زني که 6 نسل بعد از خود را دید! (+عکس)

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
زني که 6 نسل بعد از خود را دید! (+عکس)

مادر 111 ساله ای در آمریکا توانست ششمین نسل بعد از خودش را ببیند.او رکوردار طول عمر و دیدن ندیده اش!! می باشد.این عمر طولانی در جائیست که محققین متوسط عمر زنان آمریکایی را 54 سال و متوسط عمر مردان آمریکایی را 50 سال تخمین زده اند.

Mollie Wood مادر 111 ساله ای است که تاکنون دوبار جایزه یکی پیرترین مادرهای دنیا را به وی اعطا کرده اند.

اما امسال جشن روز مادر وی رنگ و بوی دیگری داشت، چرا که تنها هفت هفته پیش ،فرزندِ فرزندِ فرزندِ فرزندِ فرزندش را که به اصطلاح خودمان ندیده اش را دید.

به گزارش روزگارنو، او بدین طریق توانست رکورد دار طول عمر و دیدن ششمین فرزند دختر نسل خودش را بشکند چرا که در 100 سال پیش تاکنون کسی به این رکورد دست نیافته بود.

این نسل یکی از حیرت انگیزترین نسلهای آمریکایی بوده چرا که همه آنها عمرهایی نسبتا طولانی داشته تا جایی که 4 نسل قبل از این پیرزن 111 ساله، عمری در حدود 169 سال داشته اند. شاید 111 سال عمری طولانی اما عجیب به نظر نرسد، ولی این در جاییست که محققین متوسط عمر زنان آمریکایی را 54 سال و متوسط عمر مردان آمریکایی را 50 سال تخمین زده اند.

خانواده ویرجینیا هم اکنون نیز همگی در آمریکا ساکن هستند.

خانم Woodدر سال 1901 در شارلوتسویل به دنیا آمد. دختر 88 ساله این پیرزن می گوید: مادرم 3 سال است که زمینگیر شده است و نمی تواند از پس کارهایش برآید. او تابحال قطره ای مشروب ننوشیده و 1 پک هم به سیگای نزده!! راز عمر طولانی وی و اجداد ما نیز در همین است.

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:
:surprised:
:confused:
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییی عزیزم عالی بود
قربون قدرت خدا برم.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت..منم مامان بزرگ بابام زندست هنوز...خب خودش...مامان بزرگم..بابام....آبجیم....خواهر زادم...این میشه پنج نسل..تازه جالبش اونجاست مام بزگم میگفت اون سری که مریض شده گفته خدایا چقد زود منوزمین گیر کدی؟ مام بزگم::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
بهش گفته مادر جان من دختر توام دیگه عمری دارم واسه خودم تو که جای خود داری

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت..منم مامان بزرگ بابام زندست هنوز...خب خودش...مامان بزرگم..بابام....آبجیم....خواهر زادم...این میشه پنج نسل..تازه جالبش اونجاست مام بزگم میگفت اون سری که مریض شده گفته خدایا چقد زود منوزمین گیر کدی؟ مام بزگم::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
بهش گفته مادر جان من دختر توام دیگه عمری دارم واسه خودم تو که جای خود داری
الهییییییییییییییییی عسیسم....

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره به خدا آدم بعضی موقع ها تو کار خدا میمونه...خدایا شکرت.
خب بی شک هر کار خدا بی حکمته..اما من همیشه دعا میکنم خدا هیچ بچه ایو از پدر مادرش نگیره...خیلی دلم میگیره بعضی ها رو بچه هاشون ناشکری میکنن..میترسم..همیشه از اینکه خدا قهرش بگیره بهشون هشدار میدم اما حالیشون نیس بعضیا..خدا نکنه که خدا بخواد به حفشون گوش بده...

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بی شک هر کار خدا بی حکمته..اما من همیشه دعا میکنم خدا هیچ بچه ایو از پدر مادرش نگیره...خیلی دلم میگیره بعضی ها رو بچه هاشون ناشکری میکنن..میترسم..همیشه از اینکه خدا قهرش بگیره بهشون هشدار میدم اما حالیشون نیس بعضیا..خدا نکنه که خدا بخواد به حفشون گوش بده...
قربونت بشم حرفت کاملا درسته...
:cry:

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم کاملا موافقم.;)

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خانمای ایرانی اگه انتقاد نکنیم انگار ی بلا نسبت همه میمیریم..اون دختره ماما بزرگه چقد پیر شده شبیه مامیش شده..
مامانه نی نی نازه اما خب چه وضعشه این 17 سالم نداره..مام بزرگ نی نی ..اون موفره .خیلی نازه دوسش دارم...آخییییییی خیالم راحت شد...

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خانمای ایرانی اگه انتقاد نکنیم انگار ی بلا نسبت همه میمیریم..اون دختره ماما بزرگه چقد پیر شده شبیه مامیش شده..
مامانه نی نی نازه اما خب چه وضعشه این 17 سالم نداره..مام بزرگ نی نی ..اون موفره .خیلی نازه دوسش دارم...آخییییییی خیالم راحت شد...
ااااااااااااااااای جانم با این انتقادت....:biggrin:چیزه دیگه ای نیست کمی فکر کن قربونت بشم؟
بهله منم قیافه مامان بزرگ نی نی رو دوست دارم...

sajjad_mke

عضو جدید
بی بی ما یکم دیگه زنده باشه نبیرش هم می بینه (یه دو. سه سالی )از بدن افتاده ولی مغزش مثل ساعت کار می کنه

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised:
خیلی جالب بود آدم 6تا نسلو کنار هم ببینه....:D
زنده باشن ایشالا!
مرسی، خیلی جالب بود عزیزم:gol:

* Tina *

عضو جدید
وای قدرت خدا رو ببین...

بعضی وقت ها ما آدما اونقدر به این دنیا دل میبندیم که یادمون میره اینجا محل گذره و دیر یا زود باید از این جا بریم....

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااای اینکه مادربزرگه منه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: