حرفات بي طرفانه نيست!
اون حرف من بازم جنبه شوخي داشت...و هيچ كسم نگفت ك سهميه ايران به خاطر بازي بده پرسپوليس كم شده...كلا ظعيف كار كردن تيم هاي ايراني.. .و پرسپوليسم جزي از تيم هاي ايرانه
نایب قهرمانیی که با یه برد و یه مساوی بدست اومده اینقد ارزش مانور دادن نداره ..
يه بار ديگ هم ميگم...به فرض ك نايب قهرمانيش اينطور بدست امد...قهرماني هاش و مقام هاي ديگش چي؟:smile:
ازت پرسيدم راجع بهش توضيح بده
چ زماني(سال چند)
با چ تيمي؟
در چ مرحله اي؟
مرسي;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ن كي گفته قاعدتا بايد پرسپوليس بيشتر شركت ميكرده...لابد اينو ميدوني ك حتي قبل از افزايش سهميه ليگ ايران تويه اسيا قهرمان جام حذفي و ليگ با هم شكرت ميكردن!
خوب اون سه سال نرفتيد درست...هرچند من خبر ندارم از اون زمان :دي نبودم اون وقت :دي دوره هاي بعد چي؟
حرفاتو كامل ميخونم من:D
نظر ميدي اما هيچ كدوم از حرفات بي طرفانه نيست!
اون حرف من بازم جنبه شوخي داشت...و هيچ كسم نگفت ك سهميه ايران به خاطر بازي بده پرسپوليس كم شده...كلا ظعيف كار كردن تيم هاي ايراني.. .و پرسپوليسم جزي از تيم هاي ايرانه

يه بار ديگ هم ميگم...به فرض ك نايب قهرمانيش اينطور بدست امد...قهرماني هاش و مقام هاي ديگش چي؟:smile:

ازت پرسيدم راجع بهش توضيح بده
چ زماني(سال چند)
با چ تيمي؟
در چ مرحله اي؟
مرسي;)
منم نبودم دهه 50 ..!!!
گفتم که تا قبل 1994 این بازیا خیلی مهم نبود و اتفاقا از کشورایی مثل عربستان و کره و ژاپن تیمای زیادی توش شرکت نمیکردن بهمین خاطر تورنومنت سختی نبود ..و تو همون سالا بود که پرسپولیس 3 بار نتونست تو اون جام شرکت کنه .. در کل تو اون سالها استقلال 4 بار شرکت کرد و پرسپولیس فقط دو بار ..
سهمیه رو یه کاربر دیگه گفت که اصلا بی ربط بود چون اون سال پرسپولیس تنها تیم ایرانی یی بود که به دور بعد رفت ..بعدشم سهمیه رو رو نتیجه یه بازی عوض نمیکنن
استقلال سال اول که قهرمان شد کلا با نماینده های لبنان و اندونزی تو تهران بازی داشت .. و بدون بازی برگشت خارج از خانه ..
قهرمانی دومشم فقط بازی فینالش با یه تیم چینی بود ..قبلشم با تیمای اندونزی و تایلند بازی داشت ..تو همین سال وقتی استقلال داشت با پلیتاجایا اندونزی بازی میکرد پرپسولیس الهلال رو تو تهران شکست میداد و تو ریاض مساوی شد بازیش و الهلال رو حذف کرد ..
سال بعدش استقلال با یه برد و یه باخت و یه مساوی نایب قهرمان اسیا شد ولی پرسپولیس با شکست الاتحاد نایب قهرمان جام در جام شد ..

سال ۱۹۹۱​
بازی
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
استقلال (نایب قهرمان جام باشگاههای آسیا)
۴​
۱​
۱​
۲​
۴​
۴​
۴​
۰​
پرسپولیس (نایب قهرمان جام حذفی باشگاههای آسیا همون جام در جام)
۸​
۴​
۳​
۱​
۸​
۴​
۱۵​
۴+​

برای استقلال سال1970 و 1998 و 2001 میزبانی گرفتن .. میزبانی مرحله نیمه نهایی جام باشگاههای اسیا..که یه سالم تونست تو امجدیه قهرمان بشه
پرسپولیس تو دهه 70 4 بار قهرمان ایران شد و هر 4 بار مجبور شد تو نیمه نهایی و با وجود حریفای قدرتمند تو خونه حریفاش بازی کنه و یه بار هم براش میزبانی نگرفتن کوالالامپور !، هنگ کنک، ریاض و سئول .. ولی استقلال دو قهرمانی تو دهه 70 و هر دو بار براش میزبانی گرفتن.!!
و جالب اینجاست که استقلال حتی یکبار هم تو شرق آسیا بازی نکرده ... !!! تو اون جو استادیوم های اونا .. دو بارم تو همین ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز

هه آقا دوربینی ..
ما به این میگیم فرهاد دوربینی .. اینقد عشق عکس گرفتن داره تو آیینه دسشویی و آسانسورم عکس میگیره !!!

قلعه نوعی هر وقت میخواد از خودش تعریف کنه میگه من تنهایی تیمو از دسته 3 بالا آوردم و شروع میکنه به خاطره دسته 3 تعریف کردن و اینکه با چه جون کندنی تیمو اورده بالا.. این نامردیه که قهرمانی دسته 3 رو براش ننوشتین ..خخخخخخخخ

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نبودم دهه 50 ..!!!
گفتم که تا قبل 1994 این بازیا خیلی مهم نبود و اتفاقا از کشورایی مثل عربستان و کره و ژاپن تیمای زیادی توش شرکت نمیکردن بهمین خاطر تورنومنت سختی نبود ..و تو همون سالا بود که پرسپولیس 3 بار نتونست تو اون جام شرکت کنه .. در کل تو اون سالها استقلال 4 بار شرکت کرد و پرسپولیس فقط دو بار ..
سهمیه رو یه کاربر دیگه گفت که اصلا بی ربط بود چون اون سال پرسپولیس تنها تیم ایرانی یی بود که به دور بعد رفت ..بعدشم سهمیه رو رو نتیجه یه بازی عوض نمیکنن
استقلال سال اول که قهرمان شد کلا با نماینده های لبنان و اندونزی تو تهران بازی داشت .. و بدون بازی برگشت خارج از خانه ..
قهرمانی دومشم فقط بازی فینالش با یه تیم چینی بود ..قبلشم با تیمای اندونزی و تایلند بازی داشت ..تو همین سال وقتی استقلال داشت با پلیتاجایا اندونزی بازی میکرد پرپسولیس الهلال رو تو تهران شکست میداد و تو ریاض مساوی شد بازیش و الهلال رو حذف کرد ..
سال بعدش استقلال با یه برد و یه باخت و یه مساوی نایب قهرمان اسیا شد ولی پرسپولیس با شکست الاتحاد نایب قهرمان جام در جام شد ..

سال ۱۹۹۱​
بازی
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
۴​
۱​
۱​
۲​
۴​
۴​
۴​
۰​
۸​
۴​
۳​
۱​
۸​
۴​
۱۵​
۴+​

برای استقلال سال1970 و 1998 و 2001 میزبانی گرفتن .. میزبانی مرحله نیمه نهایی جام باشگاههای اسیا..که یه سالم تونست تو امجدیه قهرمان بشه
پرسپولیس تو دهه 70 4 بار قهرمان ایران شد و هر 4 بار مجبور شد تو نیمه نهایی و با وجود حریفای قدرتمند تو خونه حریفاش بازی کنه و یه بار هم براش میزبانی نگرفتن کوالالامپور !، هنگ کنک، ریاض و سئول .. ولی استقلال دو قهرمانی تو دهه 70 و هر دو بار براش میزبانی گرفتن.!!
و جالب اینجاست که استقلال حتی یکبار هم تو شرق آسیا بازی نکرده ... !!! تو اون جو استادیوم های اونا .. دو بارم تو همین ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو ..

اين ك تو اون زمان نبودي منم ميدونم:D
عجب ك ميگي تورنومت اسوني بوده!!
خوب استقلال از 4 دوره حضورش اون سالها اينه ويترين افتخاراتش!
پرسپوليس هم نصف استقلال حضور داشته ب طبع بايد نصف افتخارات استقلال رو داشته باشه خوب!!:surprised:

سال ۱۹۹۱​
بازی
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
۴​
۱​
۱​
۲​
۴​
۴​
۴​
۰​
۸​
۴​
۳​
۱​
۸​
۴​
۱۵​
۴+​

جالبه طوري مينويسي با يك باخت و يك مساوي...هر كي ندونه فك ميكنه چ خبره...سميه جان ازت خواهش ميكنم امار درست بذار اينجا:gol::D

سال ۱۹۹۱​
بازی
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
5
2
2
1
9
3
8
6

گفتي استقلال تو تهران بازي كرده بدون بازي خاج از خانه!!
تو ك از ريز مسايل سال 50 خبر داري نگو ك از شرايط ميزباني اون زمان خبر نداره ك باورم نميشه!!:cool:
ميزباني به اين صورت بوده ك كل بازي ها در يك كشور انجام ميشده!
سال اول ك قرمان شد... امجديه-تهران ميزبان بوده
سال بعد ك سوم شد... بانكوك -تايلند
دوره بعدي حضورش ك قهرمان شد..داكار بنگلادش
نايب قهرماني ها هم همين طور!:gol:
قهرماني دومش در بنگلادش بود و فقطم با تيماي تايلندي و ...بازي نكرد...تيم تايلندي و اندونزياي از اون مراحل امده بودن بالا..مراحلي ك تيماي بزرگي هم گروه بودن توش!:gol:

بعدشم امدي جام در جامو با ليگ قهرمانان مقايسه ميكني...به نظرت سطح جام يوفا و چمپونز ليگ ك الان تو اروپا برگزار ميشن يكيه؟:D:gol:
جالبه مياي ميگي استقلال تو نيمه نهايي با فلان تيم بازي كرد...اشاره نميكني رویالز دوو ك با پرسپوليس بازي داشته همون سال انصراف داده و دو تا تيم ديگ هم انصراف دادن!!
بعدم عزيزم پرسپوليس فقط يك بازي با الهلال انجام داده!;)(تو اون دوره...تك حذفي)
فينال بوده ك رفت برگشت بوده
به فينال استقلال اشاره ميكني ك با يه تيم چيني بوده!!به فينال پرسپوليس ك با المحروق بحرين بوده نه؟؟عجب:D

يني تو ميگي مسئولين فدارسيون تا ديدين استقلال تو اون مرحلس سريع رفتن ميزباني گرفتن و وقت پرسپوليس همچين كاري نكردن!
يني فدراسيون ايران اونقدر قدرت داره ك تا اراده كنه ميزباني رو بدن بهش؟؟:surprised:

دوباره:D

موفق باشي عزيزم:gol::D

علیرضا ل

عضو جدید
سه تا دربي نيمه تمام به نفع استقلال تموم شد!!!

ويكي پديا!!

• (شهرآورد۴ام):در سال ۱۳۴۸ بازی تاج و پرسپولیس در حالی که تا دقیقه ۸۲ با نتیجه یک بر صفر به سود تاج در جریان بود که در همین لحظه محمود خوردبین بازیکن تیم پرسپولیس گل تساوی را وارد دروازه‏ تاج کرد اما داور این گل را نپذیرفت و اعلام کرد که قبل از ضربه خوردبین خطای وی را بر روی قلیچ‌خانی گرفته‌است. که این امر با اعتراض پرسپولیسی‌ها و ترک زمین از سوی آنها منجر شد و بازی در نهایت سه بر صفر به سود استقلال اعلام گردید.
  • (شهرآورد۶ام):در سال ۱۳۴۹ بازی دو تیم تاج و پرسپولیس در حالی که یک بر یک مساوی بود در دقیقه ۷۵ و به علت اعتراض بازیکن‌های پرسپولیس به قضاوت داور و در نتیجه ترک زمین از سوی فدراسیون سه بر صفر به نفع استقلال اعلام شد.
  • (شهرآورد۲۲ام):در سال ۱۳۵۸ دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرآورد ۲۲ در حالی که بازی یک بر صفر مساوی به سود استقلال بود در دقیقه ۷۵ با هجوم تماشاگران نیمه‌تمام ماند این بازی هرگز تکرار نشد و همان نتیجه(۱-۰ تادقیقه۷۵ به سود استقلال) ثبت شد.
  • (شهرآورد۳۸ام):در سال ۱۳۷۳ در حالی که نتیجه بازی تا دقیقه ۸۸ دو بر دو مساوی بود به علت هجوم تماشاگران تیم پرسپولیس به داخل زمین و درگیری بازیکن‌های دو تیم با یکدیگر نیمه کاره پایان یافت و نتیجه این دیدار نیز ۳ بر صفر به نفع استقلال اعلام گردید.[SUP][۱۲][/SUP]

• در سال ۱۳۷۹ نیز بازیکن‌های استقلال و پرسپولیس بعد از بازی به زد و خورد پرداختند. نتیجه این بازی نیز دو بر دو مساوی به اتمام رسید.
پرسپوليس زمين بازي رو ترك ميكنه....بايد نتيجه مسابقه به نفعش بشه ديگ اره؟؟:D
هواداران پرسپوليس ميان داخل زمين....بايد به نفع پرسپوليس اعلام كنن نتيجه رو خو ...اره ديگ:D
من يه مصاحبه از عبدل علي چنگير خوندم ك راجع به همين قضيه هجوم هواداران پرسپوليس صحبت هايي كرده بود:gol:

ممنونم كه واسه دو تا سوال ديگه جوابي نداشتي و با سكوتت همه رو روشن كردی
جالبه دو تا از بازيها مساوي بوده بازي رو به نفع كيسه ميزنند. اين ديگه مربوط ميشه به مافياي گهر درود :D
پرسپوليس زمين رو ترك ميكرد چون مافياي تاج گند بازي رو درآورده بود موندن تو اون شرايط توهين بود به همه هوادارا.
بالاخره اين سايتو قبول داري يا نه؟ ازش استناد ميگيري هجوم تماشاگران بعد حرفهاي بازيكن خودتونو ميچسبونيد تنگش؟!!!!

راستي اين صفحه هم از سايت محبوبته. ديدم خيلي قبولش داري گفتم ذخيرش كني داشته باشيش. ديگر تو خود بخوان حديث مفصل از اين مجمل! خط آخرشو :biggrin:

بيا دوباره فلسفه بافي كن در مورد دربي هاي تاريخيتون كه نتيجش بيرون زمين رقم خورده

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اين ك تو اون زمان نبودي منم ميدونم

عجب ك ميگي تورنومت اسوني بوده!!
خوب استقلال از 4 دوره حضورش اون سالها اينه ويترين افتخاراتش!
پرسپوليس هم نصف استقلال حضور داشته ب طبع بايد نصف افتخارات استقلال رو داشته باشه خوب!!

جالبه طوري مينويسي با يك باخت و يك مساوي...هر كي ندونه فك ميكنه چ خبره...سميه جان ازت خواهش ميكنم امار درست بذار اينجا

سال ۱۹۹۱بازیبردمساویباختگل زدهگل خوردهامتیازتفاضل گل
استقلال (نایب قهرمان جام باشگاههای آسیا)52219386

گفتي استقلال تو تهران بازي كرده بدون بازي خاج از خانه!!
تو ك از ريز مسايل سال 50 خبر داري نگو ك از شرايط ميزباني اون زمان خبر نداره ك باورم نميشه!!:cool:
ميزباني به اين صورت بوده ك كل بازي ها در يك كشور انجام ميشده!
قهرماني دومش در بنگلادش بود و فقطم با تيماي تايلندي و ...بازي نكرد...تيم تايلندي و اندونزياي از اون مراحل امده بودن بالا..مراحلي ك تيماي بزرگي هم گروه بودن توش!:gol:

بعدشم امدي جام در جامو با ليگ قهرمانان مقايسه ميكني...به نظرت سطح جام يوفا و چمپونز ليگ ك الان تو اروپا برگزار ميشن يكيه؟:D:gol:
جالبه مياي ميگي استقلال تو نيمه نهايي با فلان تيم بازي كرد...اشاره نميكني رویالز دوو ك با پرسپوليس بازي داشته همون سال انصراف داده و دو تا تيم ديگ هم انصراف دادن!!
بعدم عزيزم پرسپوليس فقط يك بازي با الهلال انجام داده!;)(تو اون دوره...تك حذفي)
فينال بوده ك رفت برگشت بوده
به فينال استقلال اشاره ميكني ك با يه تيم چيني بوده!!به فينال پرسپوليس ك با المحروق بحرين بوده نه؟؟عجب:D

يني تو ميگي مسئولين فدارسيون تا ديدين استقلال تو اون مرحلس سريع رفتن ميزباني گرفتن و وقت پرسپوليس همچين كاري نكردن!
يني فدراسيون ايران اونقدر قدرت داره ك تا اراده كنه ميزباني رو بدن بهش؟؟:surprised:

دوباره:D

موفق باشي عزيزم:gol::D

این آمار رو از کجا آوردی ؟
خب چون ویکی پدیا صفحه فارسی درباره این سال نداره و سایتای ایرانی معتبر نیستن و از اونجایی که میدونم تو سوادشو نداری :D از ویکیپدیای انگلیسی آمارشو برات میزارم ..
این جدول گروه B که استقلال توش بوده ..یه گروه 3 تیمی .. خخخخ

جالب اینجاست استقلال فقط بخاطر این صعود کرده که تیم کره شمالی یه گل بیشتر از الهلال خورده نسبت به استقلال ..!!
مرحله بعد ..استقلال الریان رو میبره و میره فینال

و الریانم الشباب رو میبره و سوم میشه ..
اینم فینال .. که باز هم استقلال از الهلال شکست میخوره .. دومین شکست استقلال از الهلال در طول یک هفته !!

منبع : https://en.m.wikipedia.org/wiki/1991-92_Asian_Club_Championship

درمورد میزبانی .. من که تو پستم دقیق نوشتم "که یه سالم تونست تو امجدیه قهرمان بشه" و خط آخر پستمو بخون ..نوشتم " دو بارم تو همین ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو " ..من کجا گفتم همه قهرمانیای استقلال تو ایران بوده ؟ همینه که میگم پستا رو نمیخونی و فقط میخوای یه چیزی بگی .. یه سال جوبیلیو ایواتا با شکست استقلال تو آزادی قهرمان شد که اتفاقا یه شکست 100 هزار نفری بود :D
و یه سالم که سوون سامسونگ و اف سی سئول فینال رو تو آزادی برگزار کردن ..
امار نشون میده تیمایی که تو جام در جام بودن خیلی معتبرتر از تیمای لبنانی و اندونزیایی بودن که تو جام باشگاهها بودن . بله ..
از بین تیمایی که با پرسپولیس باید بازی میکردن همون یه تیم انصراف داده .. پرسپولیس تو مرحله اول 2-13 Punjab رو میبره (فقط نتیجه رو حال کن ) تو دور دوم دوو رویالز انصراف میده .. پرسپولیس یه بازی با الهلال انجام داده ؟؟ :eek: کی گفته بازی پرسپولیس الهلال تک حذفی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه خیر اطلاعاتت اشتباهه پرسپولیس تو تهران الهلال رو شکست داد و تو ریاض باهاش مساوی کرد ..و الهلال حذف شد .. تو فینال هم رفت و برگشت 1-0 درمجموع المحرق رو میبریم گلمونم محمد حسن انصاری فرد میزنه بازی رفت هم بدون گل مساوی میشه و پرسپولیس قهرمان میشه .. البته این المحرق الشباب دبی رو حذف کرده همین که شماها اینقد سعی می کنید بزرگش کنید ..
منبع : http://en.wikipedia.org/wiki/1990–91_Asian_Cup_Winners'_Cup

حالا خودت بگو مسیر پرسپولیس سختتر بوده یا استقلال ؟

همون سالی که استقلال قهرمان شد واسه دومین بار یه گروه کلا انصراف دادن البحرین بحرین، العربی کویت، النصر عربستان، الشارجه امارات .. پس تو از انصراف حرف نزن جانم :D
درباره میزبانی هیچ حرفی نمونده .. وقتی اینقد با دید رنگی نگاه میکنی حرفی نمیمونه ... وقتی استقلال تنها تیم تاریخ بوده که براش میزبانی گرفتن همه چی مشخصه .. این هیچ چیزی رو عوض نمیکنه مه اینه که هی برای استقلال میزبانی گرفته میشد و استقلالم تو تهران جامو میداد به تیمای دیگه ..
پستا رو بخون .. من گفتم که دو بار تو ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو .. و یکبار تو امجدیه قهرمان شد .. پس فکر نکن از من اشتباه گرفتی :D

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شیک همه تاریخ رو کشیدید زیر ساتورا
فکر نمیکردم تا الان پرسپولیسیی رو زمین مونده باشه:biggrin:
کل افتخاراتتون تو این دهه 1قهرمانیه جام حذفیه 1لیگ برتر 1جام ولایت:surprised: خداوکیلی این تیم همایت کردن داره؟؟ از این ستاره های رو سینه هم که ندارید؟؟
میخواید بگم برای جام ولایت رویانیان کمک مردمی بزاره براتون پول جمع کنن ستاره دار شید؟؟
خجالت نمیکشن این سران پرسپولیس؟؟ آدم یاد شبکه های ماهواره ای میافته "تروخدا به ما کمک کنید ما خرجمون فقط از همین آگهی هاست"
آینده تیمتونم که بیشتر از قهرمانی به سمت سقوطه
یچیزیم امروز دیدم" رویانیان گفته سهم ما امسال یه قهرمانی هست" البته فکر کنم یادش رفته جام ولایت امسال برگزار نمیشه:cry:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یعنی شیک همه تاریخ رو کشیدید زیر ساتورا
فکر نمیکردم تا الان پرسپولیسیی رو زمین مونده باشه:biggrin:
کل افتخاراتتون تو این دهه 1قهرمانیه جام حذفیه 1لیگ برتر 1جام ولایت:surprised: خداوکیلی این تیم همایت کردن داره؟؟ از این ستاره های رو سینه هم که ندارید؟؟
میخواید بگم برای جام ولایت رویانیان کمک مردمی بزاره براتون پول جمع کنن ستاره دار شید؟؟
خجالت نمیکشن این سران پرسپولیس؟؟ آدم یاد شبکه های ماهواره ای میافته "تروخدا به ما کمک کنید ما خرجمون فقط از همین آگهی هاست"
آینده تیمتونم که بیشتر از قهرمانی به سمت سقوطه
یچیزیم امروز دیدم" رویانیان گفته سهم ما امسال یه قهرمانی هست" البته فکر کنم یادش رفته جام ولایت امسال برگزار نمیشه:cry:
شما اول برو املا و نوشتن درست کلمات رو یاد بگیر بعد بیا اظهار فضل کن ..
حقم دارید ندونید حق پخش چیه کسی که یه عمر مصاحبه های فتل رو خونده شکل خودش میشه ..

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول برو املا و نوشتن درست کلمات رو یاد بگیر بعد بیا اظهار فضل کن ..
حقم دارید ندونید حق پخش چیه کسی که یه عمر مصاحبه های فتل رو خونده شکل خودش میشه ..

اگه حق پخشه برای همه تیماست ولی ماکه کاسه گدایی دست نگرفتیم:biggrin:
همون شما پرسپولیسا فاضلید برای کل لیگ بسه همیشه باید همچی جفت باشه شمام اینو باور کنید و نخواید خودتونو بچسبونید به قهرمانا.
خداوکیلی چند سالی هست حتی تو روزنامه ها هم برای پرسپولیس لقب قهرمانی رو با ترس تیتر میزنن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چون ویکی پدیا صفحه فارسی درباره این سال نداره و سایتای ایرانی معتبر نیستن و از اونجایی که میدونم تو سوادشو نداری از ویکیپدیای انگلیسی آمارشو برات میزارم ..

جالب اینجاست استقلال فقط بخاطر این صعود کرده که تیم کره شمالی یه گل بیشتر از الهلال خورده نسبت به استقلال ..!!
مرحله بعد ..استقلال الریان رو میبره و میره فینال

و الریانم الشباب رو میبره و سوم میشه ..
اینم فینال .. که باز هم استقلال از الهلال شکست میخوره .. دومین شکست استقلال از الهلال در طول یک هفته !!

منبع : https://en.m.wikipedia.org/wiki/1991-92_Asian_Club_Championship

درمورد میزبانی .. من که تو پستم دقیق نوشتم "که یه سالم تونست تو امجدیه قهرمان بشه" و خط آخر پستمو بخون ..نوشتم " دو بارم تو همین ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو " ..من کجا گفتم همه قهرمانیای استقلال تو ایران بوده ؟ همینه که میگم پستا رو نمیخونی و فقط میخوای یه چیزی بگی .. یه سال جوبیلیو ایواتا با شکست استقلال تو آزادی قهرمان شد که اتفاقا یه شکست 100 هزار نفری بود
و یه سالم که سوون سامسونگ و اف سی سئول فینال رو تو آزادی برگزار کردن ..
امار نشون میده تیمایی که تو جام در جام بودن خیلی معتبرتر از تیمای لبنانی و اندونزیایی بودن که تو جام باشگاهها بودن . بله ..
از بین تیمایی که با پرسپولیس باید بازی میکردن همون یه تیم انصراف داده .. پرسپولیس تو مرحله اول 2-13 Punjab رو میبره (فقط نتیجه رو حال کن ) تو دور دوم دوو رویالز انصراف میده .. پرسپولیس یه بازی با الهلال انجام داده ؟؟ کی گفته بازی پرسپولیس الهلال تک حذفی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه خیر اطلاعاتت اشتباهه پرسپولیس تو تهران الهلال رو شکست داد و تو ریاض باهاش مساوی کرد ..و الهلال حذف شد .. تو فینال هم رفت و برگشت 1-0 درمجموع المحرق رو میبریم گلمونم محمد حسن انصاری فرد میزنه بازی رفت هم بدون گل مساوی میشه و پرسپولیس قهرمان میشه .. البته این المحرق الشباب دبی رو حذف کرده همین که شماها اینقد سعی می کنید بزرگش کنید ..
منبع : http://en.wikipedia.org/wiki/1990–91_Asian_Cup_Winners'_Cup

حالا خودت بگو مسیر پرسپولیس سختتر بوده یا استقلال ؟

همون سالی که استقلال قهرمان شد واسه دومین بار یه گروه کلا انصراف دادن البحرین بحرین، العربی کویت، النصر عربستان، الشارجه امارات .. پس تو از انصراف حرف نزن جانم
درباره میزبانی هیچ حرفی نمونده .. وقتی اینقد با دید رنگی نگاه میکنی حرفی نمیمونه ... وقتی استقلال تنها تیم تاریخ بوده که براش میزبانی گرفتن همه چی مشخصه .. این هیچ چیزی رو عوض نمیکنه مه اینه که هی برای استقلال میزبانی گرفته میشد و استقلالم تو تهران جامو میداد به تیمای دیگه ..
پستا رو بخون .. من گفتم که دو بار تو ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو .. و یکبار تو امجدیه قهرمان شد .. پس فکر نکن از من اشتباه گرفتی

خب چون ویکی پدیا صفحه فارسی درباره این سال نداره و سایتای ایرانی معتبر نیستن و از اونجایی که میدونم تو سوادشو نداری از ویکیپدیای انگلیسی آمارشو برات میزارم ..

من اون امار و جدولو از ويكي پديا اوردم:gol:
درمورد میزبانی .. من که تو پستم دقیق نوشتم "که یه سالم تونست تو امجدیه قهرمان بشه" و خط آخر پستمو بخون ..نوشتم " دو بارم تو همین ازادی جامو داد به سوون و جوبیلیو " ..من کجا گفتم همه قهرمانیای استقلال تو ایران بوده ؟
بايد بهت بگم پرسپوليس هم تويه همون سالهای راحت برای قهرمانی آسیا به محمدان بنگلادش باخت و هیچی نشد:D
یه جا میگی استقلال تو قهرمانی آسیا تو ایران نتیجه گرفته و لابی فدراسیون کمکش کرده اما اینو نمیگی قهرمانی پرسپولیس تو جام در جام هم یکی از دو فینال تو تهران بود اما جای دیگه اینو نمیگی استقلال هم تو جام در جام آسیا هیچوقت برای بازیهای نیمه نهایی و فینال تو تهران بازی نکرد ، رفت تو عربستان و امارات جلوی تیمهای میزبانش بازی کرد و باخت و رفت رده بندی :gol:
یه سال جوبیلیو ایواتا با شکست استقلال تو آزادی قهرمان شد که اتفاقا یه شکست 100 هزار نفری بود :d
شما هم یک بار دیگه تو فینال جام در جام آسیا به نیسان ژاپن تو تهران باختید ، اونم یه باخت 100 هزار نفری بود :d

شما نتیجه 13-2 جلوی تیم چنجاب رو افتخار میدونید خوب تو آخرین دوره های جام در جام، استقلال یه تیم لبنانی (فکر کنم الفیصلی) رو در مجموع 15-0 برد
کلا بردن المحرق بحرین افتخاره اما بردن تیم اسرائیلی هیچی نیست!!:surprised:
اين ها تيم هاي هستن ك استقلال تو دوره هاي اون سالها باهاشون هم گروه بوده!
1970
هومنت من لبنان، سلانگور مالزی
1971
پلیس بغداد، ارتش کره جنوبی، العربی کویت و پیراک مالزی
1990
اوریل کره شمالی، بانکوک بانک تایلند و محمدان بنگلادش
1991
«الهلال عربستان، پیونگ یانگ سیتی کره شمالی والریان قطر»
1998
الهلال عربستان العین امارات و کوپکتداق ترکمنستان
2001

الوحده امارات؛ ناساف کارسی ازبکستان و الکویت کویت

اينها فقط تيم هاي همگروه استقلال بودن...مراحل بعدي رو ديگ اسم نياوردم...حالا دوستان قضاوت كنن سطح تيم ها رو

عربستان قبل از سالهای 1990 تقریبا هیچی نبود از همون سالها فوتبالش رشد کرد ،همون الهلالی که شما بردیدش و اینقدر الاهلال الهلال میکنی تازه اوایل قدرت نماییش بود تو آسیا:gol:

پس نشون ميده نماينده تايلند و اندونزي هم با همين تيم ها بازي كردن و امدن بالا:gol:
تو يه پستتم اشاره كردي استقلال از يار كمكي استفاده ميكرده در صورتي ك پرسپوليس نه!!!!!:surprised:
خدادا عزيزي بوق بود؟:cool:که حتی با وجود گلزنی خداداد هم نتونستن کاری از پیش ببرن و 3-1 به پوهانگ کره باختين!!!
گفتي براي پرسپوليس تو جام باشگاها ميزباني نگرفتن...اما ميگم عوضش تو جام در جام خوش شانس بودید و استقلال بد شانس (بالا بهش اشاره كردم)
پرسپولیس هم یک دوره میزبانی مرحله یک چهارم نهایی رو گرفت و تونست به مرحله نیمه نهایی صعود کنه خوب طبیعتا دیگه میزبانی مرحله نهایی رو هم بهش نمیدادن:gol:
در ضمن شما هم معمولا بازی نیمه نهایی رو تو یه زمین بی طرف برگزار کردين نه جلوی میزبان ، مثل بازی با پوهانگ تو مالزی یا بازی با جوبیلیو ایواتا تو کشورهای عربی:surprised:
اينو هم بگم ك پرسپولیس هم مثل استقلال هر جا نیمه نهایی خورده به میزبان باخته ، به غیر میزبان هم باخته!:دي
در مالزی که به پوهانگ باخت ، تو عربستان با جوبیلیو ژاپن باخت و تو هنگ کونگ هم به دالیان باخت!!
پرسپولیس تو هنگ کنگ به دالیان چین باخت و بعدشم 4-1 با الهلال باخت و چهارم شد
يه سوالم هم گاهي ذهنمو درگير ميكنه سميه!!
چطور ميگي قهرماني تو اسيا خيلي ساده بدست امد....پرسپوليس هم تو اون سالها تو اين رقابتها حضور داشت...ولي چ جوريه ك حتي يك بار هم سوت فينال اين بازي ها رو نشنيده؟:D
جوابتم ميدونم بر ميگردي سر خونه اولت!!:D
تو همون سالهای سهل هیچی نشدين ، !! مثل این میمونه ما بگیم جام در جامی که پرسپولیس شرکت کرده دوره اولش خیلی کشکی بوده که پرسپولیس قهرمان شده تا از سال بعد جدی تز شده دیگه پرسپولیس هیچی نشده
برو سميه از خدا بترس!:D

پ ن :خوب ديگ تمام گفتني ها رو گفتم...حداقل براي دوستان ابي دلم مشخص شد اصل قضيه چيه و اين حرفها ريشش كجاست و ...ديگ هم تمايلي ب ادامه بحث ندارم چون ميدونم برمگرده ب خونه اول...:gol:

تشكر...يا علي:gol:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هه آقا دوربینی ..
ما به این میگیم فرهاد دوربینی .. اینقد عشق عکس گرفتن داره تو آیینه دسشویی و آسانسورم عکس میگیره !!!

قلعه نوعی هر وقت میخواد از خودش تعریف کنه میگه من تنهایی تیمو از دسته 3 بالا آوردم و شروع میکنه به خاطره دسته 3 تعریف کردن و اینکه با چه جون کندنی تیمو اورده بالا.. این نامردیه که قهرمانی دسته 3 رو براش ننوشتین ..خخخخخخخخ

1سوال؟
شما پرسپولیسی ها چرا اینقدر از مجیدی بدتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا