اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

کنترل موجودی و انبارداری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

کنترل موجودی و انبارداری

برآن شدم که یک تاپیک هم در مورد روشهای انبارداری و کنترل موجودی و برنامه ریز آن ایجاد کنم تا در این گرایش خاص که یکی از مهمترین شیوه ها برای تقلیل هزینه های سرمایه و جلوگیری از خواب سرمایه در شرکتهاست نیز تجربه هایمان را به اشتراک بگذاریم.
    امضاء: سعيد نيري
    nayyeri1982@yahoo.com
    www.manano.ir
    نانوتکنولوژی، ارتقاء کیفیت زندگی

نوشته اصلي بوسيله nayyeri1982 نمايش پست
    برآن شدم که یک تاپیک هم در مورد روشهای انبارداری و کنترل موجودی و برنامه ریز آن ایجاد کنم تا در این گرایش خاص که یکی از مهمترین شیوه ها برای تقلیل هزینه های سرمایه و جلوگیری از خواب سرمایه در شرکتهاست نیز تجربه هایمان را به اشتراک بگذاریم.
    متشكر و منتظر
    حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هر کسی به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد...

نظر

نوشته اصلي بوسيله nayyeri1982 نمايش پست
      سلام لطفا در مورد كنترل موجودي 2 توضيح بدين و منبعش خيلي ممنون

نظر

سلام به صابر
        همونطور كه در يه جاي ديگه هم پرسيده بودي و جواب دادم براي كنترل موجودي 2 من كتاب شيرمحمدي رو پاس گردم. كتاب خوبيه.
        nayyeri1982@yahoo.com
        www.manano.ir

نظر

سلام
          ممنون مي‌شم اگر كسي بتونه يه پروژه در زمينه كنترل موجودي (انبارداري) به من معرفي كنه. اگه مثال عددي هم داشته باشه كه عاليه.
          ممنون از همه

نظر

نوشته اصلي بوسيله sheyda_star نمايش پست
            متشكر و منتظر
            سلام به شما
            زندگی خیلی موقعیتهای ستاره ای واسه آدم نداره باید از اونا به نحو احسن استفاده کرد فقط باید اونا رو تشخیص بدی و تا نرفتن به دستشون بیاری یادتون نره موقعیتهای ستاره ای مثل شهاب زود ناپدید میشن.........

نظر

سلام اگر پیدا کردی برای من هم ممنون می شم لطف بکنید بفرستید

نوشته اصلي بوسيله Mosalli نمايش پست
              سلام
              ممنون مي‌شم اگر كسي بتونه يه پروژه در زمينه كنترل موجودي (انبارداري) به من معرفي كنه. اگه مثال عددي هم داشته باشه كه عاليه.
              ممنون از همه
              سلام اگر پیدا کردی برای من هم ممنون می شم لطف بکنید بفرستید
              m.khosh@yahoo.com
              ویرایش شده توسط m_khosh; 2010/8/05, 10:19 AM.

نظر

نظام جامع مديريت تامين و كنترل موجودي

تنظيم يك نظام جامع در شركتها براي دستيابي به خط مشي كه بصورت كاملا ريز و ديتيل شده روش هاي خريد، سيكل اداري لازم، بخشهاي تعريف شده و وظايف هركس در هر بخش را نشان دهد از عوامل هدفمند كردن نظام خريد است. كه مي تواند با كاهش هزينه ها دست مديران ارشد را در محاسبه قيمت تمام شده كالا و رقابت در بازار باز كند.
                ویرایش شده توسط nayyeri1982; 2010/9/10, 04:43 PM.
                nayyeri1982@yahoo.com
                www.manano.ir

نظر

با سلام
                  من تازه عضو شم و راجع به سایت اطلاعات خیلی کمی دارم و در قسمت انبار و کنترل موجودی یک کارخونه مشغول به کار هستم
                  با این حال لطف میکنید راجع به انبارداری و کنترل موجودی جزوه یا اطلاعات مفیدی برام بفرستید
                  با تشکر

نظر

واقعا ممنون میشم

نظر

Working...
                    X