بهترین لپ تاپ برای یک معمار

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سفارش لپ تاپ به یه شرکت آشنا داده بودم گفته بودم برام n43jq بیاره.حالا اون برام n43snآورده.البته با لیبل new-rev نظرتون چیه راجع به این مدل همینو بردارم یا بگم عوضش کنه؟

takmemar

عضو جدید
نظرتون راجع به اچ پی چیه؟!
مدلهای povilion dv3 اچ پی خوبن؟!
البته من مدل dv6 رو بیشتر پسندیدم ولی وزنش 2.5 بود و من تا 2 کیلو میخوام!!!
خواهش میکنم زود و دقیق راهنماییم کنین! مثلا بهترین مدل اچ پی رو بهم معرفی کنین که وزنشم مناسب باشه!
راستی نمایندگی معتبر اچ پی که غیر از تهران تو شهرای دیگه ام شعبه داشته باشه کجاست؟!!

takmemar

عضو جدید
سلام
سونی واقعا برند گرونیه... مثلا یه لپتاپ 800 تومنی ایسر رو سونی 1400 میده... در صورتی که ایسر از لحاظ کیفیت از ایسوس چیزی کم نداره... خودتون میتونید با یه سرچ ساده به این قضیه پی ببرید. ایسر تنها دلیل ارزان بودنش نداشتن نسخه اصل ویندوزه... بگذریم شاید از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید.
از لحاظ کیفیت فعلا تو بازار ایسوس بهتر جواب داده... ولی خوب هرچقدر هم ما توصیه کنیم شما به حرف دلتون گوش میکنید :D
ممنون از راهنماییت دوست عزیز!! من خودمم خیلی ایسوزو قبول دارم ولی اصلا از ظاهر مدلاش خوشم نیومد! متاسفانه ظاهر لپتاپ خیلی واسه من مهمه!!! :(

ali jelvani

عضو جدید
سلام دوستان من امروز خیلی دنبال برندهای مختلف گشتم . 1کیشون گفت الان تو بازار دل و ایسر و اچ پی همشون تقلبی هستند دقیقا ان جمله رو گفت : اینا خوبن اما تهش باد میدن.... :eek::biggrin::biggrin: حالا من نفهمیدم دقیق منظورش چیه :surprised:

ghazaliii

عضو جدید
ممنون از راهنماییت دوست عزیز!! من خودمم خیلی ایسوزو قبول دارم ولی اصلا از ظاهر مدلاش خوشم نیومد! متاسفانه ظاهر لپتاپ خیلی واسه من مهمه!!! :(
اگر ظاهر لب تاپ برات مهمه به نظرم سامسونگ خيلي قشنگه
باريكترين نوعش را من ديدم واقعا قشنگه
ظريف و خوش دست و سبك
مدل هاي سامسونگ را سرچ كن و ببين

ghazaliii

عضو جدید
HP HP DV6 - 3181nr METAL CORE I7 1.6 to 2.8 720Q/ 4 GB/ 640 GB/ 15.6 BRIGHT LED/ ATI 5650 (1024MB)/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA - HDMI-FINGER PIRINT-6CELL/ 1120000088888888888
HP HP DM4-T1200METAL CORE I5 460 2.5 to 2.8 / 4 GB/ 640 GB/ 14.1 BRIGHT LED/ ATI 6370 1024MB/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA- HDMI-FINGER PIRINT-6CELL/ 12100000888888888
HP HP DM4t-2000METAL CORE I5 2410 2.3 to 3.0/ 6 GB/ 640 GB/ 15.6 BRIGHT LED/ ATI 6370(1024 MB)/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA-HDMI-6CELL-FINGER PIRINT / 13600000888888888
Apple Macbook series

Price MAD OS BAL USB WG FP CR BT CM WL MD LCD VGA HD RM CA SPD CPU Model
2.750.000 ? MAC ? ? 1.36 - - + + + ? 15.4 ATI 6750 750 4 6 1.6 QUAD C2.2 PRO MC 723
2.280.000 ? MAC ? ? 2.04 - - + + + ? 15.4 ATI 6490 500 4 6 2.0 QUAD C2.0 PRO MC 721
1.680.000 ? MAC ? ? 2.04 - - + + + ? 13.3 INTEL 384 320 4 3 2.4 I5 PRO MC 700888
مقایسه
لپ تاپ ایسوس X34JCLaptop Asus X34JC-RX034
لپ تاپ ایسوس X34JC دارای صفحه نمایش 13.3اینچ LED - پردازنده i5 - رم 4 گیگابایت - هارد دیسک 500 گیگابایت و ... می باشد.
Processor: Intel® Core™ i7-740QM (1.73~2.93 GHz) Quad Core
Memory: 8.0 GB DDR3
HDD: 750 GB SATA
Graphics: ATI Radeon HD 6470 1.0 GB up to 4.0 GB
Display: 14.0" LED
Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Web, HDMI

Processor: Intel® Core™ i7-2630QM (2.0GHz~2.93GHz) 6M
Graphics: GeForce® GT525M 1.0 GB up to 4.0 GB
Display: LCD 15.6" LED
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam, HDMI
قیمت : 1,020,000 تومان با گارانتی بین الملل
قیمت : 1,050,000 تومان با گارانتی ایران

ghazaliii

عضو جدید
HP HP DV6 - 3181nr METAL CORE I7 1.6 to 2.8 720Q/ 4 GB/ 640 GB/ 15.6 BRIGHT LED/ ATI 5650 (1024MB)/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA - HDMI-FINGER PIRINT-6CELL/ 11200000
HP HP DM4-T1200METAL CORE I5 460 2.5 to 2.8 / 4 GB/ 640 GB/ 14.1 BRIGHT LED/ ATI 6370 1024MB/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA- HDMI-FINGER PIRINT-6CELL/ 12100000
HP HP DM4t-2000METAL CORE I5 2410 2.3 to 3.0/ 6 GB/ 640 GB/ 15.6 BRIGHT LED/ ATI 6370(1024 MB)/ BT/ WIFI/ LAN/ CAMERA-HDMI-6CELL-FINGER PIRINT / 13600000
Apple Macbook series

Price MAD OS BAL USB WG FP CR BT CM WL MD LCD VGA HD RM CA SPD CPU Model
2.750.000 ? MAC ? ? 1.36 - - + + + ? 15.4 ATI 6750 750 4 6 1.6 QUAD C2.2 PRO MC 723
2.280.000 ? MAC ? ? 2.04 - - + + + ? 15.4 ATI 6490 500 4 6 2.0 QUAD C2.0 PRO MC 721
1.680.000 ? MAC ? ? 2.04 - - + + + ? 13.3 INTEL 384 320 4 3 2.4 I5 PRO MC 700888
مقایسه
لپ تاپ ایسوس X34JCLaptop Asus X34JC-RX034
لپ تاپ ایسوس X34JC دارای صفحه نمایش 13.3اینچ LED - پردازنده i5 - رم 4 گیگابایت - هارد دیسک 500 گیگابایت و ... می باشد.
Processor: Intel® Core™ i7-740QM (1.73~2.93 GHz) Quad Core
Graphics: ATI Radeon HD 6470 1.0 GB up to 4.0 GB
Display: 14.0" LED
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Web, HDMI

Processor: Intel® Core™ i7-2630QM (2.0GHz~2.93GHz) 6M
Graphics: GeForce® GT525M 1.0 GB up to 4.0 GB
Display: LCD 15.6" LED
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam, HDMI
قیمت : 1,020,000 تومان با گارانتی بین الملل
قیمت : 1,050,000 تومان با گارانتی ایران
اين يه سري مشخصاته كه من لب تابش را ديدم و خوب بودن اما هنوز خودمم نخريدم

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه لپ تاپ میگم فکر کنم با اونی که توی ذهنتون هست جور باشه به نظرم خوشگل هم هست ...
14" مدل lenovo Y470 هست که تازه اومده
مشخصات:
CPU: i7 2630
RAM;8GB DDR3 1333
HDD: 750GB 5400RPM
VGA: G-force 550GT + 2GB DDR3 ram
2x usb3 + 2xusb2=4 taporte usb
e-sata
HDMI
camera :2mp
قیمت حول حوش 1400 تا 1500 فکر کنم باشه ..
آهان وزنشم 2.2Kg.

takmemar

عضو جدید
بالاخره خریدم...:دی
سونی، مدل سی آ 15!!!
وزنش یه کم زیادتر از حدی بود که میخواستم ولی بقیه ی چیزایی که میخواستمو داشت!!!

michi

عضو جدید
من hp pavlion dv6 6070 گرفتم
خوبه
با اینکه همه امکانتش قویه و بنظر باید راحت باشه اما حس میکنم اون سی پی یو که میگه نداره

takmemar

عضو جدید
اگه میشه اسم کاملشو بگو.. مدل CA 15 یدونه نیست.. W داره B داره G داره :)
اسم کاملش vpcca15fg ست!
من در مورد سری سی سونی چیزی نشنیده بودم قبلا ولی وقتی رفتم واسه خرید لپتاپ تو چندتا مغازه که گشتم یهو نظرم این شد که اینو بخرم!!!
گفتن جدیده و سی پی یوش سندی بریجه و اینا.... ولی نمیدونم چرا هیچ جاش ننوشته سندی بریج!!!!!!!!!!!!
شما قبلا شنیده بودی که سری سی خوبه یا نه؟!

takmemar

عضو جدید
من hp pavlion dv6 6070 گرفتم
خوبه
با اینکه همه امکانتش قویه و بنظر باید راحت باشه اما حس میکنم اون سی پی یو که میگه نداره
اتفاقا منم خیلی ازین مدل اچ پی خوشم اومده بود...ولی در نهایت نظرم این شد که سونی بخرم!!!
واقعا ویژگیهای این مدل اچ پی خیلی خوبه!
از کجا فهمیدی که اون سی پی یویی که گفته رو نداره؟!!!!

cpu 2011

عضو جدید
اسم کاملش vpcca15fg ست!من در مورد سری سی سونی چیزی نشنیده بودم قبلا ولی وقتی رفتم واسه خرید لپتاپ تو چندتا مغازه که گشتم یهو نظرم این شد که اینو بخرم!!!گفتن جدیده و سی پی یوش سندی بریجه و اینا.... ولی نمیدونم چرا هیچ جاش ننوشته سندی بریج!!!!!!!!!!!!شما قبلا شنیده بودی که سری سی خوبه یا نه؟!

تو خوب بودن سونی جای بحثی نیست اما اینکه 1400000 بابت این کانفیگ بدین یکم آدم و اذیت میکنه.. شما میتونستید همین کانفیگ رو با 800 تومن تو برند Acer خرید کنید. یا اگه دنبال برند معتبر تر و زیباتر از Acer بودید میتونستید از Asus با قیمت 1 تومن خرید کنید.
واقعا خرج کردن 1 و 400 برای CPU ci5 خیلی عجیبه... ای کاش اسیر ظاهر فریب دهنده سونی نمیشدید و با این قیمت یا حتی کمتر، کانفیگ خیلــــــــــی بالاتر رو از برند ASUS خرید میکردین.
در مورد Acer هم بگم که اگه برند مشکل داری بود هیچ وقت شرکت سازگار گارانتیش نمیکرد. تا الانم که 4تا مدل مختلف از ACER رو خرید کردیم هیچ مشکلی نداشتن و مثل یه حمال واقعی دارن واسمون کار میکنن :دی
تنها دلیل ارزان بودنشون هم نداشتن ویندوز اوریجنال...
و نکته بعدی که میخوام بگم در مورد لپتاپ های HP هست.. کاری به خوب یا بد بودن این برند ندارم ولی این و میدونم که تو ایران هیچ اعتباری ندارن و هیچ شرکت گارانتی کننده معتبری ازش حمایت نمیکنه.. تو ایران HP خریدن مثل خرید کردن از دست فروشه... یعنی هیچ امیدی به گارانتی نیست..
فقط از شرکت های سازگار، مادیران، ایران رهجو خرید کنید که لپتاپ های سونی، ایسوس و ایسر رو تحت پوشش خودشون دارن.در ضمن معذرت میخوام که یکم تند رفتم... نمیخواستم با حرفام ته دلتون و خالی کنم... شاید شما از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشته باشین.. :D ولی بالاخره کاریه که شده... در هر صورت هرچی باشه سونی خریدین دیگـــــــه...

takmemar

عضو جدید
تو خوب بودن سونی جای بحثی نیست اما اینکه 1400000 بابت این کانفیگ بدین یکم آدم و اذیت میکنه.. شما میتونستید همین کانفیگ رو با 800 تومن تو برند Acer خرید کنید. یا اگه دنبال برند معتبر تر و زیباتر از Acer بودید میتونستید از Asus با قیمت 1 تومن خرید کنید.
واقعا خرج کردن 1 و 400 برای CPU ci5 خیلی عجیبه... ای کاش اسیر ظاهر فریب دهنده سونی نمیشدید و با این قیمت یا حتی کمتر، کانفیگ خیلــــــــــی بالاتر رو از برند ASUS خرید میکردین.
در مورد Acer هم بگم که اگه برند مشکل داری بود هیچ وقت شرکت سازگار گارانتیش نمیکرد. تا الانم که 4تا مدل مختلف از ACER رو خرید کردیم هیچ مشکلی نداشتن و مثل یه حمال واقعی دارن واسمون کار میکنن :دی
تنها دلیل ارزان بودنشون هم نداشتن ویندوز اوریجنال...
و نکته بعدی که میخوام بگم در مورد لپتاپ های HP هست.. کاری به خوب یا بد بودن این برند ندارم ولی این و میدونم که تو ایران هیچ اعتباری ندارن و هیچ شرکت گارانتی کننده معتبری ازش حمایت نمیکنه.. تو ایران HP خریدن مثل خرید کردن از دست فروشه... یعنی هیچ امیدی به گارانتی نیست..
فقط از شرکت های سازگار، مادیران، ایران رهجو خرید کنید که لپتاپ های سونی، ایسوس و ایسر رو تحت پوشش خودشون دارن.در ضمن معذرت میخوام که یکم تند رفتم... نمیخواستم با حرفام ته دلتون و خالی کنم... شاید شما از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشته باشین.. :D ولی بالاخره کاریه که شده... در هر صورت هرچی باشه سونی خریدین دیگـــــــه...
نه... هیچ اشکالی نداره... راحت باشین...
راستش خودمم یه کم ناراحتم از اینکه انقد هزینه کردم ولی واقعا من تو برند ایسوز و ایسر لپتاپ با وزنی که میخواستمو ندیدم....
حالا هزینش اونقدام مهم نیست... خدا کنه خوب کار کنه برام....
من حوصله هنگ و اینا رو ندارم... به نظرتون لپتاپ با این ویژگیها ممکنه هی هنگ کنه و آدمو اذیت کنه؟! دوستم که سونی داره خیلی لپتاپش هنگ میکنه!!!!!!!!!!

cpu 2011

عضو جدید
نه... هیچ اشکالی نداره... راحت باشین...
راستش خودمم یه کم ناراحتم از اینکه انقد هزینه کردم ولی واقعا من تو برند ایسوز و ایسر لپتاپ با وزنی که میخواستمو ندیدم....
حالا هزینش اونقدام مهم نیست... خدا کنه خوب کار کنه برام....
من حوصله هنگ و اینا رو ندارم... به نظرتون لپتاپ با این ویژگیها ممکنه هی هنگ کنه و آدمو اذیت کنه؟! دوستم که سونی داره خیلی لپتاپش هنگ میکنه!!!!!!!!!!
\

هنگ کردن زیادی میتونه از مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری (ویندوز) باشه.. مثلا اگه یکی از قطعات لپتاپ دچار نقص باشه یا ویندوز مشکل داشته باشه امکان هنگ کردن وجود داره...
در حالت عادی و موقعی که لپتاپ سالم باشه خصوصا اگه نو هم باشه امکان هنگ کردن خیلی خیلی کمه.. اگه که سونی باشه این احتمال به صفر هم نزدیک میشه... پس خیالتون راحت.

emrah931

عضو جدید
معرفی یک سایت بسیار مفید برای خرید لپ تاپ

معرفی یک سایت بسیار مفید برای خرید لپ تاپ

کاملترین سایتی که تا به حال در زمینه وسایل دیجیتالی و الکترونیکی دیدم سایت digikala.comمیباشد.این سایت قابلیتهایی همچون اسمبل کردن.مشخصات فنی و کارایی هرنوع لپ تاپ با هر نوع مارکی را دارا میباشد.واز همه جالبتر اینکه قیمتهای ذکر شده به روز وساعت میباشد.امیدوارم با توجه به این اشفته بازار لپ تاپ این سایت مورد استفاده مهندسین محترم قرار بگیره.

cpu 2011

عضو جدید
کاملترین سایتی که تا به حال در زمینه وسایل دیجیتالی و الکترونیکی دیدم سایت digikala.comمیباشد.این سایت قابلیتهایی همچون اسمبل کردن.مشخصات فنی و کارایی هرنوع لپ تاپ با هر نوع مارکی را دارا میباشد.واز همه جالبتر اینکه قیمتهای ذکر شده به روز وساعت میباشد.امیدوارم با توجه به این اشفته بازار لپ تاپ این سایت مورد استفاده مهندسین محترم قرار بگیره.

با تشکر از دوست خوبم بخاطر معرفی این سایت..
حقیقتش اینه که من با این سایت به خوبی آشنایی دارم و چند باری هم ازش خرید کردم و کاملا راضی بودم اما جدیدا قیمت های ارائه شده گران تر از اجناس بازارند... (از ابتدای سال 90)
ولی برای پیدا کردن گوشی موبایل مورد علاقتون میتونید از این سایت استفاده مفیدی ببرید.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال حیاتی دارم.گارانتی مادیران برای لپ تاپ های ایسوس ، گارانتیه قابل اطمینانیه؟

cpu 2011

عضو جدید
بچه ها یه سوال حیاتی دارم.گارانتی مادیران برای لپ تاپ های ایسوس ، گارانتیه قابل اطمینانیه؟

بله گارانتی مادیران از اعتبار خوبی برخورداره و کاملا قابل اطمینانه... ولی خوب پیشنهاد من در درجه اول خرید کردن از شرکت سازگار ارقامه.
در هر صورت شرکت سازگار و مادیران از نظر من به اندازه کافی قابل اطمینان هستند...
اینم آدرس سایت سازگار برای انتخاب لپ تاپ مورد نظر و موجود در شرکت سازگار:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدرس لپ تاپ های موجود تحت گارانتی مادیران:

ممنون از راهنماییتون.
من نزدیک به 6 ماه بود تصمیم داشتم یه ایسوس بخرم. بعد از کلی پرس و جو هم به مدل n43jq رسیده بودم ولی یک ماه پیش که لپ تاپ خودمو فروختم و تصمیم جدی برای خریدن گرفتم هر چی گشتم اون مدلو پیدا نکردم.چون لپ تاپ خودمو فروخته بودم و به شدت هم نیاز به سیستم داشتم ناچار شدم از بین مدلایی که راحت گیر میومد انتخاب کنم.تقریبا با اون مشخصاتی که من میخواستم و از سری n ایسوس فقط دو مدل بود n43sn و n43sl که من هم با توجه به اینکه دومی گرافیکش 2 گیگ بود همون رو خریدم.با این کانفیگ : رم 4/cpu i7-2/بدون ویندوز / بدون بلوری/هارد640
با گارانتی یک ساله مادیران.البته اون لینکی که داده بودین رو چک کردم ولی این مدل توش نبود.اما انقد کارم گیر بود که دلمو زدم به دیا و خریدمش.قیمتش هم 1330000
چطوره ؟ داداشم که میگه رفته تو پاچت :)

cpu 2011

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون.من نزدیک به 6 ماه بود تصمیم داشتم یه ایسوس بخرم. بعد از کلی پرس و جو هم به مدل n43jq رسیده بودم ولی یک ماه پیش که لپ تاپ خودمو فروختم و تصمیم جدی برای خریدن گرفتم هر چی گشتم اون مدلو پیدا نکردم.چون لپ تاپ خودمو فروخته بودم و به شدت هم نیاز به سیستم داشتم ناچار شدم از بین مدلایی که راحت گیر میومد انتخاب کنم.تقریبا با اون مشخصاتی که من میخواستم و از سری n ایسوس فقط دو مدل بود n43sn و n43sl که من هم با توجه به اینکه دومی گرافیکش 2 گیگ بود همون رو خریدم.با این کانفیگ : رم 4/cpu i7-2/بدون ویندوز / بدون بلوری/هارد640با گارانتی یک ساله مادیران.البته اون لینکی که داده بودین رو چک کردم ولی این مدل توش نبود.اما انقد کارم گیر بود که دلمو زدم به دیا و خریدمش.قیمتش هم 1330000چطوره ؟ داداشم که میگه رفته تو پاچت :)

سلام
تبریک میگم که به جمع ایسوسی ها پیوستید.. امیدوارم بتونید بخوبی ازش استفاده کنید.
فقط یه نکته ای که دوستان عزیز، موقع خرید لپ تاپ های ایسوس باید بهش توجه کنن اینه که تمام لپ تاپ های ایسوس باید گارانتی دو ساله داشته باشن.. گارانتی سازگار، مادیران یا الماس بودنش هم فرق نمیکنه.. و دیگه اینکه تمام لپ تاپ های ایسوس ویندوز اوریجنال مایکروسافت دارن.. (به برچسب سفید مایکروسافت تو پشت لپ تاپ دقت کنید)

آخرین ویرایش:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تبریک میگم که به جمع ایسوسی ها پیوستید.. امیدوارم بتونید بخوبی ازش استفاده کنید.
فقط یه نکته ای که دوستان عزیز، موقع خرید لپ تاپ های ایسوس باید بهش توجه کنن اینه که تمام لپ تاپ های ایسوس باید گارانتی دو ساله داشته باشن.. گارانتی سازگار، مادیران یا الماس بودنش هم فرق نمیکنه.. و دیگه اینکه تمام لپ تاپ های ایسوس ویندوز اوریجنال مایکروسافت دارن.. (به برچسب سفید مایکروسافت تو پشت لپ تاپ دقت کنید)

پس با این حساب فک کنم یه کلاه رفته سرم که تا سر زانوم میرسه:cry: چون هم گارانتیش یک ساله ست هم ویندوز نداره.توی سایت ایسوس هم که سریالش رو وارد کردم یه همچین پیامی میده تو این مایه ها که محصول شما وجود نداره.یعنی حالا چیکــــــــــــــــار کنم؟؟؟

cpu 2011

عضو جدید
پس با این حساب فک کنم یه کلاه رفته سرم که تا سر زانوم میرسه:cry: چون هم گارانتیش یک ساله ست هم ویندوز نداره.توی سایت ایسوس هم که سریالش رو وارد کردم یه همچین پیامی میده تو این مایه ها که محصول شما وجود نداره.یعنی حالا چیکــــــــــــــــار کنم؟؟؟

حالا شما زیاد نگران نباش انشالله که مشکلی واسش پیش نمیاد.. ولی حتما با فروشنده درمیان بذارید..

nima1390

عضو جدید
سلام دوستان نظرتون راجع به خرید این لپ تاپ چیه؟ از کجای سایت asus چکش کنم ببینم مشکل داره یا نه؟
ASUS P53SJ)(S0019
CI5(2410M)2.3GHZ
3
4GB
640GB
NVIDIA GEFORCE GT520M
DVD/RW
15.6"
DOS
{WEB/READER/WIFI/LAN/BAG/MOUSE/6CELL/2 YEARS GUARANTY

) خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چون من تا حالا لپ تاپ نداشتم و زیاد اطلاع ندارم.

آخرین ویرایش:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان نظرتون راجع به خرید این لپ تاپ چیه؟ از کجای سایت asus چکش کنم ببینم مشکل داره یا نه؟
ASUS P53SJ)(S0019
CI5(2410M)2.3GHZ
3
4GB
640GB
NVIDIA GEFORCE GT520M
DVD/RW
15.6"
DOS

) خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چون من تا حالا لپ تاپ نداشتم و زیاد اطلاع ندارم.
الان لپ تاپای ایسوس اونایی که مشکل داشتن نیوریویژنش اومده دیگه مشکلی نیست...ولی اگه لپ تاپ asus میخوای بگیری این دو مدل معرکس یه سرچ کن...
asus n53sn , asus n53sv

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ASUS P53SJ)(S0019
CI5(2410M)2.3GHZ
3
4GB
640GB
NVIDIA GEFORCE GT520M
DVD/RW
15.6"
DOS

سریال لپ تاپو ازینجا چک کن ببین مشکل داره یا نه:
کد:
[URL]http://vip.asus.com/eservice/changeSandybridge_NB.aspx?slanguage=en-us[/URL]

بالا