فارغ التحصیلان ماشینهای کشاورزی و دغدغه کار!!!!!

mehdi2012

عضو جدید
دوستان عزیز ماشین الاتی سلام . من فارغ التحصیل ماشینهای کشاورزی هستم. اگر کسی ایده ای در زمینه راه اندازی کاری مربوط به کشاورزی و صنایع تبدیلی وابسته داره لطفا مطرح کنه. در ضمن صندوق توسعه بخش کشاورزی وام خوبی در قبال ارایه طرح توجیهی میده . هرکس طرحی داره که فکر میکنه بازدهی خوبی داره لطفا مطرح کنه.1 017.jpg

آخرین ویرایش:

mehdi2012

عضو جدید
یادمه وقتی دانشگاه گرگان قبول شدم خیلی خوشحال بودم اونم رشته ای که اسم مکانیک رو یدک میکشه .!! میگفتن رشته های کشاورزی کار ندارن باید بری بیل بزنی تو زمین !!! میگفتم نه ما مهندسیم ! الان که از سربازی اومدم متوجه شدم واقعا واسه رشته های کشاورزی کار نیست!!! نمیخوام آیه یاس بخونم . به نظر شما فارغ اتحصیلان رشته کشاورزی باید چطور شروع کنن؟

ermi.k

عضو جدید
شاید برای شروع بهتر باشه عضو نظام مهندسی بشید، شاید انشاالله که از اون جا کاری بهتون معرفی بشه. این اولین راهی که به من هم پیشنهاد شد و خیلی هم ازش تعریف شد ولی من اطلاعی از این که چند درصد از افرادی که ثبت نام کردن تونستند کار پیدا کنند ندارم ولی به نظرم بهترین و ساده ترین راهه.

یا مهدی(عج)

عضو جدید
سلام دوستان منم بیکارم و دنبالش خدا بزرگه به او توکل کنید و تلاش کنید تلاشتون بی ثمرنمیماند.

mehdi2012

عضو جدید
شاید برای شروع بهتر باشه عضو نظام مهندسی بشید، شاید انشاالله که از اون جا کاری بهتون معرفی بشه. این اولین راهی که به من هم پیشنهاد شد و خیلی هم ازش تعریف شد ولی من اطلاعی از این که چند درصد از افرادی که ثبت نام کردن تونستند کار پیدا کنند ندارم ولی به نظرم بهترین و ساده ترین راهه.
من عضو سازمان نظام مهندسی هستم اما باید بگم در خصوص بچه های مکانیک ماشینهای کشاورزی طرح خاصی توسط سازمان ارایه نمیشه . بیشتر به فکر مهندسای ابیاری و زراعت و باغبانی هستن . به نظرم فارغ التحصیلهای ماشینهای کشاورزی فقط باید به فکر کار آزاد باشن .

mehdi2012

عضو جدید
استخدام مهندسین ناظر عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی

استخدام مهندسین ناظر عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی

سال 89 قانونی تصویب شد که دولت رو مکلف به استخدام 18 هزار ناظر کشاورزی میکرد . این قانون تازه داره اجرا میشه .اونم با چه تدابیر امنیتی!!! 1. ناظر باید حداقل 2 سال سابقه کار داشته باشه 2. پارتی داشته باشه 3. اگه پارتی نداره پول داشته باشه واسه خرید پارتی 4. امتیاز ایثارگری داشته باشه تا احنمال استخدامش 2 برابر بشه !!!! از این 18 هزار نفر 10 هزار نفر مربوط به کشاورزی و 8 هزار نفر از رشته های حسابداری و مدیریت و ....... هستن. واسه استخدام آزمون لازمه . به اینجا سر بزنید واسه اطلاعات بیشتر

بالا