خروس چيني تخم گذاشت

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
r2o7exo8hz8p5xl3bbya.jpg

«هوآنگ‌لي» 47 ساله و مالك اين خروس، از اين پرنده به همراه 7 مرغ ديگر در مزرعه خانه‌اش در يكي از مناطق روستايي ايالت «آن‌هويي» نگهداري مي‌كند.

او در توضيح اين اتفاق عجيب گفت: در طول فصل زمستان اين 7 مرغ را براي گذران زندگي سربريدم و مصرف كردم و تنها يك خروس برايمان باقي مانده بود اما وقتي به لانه اين پرندگان رفتم، داخل لانه يك تخم پيدا كردم.

هوآنگ‌ لي گفت: ابتدا تصور كردم فردي با من شوخي كرده است. اما در روز‌هاي بعد نيز داخل لانه تخم پيدا كردم تا اينكه با چشمان خودم ديدم كه اين خروس روي تخمي خوابيده است.

پس از انتشار اين خبر مسئولان محلي اين ايالت آزمايش بر روي اين خروس را آغاز كردند.

لي گفت: دانشمندان در حال آزمايش بر روي اين خروس هستند تا متوجه شوند آيا اين خروس از ابتدا مرغ بوده ‌است يا خير.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه نباس گفت اول مرغ بوده یا تخم مرغ ! به خروس چینی ها هم نمیشه اعتماد کرد !

اما من تو یه سایتی خونده بودم که تغییر جنسیت یه امر رایج در حیوانات هست. مثلا اگه از گونه جاندار همه از از یک جنس در یک محیطی با هم رشد کنند یکی یا چند تا از اونا به جنس مخالف تغییر جنسیت میدن. اینکه آیا این امر در پستاندارانی مثل انسان وجود داره یا نه, در حال بررسیه.

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه نباس گفت اول مرغ بوده یا تخم مرغ ! به خروس چینی ها هم نمیشه اعتماد کرد !

اما من تو یه سایتی خونده بودم که تغییر جنسیت یه امر رایج در حیوانات هست. مثلا اگه از گونه جاندار همه از از یک جنس در یک محیطی با هم رشد کنند یکی یا چند تا از اونا به جنس مخالف تغییر جنسیت میدن. اینکه آیا این امر در پستاندارانی مثل انسان وجود داره یا نه, در حال بررسیه.
این چینیا قوانین مرسوم زندگی رو هم بر هم زدن
یه بار نوشته بود گوشت خوک رو به گوشت گوساله تبدیل میکنن
کلا عجیب و غریبه همه کاراشون