gitapwyesh
پسندها
4

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • و روشنفکر!چه بگویم که چه کرده است،کیست؟مقلدمتعصب بی تعصب و بی سواد و بی همه چیز،عنتراطواری بدادای دست آن لوطی فرنگی!جای دوست و دشمن را هرجور که صاحبش تعیین می کند نشان می دهد. پرباد،پرادعا،ناشی،هرهری مذهب،بی شخصیت،بی شرف،ی شعور،آلت دست،آماتور،عمله ی آماتور ظلمه!
  زنان شان عروسک های خنگ و بی شعور و بی احساس و لوس و بی وزن و سبک مغز و خنک دل و جهان بینی شان تا بالای زانو ایدهآل شان محصور در اسافل اعضا!ظاهرشان شبیه گارسونهای مؤنث فرنگی،دختران استخدام شده ی باشگاه ها و دانسینگ های اروپاییو باطنشان ملاباجی های کنکاوتهمت زن بددل حسود پست اندیش غیبت کنفضول عقده داری که کارشان توی مغازه ها پرسه زدن برای خریداست و توی خانه ها نشستن و از این و از آن حرف زدن و بافتن و ساختن و بدگفتن و به کار در و همسایه کار داشتن؛بیچاره زن اروپایی چه ننگی که این ها خودشان را مقلد او می دانند.دکتر علی شریعتی گفتگوهای تنهایی 294
  آخوند بر همه جا مسخر است. توده در دست اوست. متن مردم را به صورت لایه ی رسوبی ضخیم سیل ساخته است،سفت و نفوذ ناپذیر و منجمد!هیچ آبی در آن رسوخ نمی کند،هیچ بذری را برنمی گیرد،کشت در آن بذر در باد فشاندن است. زمین را سخت و سنگ کرده اند.جز تکه های نوک تیز و مجروح کننده ای که جستن می کند و سر و رویت را می شکند و به خون می نشاند هیچ تخم زدن و بذر فشاندن در آن ثمری ندارد و این تجربه است .
  دکتر علی شریعتی گفتگوهای تنهایی293
  دولت برهمه جا مسلط است،همه ی چهره های زندگی را او نقاب زده است. همه جای اجتماع را اشغال کرده است،تنها کسانی که با او همسازند گامی می توانند برداشت،دیواری قطور در برابر من.
  دکتر علی شریعتی آثار33گفتگوهای تنهایی 293و294و295
  چه شب بدی است ، احساس یک خستگی تلخ و بیزاری می کنم!مثل مردی که چیزی گم کرده باشد،چیزی؟نه،مثل مردی که همسرش را یا معشوقش را مثل پدری که فرزندش را ... یا مثل نویسنده ای که قلمش را گم کرده باشد و روزها و شب های پیاپی همه جا را گشته و دویده و نیافته و اکنون خسته و مأیوس به بستر زشت و سرد و منفورش برگشته باشد!چرا به بسترش برمی گردد؟به خانه اش می آید؟ آخر شب است . دو بعد از نیم شب؛ دیگر نمی توان جایی جز خانه بود! دکترعلی شریعتی آثار33گفتگوهای تنهایی 292
  بازم صبح شد...برم از اطاق بیرون، روی پله ها کمی بنشینم و ردیف آجرهایدیوارهای حیاط را بشمارم و بعد برگردم و اگر شد برم خانه بخوابم اگر نشد روی پشتی لم بدم و با دودهای سیگاربازی کنم... هر پکی که می زنم یاد دارم که دودش را هر شکلی که بخواهم در فضا نمایش دهم، بازی جالبی است ، در زندان ترین کرده ام ، برای یک زندانی و شب های زندان تماشای خوبی است ، خیلی عالی است! از دردهای دکترعلی شریعتی آثار33گفتگوهای تنهایی بخش اول 258
  زمانی که کسانی هستند تا به گرفتن قلم از دست بچه ها و به جایش دادن اسلحه به بچه ها احساس غرور و سربلندی کنند به بهانه ی دین و ... ؛ جایی برای راستی و خدا و ارزش های انسانی نمی ماند .
  رفته بودیم دیروز قم توی بیش تر پل ها این جمله ی عربی نوشته شده بود : «اسلام علیک یا فاطمة المعصومه اشفعی لنا فی الجنة» بابا بذار سلام فرستادنت تموم شه بعد برو شفاعت بخوا بری بهشت !!!
  دعاي ايرانيان باستان
  پروردگارا ! ما را ياري فرما که در سازندگي جهان و جهانيان کوشا باشيم .
  راستي بهترين خوش بختي هست و خوش بخت کسي هست که خواهان خوش بختي ديگران باشد .
  سلام
  همه چی ازاده
  فقط با فعالیت بیشتر امکانات بیشتری بدس میارین
  بازم سوال باشه بپرسین

  سلام
  بالای هر تالار مینویسه ارسال تاپیک جدید
  حالا یا فارسی یا انگلیس. نه؟
  پی دی افو دقیق نمیدونم از بچه ها بپرسی کمکت میکنن:redface:
  آه چ زیبا بود گرمی دستانت !
  و چ گرم بود زیبایی چشمانت !

  و چ چشمگیر بود احساست !
  و چ با احساس بود طنین نگاهت !
  و چ طنین انداز بود ان خاطره!

  و چ خاطره ای بود ان خاطره

  ان خاطره ک..
  فکر میکردم دوستم داری !!
  اری اغاز دوس داشتنی است گرچه پایان راه ناپیداس
  من ب پایان دگر نیندیشم
  ک همین دوس داشتن زیباس
  ممنون برای دوستی
  درود و خسته نباشید
  داستان هایی که برای دانلود گذاشته می شوند برای دریافت و خواندن هستند و بی اجازه ی نویسنده و بی خبر دادن به او گذاشتن برای دانلود و یا پست در پروفایل بخشودنی و درست نیست .
  برای دریافت روادید از نویسنده به پرونده ها بروید و از دو نشانی نوشته شده روادید دریافت کنید .
  برای گذاشتن داستان های نویسنده در پروفایل دیگر به نام پست هیچ گونه روادیدی داده نمی شود و کسی که چنین کند با برخورد نویسنده رو به رو می شود .
  به بایدها و نبایدها و بایسته های دیگران ارزش نهیم .
  با سپاس
  گیتا پویش
  سخته همه تولدتو تبریک بگن جز اونیکه حس کنی بخاطرش بدنیا اومدی تولدت مبارک
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا