گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

arshida24

عضو جدید
سلام به همه ی هم رشته ای های گل... منم دانشجوی سال آخر کارشناسی بیوالکتریک از دانشگاه اصفهان هستم...
خوشوقت شدم:دی انشالله بعد از عید یه تالار پر رونق داشته باشیم:)
عید همتون هم مبارک:w33::w14:

bm-eng

عضو جدید
به به بچه های مهندسی پزشکی هم تاپیک زدند با اجازتون من باید نن جونتون بشم آخه پیشکسوت این رشته هستیم رسما... ترم 100 بیوالکتریک...موفق باشید بچه ها:دی

اومدی که بترکونی آ.خوشحالم.امیدوارم شما یه تکونی به اینجا بدی.من که تمام توانمو گذاشتم.دوستان استقبال نمیکنند کلا!!!!

elieng

عضو جدید
من هم هستم.منتهی هر شب وقت ندارم بیام.درسام سنگینه این ترم:confused:

arshida24

عضو جدید
اومدی که بترکونی آ.خوشحالم.امیدوارم شما یه تکونی به اینجا بدی.من که تمام توانمو گذاشتم.دوستان استقبال نمیکنند کلا!!!!
من که داداش تازه واردم ولی هر شب یکی دو ساعت اینجام اگه بچه ها پایه باشند شبا یه ساعت خاص مثلا 10 تا 11 بچه ها یه میتینگ اینجا داشته باشند!!!والاه...
همه جا مظلوم واقع شدیم با این رشتمون

دوزتـــــــــــــان به من توجه داشته باشند ما از اقلیتها به شمار میایم اینجا رو بچه های معماری و کامپیوتر قبضه کردند بیاید بترکونیـــــــــــــم(جمله ندا در آکادمی:w15::w15::w15:)

bm-eng

عضو جدید
من که داداش تازه واردم ولی هر شب یکی دو ساعت اینجام اگه بچه ها پایه باشند شبا یه ساعت خاص مثلا 10 تا 11 بچه ها یه میتینگ اینجا داشته باشند!!!والاه...
همه جا مظلوم واقع شدیم با این رشتمون

دوزتـــــــــــــان به من توجه داشته باشند ما از اقلیتها به شمار میایم اینجا رو بچه های معماری و کامپیوتر قبضه کردند بیاید بترکونیـــــــــــــم(جمله ندا در آکادمی:w15::w15::w15:)

من هم بارها و بارها این حرف شما رو زدم که هدف همه تصرف این رشته است و عدم استقلال ما به عنوان یک رشته تاپ دانشگاهی.از آزمون ارشد بگیر که ما رو جز رشته های دیگه کردن تا همینجا که طرف مهندس نفته اومده جزوه مقدمه ای بر مهندسی پزشکی آپلود می کنه!!!!!!!
من که پایه ام.ولی تا جایی که من این مدت اینجا بودم و خبر دارم فقط 2 ، 3 نفر پایه اند!!!!!!اما امیدواریم.یعنی آدمیزاد به امید زنده است :) به قول ندا : ما باید انرژی بُگیریم بُترکونیم...

arshida24

عضو جدید
داداش به نظر میاد هنوز بچه های مهندسی پزشکی این وبلاگ رو کشف نکردند یه چند روز دیگه یه فرهنگ سازی در دانشگاه انجام بدم شاید خدا خواست این تالار هم از زیر خاکی بودن درآد
البته یه چیزی که هست این بچه هایی که من دیدم زیادی درس میخونن بهشون نمیاد از این وقتا داشته باشند...
یعنی لو دادم که من تنبل کلاسم:w01::w11:درست حدس زدید خودمم:w25::w25::w25:

arshida24

عضو جدید
تا جایی که من دانشجو اونجام تو مقطع کارشناسی بیومواد نداریم تعدادی از استاداش همین بس که مودی تشریف دارند ... بار علمیش جدیدا بهتر شده...
چند تا استاد خوب از لحاظ علمی و تعهد کاری توی گرایش بیوالکتریک و یکی هم توی بیومکانیک داره بقیه که فقط ادعا دارند از بیومواد کسی رو نمیشناسم!!مگه تازه امسال اومده باشند که ما ندیدیمشون...
من تازه عضو شدم وگر نه زودتر جواب میدادم...

آخرین ویرایش:

hadise&

عضو جدید
سلااااااااااااااااااام منم دانشجوی ترم 2 مهندسی پزشکی ام.شنیدم مهندسی پزشکی 8ترم بایددرس خوند بعدش دوسال کارآموزی داره. اگراطلاعاتی دراین زمینه دارین ب منم بگین بدونم.ممنون ازلطفتون ;):biggrin::):w17:

arshida24

عضو جدید
سلااااااااااااااااااام منم دانشجوی ترم 2 مهندسی پزشکی ام.شنیدم مهندسی پزشکی 8ترم بایددرس خوند بعدش دوسال کارآموزی داره. اگراطلاعاتی دراین زمینه دارین ب منم بگین بدونم.ممنون ازلطفتون ;):biggrin::):w17:

چییییی میییگیی!!از کی تا حالا؟؟2 سال کار آموزی؟؟!!!!!!!!:w15::w15::w15::w15:
ادامه بده اینجوری پیش بری حتما توی این رشته تخصص میگیری:W15: دستت درست
خیلی وقت بود اینجوری نخندیده بودم
آآورین
تازه غیر 2 سال کارآموزی توی یکی از مناطق محروم، باید 3 سال هم روی پروژه پایاینیت وقت بزاری
همینه من فارغ التحصیل نمیشم تو چه جوری اومدی این رشته!!:w45:

arshida24

عضو جدید
salam.b hameye doostane azizam .man term1 balini hastam.az karaj.
سلام صفری...
بالینی کدوم دانشگاه!!؟؟زمان ما بالینی نبود!!
ورودت رو تبریک میگمم
فعال باشید
فهمیدیــــــــــــــد!!:w13:
:w13:
نبینم با این 2 پست غیبتون بزنه
تالار ما متروکه است
آآورین بچه های خوب :w23:

bm-eng

عضو جدید
خودمم هنگ کردم ولی از رشتم واقعا راضی ام:w10:

همین هنگ کردنش خوبه دانشجویی!!یه دور Restart میشی در یک 2ترم آینده همه چی درست میشه.خوشحالم که علاقه مند دیگری به جمع علاقه مندان پیوست.
اینجا هم فعالیت کن و بهدوستانت هم بگو بیان که دور هم خوش بگذره.:w32:یه سری هم به سایت ما بزنیبد نیست آ :)

arshida24

عضو جدید
شما کجا درس میخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE
یه سر به اون سایت بزن رزومه اش دستت میاد
از اون بچه درسخوناستا...
یعنیا اصن یه وضییی...
همین بچه درسخونان که باعث میشه استعدادایی مثه من به چشم نیان:w20:

H0sein

عضو جدید
منم حسینم ترم 3.4 مهندسی پزشکی بیوالکتریک آی لاو یو iran-eng !!!!!

hossein94

عضو جدید
سلام صفری...
بالینی کدوم دانشگاه!!؟؟زمان ما بالینی نبود!!
ورودت رو تبریک میگمم
فعال باشید
فهمیدیــــــــــــــد!!:w13:
:w13:
نبینم با این 2 پست غیبتون بزنه
تالار ما متروکه است
آآورین بچه های خوب :w23:

چقدر قاطی !!!!!!!!!!
:surprised: دانشگاه پیامنور مرکز کرج

bm-eng

عضو جدید
شما کجا درس میخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE
یه سر به اون سایت بزن رزومه اش دستت میاد
از اون بچه درسخوناستا...
یعنیا اصن یه وضییی...
همین بچه درسخونان که باعث میشه استعدادایی مثه من به چشم نیان:w20:

واقعاً اینا رو با من بودی؟نه میخوام بدونم واقعاً بامن بودی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیخیال آقا.بیخیال.بیخیال.باور کن بیخیال.آخه این حرفا چیه؟آقابیخیال.

hadise&

عضو جدید
قربون شما ولی حیف ک دیررسیدم .ای کاااااااااااااااااااااااش زودترپیداتون میکردم وازتنهایی درمیومدم. ب همه بروبچ سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عرض میکنم :w40::w17:

hossein94

عضو جدید
دوستانی که آناتومی عمومی رو پاس کردن.بگن این همه اسم تخیلی رو چطور باید یاد گرفت؟

بالا