تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

tanaz.

عضو جدید
بچه ها نظرتون درباره این کارم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با رویت کار کردی؟اصلا بافت اجری با سنگه هم خوانی نداره جنس متریال تغیر کنه بهتر میشه

mehraze79

عضو جدید
با رویت کار کردی؟اصلا بافت اجری با سنگه هم خوانی نداره جنس متریال تغیر کنه بهتر میشه
سلام
کار با مکسه چرافکر کردی با رویته؟
نور صحنه برا تو صبحه یا نزدیک غروب؟
جواب این سوال مهمه میخوام 1چیزیو بفهمم...........................

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره این کارم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاری به معماری کار ندارم!
بریم سراغ تردی- ویو خوبه-آسمون اوبرایت شده(زیادی روشنه) شاید فقط اچ دی ار استفاده کردی-بهتره تو فتوشاپ آسمون بذاری- scale متریال رعایت نشده-متریال آجر وسنگ طبق مقیاس باید باشه-
بهتره از UV بیشتر استفاده کنی-طول و عرض آجر با هم همخوانی نداره--متریال شیشه رو با فعال کردن IOR به رئال نزدیک کن-وکف که آسفالت زدی رو بامپ بده -شاید لحاظ کردی ولی دیده نمیشه-
متریال ها رو فقط دیفیوس دادی-باید از رفلکت مپ وبامپ یا اگه شد دیسپلیس استفاده کنی-رفلکت مترالها زیاده بعضیاش سوخته-
میخوام کارت بهتر از این باشه-چون پتانسیلشو داری;)
برای نما از این آموزش استفاده کن لینک

mehraze79

عضو جدید
کاری به معماری کار ندارم!
بریم سراغ تردی- ویو خوبه-آسمون اوبرایت شده(زیادی روشنه) شاید فقط اچ دی ار استفاده کردی-بهتره تو فتوشاپ آسمون بذاری- scale متریال رعایت نشده-متریال آجر وسنگ طبق مقیاس باید باشه-
بهتره از UV بیشتر استفاده کنی-طول و عرض آجر با هم همخوانی نداره--متریال شیشه رو با فعال کردن IOR به رئال نزدیک کن-وکف که آسفالت زدی رو بامپ بده -شاید لحاظ کردی ولی دیده نمیشه-
متریال ها رو فقط دیفیوس دادی-باید از رفلکت مپ وبامپ یا اگه شد دیسپلیس استفاده کنی-رفلکت مترالها زیاده بعضیاش سوخته-
میخوام کارت بهتر از این باشه-چون پتانسیلشو داری;)
برای نما از این آموزش استفاده کن لینک
اول سلام
دوم کلی تشکر بابت نظزات سازندت
حالا بریم سر توضیحات

راستش من دقیق بلد نیستم چطوری با فتوشاپ کار کنم اگه راهنماییم کنی ممنونت میشم
مقیاس متریالو چطوری باید بفهمم که دقیقuv بدم؟
ior وbumpدادم اما به قول تو دیده نمیشه باید چکار کنم؟
لطفا تاجایی که میتونی راهنمماییم کن ممنونت میشم

tanaz.

عضو جدید
10n70p5.jpgاین کار خودم میدونم ایراد داره خیلی:( اما به هر حال نظر بدید. چون زیاد روش کار نکردم

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام بر مهندسین آینده!
من با اینکه رشته ام معماری نیست اما علاقه وافری به این رشته دارم و شدیدا مسائل مربوط بهش رو دنبال می کنم
با اون اطلاعات آماتوری که من دارم کارتون بد نیست اما جای بهتر شدن هم داره یه خورده ایده های بکر همراه با زاویه دید و خلاقیت چاشنیش بشه نتیجه رو عالی میکنه
امیدوارم نظرم رو به عنوان یه دوست بپذیرین
موفق باشید

mehraze79

عضو جدید
سلام بر مهندسین آینده!
من با اینکه رشته ام معماری نیست اما علاقه وافری به این رشته دارم و شدیدا مسائل مربوط بهش رو دنبال می کنم
با اون اطلاعات آماتوری که من دارم کارتون بد نیست اما جای بهتر شدن هم داره یه خورده ایده های بکر همراه با زاویه دید و خلاقیت چاشنیش بشه نتیجه رو عالی میکنه
امیدوارم نظرم رو به عنوان یه دوست بپذیرین
موفق باشید

سلام مهندس عزیز
از اینکه پیگیر کارای ما هستی ونظز سازندتو اعلام میکنی ممنون
اینکه اینقدردنبال علاقت هستی خیلی خوبه
موفق باشی......................

mehraze79

عضو جدید
مشاهده پیوست 188149این کار خودم میدونم ایراد داره خیلی:( اما به هر حال نظر بدید. چون زیاد روش کار نکردم
قراره به هم کمک کنبم تا کارامون بهتر شه پس راحت حرفام میگم امیوارم ناراحت نشی
دیدت خوبه اما نوع متریالات خیلی یکنواخته مثل کاغذ دیاری بامتریال کف(فک کنم پارکته)خیلی همرنگو یکی شده
نور فضات انگار خامه 1جورایی به دل نمیشین مخصوصا نورهای دیواریت
بیشترسعی کنی حتما موفقی.....................:

mehraze79

عضو جدید
دوستان لطفا ایرادای کارو بم بگی مرسی

سلام
داخلیت که خیلی مصنوعی به نظرمیاد انگار نقاشی شده شاید اگه دید دوربینو تغییر بدی طوریکه حجمات بیشتربه چشم بیاد از این حالت نقاشی دراد
در مورد خارجیت حجمو نورپدازیو متریالت خوبه اما بارونت به دل نمیشینه
ببخشیدکه رک گفتم........................

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
اینم چندتا نمونه کار از من--اگه تو سایر انجمنها دیده شده-فقط یکیش راسته بقیه ش رفرنسه که از رو کار اصلی زده شده-چون مدل اصلی رو در اختیار داشتن-مربوط به آموزشگاه(خیلی وقت پیش)

این نمونه کارها قدیمیه و خیلی وقته کاری نزدم -وقت میخواد وحوصله ---همه کارها با تردی مکس و ویری زده شده پست پرو هم با فتوشاپ-

به ترتیب !

دانلود لایه باز فایل لینک به دلیل حجم زیاد بعضی از لایه هارو باهم مرج کردم

------------------------------------------

--------------------------------------------------

دانلود لایه باز این فایل لینک به دلیل حجم زیاد بعضی از لایه هارو باهم مرج کردم

آخرین ویرایش:

mehdi.sp141

عضو جدید
سلام .zancanaro
دستت و پنجت طلا (داشبرا )
کاراتون عالی . فقط حال و هوا کارات یک جور ، در واقع ، دقیقا به سبک آموزشیه که قبلا گذاشتی، شاید مال باکسی باشه که با متریال ویری لایت پشت کارتون می زاری.
باز هم سپاس بخاطر مطالب خوبتون

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
سلام .zancanaro
دستت و پنجت طلا (داشبرا )
کاراتون عالی . فقط حال و هوا کارات یک جور ، در واقع ، دقیقا به سبک آموزشیه که قبلا گذاشتی، شاید مال باکسی باشه که با متریال ویری لایت پشت کارتون می زاری.
باز هم سپاس بخاطر مطالب خوبتون

سلام(حالد خاسه؟):)

نه به سبک آموزشی نیست-اگه من اون باکس رو هم نمیذاشتم فرقی نمیکرد-چون تو فتوشاپ آسمون رو اضافه کردم .
خوب آسمون رو زیاد دوست ندارم تو کارام باشه-اگه نیاز باشه ابری رو رو انتخاب میکنم-بیشتر دوست دارم ساختمون دیده بشه-تو حالت طبیعی اگه عکس بگیرید از ساختمون آسمون دیده نمیشه زیاد!

nazi khanom

عضو جدید
نمونه کاراتون دیدم خوبن ....یه نظر کوچیک درمورد آشپزخاونه هاتون بدم اگه به درا یو وی بدید متریالش خیلی طبیعی تر میشه واینکه به هر حال روی کابینت ها یه صفحه 5 الی6 سانتی گذاشته میشه اونم تو کارا نشون بدید خیلی بهتره...موفق باشید....

آخرین ویرایش: