**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

amin.ir

کاربر فعال
والا تا بعضی مسایل رای گیری جواب نمیده باید به اجماع رسید(مسایل تخصصی)
مثلا برای تعیین روش حمله حزب الله لبنان به اسراییل میشه بیان از مردم لبنان رای گیری کنن ببنین با تانک حمله کنن یا موشک؟:smile::redface:

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا بعضی مسایل رای گیری جواب نمیده باید به اجماع رسید(مسایل تخصصی)
مثلا برای تعیین روش حمله حزب الله لبنان به اسراییل میشه بیان از مردم لبنان رای گیری کنن ببنین با تانک حمله کنن یا موشک؟:smile::redface:
ما اینجا مردم نداریم که
من و مونا جون و شما که قبول کردیم
می مونه غزل جان و اقا سعید و اقا حامد و telli
من تقریبا مطمئنم تصویب می شه
تا وقتی اینجا مدیر و رییس نیست که نمی شه یه عده خودشون رو سرپرست موقت بدونن

amin.ir

کاربر فعال
ما اینجا مردم نداریم که
من و مون و شما که قبول کردیم
می مونه غزل و اقا سعید و اقا حامد و telli
من تقریبا مطمئنم تصویب می شه
تا وقتی اینجا مدیر و رییس نیست که نمی شه یه عده خودشون رو سرپرست موقت بدونن

سلام واقعا نمیدونم چرا هیچوقت از نوشته من اون چیزی که منظورمه رو برداشت نمیکنی رها خانم عزیز:D
من کی گفتم کسی سرپرست بشه و ...
من گفتم باید با اجماع رسید یعنی با دلیل همدیگرو قانع کنیم و...

amin.ir

کاربر فعال
سلام گلمدلیل که زیاده دزست عزیزاما مهمترین دلیل رو میتونه با یک نگاه به تعدادمون متوجه بشی.
دوست عزیز ولی من فکر نمکینم طبقه بندی ربطی به تعداد داشته باشه حتی اگه یک نفر هم باشه باید طبقه بندی انجام بشه

مثلا ما میایم چند تاپیک به نامهای بازاریابی،منابع انسانی و .... میزنیم حالا هر کسی راچ به منابع انسانی مطلبی خواست بکه یا سوالی بکنه میاد تو اون تاپیک مینویسه
و راحت میشه پیداش کرد نه اینکه یه تاپیک باشه و از هر دری سخنی
باز نظرات متفاوته نظر همه محترمه

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واقعا نمیدونم چرا هیچوقت از نوشته من اون چیزی که منظورمه رو برداشت نمیکنی رها خانم عزیز:D
من کی گفتم کسی سرپرست بشه و ...
من گفتم باید با اجماع رسید یعنی با دلیل همدیگرو قانع کنیم و...
به خاطر اینکه هیچ وقت حرفتون رو کامل نمی زنین
راستی این سلام واسه چی بود الان:surprised:

amin.ir

کاربر فعال
چی بگم
ولی واقعا جالبه من و شما انقدر برامون سو تفاهم پیش میادا نه؟یعنی تو هر دوتا پستی یه دعوا داریم:redface:
عجیبا غریبا

HAMED KIND

عضو جدید
دوست عزیز ولی من فکر نمکینم طبقه بندی ربطی به تعداد داشته باشه حتی اگه یک نفر هم باشه باید طبقه بندی انجام بشهمثلا ما میایم چند تاپیک به نامهای بازاریابی،منابع انسانی و .... میزنیم حالا هر کسی راچ به منابع انسانی مطلبی خواست بکه یا سوالی بکنه میاد تو اون تاپیک مینویسهو راحت میشه پیداش کرد نه اینکه یه تاپیک باشه و از هر دری سخنی باز نظرات متفاوته نظر همه محترمه
حرف شما صحیح ولی تاپیک رو بعدا هم میشه اضافه کردبه نظر من اول باید به یک وحدت فرماندهی برسیم بعد تاپیک هارو افضایش بدیم

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم
ولی واقعا جالبه من و شما انقدر برامون سو تفاهم پیش میادا نه؟یعنی تو هر دوتا پستی یه دعوا داریم:redface:
عجیبا غریبا
نه...کجا دعوا کردیم ما...یه بار فقط دعوا کردیم اونم هفته پیش بود

مونا

عضو جدید
وقتی زمان بیداری برسد
حتی صدای افتادن یک سنگ در آب هم
ما را بیدار خواهد کرد
اما اینکه دوباره بخوابیم یا نه
انتخاب خود ماست ! وقت بیداری ماست مدیران عزیز( پیام بازرگانی بود ):w18:

مونا

عضو جدید
تا شما به حل و فصل دعواها برسید:w13: من برم بخوابم شب همگی مدیران پر ستاره شب خوش :gol::smile:

HAMED KIND

عضو جدید
می خواین من برم همه راحت باشن...دعوا هم نشه؟
رها جان انگار اینجا بجای تصمیم گیری برای اوضاعمونبعضی دوستان دنبا چیزای دیگه هستن و میخوان خودشون اثبات کنن شب خوشمن فکر نکنم با این چیزا کنار بیام

amin.ir

کاربر فعال
رها جان انگار اینجا بجای تصمیم گیری برای اوضاعمونبعضی دوستان دنبا چیزای دیگه هستن و میخوان خودشون اثبات کنن شب خوشمن فکر نکنم با این چیزا کنار بیام

اگر منظورتون منم که شما یه بحثی رو مطرج کردید که بنظر من به دور از منطق بود و جوابتون رو با منطق دادم
شما هم میتونی با منطق جواب بدین اگر نمیتونین این طرز حرف زدن صحیح نیست دوست عزیز

در ضمن نمیدونم شاید دنیای شما انقدر کوچک باشه که تو همچین محیطهای کوچک مجازی بخاین خودتون رو اثبات کنین ولی دنیای من یکم بزرگتره
موفق باشید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواین من برم همه راحت باشن...دعوا هم نشه؟

رها خانوم شرمنده که رک میگم ولی حس میکنم شما یکم زود رنجین...معلومه که اینجا متعلق بشماها مدیراست و مدیریتشم به عهده خودتونه و اگه من و امثال من میاییم اینجا صرفا در کنار شما عزیزان بودن و درس یاد گرفتنه...زودم عصبانی نشو خانومی...به من ربطی نداره فقط نظر شخصیم رو میگم اینکه تالار چطوری اداره بشه خیلی هم سلیقه ای نیست و یسری اصول داره که مدیر هر تالاری این رو بخوبی بلده و گرایش ها تا حد معینی که به تفکیک کامل تالار منجر نشه کاملا منطقی و ضروریه...مرتب کردن یه تالار خیلی هم سخت نیست مهمتر از اون یک دلیه اعضاست همه مثل خواهر برادر بازم معذرت که اینو میگم ولی حی میکنم اینجا هنوز به اون یک دلی نرسیده....بازم معذرت

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مایه افتخار تاپیک های مدیریتین رها خانم
این حرفا چیه
اصلا شما نباشین ماهم نیستیم
:smile:
اخه من نمی دونم تو تاپیک باید گل رز بگذارم که معنیش حرف زدن باشه؟اگه نگذارم و معمولی و رسمی حرف بزنم یعنی دعواست؟

مونا

عضو جدید

دوست عزیز جو تالار رو خراب نکنید لطفا کسی این قصد رو نداره هر کس نظر خودشو داده

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
رها خانوم شرمنده که رک میگم ولی حس میکنم شما یکم زود رنجین...معلومه که اینجا متعلق بشماها مدیراست و مدیریتشم به عهده خودتونه و اگه من و امثال من میاییم اینجا صرفا در کنار شما عزیزان بودن و درس یاد گرفتنه...زودم عصبانی نشو خانومی...به من ربطی نداره فقط نظر شخصیم رو میگم اینکه تالار چطوری اداره بشه خیلی هم سلیقه ای نیست و یسری اصول داره که مدیر هر تالاری این رو بخوبی بلده و گرایش ها تا حد معینی که به تفکیک کامل تالار منجر نشه کاملا منطقی و ضروریه...مرتب کردن یه تالار خیلی هم سخت نیست مهمتر از اون یک دلیه اعضاست همه مثل خواهر برادر بازم معذرت که اینو میگم ولی حی میکنم اینجا هنوز به اون یک دلی نرسیده....بازم معذرت
اره من زود رنجم
این تاپیک گفتگومون که قرار شد بمونه
برای بحث های تخصصی قرار شد جدا تاپیک بسازیم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
مونا خانوم شما خوبی؟گرایشتون چیه شما؟
امین خان شما گرایشتون چیه؟
فارغ التحصیل هستین یا دانشجو؟

بالا