آزمون آزمایشی برای ارشد 92

Devil Persian

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجو ترم آخر کارشناسی رشته کامپیوتر نرم افزار ام.
میخواستم برای ارشد IT آزمون های آزمایشی شرکت کنم اما نمیدونم کدام رو برم .

از یکی از دوستام که رتبه 75-78 کنکور 90 شده بود پرسیدم گفت:
پارسه خوبیش جامعه آماریشه که بالاترینه اما بدیش اینه که سوالاتش استاندارد نیست(به نظر من) و یکم آدم رو گمراه میکنه یعنی تو آزمون های آزمایشی از یک سری فصل ها آنقدر سوال میده که تو فکر میکنی خیلی مهمه اما میری سر جلسه کنکور میبینی 1 سوال یا اصلا سوال نیومده شاید مشکل از بی حساب بودن سوالات کنکور ارشد باشد !

یه نکته منفی که خودم بهش دارم قیمت خیلی بالاشه 500 هزار تومان .

مدرسان شریف روگفت: که میگن سوالاتش استاندارد تره اما چون خودم شرکت نکردم نمیدونم .

نظر شما دوستان چیه ؟
خواهشاََ کسانی که آزمون های آزمایشی رو شرکت کردن یا اطلاعات دقیق دارن راهنمایی کنن .

باتشکر :gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

معمولا کنکوری های سال قبل برای ارشد رشته ایتی و کامپیوتر , پارسه رو پیشنهاد میکنن.

جامعه اماری نکته خیلی مهمیه.

سوالات هم با توجه به اینکه تو کنکور ایتی از هر درس فقط 6 تا سوال میاد و اینکه غیرقابل پیش بینی هم هست که از کجا میاد. شاید سخت بشه ازمون های ازمایشی استانداردی رو تهیه کرد.
ولی استاندارد نبودن سوالات پارسه رو من هم از زبان کنکوری های سال های قبل شنیدم.

با این حال. کسایی که سال های قبل پارسه شرکت کردن. بهتر میتونن راهنماییتون کنن که انشالله میان اینجا و پاسختون رو میدن

موفق باشید.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام.
من خودم پارسه بودم،به نظرم بدک نبود،اما من آدمی هستم که معمولا غر نمیزنم پس زیاد روی این حرف حساب نکنید!

از اون طرف دوستم که پارسه میومد ۹۲ شد،نمیتونم مستقیم این رتبه رو به پارسه ربط بدم،فقط محض اطلاع گفتم.

سوالای مدرسان شریف رو هم یکی دیگه از دوستام بهم میداد و به نظرم خیلی چرت بود.یعنی یه چیزای بی ربطی پرسیده بود کلا گیج میشدم.

javadsaiedi

عضو جدید
باسلام
من فکرمیکنم سوالات ارشده جامع سنجش که 3تا هستش خوب باشه -همه میگن سوالاتش تکراریه ومثل آزمونای سال قبله -همین که سوالاتش مثل کنکورای ارشده ساله قبله باعث انگیزه میشه -این نظره منه -تجربه ای هم ندارم سوال اول کنکورمه -
مرسی

بالا