کی میدونه این اقا چیکارس؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الآن من ناراحتم به نظرت...؟
بهتره تو چیزی که اطلاعاتی نداریم قضاوتی نکنیم... شما مگه کامپیوتر خوندی؟یا فک میکنی کامپیوتر new folder ساختنه که الآن به همچون نظری رسیدی؟

نه بابا اینقدرم سخت نیست که میگی، new folder کار سنگینی براتون:D
من همخونه ای کامپیوتری داشتم، مکانیک خیلی سخت تر از کامپیوتره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب راست میگه.چطور شما راجب دیگران نظر میدی؟
ناراحتی نداره که!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه بابا اینقدرم سخت نیست که میگی، new folder کار سنگینی براتون:D
من همخونه ای کامپیوتری داشتم، مکانیک خیلی سخت تر از کامپیوتره
نه من میگم شما وقتی یه new folder می سازی خیلی خوشحال میشی و پیش خودت فک میکنی کامپیوتر همینه... :دی
این که مکانیک سخت تره یا برق یا ... اصلا کشکه به نظر من به علاقه فرد بستگی داره و هوش طرف ...
شما الآن مکانیک براتون سخته؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه من میگم شما وقتی یه new folder می سازی خیلی خوشحال میشی و پیش خودت فک میکنی کامپیوتر همینه... :دی
این که مکانیک سخت تره یا برق یا ... اصلا کشکه به نظر من به علاقه فرد بستگی داره و هوش طرف ...
شما الآن مکانیک براتون سخته؟
اقای باهوش، چرا خودتو میزنی به اون راه، مثل اینه که بگی مهندسی صنایع مثل مکانیکه، ولی خداییش مکانیک خیلی سخت تره، برای من بود، مطمئن باش برای هر کی که خونده سخته، درس به درس مقایسه کن، هر چند من سیلابس درسامو فراموش کردم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اقای باهوش، چرا خودتو میزنی به اون راه، مثل اینه که بگی مهندسی صنایع مثل مکانیکه، ولی خداییش مکانیک خیلی سخت تره، برای من بود، مطمئن باش برای هر کی که خونده سخته، درس به درس مقایسه کن، هر چند من سیلابس درسامو فراموش کردم
من نگفتم کامپیوتر از مکانیک سخت تره حرف من اینه شما میگی کامپیوتر جلفه و آسونه من میگم نباید اینجوری صحبت کرد من مکانیک نخوندم نمیدونم شاید هم سخت باشه ولی چون نمیدونم نظری نمیدم قابل توجه شما

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه مردی پس سیبیلات کو؟:eek:
اینم سیبیلام خوبه؟

قول بده خیالم راحت شه:cry:
قوللللللللللللللللل

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نگفتم کامپیوتر از مکانیک سخت تره حرف من اینه شما میگی کامپیوتر جلفه و آسونه من میگم نباید اینجوری صحبت کرد من مکانیک نخوندم نمیدونم شاید هم سخت باشه ولی چون نمیدونم نظری نمیدم قابل توجه شما

ولی من کامپیوتر رو دیدم، اسون تر از مکانیکه، بعدش جلف برای شوخی بود