گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

کسی میدونه در شبکه advance nodeفرقش با normal nodeچیه؟؟

هیشکی الگوریتم LEACHرو دیده؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال، من توی رتبه سهمیه هم مجاز شدم، سهمیه مهم تره یا رتبه کشوری؟

iut.ali

عضو جدید
چه گیری داده بوده؟
Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

74.125.29.27 failed after I sent the message.
Remote host said: 552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potential
552-5.7.0 security issue. Please visit
552-5.7.0 http://support.google.com/mail/bin/answer.py?answer=6590 to review our
552 5.7.0 message content and attachment content guidelines. m6si17898586qag.85 - gsmtp

• Like
واکنش ها: 4831

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
منطقه ای 34000 و توی تهران مجازم، میخوام بدونم چی میتونم کجا بخونم؟ IT تو یکی از دانشگاهای تهران میشه؟

احتمالا بتونی IT پیام نور قبول بشی

ولی خب اون زمان ما (سال 86 ) پیام نور مراکز استانها (تقریبا) تا 20 هزار IT پذیرش میشد (اون سال هم سال اولی بود که پیام نور IT آورده بود)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
احتمالا بتونی IT پیام نور قبول بشی

ولی خب اون زمان ما (سال 86 ) پیام نور مراکز استانها (تقریبا) تا 20 هزار IT پذیرش میشد (اون سال هم سال اولی بود که پیام نور IT آورده بود)

ممنون، من موقع ثبت نام گافی داده بودم (البته تقصیر من نبود، تقصیر مدرسه بندر بود) و معدل رو اشتباه زده بودم (معدل کتبی، کل درست بود) و بعد از کنکور تازه فهمیدم اشتباه بوده، این رو چه کنم؟

dzzv_13

مدیر تالار
ممنون، من موقع ثبت نام گافی داده بودم (البته تقصیر من نبود، تقصیر مدرسه بندر بود) و معدل رو اشتباه زده بودم (معدل کتبی، کل درست بود) و بعد از کنکور تازه فهمیدم اشتباه بوده، این رو چه کنم؟
خواهش میکنم
فکر میکنم برای انتخاب رشته بشه باز معدل رو اصلاح کرد
البته باز دقیق نمیدونم
دفترچه انتخاب رشته رو بخون ببین راهی هست معدلت رو اصلاح کنی

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خواهش میکنم
فکر میکنم برای انتخاب رشته بشه باز معدل رو اصلاح کرد
البته باز دقیق نمیدونم
دفترچه انتخاب رشته رو بخون ببین راهی هست معدلت رو اصلاح کنی

ممنون، اگر بشه که چی میشه :D
اگر نشه، چطور؟ خطر اخراج از دانشگاه و اینا نیست؟

dzzv_13

مدیر تالار
ممنون، اگر بشه که چی میشه :D
اگر نشه، چطور؟ خطر اخراج از دانشگاه و اینا نیست؟

ان شاالله اونی که بصلاحت هست بشه

معدلی که اعلام کردی از اصلش کمتر بوده با بیشتر ؟
اگر معدلت رو کمتر اعلام کرده باشی که قاعدتا نباید اشکالی بگیرن (اینجا خودت ضرر کردی)
اگر معدلت رو بیشتر اعلام کرده باشی احتمالش هست برات مشکل ساز بشه

فقط من موندم معدل کتبیت خیلی بعیده اشتباه شده باشه .. !!

باز از مشاوره ی مدرستون یا این مراکز آموزشی بیرون (مثل قلم چی یا گاج یا ... )برو پرسجو باش ببین چطور این اشکال رو برطرف کنی
موفق باشی

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ان شاالله اونی که بصلاحت هست بشه

معدلی که اعلام کردی از اصلش کمتر بوده با بیشتر ؟
اگر معدلت رو کمتر اعلام کرده باشی که قاعدتا نباید اشکالی بگیرن (اینجا خودت ضرر کردی)
اگر معدلت رو بیشتر اعلام کرده باشی احتمالش هست برات مشکل ساز بشه

فقط من موندم معدل کتبیت خیلی بعیده اشتباه شده باشه .. !!

باز از مشاوره ی مدرستون یا این مراکز آموزشی بیرون (مثل قلم چی یا گاج یا ... )برو پرسجو باش ببین چطور این اشکال رو برطرف کنی
موفق باشی

از اصلش کمتر بوده (حدود سه دهم)، پس خیالم کمی راحت باشه؟‌ :D

dzzv_13

مدیر تالار
از اصلش کمتر بوده (حدود سه دهم)، پس خیالم کمی راحت باشه؟‌ :D

میگم که قاعدتا نباید برات اشکال بگیرن چون حق کسی رو نخوردی و تازه خودت ضرر کردی
ولی باز هم میگم دقیق نمیدونم
شما باز از مشاوره ایی که از این قوانین آگاهی کامل داره مشورت بگیر
فردا یه سر بزن به یکی از این موسسات

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
This message was blocked because its content presents a potential
552-5.7.0 security issue. Please review our message content and attachment content guidelines.
خب داستان خیلی ساده است. شما فایل اجرایی رو نمیتونی مستقیم ضمیمه کنی، اگه این کار امکان پذیر بود منم یه چیز مخرب می‌نوشتم و میذاشتم توی ضمیمه و میفرستادم واسه یه جماعتی، ۱۰ درصدشون هم بازش میکردن برام کافی بود.
یکی از راه هاش اینه که آرشیوش کنی بعد بفرستی. یکی دیگه از راه هاش اینه که نوع فایل (در واقع extentionش) رو مخفی کنی یا تغییر بدی. مثلا فایل mario.exe رو به mario.ex تبدیل کنی. راه منطقی تر اینه که که کلا همچین فایلی رو ضمیمه نکنی، یه جا آپلود کنی و لینک دانلود بزاری.

از همه راه ها بهتر اینه که از Yahoo واسه ایمیل استفاده نکنی و به جاش از یه سرویسی که POP3 و IMAP رو رایگان ارائه می‌کنه استفاده کنی. اون وقت می‌تونی به جای استفاده از webmail یه کلاینت دسکتاپی داشته باشی که خیلی بهتر این قضایا رو هندل می‌کنه و زودتر هم متوجه این اتفاقات میشی.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
میگم که قاعدتا نباید برات اشکال بگیرن چون حق کسی رو نخوردی و تازه خودت ضرر کردی
ولی باز هم میگم دقیق نمیدونم
شما باز از مشاوره ایی که از این قوانین آگاهی کامل داره مشورت بگیر
فردا یه سر بزن به یکی از این موسسات

تو سامانه پرسش و پاسخ سنجش تیکت زدم، ببینم چی میگه :(

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
در مورد معدلم گفتن که باید فکس کنم، در صورتی که اختلاف زیادی هست بین عدد (مثلا ۱۵ رو ۱۳ وارد کرده باشم!) که اینطور نیست و فقط سه دهم مشکل داشت که اون رو با استعلام خود دانشگاه درست میکنن :D

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
انتخاب رشته هم کردیم و باید بریم برای آزاد!
دوستان کسی اطلاعی از دفترچه آزاد داره؟ (با ۳۴۰۰۰ میشه رفت یکی از واحدای خوب تهران؟)

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک محمد جان دستیار مدیر شدن مبارکه درضمن یه خبر :نتایج نهایی دکتری هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
هفته دوم شهریور اعلام نتیجه میشه و من استرس گرفتم! میترسم اونی که میخواستم نشه.
از طرفی اگر اصلا قبول نشم دوست ندارم سال دوم بخونم ولی خانوادم میگن باید بخونی :|

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان با رتبه 350 مخابرات امن بین المللی امام رضا قبول شدم شبانه و مجازی و روزانه قم و... نزدم چون نمیتونستم برم موفق باشید :heart::gol:

SN20

عضو جدید
قبل از هر کلام .سلام به همه
منم با رتبه 27 تهران قبول شدم.واسه خودم باور کردنی نبود.اما از اون بدتر اینه که نمیتونم برم تهران.شهرمون هم که دانشگاه خراب شدش جز سیستم های چندرسانه ای چیزی نداره موندم چیکار کنم.:cry:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
قبل از هر کلام .سلام به همه
منم با رتبه 27 تهران قبول شدم.واسه خودم باور کردنی نبود.اما از اون بدتر اینه که نمیتونم برم تهران.شهرمون هم که دانشگاه خراب شدش جز سیستم های چندرسانه ای چیزی نداره موندم چیکار کنم.:cry:

یکی از شهرهای نزدیک به خودتون نمیتونید برید؟

• Like
واکنش ها: SN20
بالا