مژده.پاسور آزاد شد!!!!!!!!!!!!

pasargadparisa

عضو جدید

پیوست ها

• ...............11111111111111111.jpg
    ...............11111111111111111.jpg
    19.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

wasper

عضو جدید
1:ایا هنوز پاسور ممنوع هست
2:چرا پاسور ممنوع هست.عده ای کمی هستند که باهاش قمار میکنند.مثلا میشه یک فوتبال هم دید و سرش شرط بست و قمار کرد.یا میشه با شطرنج هم شرط بست و قمار کرد
3:این پیشبینی فوتبال که جدیدا مد شد.ایا حرام هست؟؟پس چرا اجازه اینکار به طور گسترده داداه میشه؟؟
لطفا به این 3 سوال جواب بدید

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
2:چرا پاسور ممنوع هست.عده ای کمی هستند که باهاش قمار میکنند.مثلا میشه یک فوتبال هم دید و سرش شرط بست و قمار کرد.یا میشه با شطرنج هم شرط بست و قمار کرد
3:این پیشبینی فوتبال که جدیدا مد شد.ایا حرام هست؟؟پس چرا اجازه اینکار به طور گسترده داداه میشه؟؟

پاسور ، قمار ، یا هر چیزی از این قبیل به این دلیل ممنوع و حرام است چرا که صدمات فراوانی را به یک یا چند نفر از طرفین وارد می کند همانند نزول

اگه منظورت از پیش بینی همان هایی است که در برنامه های مثل "یک جهان یک جام" رخ می دهد به نظر من نباید ایرادی داشته باشد ، چرا که لطمه ای به کسی وارد نمی شود در هر ارگان و شرکتی بودجه ای برای تبلیغات داده می شود و این کار هم یک نوع تبلیغات است

اما نوعی از این پیش بینی بین مردم رواج افتاده که قبل از بازی نرخی را تعیین می کنند بر سر نتیجه ی بازی که اکثر این افراد همان قماربازهایی هستند که حتی کوچکترین سررشته ای از فوتبال ندارند و یا حتی نمی دانند چه تیم هایی یاهم بازی می کنند و ممکن است به راحتی پول های خود را از دست بدهند ، به نظر من این کار هم حرام است

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا تورو خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!نميدونستم. بميرم كه چقزه مغزتو به كار انداختي.خوب شد گفتي

ميداني چه زماني پاسور آزاد ميشود .
.
.
هروقت مغزت از رسوبات وزنگارها وحقارت ها وعقده هاي و.و.و آزاد ميشود
.
.
.
ولي فعلاً براي مغزت زندان ابد ...........بريدند :mad:

ولش کن بابا ، میتونی از جوابی که در بالا داده به سطح فکریش پی ببری

wasper

عضو جدید
پاسور ، قمار ، یا هر چیزی از این قبیل به این دلیل ممنوع و حرام است چرا که صدمات فراوانی را به یک یا چند نفر از طرفین وارد می کند همانند نزول

اگه منظورت از پیش بینی همان هایی است که در برنامه های مثل "یک جهان یک جام" رخ می دهد به نظر من نباید ایرادی داشته باشد ، چرا که لطمه ای به کسی وارد نمی شود در هر ارگان و شرکتی بودجه ای برای تبلیغات داده می شود و این کار هم یک نوع تبلیغات است

اما نوعی از این پیش بینی بین مردم رواج افتاده که قبل از بازی نرخی را تعیین می کنند بر سر نتیجه ی بازی که اکثر این افراد همان قماربازهایی هستند که حتی کوچکترین سررشته ای از فوتبال ندارند و یا حتی نمی دانند چه تیم هایی یاهم بازی می کنند و ممکن است به راحتی پول های خود را از دست بدهند ، به نظر من این کار هم حرام است

خیلی از دوستان من خیلی با پاسور بازی میکنند ولی هیچکدومشون باهاش قمار نمیکنند.
دروغ چرا.
خودم هم چند بار بازی کردم.
ولی باهاش قمار نکردم.
1 ساعت با دوستامون خوش بودیم.

منظور من این برگه هایی هستند که میزنند .یعنی از 1000 تومان تا 100 هزار تومان میتونه پیشبینی کنی.
یعنی اگر از فوتبال شناخت داشته باشی.
اشکالی نداره ؟؟

pasargadparisa

عضو جدید
ميداني چه زماني پاسور آزاد ميشود .
.
.
هروقت مغزت از رسوبات وزنگارها وحقارت ها وعقده هاي و.و.و آزاد ميشود
.
.
.
ولي فعلاً براي مغزت زندان ابد ...........بريدند :mad:
چه شخصيت والايي داري. خجالت اوره. طرز صحبتت با يه دختر. متاسفم برات

pasargadparisa

عضو جدید
من فقط پاسور را صرفا براي سرگرمي انتخاب ميكنيم. هيچ قماري هم در كار نيست

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز

با احترام به خاطر انسانیتتون نه به خاطر خانم بودنتون

از نظر من شما دچار تضاد شخصیتی هستید
دلیل این عکس و توهین به خانم های محجبه و آقایون محاسن دار و این مطلب شما

و همچنین به خاطر توهین به امام (ره)
نوشته اصلي بوسيله bpcom http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
قرار بود به جای شاه هم عکس امام باشه :biggrin::biggrin::biggrin:
حتما تغيرات انجام خواهد شد:redface:

پیشنهاد می کنم خود را به یک........ معرفی کنید
با احترام تمام
دوستدار انسانیت

مسیح 110

عضو جدید
آيا به تمسخر كشيدن وبه استهزاء وبه سخره در اوردن ؛............
ارزشها وباورها يك مكتب ومذهب ..................
درست است يا خير ؟
اگر درست است
.
.
.سخنم را پس ميگيرم
.
.

دختر خوب ونازنين

mfmechanics

کاربر بیش فعال
آيا به تمسخر كشيدن وبه استهزاء وبه سخره در اوردن ؛............
ارزشها وباورها يك مكتب ومذهب ..................
درست است يا خير ؟
اگر درست است
.
.
.سخنم را پس ميگيرم
.
.

دختر خوب ونازنين

ارزش ها و باورهاتون همین چند تا چیز ظاهری هست بعد اون وقت توهین به مردم هم جزو ارزش هاتونه؟
دوست عزیز ارزش مند ترین ارزشی که تو همه کتاب های آسمانی اومده رعایت حق مردم و ادب وانصافه. متاسفم که کتابتونو هم مثل چیزای دیگه ظاهرا عمل می کنید.

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از دوستان من خیلی با پاسور بازی میکنند ولی هیچکدومشون باهاش قمار نمیکنند.
دروغ چرا.
خودم هم چند بار بازی کردم.
ولی باهاش قمار نکردم.
1 ساعت با دوستامون خوش بودیم.

منظور من این برگه هایی هستند که میزنند .یعنی از 1000 تومان تا 100 هزار تومان میتونه پیشبینی کنی.
یعنی اگر از فوتبال شناخت داشته باشی.
اشکالی نداره ؟؟

حجالا من یه سوال میپرسم ، حتما تو خونه یا یه جای خصوصی بازی میکنی دیگه با دوستانی که خودت میسناسیشون و میدونین برای چی بازی می کنین ، آیا کسی اومد در خونه تونو زد و ریختن و به خاطر پاسور گرفتنتون ؟؟؟

در مورد فوتبال هم ، چیزی که میگی رو تا حالا ندیدم ولی حالت کلیش اینه که اگر می بینی که کسی از روی شانس و هیچ و پوچ ضرری میکنه حرامه (البته تا اونجایی که من میدونم)

شما الان روي سخنت با كيه؟

با هر کسی که چنین کاری کرده و فکر می کنه کسی که اونو ممنوع کرده به خاطر عکسش بوده

دوست عزیز اینجا یک محیط مجازیه ، فرقی نداره پسر باشی یا دختر ، اون چیزی که ما اینجا باهاش روبرو هستیم افکار هست

من فقط پاسور را صرفا براي سرگرمي انتخاب ميكنيم. هيچ قماري هم در كار نيست
پس همان متنی که برای wasper نوشتم رو بخونید

و امیدوارم اگر به اشتباهتون پی بردید یا خواهید برد یا پست اول رو ادیت کنید و یا در پستی جدید عذرخواهی یا رفع شبهه کنید

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزش ها و باورهاتون همین چند تا چیز ظاهری هست بعد اون وقت توهین به مردم هم جزو ارزش هاتونه؟
دوست عزیز ارزش مند ترین ارزشی که تو همه کتاب های آسمانی اومده رعایت حق مردم و ادب وانصافه. متاسفم که کتابتونو هم مثل چیزای دیگه ظاهرا عمل می کنید.

اگر همین چیزهای ظاهری و (بی اهمیت طبق گفته شما ) مهم نبودند ، امثال استارتر عزیز تمسخر نمی کردند

pasargadparisa

عضو جدید
با احترام به خاطر انسانیتتون نه به خاطر خانم بودنتون

از نظر من شما دچار تضاد شخصیتی هستید
دلیل این عکس و توهین به خانم های محجبه و آقایون محاسن دار و این مطلب شما

و همچنین به خاطر توهین به امام (ره)

پیشنهاد می کنم خود را به یک........ معرفی کنید
با احترام تمام
دوستدار انسانیت
من به هيچ وجه قصد توهين نداشتم.

مسیح 110

عضو جدید
اقاي محترم :
به محاسن مردان
به حجاب خانم ها
به رهبري امام خميني
به تمسخر كشيدن در ديد تو درست است
با كسي كه چنين كاري انجام دهد ؛ دسته گل :gol:بايد به او داد ؟:eek:
حق مردم اينكه به ارزشها واعتقادات مردم توهين وتمسخر نكنيد ...........
واقعاً دنيا چپه شده وارزشها ؛ ضد ارزش شده است ........
خلاف مي كنند وبعد هم طلبكار ميشوند .
.
.
ماهم به ظاهر اهميت ميدهيم وهم به باطن بها ميدهيم ;)

آخرین ویرایش:

pasargadparisa

عضو جدید
اگر همین چیزهای ظاهری و (بی اهمیت طبق گفته شما ) مهم نبودند ، امثال استارتر عزیز تمسخر نمی کردند
اين يه واقعيت تو جامعه ي ما هست. مانندتراژدي غمگيني بود تا نشون بديم كه ارزش ادما رو با اين چيزا وزن ميكنند

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به هيچ وجه قصد توهين نداشتم.

گاهی اوقات چنین رفتارهایی چنین عکسالعملهایی را در پی خواهد داشت

یک توصیه بعنوان برادر یا خواهر کوچکتر

اگر با چاقو انگشت خود را ببری دیگر هیچ وقت انگشت تو بر نخواهد گشت و درست نمی شود