یه سوال در مورد نرم آفزار matlab

a.amir

عضو جدید
در مورد رسم پاسخ ضربه و پله در مطلب کسی می تونه کمکم کنه.

amir elc

عضو جدید
توي مطلب تابعي نيست كه توابع ضربه رو رسم كنه اما چون توابع ضربه يك مقدار در يك نقطه اي خاص ميدن ميتوني با استفاده ازstem مقدار اونو در همون نقطه رسم كني

northernken

عضو جدید
سلام توی مطلب باید برای تابع ضربه و پله function تعریف کرد و اسم اونا رو باید impseq وstepseq گذاشت(به help مطلب نگاه کنید)

kaarbar

عضو جدید
سلام ، فکر می کنم دارین اشتباه می کنید ! توی مطلب (برای من 2008 ه ) هم تابع (step(num,den,t داریم هم (impulse(num,den,t

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اومدم راهنمایی کنم ولی وقتی زمان ارسال تاپیک رو دیدم

به هر حال اگه کسی در این باره سوال داره در خدمتم

hossein1387

عضو جدید

با سلام:
این روشی رو که میگم یکم طولانی ولی اگه بخوای نمودارهای bode,step,impulse,nyquist,... رو باهم بکشین خیلی راحت تره.
تو command window بنویس ltiview یه صفحه gui باز میشه حالا باید تابع تبدیلت رو بهش بدی یه روش ساده ش اینه که توی command window با استفاده از تابع tf تابع تبدیل رو بسازمثلا : [2,1,2]= s و [d=[4,5 با نوشتن (w=tf(d,s تابع تبدیل رو توی w بهت میده.حالا توی ltiview از گزینه file به قسمت import برو اگه مراحل رو درست رفته باشی باید بتونی از این قسمت w رو انتخاب کنی بعد از تایید stepresponse رو رسم میکنه ولی شما میتونی از گزینه edit>plot configuration تمامی نمودار های دلخوا هتون رو باهم بکشین. اگه سوالی بود در خدمتم

mskhalili

عضو جدید
کمک* مشکل تبدیل کد متلب به ++c *کمک

کمک* مشکل تبدیل کد متلب به ++c *کمک

سلام

من یه کد متلب دارم که می خوام به ++c تبدیل کنم. ظاهرا اول باید به کمک دستور mcc یه سری فایل تو متلب بسازم ولی وقتی این کار رو می کنم فایل با پسوندهای mcc_component_data.c , ctf ساخته نمی شه.
کسی میدونه دلیلش چیه و باید چکار کنم؟

capitanfahime

عضو جدید
Help me please!!!!

Help me please!!!!

سلام
کسی میتونه کمکم کنه فرمول زیر رو چطور باید در متلب شبیه سازی کنم؟ یعنی بلوک ها و ورودیهاش چطور باید باشه؟در برنامش باید t , T,...رو هم تعریف کنیم؟

((ddq=a(u(t)-u(t-tb))-a(u(t-T+tb)-u(t-T

مینو برقی

عضو جدید

سلام دوست من ،برای رسم تابع پله وضربه به صورت عددی وسمبلیک میتونی step functions رو تو help matlap تایپ کنی که(dirac=دستور تابع ضربه)و(heaviside=دستور تابع پله) میباشد;)