گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام احوال الهام عزیز خوبی ؟ خوش اومدییییی دلمون برات تنگ شده بودد سرتم شلوغ باشه واسه ما قبول نیست ما دوست داریم ببینیمت :) به این بهانه ها قانع نمیشیم ;)
دوستان یک راهنمایی ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن من بهمن درسم تموم میشه می خوام ازاد ثبت نام کنم آیا لازمه دانشگاه معدل رو تایید کنه یا نه خودم بزنم میشه دفترچه چیزی ننوشته فقط نوشته معدل آخرین وضعیت تخصیلی از مسئول گروه هم می پرسم میگه دفترچه هرچی نوشته اونه میگم اخه چیزی ننوشته میگه من نمی دونم :| حالا نمی دونن بعد اون طرف بگم گردن نمیگیرن میگن چرا نیاوردی واقعا چه قدر ادما روز به روز مسئولیت پذیر میشن!!! دو ترمه کلا مسئولامون این جوری شده هرچی می پرسی جواب دو پهلو و غیر معلوم میدن برداشت ازاد بعدم بگی میگن نه ما کی گفتیم .مثلا نمونه اش یکی از دوستام تک درس داشت کلا هی پیگیر بود گفته بودن اول ماه بیا اینم 4 ام ماه رفته بود مسئوله گفته بود دیروز بوده امتحان من گفتم اول ماه منظورم 1-2 میشه نه 4 ام ما یک هفته هست زدیم بولتن در حالی که نزده بودن و در کم تر از یک هفته اعلام کرده بودن و امتحان رو گرفته بودن و بعد کلی بحث ازش امتحان گرفتن اونم با کلی منت .خلاصه کلام اینکه به نظرتون من حالا چی کار کنم ؟ یک خبر جدیدمم به دسوتان پیام نوری فارغ التحصیل بدم پیشرفت پیام نور رو حال کنن این ترم پیام نور 35 تومن شهریه اضافه کرده واسه خدمات فرهنگیش جالبه نه ؟ دیگه از این خدمات فرهنگی فارغ التحصیل شدین بی نصیب شدین :)))
سلام
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.اگر صفحه ای تو دفترچه هست مبنی بر معدل تا تاریخ فلان (مثلا تا 93/6/31) پرینت بگیر و همونا پر کن و بده معاونت آموزش مهر امضا کنه.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.اگر صفحه ای تو دفترچه هست مبنی بر معدل تا تاریخ فلان (مثلا تا 93/6/31) پرینت بگیر و همونا پر کن و بده معاونت آموزش مهر امضا کنه.
مرسي ممنون حل شد ( از چند جا هم پرسيدم گفتن معدل ستاره دار نيست واسه همين ديگه ) همين جوري پر كردم رفت :) مرسي

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همگی!

استاد مبانی کتاب دایتل رو برای ++C معرفی کرده، در صورتی که من قبل تر هربرت شیلد رو جویده بودم! دایتل رو هم خریدم و روزنامه وار میخونمش، ولی هربرت شیلد یه چیز دیگس!

میتونم کلا برتریهاش رو فهرست کنم، مهم ترینش حجم کم و ترجمه خوب کتاب هربرت شیلد هست! کتاب دایتلی که خریدم هم، خیلی خوب ترجمه شده ولی بدیش اینه که خیلی خیلی حجمش زیاده!

----------------------

راستی چه خبرا؟! چه کارا میکنید؟!

ELI 26

عضو جدید
سلام من الهام هستم دانشجوی ترم اول IT یا ب قول شما ترم بالاییا ترمولکی...
راستش من هیچ دیدی نسبت به برنامه نویسی نداشتم ولی علاقه دارم به کامپیوتر و برنامه نویسی.
حالا از شما میخوام که کمکم کنید و تجربه های ارزشمندتون رو در اختیارم بزارید(البته اگه میشه!!!)
اینکه چیکار کنم برنامه نویسیم خوب شه؟؟چه منابعی بخونم؟؟و کلا چیکار کنم که موفق شم؟؟ مرسی;)

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام من الهام هستم دانشجوی ترم اول IT یا ب قول شما ترم بالاییا ترمولکی...
راستش من هیچ دیدی نسبت به برنامه نویسی نداشتم ولی علاقه دارم به کامپیوتر و برنامه نویسی.
حالا از شما میخوام که کمکم کنید و تجربه های ارزشمندتون رو در اختیارم بزارید(البته اگه میشه!!!)
اینکه چیکار کنم برنامه نویسیم خوب شه؟؟چه منابعی بخونم؟؟و کلا چیکار کنم که موفق شم؟؟ مرسی;)

سلام الهام خانوم
خوش اومدید و البته امیدوارم حضورتون اینجا کم و بیش مستمر باشه.
خب جای شکرش باقی هست که به برنامه نویسی علاقه داری البته با موارد دیگه کامپیوتر مثل علم شبکه و غیره هم کم کم آشنا میشی.اول ببین کدوم زبان برنامه نویسیا دوس داری.

mohandeseit

کاربر ممتاز
مث اینکه دوستان خیلی غرق در امتحاناتن.
من که از امتحان مبانی کامپیوتر دانشجوهام توی دانشگاه آزاد راضی نیستم.کم کاری کردن البته نمره خوب هم داریم ولی انتظارم این بود کلا کسی نیفته.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
مث اینکه دوستان خیلی غرق در امتحاناتن.
من که از امتحان مبانی کامپیوتر دانشجوهام توی دانشگاه آزاد راضی نیستم.کم کاری کردن البته نمره خوب هم داریم ولی انتظارم این بود کلا کسی نیفته.

خودمونیما! واقعا انتظار بیجایی بوده :biggrin: به خصوص اینکه خودمون مبانی داریم و سطح بچه ها رو میبینم :biggrin:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سی پلاس واقعا خیلی احمقانه با آرایه ها برخورد میکنه! از کوچیک به بزرگ مرتب میکنم، بزرگ ترین عضو آرایه رو چاپ نمیکنه، ولی برعکسش انجام میشه :|
---
۲۴م هم امتحان مبانی دارم و دارم همش آرایه ها رو میخونم :))

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
امتحان آخر رو هم دیروز دادم و تمام شد :)

بقیه دوستان چند تا امتحانشون باقی مونده؟

~DoMiNanT~

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی میدونه بهترین استاد سیسکو در شیراز چه کسی هست و در کدام آموزشگاه تدریس میکند؟

هدیه93

عضو جدید

سلام دوستان
وقت بخیر
ی سوال داشتم : به نظرتون ارشد پیام نور فراگیر ، شرکت کردن ارزش داره؟
خوندن ارشد تو پیام نور عاقلانس؟ یا دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی بهتره؟
مدرکش معتبره؟
جایی برای کار مدرکت رو ارئه بدی قبول میکنن؟
سخته فراگیر؟
پذیرش و ورود به دانشگاه سخته؟
چند سال طول میکشه؟
چقد هزینه ش میشه؟
پیشاپیش ممنونم از پاسختون.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام دوستان
وقت بخیر
مدرکش معتبره؟
سخته فراگیر؟
چند سال طول میکشه؟
چقد هزینه ش میشه؟

سلام:)

یه نفس بگیرید:d

محیط پیام نور سخت هست! دوستای من که پیام نور هستن واقعا اذیت شدن.
بعضی درسا خودخوان هست. و شما باید کل کتاب رو برای امتحان بخونی! امتحاناش هم اصولا تستی و تشریحی باهم هست!
دوستانی که اطلاعات دارن باز اگه جایی اشتباه گفتم اصلاح کنن..

ا برای ارشد میخواین یونی مهم هست!!! البته اونم بسته به بعدش داره که بخواین تو چه کاری برید.
برای کار هم لااقل تو رشته ی آیتی با مدرک فکر نمیکنم بشه جای خوبی کار پیدا کرد.
باید کار بلد بود! نه فقط مدرک! خیلی ها رو میشناشم دانشگاه معتبر نبودن ولی بهترین کار ها رو دارن.

فکر میکنم هرچقدر تلاش کنید همون قدر هم میتونید جاهایی که دوست دارید رو قبول شید.
قبول شدن بستگی به خودتون داره اینکه چقد خوب مطالب و بخونید و.....

برای تدریس تو دانشگاه های دولتی مدارک غیرانتفاعی و اینا رو قبول نمیکنن فقط! عضو هیئت امنا هم نمیتونید بشید!

درباره ی بقیه ی سوالات اطلاعاتی ندارم!

آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان
وقت بخیر
مدرکش معتبره؟
سخته فراگیر؟
چند سال طول میکشه؟
چقد هزینه ش میشه؟

اولش باید به خودتون بگید که چرا ارشد میخونید؟هدفتون از ارشد خوندن چیه؟ وقتی هدف مشخص شد، طبق اون هدف به چند راهی میرسید که باید انتخاب کنید کدوم مسیر رو برید.
کلا پیام نور سخته و از نظر من مقعول نیست که ارشد رو پیام نور بخونید. من خودم لیسانس،‌پیام نور بودم ولی ارشد به هیچ عنوان پیام نور نزدم. نه بخاطر اینکه پیام نور بد باشه،‌نه اصلا. فقط و فقط بنا به نظرات شخصی خودم و همون هدفی که اول بهتون گفتم ارشد نخواستم پیام نور بخونم.

پ.ن: پیام نور فراگیر نداریم،‌فراگیر پیام نور درسته

mohandeseit

کاربر ممتاز

سلام دوستان
وقت بخیر
مدرکش معتبره؟
سخته فراگیر؟
چند سال طول میکشه؟
چقد هزینه ش میشه؟

سلام
دوستان جوابای خوبی دادن.ببینید الان چون در دوره کارشناسی ریزش دانشجو داریم دانشگاههای آزاد و پیام نور میخوان این کمبود را با دانشجویان ارشد و دکتری جبران کنن.دانشگاه آزاد بطور فاجعه ای در دوسال اخیر ظرفیت دکتری و ارشد را بالا برده.
اما ببینید دوره ارشد حتی فراگیر دوسال بصورت پایه هس ولی میتونه تا سه سال هم باشه،بیشتر دیگه کمیسیون باید تشخیص بده.هزینشم فکر میکنم حداقل ترمی 1میلیون هست،دقیق نمیدونم.بهتره برا ارشد به دانشگاه دولتی فکر کنید یا دانشگاههای آزاد مثل علوم تحقیقات تهران یا آزاد قزوین.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهتره برا ارشد به دانشگاه دولتی فکر کنید یا دانشگاههای آزاد مثل علوم تحقیقات تهران یا آزاد قزوین.

کسی میدونه آزاد آیتی ترمی چقد میگیره؟ یکی از دوستام مدیریت MBA فکر کنم میخونه 1900 میده! برای ما هم همین حدود در می یاد؟! یا بیشتر؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
کسی میدونه آزاد آیتی ترمی چقد میگیره؟ یکی از دوستام مدیریت MBA فکر کنم میخونه 1900 میده! برای ما هم همین حدود در می یاد؟! یا بیشتر؟
به به دوست خوب
دوستم دوسال پیش که میخوند میگفت ترمی 1700 میده.
دیگه حول و حوش همون ترمی دو تومن باید حساب کنید.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دوستان خسته کنکور نباشن..بیاین ببینیم چیکار کردین؟

کنکور به نسبت سال های 92 یا 93 آسون بود!
ولی خب من جالب ندادم!
چون تمام سوالایی که من زدم دوستام هم زدن:D
و این یعنی کار خاصی نکردم!!!!! باید وقت بیشتر میذاشتم:)

mohandeseit

کاربر ممتاز
کنکور به نسبت سال های 92 یا 93 آسون بود!
ولی خب من جالب ندادم!
چون تمام سوالایی که من زدم دوستام هم زدن:D
و این یعنی کار خاصی نکردم!!!!! باید وقت بیشتر میذاشتم:)
ایشالا که شیرینی شما را بخوریم به زودی

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگییی خوبین خوشین ؟ دیروز و امروز امتحان هایی دادم که واقعا معادل برو حالشو ببر بودنن
و اما نظر من در مورد کنکور :
ازمون ای تی : به نظرم سوالاش خوب بود نسبت به سال های دیکه استاندارد بود کسی خوب حونده باشه می تونست راحت بزنه .
زبان = از نظر من راحت بود ( البته فعلا نظرم اینه شایدم منفی زده باشم ولی اکه منفی نزده باشم فکر کنم خوب باشه درصدش ) ولی اکثر کسانی که ازشون می پرسم میگن دور زبان رفتن و کلا نزدن واسه همین نمی دونم این زدن من تاثیر مثت خواهد داشت یا منفی جون وقت مشترکم رو گذاشتم رو این چون مشترک شک داشتم و هم تحلیلی بودن بعضی ها دیدم خیلی وقت می بره بی خیال شدم یعنی اونایی که زبان رو بی خیال شدن اگه مشترک رو بالا بزنن این واسه من امیتاز منفی میشه
دروس مشترک : طراحی و ساختمانش خب بود راحت بود ولی حیف کوله پشتی ندادن من خیلی این کوله پشتی رو دوست دارم :) خیلی دوست داشتم یک دونه ای میدادن.مشترک هفت هشتا زدم زیاد نزدم یعنی طراحی و ساختمان چند تا زدم یک دونه نرم افزار زدم یک دونه شبکه رو اشتباه زدم .نرم افزار دو تا سوالو نصفه یادم بود واسه همین نزدم یعنی امتحان معیارم این بود اصلا منفی نزنم واسه همین کم زدم
تخصصی : هوش راحت بود پایگاه سخت بود ( نمی دونم شایدم چون من مسلط نبودم فکر می کنم سخت بود )(4-5 تایی زدم با دوستامم بررسی کردیم درست بودن )
معماری :زیاد وفت نذاشته بودم براش ولی فکر کنم سخت بود یک دونه سوال زدم درسته اونم
خلاصه این کل امتحان ای تی من خیلی من زدم ولی در کل راضیم جون خونه خیلی کم تر از این می زدم ولی یکمی هم وقت اضافه اکه داشتم اون نرم و شبکه رو بررسی می کردم شاید یک چندتایی مشترم اضافه می شد شایدم نمی زدم نمی دونم
و اما کنکور کامپیوتر
خلاصه در یک جمله : خدا بهمون رحم کرد :) واقعا سخت بود یعنی مال ای تی حلیات بود باید حل می کرد ولی مال اینا استدلالی بود یعنی مفهوم بود و هم مدار اینا زیاد بود دیدم هیجی از این در نمیام خالی دادم برکه دوم رو اومدم از ای تی سخت تر بود خوبه ما رو برگردوندن رشته خودمون و گرنه اش مون رو غن سهله کشک هم روش زیادی بود .درسته اونم عالی ندادم و این جور که دوستام میگن واسه شبکه باید حداقل میانگین 30 باشه مال من کم تر میشه ولی خیلی خیلی سوالامون بهتر از مال کامپیوتر بود .
دعا کنین شبکه سهند تبریز قبول بشم و گرنه باید قید ارشد رو بزنم چون دیگه حس ایتکه تازه شروع کنم درس تازه محاسبات و نظریه و .. رو بخونم نیست اونوقت فقط کار باید برم ولی من دوست دارم شبکه رو .:) امیداورم همه به اونی که می خوان برسن البته کار بیشتر دوستانی که میشناسم راحته چون مدیریت هار و می خوام اونا قبول شدنش راحت تره شانس شون بالاس تا شبکه :redface:

yas_70

عضو جدید
سلام
دوستان بنظرتون الان بازار کار بیشتر چ تخصصی رو در زمینه همین کامپیوتر می طلبه؟؟
میخام رو ی زمینه(ی زبان برنامه نویسی یا...)کار کنم..ولی نمیدونم چی بهتره..تا حدی با C#,java,php,html,javascriptاشنایی هایی دارم!!ولی میخام بصورت حرفه ای رو ی چیز کار کنم!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...بگید برای اموزششون بهتره ک مدرکی هم داشته باشیم یعنی بریم دوره ببینم یانه؟

برای تقویت زبان هم بگید رفتن کلاسها فایده داره یا نه؟؟!!چیکار میتونم بکنم تا زبانم تقویت بشه (در متوسط رو ب پایینم)

مرسی ازهمه

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا که شیرینی شما را بخوریم به زودی

من قبول شـــــــــم:D
شیرینی هم میدم:)

ولی خیلی امید ندارم! هرچی خدا صلاح دونست..

سلام به همگییی خوبین خوشین ؟ دیروز و امروز امتحان هایی دادم که واقعا معادل برو حالشو ببر بودنن
و اما نظر من در مورد کنکور :
ازمون ای تی : به نظرم سوالاش خوب بود نسبت به سال های دیکه استاندارد بود کسی خوب حونده باشه می تونست راحت بزنه .
زبان = از نظر من راحت بود ( البته فعلا نظرم اینه شایدم منفی زده باشم ولی اکه منفی نزده باشم فکر کنم خوب باشه درصدش ) ولی اکثر کسانی که ازشون می پرسم میگن دور زبان رفتن و کلا نزدن واسه همین نمی دونم این زدن من تاثیر مثت خواهد داشت یا منفی جون وقت مشترکم رو گذاشتم رو این چون مشترک شک داشتم و هم تحلیلی بودن بعضی ها دیدم خیلی وقت می بره بی خیال شدم یعنی اونایی که زبان رو بی خیال شدن اگه مشترک رو بالا بزنن این واسه من امیتاز منفی میشه
دروس مشترک : طراحی و ساختمانش خب بود راحت بود ولی حیف کوله پشتی ندادن من خیلی این کوله پشتی رو دوست دارم :) خیلی دوست داشتم یک دونه ای میدادن.مشترک هفت هشتا زدم زیاد نزدم یعنی طراحی و ساختمان چند تا زدم یک دونه نرم افزار زدم یک دونه شبکه رو اشتباه زدم .نرم افزار دو تا سوالو نصفه یادم بود واسه همین نزدم یعنی امتحان معیارم این بود اصلا منفی نزنم واسه همین کم زدم
تخصصی : هوش راحت بود پایگاه سخت بود ( نمی دونم شایدم چون من مسلط نبودم فکر می کنم سخت بود )(4-5 تایی زدم با دوستامم بررسی کردیم درست بودن )
معماری :زیاد وفت نذاشته بودم براش ولی فکر کنم سخت بود یک دونه سوال زدم درسته اونم
خلاصه این کل امتحان ای تی من خیلی من زدم ولی در کل راضیم جون خونه خیلی کم تر از این می زدم ولی یکمی هم وقت اضافه اکه داشتم اون نرم و شبکه رو بررسی می کردم شاید یک چندتایی مشترم اضافه می شد شایدم نمی زدم نمی دونم
و اما کنکور کامپیوتر
خلاصه در یک جمله : خدا بهمون رحم کرد :) واقعا سخت بود یعنی مال ای تی حلیات بود باید حل می کرد ولی مال اینا استدلالی بود یعنی مفهوم بود و هم مدار اینا زیاد بود دیدم هیجی از این در نمیام خالی دادم برکه دوم رو اومدم از ای تی سخت تر بود خوبه ما رو برگردوندن رشته خودمون و گرنه اش مون رو غن سهله کشک هم روش زیادی بود .درسته اونم عالی ندادم و این جور که دوستام میگن واسه شبکه باید حداقل میانگین 30 باشه مال من کم تر میشه ولی خیلی خیلی سوالامون بهتر از مال کامپیوتر بود .
دعا کنین شبکه سهند تبریز قبول بشم و گرنه باید قید ارشد رو بزنم چون دیگه حس ایتکه تازه شروع کنم درس تازه محاسبات و نظریه و .. رو بخونم نیست اونوقت فقط کار باید برم ولی من دوست دارم شبکه رو .:) امیداورم همه به اونی که می خوان برسن البته کار بیشتر دوستانی که میشناسم راحته چون مدیریت هار و می خوام اونا قبول شدنش راحت تره شانس شون بالاس تا شبکه :redface:

قشنگ تحلیل کردی کنکورا رو ها:D

من زبان نزدم تو آی تی:|
اشتباه محض بود زبان رو کلا گذاشتم کنار! خیلی پشیمونم! دوستام خوب زدن ولی از 30تا 21 یکی ایناش رو راحت جواب دادن!

آره موافقم کامپیوتر واقعا سخت بود!!!! سیستم اش وحشتناک بود:| همش حفظی بود!!! فک کنم کامپ یکی زدم سیستم!

کنکور کامپیوتر من که مسخره بود!!! هیچی بلد نبودم!!! سر دفترچه اول گفتم میخوام بدم ساعت 9:30 گفتن نمیشه:| باید تا دفترچه دوم بمونی!!!

یعنی صنم اگه شبکه و امنیت همین جوری میرفتن برای کامپیوتر امکان قبولیمون زیر صفر بود:D

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من قبول شـــــــــم:D
شیرینی هم میدم:)

ولی خیلی امید ندارم! هرچی خدا صلاح دونست..

قشنگ تحلیل کردی کنکورا رو ها:D

من زبان نزدم تو آی تی:|
اشتباه محض بود زبان رو کلا گذاشتم کنار! خیلی پشیمونم! دوستام خوب زدن ولی از 30تا 21 یکی ایناش رو راحت جواب دادن!

آره موافقم کامپیوتر واقعا سخت بود!!!! سیستم اش وحشتناک بود:| همش حفظی بود!!! فک کنم کامپ یکی زدم سیستم!

کنکور کامپیوتر من که مسخره بود!!! هیچی بلد نبودم!!! سر دفترچه اول گفتم میخوام بدم ساعت 9:30 گفتن نمیشه:| باید تا دفترچه دوم بمونی!!!

یعنی صنم اگه شبکه و امنیت همین جوری میرفتن برای کامپیوتر امکان قبولیمون زیر صفر بود:D
تو پشیمونی چرا زبان نزدی من پشیمونم چرا جو زده شدم اون همه زبان وقت گذاشتم همین نصف اش رو زدم باید ول می کردم مشترک رو بیشتر فکر می کردم شاید می تونستم بزنم .اگه تو کامپیوتر بودیم زیر صفر سهله منفی منفی می شدیمم اخه حداقل زبانشم درست جسابی نبود بزنم انصافا سوال های ای تی خوب بود ولی حیف من همه رو تعادل نزدم
دوستان به جز سحر و من کسی کنکور نداده ؟ نظری ندارین ؟جالب اینه من همیشه فکر می کردم حتما شبکه رو خیلی زیاد می زنم و طراحی و ساختمون وضع ام خرابه ولی کنکور 180 درجه برعکس شد طراحی و ساختمان رو زدم شبکع رو نه جون شبکه رو دیدم حلیات اش وقت گیره گفتم اخر سر میام سری می زنم حل می کنم اخر سرم رفتم زبان یک ریدینک مونده بود گفتم اینو تموم کنم برگردم که دیگه نشد برگردم اونا رو حل کنم که اونم نشد
منم کامپیوتر خواستم بدم نزاشتن دفترچه دوم رو گرفتم یک ده مین نگاش کردم دیدم نه بابا وضع خرابه پاسخنامه دادم :d

mohandeseit

کاربر ممتاز
ایشالا ک شیرینی قبولی سحرو صنم را بخورییییییییییم ;)
پ.ن: زدن زبان کنکور به اندازه 30 درصد حداقل، میتونه کمک کننده باشه باشه خیلیا میذارنش کنار...خوندن زبان هم خیلی وقت گیر نیست و مهم این هس که مستمر باشه.

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام
دوستان بنظرتون الان بازار کار بیشتر چ تخصصی رو در زمینه همین کامپیوتر می طلبه؟؟
میخام رو ی زمینه(ی زبان برنامه نویسی یا...)کار کنم..ولی نمیدونم چی بهتره..تا حدی با C#,java,php,html,javascriptاشنایی هایی دارم!!ولی میخام بصورت حرفه ای رو ی چیز کار کنم!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...بگید برای اموزششون بهتره ک مدرکی هم داشته باشیم یعنی بریم دوره ببینم یانه؟

برای تقویت زبان هم بگید رفتن کلاسها فایده داره یا نه؟؟!!چیکار میتونم بکنم تا زبانم تقویت بشه (در متوسط رو ب پایینم)

مرسی ازهمه
برنامه نویسی وب خیلی خوبه،اندروید کار بشین اینم خیلی خوبه.
کار تو زمینه شبکه هم اگه علاقه دارین خوبه.
زبان تو زمینه کامپیوتر حیاتیه،اینکه بتونید بی واسطه برید سراغ منابع زبان اصلی خیلی کمکتون میکنه.حتما هم لازم نیس برید کلاس.

yas_70

عضو جدید
برنامه نویسی وب خیلی خوبه،اندروید کار بشین اینم خیلی خوبه.
کار تو زمینه شبکه هم اگه علاقه دارین خوبه.
زبان تو زمینه کامپیوتر حیاتیه،اینکه بتونید بی واسطه برید سراغ منابع زبان اصلی خیلی کمکتون میکنه.حتما هم لازم نیس برید کلاس.

به به رفیق شفیق اقا محمد...

بین شبکه و طراحی وب موندم کدومو انتخاب کنم!!؟؟:(
طراحی وب phpکاربردی تره یا ASP.net??

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ایشالا ک شیرینی قبولی سحرو صنم را بخورییییییییییم ;)
پ.ن: زدن زبان کنکور به اندازه 30 درصد حداقل، میتونه کمک کننده باشه باشه خیلیا میذارنش کنار...خوندن زبان هم خیلی وقت گیر نیست و مهم این هس که مستمر باشه.
سلام احوال اقا محمد خوبی ؟ والله این جور که جماعت میگن اسون بود این جوری زدیم اون جوری زدیم فکر نکنم به مجازی هم برسم
ولی یک جمله جالب خوندم انجمن مانشت برام جالب بود خواستم اینجا هم بنویسم : نوشتن سوال های ای تی امسال با پنبه سر برید و سوال های کامپیوتر با ساتور
در کل این جور که دوستان میگن بعضی سوالا نکته دار بودن مثلا یک سوال شبکه که علما بین 6و7 اختلاف دارن و .. و یا نرم سوالاش 90 درصدش فقط از دو فصل 3و4 بوده و یکی هم یک سوال سیستم تعداد قاب رو نگفته بود واسه همین میگن احتمال زیاد حذف میشه ( اینم قسمت دوم اخبار در مورد امتحانات که از دور و بر شنیدم :d )
دوستان یک چیزی ذهنمو درگیر کرده به این نتیجه رسیدم کنکور راحت می شد تقلب کرد این جوری که فرمول ها رو بنویسی دستت بعدش اینا که اجازه میگیرن میرن بیرون.... می تونن نگاه کنن بیان بقیه شو بنویسن به هیمن راحتی تقلب .چون خیلی ها اجازه میگرفتن نظرتون چیه؟

بالا