بررسی و پرسش و پاسخ در مورد کنکور سراسری ارشد ۹۱

amiryazdani138

عضو جدید
سلام دوستان.
من دانشجوی ترم آخر کاردانی حسابداری هستم ، می خواهم ببینم می تونم در کنکور گروه علوم تجربی شرکت کنم و یکی از رشته های پزشکی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم؟
در ضمن سربازی هم معاف نیستم.

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدشانس تر از منم هس كه صبح رفتني برا كنكور ارشد تصادف كنه....!!!!!! تازه بدو بدو و نفس زن برسه امتحان!!!!(48).png

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام کسی نیست بررسی کنیم من هیچ مجاز نمیشم

بررسی کردم گزینه ها رو و مثل اینکه من برای کنکور دادن ساخته نشدم (حالا یا اشکال از منه یا از کنکور .. که فکر کنم از من باشه.. چون خیلی ها قبول میشن)

ما که حسابی خراب کردیم (ببین اصلا مجاز میشیم !!)

به هر حال واسه همه دوستان خوبم و مخصوصا کسانی که تلاش کردن آرزوی موفقیت میکنم

بحث در مورد سوالی داشتین مطرح کنید .. اگر بلد باشم خیلی خوشحال میشیم به دوستام کمک کنم :smile:

dasthayekhaly

عضو جدید
من اصلاً یادم نیست کدوم سوالها رو جواب دادم! :confused:
به نظر میاد گل کاشتم! :biggrin: اونایی که یادم میاد نصف درست و نصف غلط زدم و از اونجایی که یادمه پاسخنامه ام تقریباً سفید بود، در مورد مجاز شدنم مثل شما شک ندارم، بلکه مطمئن هستم که مجاز هم نمیشم:D

آخرین ویرایش:

nastaran_h

عضو جدید
سوال ۶۰ و۴۴ هم بگین.چرا اون گزینه ها ۶۰ که بچه ها تو یه سایت دیگه کلی تحلیلش کردن و گزینه ۳ رو میگن< c> اما.....

dzzv_13

مدیر تالار
سوال ۷۹ زده گزینه ۱ دفترچهc اما بهنظر من ۴ درسته

اون سوال سیستم عامل رو نزدم
ولی جای دیگه هم دیدم بحث شده که میگن گزینه اشتباه زدن

سوال ۶۰ و۴۴ هم بگین.چرا اون گزینه ها ۶۰ که بچه ها تو یه سایت دیگه کلی تحلیلش کردن و گزینه ۳ رو میگن< c> اما.....
سوال 60 هم درست میگین .. ولی چه میشه کرد .. باید دید این گزینه رو با چه دیدی زده !!

سوال 44 :
هر سه تاش رو زده درست !!
اگر بحث بخواد علمی برخورد بشه و بصورت ریز (همون ناجوان مردی) بخوایم برخورد کنیم اصلا مقوله ایی بنام وجود دور رو نمیشه مطرح کرد (چه برسه براش راه حل داد) ..دقیقا یادم نیست .. ولی نباید بگیم میخوایم دور پیدا کنیم

گزینه دومش که درسته (چون اگر درجه ورودی و خروجی برابر باشه .. پس تمام درجه ها زوج هست)

(ممنون میشم دقیقا مطرح کنید کجای سوال رو مشکل دارین)

nastaran_h

عضو جدید
با گزینه اولش مشکل دارم که اگه زمان هم داشته باشه اونی که نوشته درسته؟

dzzv_13

مدیر تالار
با گزینه اولش مشکل دارم که اگه زمان هم داشته باشه اونی که نوشته درسته؟

چی بگم .. توضیح دادم در مورد در پست قبلیم

این از اون سوالها هست که باید قبلا باهاش برخورد داشته باشی و به هیچ وجه نمیشه سر جلسه کنکور حلش کرد (قابل توجه دوستانی که واسه سالهای آتی دارن برنامه میریزن .. بعضا سوالهایی میدن که باید قبلا دیده باشی و گرنه نمیشه حلش کرد توی اون بازه زمانی)

من هم چون تاحالا ندیدمش .. نمیتونم بگم درسته یا نه (هر چند با واژه "پیدا کردن دور" کاملا مخالفم)

nastaran_h

عضو جدید
دقت کرده باشین بالای صفحه پاخ نامه نوشته:<به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسي ارشد سال 1391 مي رساند که کليد اوليه اوليه سؤالات بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته است. اين کليد اوليه غير قابل استناد است. پس از دريافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کليد نهائي سؤالات تهيه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. از اين رو، داوطلبان در صورت تمايل مي توانند تا تاريخ 90/12/15 با مراجعه به سايت سازمان سنجش از طريق سيستم اينترنتي ارسال درخواست نسبت به تکميل فرمي که براي دريافت اين نظرات آماده گرديده است، اقدام نمايند. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طريق اينترنت دريافت خواهد شد و به موارد ارسالي از طريق ديگر رسيدگي نخواهد گرديد. با توجه به اينکه بعد از تاريخ 90/12/15 نظرات جمع آوري و کليد اوليه نهايي ساخته خواهد شد، هيچ تجديدنظري پس از اين تاريخ قابل بررسي نخواهد بود.> حالا راست یا دروغش معلوم نیست

nastaran_h

عضو جدید
بااین کلید ها که درصد و حساب میکنم واقعا افتضاحه بعد ۶ ماه اخرشم مجاز هم نمیشم ، ازاد ه هم که هیچی یه قزوین داره شرکت کردم اما نمیرم مسخرس

dzzv_13

مدیر تالار
در مورد سوال ۳۸ هم میشه توضیح بدین:redface:

سوال 38 دفترچه C:

ساده ترین سوالی که میشد از زمان اجرا بدن
از راه مستر حلش کنید : وقتی طرف دوم یعنی (n[SUP]2[/SUP]) بزرگتر از n[SUP]log[SUB] 2[/SUB] 3[/SUP] هست (که این بزرگتر بودن بیش از یه لگاریتم هست ) پس همون با دیدن سوال میشه زد n[SUP]2[/SUP]

دقت کرده باشین بالای صفحه پاخ نامه نوشته:<به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسي ارشد سال 1391 مي رساند که کليد اوليه اوليه سؤالات بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته است. اين کليد اوليه غير قابل استناد است. پس از دريافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کليد نهائي سؤالات تهيه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. از اين رو، داوطلبان در صورت تمايل مي توانند تا تاريخ 90/12/15 با مراجعه به سايت سازمان سنجش از طريق سيستم اينترنتي ارسال درخواست نسبت به تکميل فرمي که براي دريافت اين نظرات آماده گرديده است، اقدام نمايند. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طريق اينترنت دريافت خواهد شد و به موارد ارسالي از طريق ديگر رسيدگي نخواهد گرديد. با توجه به اينکه بعد از تاريخ 90/12/15 نظرات جمع آوري و کليد اوليه نهايي ساخته خواهد شد، هيچ تجديدنظري پس از اين تاريخ قابل بررسي نخواهد بود.> حالا راست یا دروغش معلوم نیست

ممنون
کاش ما هم یکی مثل دکتر قدسی داشتیم توی رشتمون
دکتر قدسی کسی هست که وقتی سوال اشتباه توی گروه کامپیوتر میدن ایشون اصلاحیه میزنه و تا جایی که خبر دارم پیگیره خوب

شما بخون بشی مثل دکتر قدسی و حق این آی تی ها رو بگیرین

(وقت کنم من هم درخواست میدم .. دقت کنید .. درخواست !!)

مسافرکوچولو

عضو جدید
سلام به همه نخبگان عزیز

بچه ها یه چیزی میگم ممنون میشم بگیدچه نتیجه ای میگیریداز درس خوندن من...!

از مرداد بابرنامه هشت صبح تا دو بامداد تو اتاقم یکسره درس خوندم وفقط چهارساعت استراحت میکردم

تمام رفیق بازی ...موبایل ..تفریح و تلویون و...تعطیل کردم وبدون وقفه تاشب کنکور بهترین کتب وجزوات رو می

خوندم وتست میزدم....روزکنکورم گزینه ههایی که زدم رو نوشتم تاالان باکلیدهای سنجش مقایسه کنم!

از سوال37 تا سوال 77 فقط تست زددم...19تاغلط..11تادرست...10تاخالی....!!!

میانگین دروس تخصصیم شده 7%....اصلاباورم نمیشه !!!

نمیدونم چی بگم الان دارم منفجرمیشم..!

یاحق

nastaran_h

عضو جدید
نتیجه این که اصلا درس فایده نداره واقعا اعصاب ادمو خراب میکنن یکی از دوستام میگه اکثر سوالا از جزوه امیر کبیری هاست به ما که کل کتاب ها رو خوندیم ظلم خوب ..... بعد 6 ماه دزس خوندن اخرش هم این جوری :cry:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرم آوره کارشون امسال اونایی قبول میشن که 200میلیون خرج کردن و با استادای محترم کلاس رفتن چون من تمام منابع از تمام رشته ها را خوندم و بار اول مشترک سال 90 را 84ذرصد زدم اگه پارسال ترم آخرنبودم و وقت امسالا داشتم جزء10نفر اول بودم ای کسانی که سالهای قبل قبول شدید خوشبحالتون چون دیگه جز با پارتی و پول کسی چیزی نمیشه کنکورم مث کار و بقیه چیزا شد پول و پارتی اگه ازم بپرسن بزرگترین اشتباه زندگیت چی بود؟ میگم کنور ارشد 91 البته شوکه نشید بچهه های برق امسال کلا سوپرایزتر از ما شدن بقیه را خبر ندارم. فقط یه چیزی برام شده سوال: اینا که میان میگن کنکور ساده بود برچه اساسیه؟ یا واقعا نخوندن یاااااااااااا نمیدونم حالا بطور مثال منی که شبکه پورا ن و مقسمی و حقیقت و تننباما خوندم نتونسم جز یه سوال بزنم یا سیستم عامل که جز سه تا منبع دوتا جزوه و کتاب فول خوندما منفی زدم بعد چه جوریه برا یسری ساده بوده جالبه من شبکم عالیه باسیستم اونوقت موندم من گیجم یا اونا یچی گفتن الکی!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

ebzx00

عضو جدید
سلام
از بین دوستایی که کنکور دادید کسی هست که تو آزمونای جامع شرکت کرده باشه و ارزیابیتون از این آزمونا تو مقایسه با کنکور چی بوده؟
من که خودم می خونم نتیجه قابل قبولی نمی گیرم چون احساس میکنم پراکندگی مطالب زیاده .خواهشا یه راهنمایی ارائه کنید که برای کنکور بعدی آماده تر باشم.