گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

eival dameton garm
che zood arshadihaye 94 az dor kharej shodan

khoda ghovat

پست های خود را فقط با دستور خط فارسی ارسال نمایید.

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alk1370

کاربر بیش فعال
اي بابا ..جرا همه به آوانار من جيز ميكن ...خو از درون ميخنده ...:D

اصلا شماها آواتار شناس نيستيد.... بيشي بيا منو بخور:|

از من ميشنوي عشقتو عوض كن , بي وفاست:D

نمیشه!! آدم مگه از عشقشم دلگیر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!:d
من تو عشق علمی تکم!!!

alk1370

کاربر بیش فعال
برادر از شما بعيد بوداااااا...خط دوم سلام كردم خوووووو:|

مردم كلا هوش و حواسشونو از دست دادنااا.....بقيه استرس نتايج دارن شما جراااا ؟؟

نه هنو اعلام نشده ...يعني نمي دونم ..بايس از توكلي ببرسم :D

تا این نتایج کنکور بخواد اعلام شه من رفتم خدمت و برگشتم.:Dفقط یه چیزی رو میشه گفت اونم اینکه اگه توکلی بگه نتایج مثلا روز 20 اردیبهشت اعلام میشه با اطمینان میشه گفت که ساعت 18 روز قبلش رو سایت هست!!!

اینقدر حرص نخورید.نتایج هم میاد.یکی قبول میشه میره دانشگاه،یکی میره سربازی،یکی میره خونه شوهر!، یکی میره سر کار،یکی میمونه برا سال بعد!،و......

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.فقط می دونم که تو ادامه تحصیل در مقطع دکتری ممکنه به مشکل بخوری!به نظر من که بی خیالش شو چون سیستم آموزشی خیلی وقته که به صورت پژوهش محوره برا همون به این سیستم جدید خیلی اعتباری نیست و یه وقت بعدها باعث پشیمونیت نشه.بعضی ها میگن بی خیال ما که نمی خوام دکتری بخونیم ولی این تصمیمشون رو الان میگیرن و مسلما چند سال دیگه خیلیاشون به فکر دکتری خوندن می افتن مخصوصا وقتی ازدواج کنند به کوری چشم اقوام زن یا مرد!!
آموزش محور بودن چهار حالت داره. یا از اول شما آموزش محور قبول میشی و وارد دانشگاه میشی تو این حالت اگر دو ترم معدل بالای 17 بیاری میشی پژوهش محور. یا اینکه دو ترم معدل پایین میاری و بعضی دانشگاه ها مثل شریف شما رو آموزش محور می کنن. یا استاد راهنما انتخاب نمیکنی یا استادی شما رو به عنوان دانشجوی خودش قبول نمی کنه و یا اینکه خود شما ترم 2 یا 3 درخواست میدی که آموزش محور شی.

برای دکترا خوندن مقاله داشتن خیلی مهمه. کسی که آموزش محوره چون پایان نامه نداده مقاله هم نداره و برای اینکه بتونه دکترا بخونه مجبوره حدود یک سال جدای درسش کار کنه و مقاله بده و دکترا قبول شه.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ ﮐﻪ ﺟﻤﻌﺘﻮن ﻫﻤﻪ ﺟﻌﻤﻪ ،ﻓﻘﻂ ﺷﺎدﻣﺎﻧﺘﻮن ﮐﻢ ﺑﻮد ﮐﻪ ﻣﻨﻢ اوﻣﺪم...ﺗﻮ رو ﺧﺪا زﺣﻢت نكشيد پانشيد :D
سلام خوبيد بجه ها؟؟ آخ جند روز ديه نتايج مياد ... در جه حاليد؟؟
زهرا خانم شما جيكار كردي ؟؟ بعد از كنكور نديدمتون اين ورا :D

ستاد شدت دهي استرس :D
سلام خانم شادمان
آواتارتون عالیه و من همیشه از همون اول حس خوبی داشتم بهش خیلی بامزست
بعد کنکور که من بودم که .فقط هی بچه ها از ازمون حرف میزدن من نه خوب داده بودم نه کلا تو زندگیم عادت داشتم بعد ازمون بررسی کنم وقتی تموم میشه یعنی تموم میشه
بعد از اونم بیشتر داشتم با خودم فکر میکردم که این راه که میروم به کجاست که رسما قاطی کردم:دی بسیار به کمک نیاز داشتم ولی دیدم چون همه اعصاب و روانشون خورده مطرح نکردم و ریختم تو خودم هی فکر اینا که بیشتر تر قاطی کردم.:دی از شما چه پنهون میخاستم برم یه جا مشاوره تحصیلی شغلی استعدادی اینا پیدا نکردم. الان یه تصمیمایی گرفتم و دارم میرم دنبالش.
بعدم نتیچه کنکور چه خوب چه بد یه هیچانی داره دیدنش من چک نمیکنم هیچ وقت که اگ چیزی ام عایدم نشد هیجانه نصیبم بشه:دی
شما چی کردی؟ شما رو کلا قبل و بعد کنکور زیاد نمیدیدمتون ها

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام صبح همگی بخیر
بش بگو احسان گفته حلالت نمیکنم اگه رتببمو خراب کنی واسم!
عامو اینقد نگران رتبه ات نباش ؛ایشالا خراب نمیشه ....اگه خدایی نکرده زبون توکلی لاااال خرابم شد خودم برات زن میگیرم غصه نخور ...:w24:
نمیشه!! آدم مگه از عشقشم دلگیر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
من تو عشق علمی تکم!!!

اخه این عشق شما به بقیه ام وفا نکرده ...ایشالا به پاش پیر شی ولی ازش سیر نشی:)

سلام خانم شادمان
آواتارتون عالیه و من همیشه از همون اول حس خوبی داشتم بهش خیلی بامزست
بعد کنکور که من بودم که .فقط هی بچه ها از ازمون حرف میزدن من نه خوب داده بودم نه کلا تو زندگیم عادت داشتم بعد ازمون بررسی کنم وقتی تموم میشه یعنی تموم میشه
بعد از اونم بیشتر داشتم با خودم فکر میکردم که این راه که میروم به کجاست که رسما قاطی کردم:دی بسیار به کمک نیاز داشتم ولی دیدم چون همه اعصاب و روانشون خورده مطرح نکردم و ریختم تو خودم هی فکر اینا که بیشتر تر قاطی کردم.:دی از شما چه پنهون میخاستم برم یه جا مشاوره تحصیلی شغلی استعدادی اینا پیدا نکردم. الان یه تصمیمایی گرفتم و دارم میرم دنبالش.
بعدم نتیچه کنکور چه خوب چه بد یه هیچانی داره دیدنش من چک نمیکنم هیچ وقت که اگ چیزی ام عایدم نشد هیجانه نصیبم بشه:دی
شما چی کردی؟ شما رو کلا قبل و بعد کنکور زیاد نمیدیدمتون ها
آره والا آواتار به این قشنگی ... دلتون میاد :w05:
ای بابا با خودم مشاوره می کردی من حالم قبل و بعد از کنکور خوب بود ..... مشاوره خونم هم بالاس:cool:

من ؟؟من نمی دونم چیکار کردم ..خوب و بدش دست بچه هان که اونا چیکار کردن ....

minoo z

عضو جدید
سلام دوست عزیزخیلی ها با شرایط شما نه تنها تونستن دروس رو بخونند بلکه بعضا رتبه های بسیار خوبی هم آوردند سندش هم تاپیکهای کنکورهای سال قبل و قبل ترش!

حالا چه عجله ای هست که تا دو ماه آینده تموم شن؟شما تا آخر تابستون 4 تا درس رو خوب بخونید خیلی جلو می افتید.کلا مشاورا میگن حالت ایده آل اینه که یا چهار تا درس رو تا آخر تابستون مسلط باشید یا اینکه همه درسها رو تا آخر تابستون یک دور خونده باشید.شما مدار و ریاضی و کنترل و سیگنال(یا الکترونیک بسته به گرایشتون!) بخونید بقیه دروس هم پاییز بخونید.برای اینکه خیلی وقتتون گرفته نشه رو دور اول مطالعه خیلی گیر ندین به همه مطالب و هر جایی مشکل داشتین و متوجه نشدین ازش رد بشین و مشکلتون رو اینجا بگین بچه ها کمکتون می کنند.و اینکه تست هم نیاز نیست تو دور اول خیلی بزنید.و یه چیزی دیگه این که منابعتون رو هم بگین تا اگه منابع نامناسبی باشند الکی وقتتون هدر نره!

البته بستگی به یه فاکتور دیگه هم داره.اگه می خوان کلاس شرکت کنید یه ذره قضیه فرق می کنه.من برای درس سیگنال از مهندس تقدسی پرسیدم که زمان مناسب برای دور اول جقدره ایشو گفتند که حدود سه ماه برای دور اول زمان میبره ولی خوب این قضیه طبیعتا برا همه یکسان نیست.

همین که سربازی ندارین خیلی خوشحال باشید که حداقل یه دغدغه فکری کمتری دارید.موفق باشید

مرسی از راهنماییتون.مدار 1-2 کارو زرگر میخونم-معادلات کریمی(که به نظرم تو کتابش یه کم پیچونده درسو)-ریاضی مهندسی ام فعلا میخوام یه دور جزوه ی کریمی رو بخونم .
کلاس هم شاید تو پاییز برم.بستگی داره چه جوری پیش برم.
راستی سربازی نداریم ولی زندگی متاهلی خیلی بیشتر از سربازی دغدغه داره!

HassanRouhi

عضو جدید
سلام و صبح بخیر خدمت دوستان عزیز!

راستش با توجه به تحقیقاتی که در این سایت و دوستان فضای واقعی و همچنین تجربه خودم در سال 92 داشتم ، یه سری منبع رو تهیه کردم که با توجه به نزدیک شدن نمایشگاه ، قصد داشتم تهیه کنم.ممنون میشم نظر خدتون رو بگید در مورد انتخاب هام و اگر گزینه ی بهتری دارید ممنون میشم معرفی کنید:

1- ریاضی مهندسی:

راهیان ارشد + کریمی

2-معادلات:

کریمی ، یه چیزهایی در مورد کتاب های گاج و آقاسی شنیدم.کسی تجربه داره در این زمینه؟

3-آمار:
جان فروید

4-مدارهای الکتریکی:

راهیان برای تست+ درس نامه پوران (البته مدرسان رو هم خودم یه نگاه اجمالی انداخته بودم،کسی توصیه ای داره در این زمینه؟)
همچنین قصد دارم بین کتاب های هدتنی و جبه دار، یکی از اینها رو برای حل مثال انتخاب کنم و در واقع تمرین هاش رو حل کنم.خودم نظرم بیشتر روی هدتنی هست.

5-کنترل:

برای درس نامه پوران یا جهش
برای تست راهیان
و برای حل تمرین، تمرین ها و مثال های کتاب نایس

6-ماشین های الکتریکی:
برای درس نامه مدرسان رو در نظر گرفتم.کتاب پوران رو هم دارم، اما زیاد نمیتونم ازش استفاده کنم!
برای تمرین هم میخوام تمرین ها و مثال های بیم بهارا رو حل کنم(گرچه بدم نمیاد برای درسنامه هم ازش استفاده کنم)!

7-بررسی:
جهش+ مدرسان

8-الکترومغناطیس:
عبدالعالی

پیشاپیش از لطف و زمانی که گذاشتید ممنونم. اگر منبع بهتر از نظر شما وجود داره ممنون میشم معرفی کنید تا بررسی های بیشتر روش انجام بدم.

alk1370

کاربر بیش فعال

راستش با توجه به تحقیقاتی که در این سایت و دوستان فضای واقعی و همچنین تجربه خودم در سال 92 داشتم ، یه سری منبع رو تهیه کردم که با توجه به نزدیک شدن نمایشگاه ، قصد داشتم تهیه کنم.ممنون میشم نظر خدتون رو بگید در مورد انتخاب هام و اگر گزینه ی بهتری دارید ممنون میشم معرفی کنید:

1- ریاضی مهندسی:

راهیان ارشد + کریمی

2-معادلات:

کریمی ، یه چیزهایی در مورد کتاب های گاج و آقاسی شنیدم.کسی تجربه داره در این زمینه؟

3-آمار:
جان فروید

4-مدارهای الکتریکی:

راهیان برای تست+ درس نامه پوران (البته مدرسان رو هم خودم یه نگاه اجمالی انداخته بودم،کسی توصیه ای داره در این زمینه؟)
همچنین قصد دارم بین کتاب های هدتنی و جبه دار، یکی از اینها رو برای حل مثال انتخاب کنم و در واقع تمرین هاش رو حل کنم.خودم نظرم بیشتر روی هدتنی هست.

5-کنترل:

برای تست راهیان

6-ماشین های الکتریکی:
برای درس نامه مدرسان رو در نظر گرفتم.کتاب پوران رو هم دارم، اما زیاد نمیتونم ازش استفاده کنم!
برای تمرین هم میخوام تمرین ها و مثال های بیم بهارا رو حل کنم(گرچه بدم نمیاد برای درسنامه هم ازش استفاده کنم)!

7-بررسی:
جهش+ مدرسان

8-الکترومغناطیس:
عبدالعالی

پیشاپیش از لطف و زمانی که گذاشتید ممنونم. اگر منبع بهتر از نظر شما وجود داره ممنون میشم معرفی کنید تا بررسی های بیشتر روش انجام بدم.

سلام دوست عزیز.اینا نظرات شخصی من هست:

ریاضیات مهندسیت منابعت خوبه فقط حتما از جزوه کریمی که تو تاپیک جزوات هم هست استفاده کن.

معادلات هم من خودم به کتاب کریمی علاقه دارم.گاج کتابش یه جورایی خلاصه شده همه کتابهای معادلات هست فکر کنم!کتاب آقاسی هم فکر کنم دو سه جلدی باشه.آقاسی هم خوبه و سبکش مثل کریمی رو حل تست هست.یعنی یه صفحه نکته میگه و n صفحه تست حل می کنه!ولی من خودم تصمیم دارم از جزوه و کتاب کریمی استفاده کنم.جزوه اش هم تو تاپیک جزوات هست

آمار هم به نظر من ببوس و بزارش کنار!دو سوال ارزش نداره که بخوای کتاب مرجع فروند رو بخونی.اگه بخوای بخونی جزوه پارسه که تو اینرنت هست هم فکر کنم رات بندازه.ولی نظر من اینه که حذفش کن.

مدارهای الکتریکی هم من خودم بین کتاب پوران و مدرسان،کتاب مدرسان رو ترجیح میدم + جزوه مهندس کهن.در مورد کتاب تقوی هم نظری ندارم.در مورد کتاب دکتر جبه دار هم کدوم کتابشون منظورتونه؟کتاب نظریه مدار که مرجعه یا کتاب تتیشون انتشارات نصیر؟کتاب مرجعش که نیازی نیست و کتاب تستیشون هم یه ذره روش هاش کلاسیکه! و دکتر جبه دار اعتقاد به راه حل های تستی و فرمول های زیر 5 ثانیه ندارند!!!در مورد کتاب دکتر هدتنی هم ظاهرا ایشون امسال طراح سوالات نبودند!و اگه اینجوری باشه که دیگه خوندن کتابشون خیلی فرقی نمی کنه با نخوندنش!شما فعلا کتاب دکتر هدتنی رو نگیر تمرکزت رو کتابهای تستی باشه.اگه لازمت شد بعدا تهیه کن

کنترل:به نظر من با همون کتاب پوران که دارید شروع کنید.جزوه دکتر شیرین آبادی رو هم بخونید.شما جزوه دکتر شیرین آبادی رو بخونید دستتون میاد که کدوم بخشهای کتاب پوران رو نباید بخونید.فقط اون کتاب پوران که شما داری اگه مثل من چاپ اولش هست غلط نامه اش رو حتما از اینترنت دانلود کنید که اشتباه زیاد داره!و تمرینات نایس هم حل کنید.

ماشین:کتاب مدرسان هم مطالب اضافی زیاد داره.من خودم که نظرم روی کتاب حلم زاده هست فقط یه چیزی بگم که بین مدرسان و پوران یکی رو بخونید چون سبک دو کتاب با تفاوتهایی دره.بعضی تستها رو حلم زاده با یه نکته حل می کنه در حالی که پژمانفر میاد کلی چیزا مینویسه براش!.در مورد کتاب بیم بهارا هم اگه اصرار بر خوندنش دارین فقط مثالها و تمریناتش! ولی لازم نیست

خوب تا اینجا با هم مشترک بودیم ولی از اینجا به بعد من چون کنترلم فقط چیزایی که اینجا از بچه ها شنیدم رو میگم:

بررسی جهش چپ جدیدش بعضی از دوستتان تعریف می کردن.کتاب مدرسان هم یکی از دوستام خونده بود راضی بود

الکترومغناطیس عبدالعالی هم برا شروع خوبه که با مغناطیس انس بگیری.برا این درس از paydar91 بپرسید ایشون تجربیات خوبی دارن تو این درس.
موفق باشید

alk1370

کاربر بیش فعال
مرسی از راهنماییتون.مدار 1-2 کارو زرگر میخونم-معادلات کریمی(که به نظرم تو کتابش یه کم پیچونده درسو)-ریاضی مهندسی ام فعلا میخوام یه دور جزوه ی کریمی رو بخونم .
کلاس هم شاید تو پاییز برم.بستگی داره چه جوری پیش برم.
راستی سربازی نداریم ولی زندگی متاهلی خیلی بیشتر از سربازی دغدغه داره!

خواهش می کنم.در مورد مدار کتاب زرگر هم خوبه ولی به نظر متن حل تستهاش خیلی جالب نیست.کتابهای ریاضی مهندسی و معادلات کریمی هم من خودم به شخصه خیلی دوست دارمشون ولی موافقم باهاتون که یه ذره پیچوندنی داره!ولی ترکیب جزوه و کتابش به نظرم خوبه.خوبی کتابهای کریمی اینه که بر خلاف بعضی کتاب ها خیلی رویکرد حفظ نکته نداره و درس رو با حل تمرین یاد می گیرین.

من خودم چون زندگی متاهلی رو تجربه نکردم برا همین فکر می کنم بزرگترین دغدغه پیش روم سربازیه!!

minoo z

عضو جدید
خواهش می کنم.در مورد مدار کتاب زرگر هم خوبه ولی به نظر متن حل تستهاش خیلی جالب نیست.کتابهای ریاضی مهندسی و معادلات کریمی هم من خودم به شخصه خیلی دوست دارمشون ولی موافقم باهاتون که یه ذره پیچوندنی داره!ولی ترکیب جزوه و کتابش به نظرم خوبه.خوبی کتابهای کریمی اینه که بر خلاف بعضی کتاب ها خیلی رویکرد حفظ نکته نداره و درس رو با حل تمرین یاد می گیرین.

من خودم چون زندگی متاهلی رو تجربه نکردم برا همین فکر می کنم بزرگترین دغدغه پیش روم سربازیه!!

tnx a lot man.hope to see ur success as soon as possible:)

پست های خود را فقط به زبان و دستور خط فارسی ارسال نمایید.

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

1- ریاضی مهندسی:

راهیان ارشد + کریمی

2-معادلات:

3-آمار:
جان فروید

4-مدارهای الکتریکی:

5-کنترل:

برای تست راهیان

6-ماشین های الکتریکی:

7-بررسی:
جهش+ مدرسان

8-الکترومغناطیس:
عبدالعالی

سلام
برا ریاضی و معادلات انصافا کتاب اقای کریمی خوبه
البته کتاب پارسه (اقای معتقدی) هم خیلی حرفه ای نوشته شده ولی هرکسی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.
من توصیه میکنم کتاب اقای معتقدی رو برا یکی دو روز هم که شده از کتابخونه ای یا دوست و اشنایی چیزی بگیر و بخون اگر باهاش حال کردی مطمئن باش بخونیش پشیمون نمیشی و اگه حال نکردی با اقای کریمی برو جلو

برا مدار بی شک بهترین کتاب کتاب اقای زرگر هست
راهیان ارشد هم بخاطر اینکه بعضی از تستهارو با روشهای ابتکاری حل کرده برا کسی که برا رتبه خوب میخونه مفیده.
ولی بیشتر وقتت رو بزار روی کتاب اقای زرگر

برا ماشین کتاب مدرسان خوبه کتاب پوران هم خوبه ولی به قول اکثر دوستان این دو کتاب سبک حل یکسری از تستهاشون با هم فرق داره برا این یکی رو انتخاب کنی بخونی احتمالا نتیجه بهتر میگیری.من میگم مدرسان کمی بهتره
کتاب بیم بهارا هم که گفتی واقعا عالیه-جدا از کنکور خیلی دید خوبی در مورد ماشین بهت میده
سوالهای متن و تمرینهای اخر فصلش هم خوبن-مخصوصا فصل ماشین dc که تمام تستها از کتاب بیم بهارا میاد
ولی فصل ترانس(دو فصل در مورد ترانس داره کتاب بیم بهارا) نخونیش هم ضرر نمیکنی.برا کنکور میگم ها وگرنه برا یاد گرفتن خیلی عالیه

بررسی هم کتابهای خوبی انتخاب کردی.
در مورد بقیه نظر خاصی ندارم
موفق باشی

I amir

عضو جدید
به نظر من اگر قدرتی هستید و با توجه به اینکه 55 روز تا تابستون تقریبا مانده کتاب بیم بهارا را برای ماشین مطالعه کنید، عیش مدام است خواندنش.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام.. میبینم ک دوستان ۹۴ ای و بعضی از دوستان جدید حسابی عزمشون جزم کردن واسه ۹۵..من ک فعلا مشغول کار هستم حالا تا نتایج اولیه بیاد ببینیم چ کار کردیم بعد تصمیم بگیرم.. موفق باشید

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.. میبینم ک دوستان ۹۴ ای و بعضی از دوستان جدید حسابی عزمشون جزم کردن واسه ۹۵..من ک فعلا مشغول کار هستم حالا تا نتایج اولیه بیاد ببینیم چ کار کردیم بعد تصمیم بگیرم.. موفق باشید

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

مبارکه آقا وحید...میبینم که بالاخره شغل پیدا کردی....حالا چه کاری میری؟

HassanRouhi

عضو جدید
آیا کتاب های رهیافت دیانی به درد میخوره برای ارشد؟کلا برای تسلط مخصوصا در درس مدار، به نظرتون حل تمرین های رهیافت بهتره یا تمرین های کتاب مرجع جبه دار یا هدتنی؟

amin_amini

عضو جدید
آیا کتاب های رهیافت دیانی به درد میخوره برای ارشد؟کلا برای تسلط مخصوصا در درس مدار، به نظرتون حل تمرین های رهیافت بهتره یا تمرین های کتاب مرجع جبه دار یا هدتنی؟

من برای امتحان مدار دانشگام تاین کتاب رو خوندم و پاس کردم.

واتقعا کتاب بسیار خوبیه.

اگر پایتون ضعیفه توصیه میکنم فصل یک و دو مدار یک رهیافت رو بخونید.

جلد دومش رو نمیدونم من به دلم ننشست.
نمیدونم دوستان دیگه جلد دوم رهیافت رو چطور ارزیابی میکنن

alk1370

کاربر بیش فعال

رهیافت مدار و کنترلش سوالات خوبی داره و گلچینی از سوالات کتب مرجعه فقط فکر کنم تمرینات کتاب دکتر هدتنی رو نداشته باشه.به نظر من شما 300 سوال مدار کهن رو که با پاسخ تشریحی تو سایت هست رو دانلود کن و حل کن.اون سوالا ترکیبی از سوالات کتاب دسور و هدتنی و ... هست.حل این سوالات یا رهیافت هم فقط تو تابستون توصیه میشه نه پاییز.

sanup2006

عضو جدید
نتایج اولیه کی میاد ؟
تو سایت سازمان که هیچ اطلاعیه ای نزده !!

3aber-sr

عضو جدید
نتایج اولیه کی میاد ؟
تو سایت سازمان که هیچ اطلاعیه ای نزده !!

نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۲۱ اردیبهشت‌ماه اعلام می‌شود

نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ در روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 به صورت کارنامه تنظیم و این کارنامه در روز دوشنبه 21 اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود.
نتیجه نهایی این آزمون نیز دهه اول شهریورماه اعلام می‌شود.

alk1370

کاربر بیش فعال
سرپرست دانشگاه تهران از کاهش ظرفیت پذیرش در دوره دکتری و کارشناسی ارشد این دانشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد .

دکتر محمود نیلی احمد آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه تهران، ظرفیت پذیرش در دکتری و کارشناسی ارشد تعدیل شد.

وی ادامه داد: برخی از رشته ها تغییری نداشته و برخی از رشته ها تغییر محدودی داشتند.

سرپرست دانشگاه تهران با اشاره به لغو دوره دکتری در پردیس ارس این دانشگاه نیز گفت: مابقی دوره های دکتری این دانشگاه برقرار است و فقط دوره دکتری پردیس ارس لغو شده است.

براساس این گزارش، شورای آموزشی دانشگاه تهران این تصمیم را بر اساس شاخص های اعضای هیات علمی در گروه های آموزشی، ظرفیت های هیات علمی برای راهنمایی پایان نامه ها و با توجه به فعالیت های پژوهشی و آموزشی دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی اخذ کرده است.

باتشکر از مهر

پویان ط

عضو جدید
سرپرست دانشگاه تهران از کاهش ظرفیت پذیرش در دوره دکتری و کارشناسی ارشد این دانشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد .

دکتر محمود نیلی احمد آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه تهران، ظرفیت پذیرش در دکتری و کارشناسی ارشد تعدیل شد.

وی ادامه داد: برخی از رشته ها تغییری نداشته و برخی از رشته ها تغییر محدودی داشتند.

سرپرست دانشگاه تهران با اشاره به لغو دوره دکتری در پردیس ارس این دانشگاه نیز گفت: مابقی دوره های دکتری این دانشگاه برقرار است و فقط دوره دکتری پردیس ارس لغو شده است.

براساس این گزارش، شورای آموزشی دانشگاه تهران این تصمیم را بر اساس شاخص های اعضای هیات علمی در گروه های آموزشی، ظرفیت های هیات علمی برای راهنمایی پایان نامه ها و با توجه به فعالیت های پژوهشی و آموزشی دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی اخذ کرده است.

باتشکر از مهر
مثل اینکه برای ارشد تعغییراتی قرار نیست انجام بشه. چون چیزی نگفتن

A R A S T E

عضو جدید
سلااااااااممممم
آهای اونایی که امسال کنکور اصلیشون بود اما شاید نشد که بشه و میخوان دوباره زحمت بکشن
آهای اونایی که امسال سیاهی لشگر بودن و فقط خواستن توو جو باشن و حالا میخوان بککککوب بخونن
بیاین اینجا
دیگه وقتشه ما هم یواش یواش از دوستامون تجربه کسب کنیمو شروع کنیم

بیاین با هم آشنا شیمو یه شروعه خوب داشته باشیم
نه مثل اون خرگوشه که آخرش خسته میشه
مثه اون لاک پشته که تا ته مسیر آهسته و پیوسته جلو میره
از کجا شروع کنیم؟با چه منابعی؟ شما استارتو بزنین همه چیز اوکی میشه
یه چیزی که از بچه های اینجا خوب یاد گرفتم اینه که همیشه بهم کمک میکنن چون میدونن وقتی چیزیو به کسی یاد میدی، هم برای خودت جا میوفته هم اشتباهاتت معلوم میشه
بیاین درکنار هم این راهو هموار کنیم

یا علی :)

HassanRouhi

عضو جدید
سلااااااااممممم
آهای اونایی که امسال کنکور اصلیشون بود اما شاید نشد که بشه و میخوان دوباره زحمت بکشن
آهای اونایی که امسال سیاهی لشگر بودن و فقط خواستن توو جو باشن و حالا میخوان بککککوب بخونن
بیاین اینجا
دیگه وقتشه ما هم یواش یواش از دوستامون تجربه کسب کنیمو شروع کنیم

بیاین با هم آشنا شیمو یه شروعه خوب داشته باشیم
نه مثل اون خرگوشه که آخرش خسته میشه
مثه اون لاک پشته که تا ته مسیر آهسته و پیوسته جلو میره
از کجا شروع کنیم؟با چه منابعی؟ شما استارتو بزنین همه چیز اوکی میشه
یه چیزی که از بچه های اینجا خوب یاد گرفتم اینه که همیشه بهم کمک میکنن چون میدونن وقتی چیزیو به کسی یاد میدی، هم برای خودت جا میوفته هم اشتباهاتت معلوم میشه
بیاین درکنار هم این راهو هموار کنیم

یا علی :)

علی یارت :smile:
راستش در مورد منابع ،من با کمک بچه های همین تالار و پرس وجوی خودم،به این نتیجه رسیدم.
مدار : بیس رو کتاب کارو زرگر و تست کتاب تقوی .برای تثبیت مفاهیم و تمرین بیشتر ، کتاب رهیافت یا 300 تست کهن . البته بعضی ها کتاب پارسه رو بعد از اینکه کتاب کارو رو تموم کردیم پیش نهاد میکنند.میخوام نظر بقیه دوستان رو در این مورد بدونم.

ریاضی مهندسی: بیس کتاب مومن زاده. تست هم علاوه بر کتاب مومن زاده،کتاب کریمی

معادلات: کتاب کریمی

ماشین: کتاب مدرسان
بررسی: کتاب قاسمی
کنترل : کتاب رضایی و متدین(جهش) + تمرینات کتاب نایس . اگر خیلی بیکار بود کتاب رهیافت هم میگن بد نیست.البته جزوه شیرین آبادی رو هم دارم.اما کلا من جزوه خون نبودم از بچگی!
مغناطیس: کتاب پارسه.

حالا ی سوال تخصصی:
در دفترچه اول کدام درصد ها به نظرتون بهتره:
زبان: سفید ریاضی و مدار در حد 40
زبان بالای 70، ریاضی و مدار در حد 25 یا 30

• Like
واکنش ها: EECi

malih9068

عضو جدید
سلام دوستان
مثل اینکه گفتگوی 94 قفل شده!!
دوستان 21 نتایج میاد خیلی استرس گرفتم تا الان سکته نکردم خوبه ولی 21 ام سکته رو میزنم!
برای وزارت بهداشت کسی میخونه؟اینقدر استرس دارم کخ اون رو بیخیال شدم

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
خواستم بعد مدت ها بیام اینجا و به همه بچه هایی که کنکور دادن و نتیجه قابل قبول بوده و قبول میشن تبریک بگم
و به دوستایی که تازه شروع کردن یا میخوان دوباره تلاش کنن آرزوی موفقیت کنم

هیچ وقت نا امید نشید
:gol:

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

سلام دوستان
خواستم بعد مدت ها بیام اینجا و به همه بچه هایی که کنکور دادن و نتیجه قابل قبول بوده و قبول میشن تبریک بگم
و به دوستایی که تازه شروع کردن یا میخوان دوباره تلاش کنن آرزوی موفقیت کنم

هیچ وقت نا امید نشید
دوست عزیز برای تبریک خیلی زوده:(

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان:(
یه کمک ؟؟.....روم نمیشه بگم ....
من بلد نیستم تو سیویلیکا سرچ کنم مقاله بگیرم ....چجوری باید توش عضو شم؟....دانشگامون حساب داره توش...
اگه دانشگاهتون عضوش هست باید حتما با ای پی دانشگاه وارد بشید . حتی اسم دانشگاه شما در سایت درج میشه
گرفتن مقاله هم اینطوری هست ( اگه یادم نرفته باشه چون خیلی وقته مقاله نگرفتم از اینجا ) به ایمیلی که وارد کردید ارسال میشه و لینک مستقیم دانلود از اینباکس ایمیلتون خواهد بود

بالا