نظر شما چیه؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز

من همیشه از وقتی که تو کتابای جغرافی راهنمایی میخوندیم که کشور ایران کشور نفت خیزی است و سرشار از منابع نفتی و گازی و یکی از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه و چندمین کشور صادر کننده نفت و .....این چیزایی که خودتون بهتراز من میدونین ،این سوال واسم پیش میومد اگه اینجوریه این فقری که تو جامعه هست پس چیه؟پس چرا خیلی از آدما حتی نون شب ندارن بخورن مگه اینجوری نیست که مصدق نفتو ملی کرد که مردم بهتر زندگی کنن پس چرا وضعمون بدتر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
تازه یه چیز دیگه اگه ما اینقدر کشور پولداری هسنیم که ملیونها دلار هر ساله به لبنانو و فلسطین کمک میکنم پس چرا مردم کشور خودمون تو فلاکتو بدبختین؟:whistle:اینی که میگن چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است فکر کنم همینه من اصلا مخالف کمک کردن نیسنم به نظرم والا ترین کاری که آدم میتونه آنجام بده کمک به دیگرانه ولی نه اینکه از شکمه بچه های کشورمون بزنیم بدیم واسه دختر لبنانبا واسه رو کم کنی جهزیه بخریم
نظر شما چیه؟

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون سران مملکتی عاقلی نداریم چون سیاست صحیحی نداریم چون همه بدن الا ما چون همیشه زیر دست رو دیدیم نه بالادستی رو چون حس رقابت و حس برتر شدن و بهتر شدن توی وجودمون کشته شده چون همه میگیم من نمیگیم ملت چون هممون جهان سومی هستیم:victory:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون سران مملکتی عاقلی نداریم چون سیاست صحیحی نداریم چون همه بدن الا ما چون همیشه زیر دست رو دیدیم نه بالادستی رو چون حس رقابت و حس برتر شدن و بهتر شدن توی وجودمون کشته شده چون همه میگیم من نمیگیم ملت چون هممون جهان سومی هستیم:victory:

تو جهان سومی بودنمون که شکی نیست تازه به قول استادمون کاش جهان 3 بودیم جهانnمیم الان ما، ولی واقع درآمد کشور کجا خرج میشه؟

Fahim!

عضو جدید

چون ما اقتصاد درست و اقتصاد دان هایی قابلی نداریم . منظورم توی کل کشور نیست در راس حکومت اقتصاد دان قابلی نداریم .:w06:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون ما اقتصاد درست و اقتصاد دان هایی قابلی نداریم . منظورم توی کل کشور نیست در راس حکومت اقتصاد دان قابلی نداریم .:w06:
آره اینو باهات کاملا موافقم چرا اینجوریه ؟چرا نمیزارن آدمای کاربلد سر کار باشن؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون که اصلا به فکر مردم نیستن.و فقط به فکر منافع خودشونن که به لبنان و فلسطین کمک میکنن

ENIGMA.

عضو جدید
عزیزم وقتی نفت و بدند دست کسی که فرق بین نفت و قرمه سبزی رو نمی تونه تشخیص بده خوب انتظار بیشتر از این داری ؟؟!!! :mad: :eek: :cry: :confused: :(

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خرمشهر بيست و چهار سال پس از آزادي

( راستی اگر عکس ها نشون داه نمی شه بگین لطفا )

ادامه عکس ها ( ببینید ضرر نمی کنید )

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوستم بابت عکسا دقیقا بم هم همین سرنوشتو داره هنوز بعد چند سال آباد نشده

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر میکنید مردم ما داخل ایران میتوانند با این صورت در مجامع عمومی ظاهر شوند؟

سهم نفت ما صرف زندگی بهتر برای حزب الله لبنان

ایران یکی از ثروتمند ترین کشورهای دنیا هست در صورتی که هموطنای من برای داشتن یک زندگی عادی باید اعضای بدن خودشون بفروشن
مطالب به صورت کامل

zakari

عضو جدید
با این سیاست مدارا و اقتصادونایی که حالا رو کارن نباید انتظار بهتر از این رو هم داشت...حتما تو دلشون میگن خرمشهری رو که خدا آزاد کرد خودشم آباد میکنه دیگه...

بالا