گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان برقی کسی نمونه
سوالات تخصصی(گرایش قدرت) آزمون استخدامی شرکت نفت نداره ؟

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان اگر تاریخ امتحان تغییر نکرده بود باید امروز امتحان میدادیم :eek: مثل سال قبل

هر روز دلم به زیر باری دگر است @@@ در دیده ی من ز حجر خاری دگر است
من جهد همی کنم قضا می گوید @@@ بیرون ز کفایت تو کاری دگر است

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام دوستان اگر تاریخ امتحان تغییر نکرده بود باید امروز امتحان میدادیم :eek: مثل سال قبل

هر روز دلم به زیر باری دگر است @@@ در دیده ی من ز حجر خاری دگر است
من جهد همی کنم قضا می گوید @@@ بیرون ز کفایت تو کاری دگر است
اتفاقا منم دیروز تو همین فکر بودم
یقین دارم دیروز بود هیچ غلطی نمیکردم:confused:
برچهره گل نسیم نوروز خوش است ........ در صحن چمن روی دلفروز خوش است
از دی که گذشت هر چه گویی خوش نیست ......... خوشباش و ز دی مگو که امروز خوش است

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
بچه ها یه سوال یکی از دوستای من تو درس خوندنش یه وقفه طولانی افتاده و می گه قبلا هم اینا رو خونده: مدار کامل با تست!ریاضی متن بیشتر فصلا رو خونده ولی تست اصلا!سیگنال فصل یک و دو تقدسی با تست!کنترل فقط فصل اول!مغناطیس دو فصل از روی پارسه و الکترونیک همه درسا شو خونده ولی تست فقط دو فصل اول... می گه اگه الان دوباره شروع کم میتونم رتبه خوب بیارم ...از طرفی می گه تا روزی 12 ساعتم می تونه درس بخونه ؟؟؟چه پیشنهادایی واسش دارین؟
بهش بگو بشینه بخونه
قطعا سودش از ضررش بیشتره
چیزی که از دست نمیده یهو دیدی گرفت براش
اوضاشم طبق نوشتهات بدم نیست خدایی;)

Pencil

عضو جدید
بچه ها من هرچی معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی رو هرچی میخونم نمی فهمم:((استاد ریاضی مهندسیمون کلا این یه تیکه رو برا ما پیچوند :D )
کسی پیشنهادی نداره؟( من چون کلا نگاشت و اعداد مختلط رو حذف کردم اگه این یه تیکه رو هم حذف کنم خیلی بد میشه :D)

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه

اطلاعیه

با سلام
ضمن خسته نباشید به دوستان
متاسفانه طی گزارش ها دانشگاههای دولتی تهران قصد دارند ظرفیت پذیرش را کاهش دهند.
فعلا دانشگاه خواجه نصیر اطلاعیه خود را منتشر کرده و در اینده دانشگاه های دیگر علنی یا غیر علنی اعلام خواهند نمود.
و دلیل ان هم تغییر پذیرش سال 96 است.
لذا توصیه به داوطلبان این است که تا حد امکان از حذف 2 درس بیشتر و حتی نیمه کاره خودداری نمایند.

http://www.kntu.ac.ir/ShowPage.aspx...Up=false&PageID=5885&PageIDF=11&isPopUp=false

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
با سلام
ضمن خسته نباشید به دوستان
متاسفانه طی
گزارش ها دانشگاههای دولتی تهران قصد دارند ظرفیت پذیرش را کاهش دهند.
فعلا دانشگاه خواجه نصیر اطلاعیه خود را منتشر کرده و در اینده دانشگاه های دیگر علنی یا غیر علنی اعلام خواهند نمود.
و دلیل ان هم تغییر پذیرش سال 96 است.
لذا توصیه به داوطلبان این است که تا حد امکان از حذف 2 درس بیشتر و حتی نیمه کاره خودداری نمایند.

یعنی چی؟مگه 96 چه تغییری کرده؟!!
دوست عزیز لطفا شایعه راه ننداز دوباره
اولا کجا و طی کدام گزارش ها گفته کل دانشگاهای دولتی تهران قراره کاهش ظرفیت بدن؟!!!!!
متنو خودت بخون دکتر خاکی صدیق دلیل کاهش ظرفیته امسالو تو دانشگاه خواجه نصیر کاملا توضیح داده و دلیلشم کاملا منطقیه(یه امار ساده در بیاری میبینی امسال اکثر قبولیارو دانشگاه خواجه پذیرش کرد که واقعا غیر منطقیه)
حالا کجاش گفته بدلیل تغییر در پذیرش 96 بوده و اینکه کل دانشگاهایه تهران قرار کم کنن من دارم شاخ درمیارم

دوما خبری میدید یا منبع موثق بدید یا سعی کنید محافظه کارانه نظر بدید که شایعه درست نشه
گویا هدف شما اینه تو فشار روزایه اخره قبل کنکورم برا بچه ها استرس مضاعف ایجاد کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟مگه 96 چه تغییری کرده؟!!
دوست عزیز لطفا شایعه راه ننداز دوباره
اولا کجا و طی کدام گزارش ها گفته کل دانشگاهای دولتی تهران قراره کاهش ظرفیت بدن؟!!!!!
متنو خودت بخون دکتر خاکی صدیق دلیل کاهش ظرفیته امسالو تو دانشگاه خواجه نصیر کاملا توضیح داده و دلیلشم کاملا منطقیه(یه امار ساده در بیاری میبینی امسال اکثر قبولیارو دانشگاه خواجه پذیرش کرد که واقعا غیر منطقیه)
حالا کجاش گفته بدلیل تغییر در پذیرش 96 بوده و اینکه کل دانشگاهایه تهران قرار کم کنن من دارم شاخ درمیارم

دوما خبری میدید یا منبع موثق بدید یا سعی کنید محافظه کارانه نظر بدید که شایعه درست نشه
گویا هدف شما اینه تو فشار روزایه اخره قبل کنکورم برا بچه ها استرس مضاعف ایجاد کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام خدمت شما

سعی بفرمایید یکم واقع بین باشید .ایا تمامی دلایلها که برای تغییر روند یک چیز تو جامعه انجام میشه دلیل اصلی را قید میکنند؟
اگر اینطور میبود پس چرا طی سالهای گذشته همچین خبر کاهش ظرفیت اعلام نمی شد.ایا این دلیل دلیل برای کاهش ظرفیت سالهای پیش نباید می بود؟
اگر خواستید به دانشکده برق خواجه نصیر یا تهران مراجعه کنید اقای صدیق و اقای جبه دار اطلاعات شفاف رو در اختیارتون میگذارند.(البته بیشتر در جلسات قید میکنند استادا سرکلاس میگن)
بنده هم نگفتم الان ولی گفتم بزودی یا الان یا تیرماه که انتخاب رشته شروع شود قطعا شاهد این ماجرا خواهید بود.
موید باشید

uchiha_keyvan

عضو جدید
با سلام خدمت شما

سعی بفرمایید یکم واقع بین باشید .ایا تمامی دلایلها که برای تغییر روند یک چیز تو جامعه انجام میشه دلیل اصلی را قید میکنند؟
اگر اینطور میبود پس چرا طی سالهای گذشته همچین خبر کاهش ظرفیت اعلام نمی شد.ایا این دلیل دلیل برای کاهش ظرفیت سالهای پیش نباید می بود؟
اگر خواستید به دانشکده برق خواجه نصیر یا تهران مراجعه کنید اقای صدیق و اقای جبه دار اطلاعات شفاف رو در اختیارتون میگذارند.(البته بیشتر در جلسات قید میکنند استادا سرکلاس میگن)
بنده هم نگفتم الان ولی گفتم بزودی یا الان یا تیرماه که انتخاب رشته شروع شود قطعا شاهد این ماجرا خواهید بود.
موید باشید

یکیرو میشناسم که گفت شنیده از یکی که اونم از یکی شنیده که شنیده شده سر کلاس دکتر فلونی گفتن قراره تمام دانشگاهایه دولتی ظرفیتشون نصف بشه(استدلال سقراطی جهت تغییر روند یک چیز تو یک جامعه)!!!!!!!

مطمئنن جنابانه اساتیدی که اسم بردین پخته تر ازین حرفان که بدونه اینکه از مطلبی مطمئن بشن راجبش نظر بدن و در صورته قطعیتم مشخصا از طریق کانالایه مربوطه اعلام میکنن نه اینکه بیان در گوشه شاگرداشون بگن!!!!

دوست عزیز کی تو این مملکت میخوایم یاد بگیریم و بفهمیم بعنوان یه انسانه با شعور در قبال سخنی که به زبان جاری میکنیم مسئولیتی داریم!!!
اگه شما مطمئن بودی راجبه خبرت و منبع میاوردی خب بحثش فرق میکرد و ازتم ممنون میشدیم جهت اطلاع رسانیت
اما شما جوری نوشتی طی گزارشات و نوعه نگارشه جملت به نحویه که انگار تو صحن علنی مجلس تصویبش کردن و شما فقط داری نقل قول میکنی!!!!
و خوده شما بهتر از من میدونی خبری که یک کلاغشو به چهل کلاغ تبدیل کردی بجز اینکه برا بچه ها ایجاد استرس کنه فایده دیگه ای نداره...

آخرین ویرایش:

djbehrouz

عضو جدید
[h=1]افزایش ظرفیت پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه امیرکبیر[/h]رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از افزایش 5 تا 10 درصدی پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبر داد.
سید احمد معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این مطلب و با اشاره به روند پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در سال تحصیلی جاری در دانشگاه امیرکبیر حدود 20 تا 25 درصد در رشته های مختلف افزایش داشته که این روند برای سال تحصیلی آینده نیز ادامه خواهد داشت.
وی درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز توضیح داد:پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هر سال با 5 تا 10 درصد افزایش ظرفیت صورت میگیرد که این روند برای سال تحصیلی آینده نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

uchiha_keyvan

عضو جدید

افرین دیدی حالا چه پسر خوبی شدی:D
این تاپیک باید هدفش کمک و دادنه روحیه مثبت باشه نه ایجاد استرس;)
با عکساتم کاملا موافقم دوستان حتما استفاده کنن بخصوص تو عکس اول...
اما راجبه عکس اخر باید این نکترو عرض کنم که اون سربازه بدبخته تنها با اون صفه مهر های سیاه نه اینکه به اخر نمیرسه بلکه در کسری از ثانیه تبدیل به سوسک میشه حالا وزیر پیشکشش:biggrin:(بعضی جاها باید برگشت و با همکاری دوستان از نو حمله کرد;) )
وزیر شدن خیلی مهم نیست مهم خوب جنگیدنه

alice7952

عضو جدید
بچه ها برای دوران جمع بندی کدوم کتاب سوالات کنکور 10 سال اخیر را بهتر پاسخ داده؟درسای مختلف و مخصوصا زبان انگلیسی بخش تخصصی ش رو پاسخ تشریحی داده باشه؟ممنون میشم جواب بدین

asmet

عضو جدید
سلام دوستان
بنده قرار است برای آزمون های درس مدار یک موسسه خصوصی (۴ مرحله آزمون ۱۲ سوالی، جمعا ۴۸ سوال) طراحی سوال کنم. این آزمون ها از اواسط اسفند شروع می شود. تا کنون سوالاتی را طراحی کرده ام، اما نیاز دارم تا از سطح کیفی این سوالات برای بهبود آ نها، مطلع شوم. بهترین مکان برای بررسی این سوالات از لحاظ علمی و محتوای آموزشی، سایت شماست. به همین دلیل ۱۰ سوال را برای شما ارسال کرده ام تا در صورت امکان و وجود وقت کافی نظری در مورد آنها برای بنده ارسال کنید. ممنونم
لینک دریافت سوالات:
http://uplod.ir/fh947c935te7/test_evaluation.pdf.htm

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام دوستان
بنده قرار است برای آزمون های درس مدار یک موسسه خصوصی (۴ مرحله آزمون ۱۲ سوالی، جمعا ۴۸ سوال) طراحی سوال کنم. این آزمون ها از اواسط اسفند شروع می شود. تا کنون سوالاتی را طراحی کرده ام، اما نیاز دارم تا از سطح کیفی این سوالات برای بهبود آ نها، مطلع شوم. بهترین مکان برای بررسی این سوالات از لحاظ علمی و محتوای آموزشی، سایت شماست. به همین دلیل ۱۰ سوال را برای شما ارسال کرده ام تا در صورت امکان و وجود وقت کافی نظری در مورد آنها برای بنده ارسال کنید. ممنونم
لینک دریافت سوالات:
http://uplod.ir/fh947c935te7/test_evaluation.pdf.htm

با سلام
دوست عزیز اول از همه سوالم ازت اینه که این سوالا برا چه مقطعی داره طراحی میشه؟(چون برا مقطع ارشد به نظرم زیادی آسونن اما اگه برا کاردانی به کارشناسیه که معقولانس)

من سوالارو حل کردم و نتیجه گیریه کلیمو برات مینویسم:
1- از لحاظ عدد گذاری سوالات کاملا استاندارده و ادمو درگیر محاسبات بیخودی نمیکنه
2-با توجه به اینکه میتونم ادعا کنم تقریبا هیچ سوالی تو هیچ یک از منابع موجود وجود نداره که حداقل 3 مرتبه حل نکرده باشم اما با این وجود بعضی از ایده هاتو دوست داشتم که در عین سادگی شاید اولش کمی دلهره برا دانشجویه سطح متوسط و پایینتر ایجاد کنه(مثلا سوال6)
3- از لحاظ ترسیم و حالت بصری شکلا اونجایی که لازم بوده بخوبی از تغییر متعارف مدارات استفاده کردی که در عین سادگی سوال ممکنه کمی دانشجوارو به چالش بکشه(بخصوص سوال3)
و در اخر بعنوانه نتیجه گیری و پیشنهاد کلیم باید بگم کلیت سوالا بیشتر حالت تکنیکی دارن و خیلی رو بحث درکه مفهومیه مطالب مانور داده نشده
بنظرم بهتره از 12 سوال حداقل 3 سوال تمرکزشون رو مفهوم عمیق درس مدار باشه(بخصوص تو مدارت RLC که سوالات قشنگی میتونی ازش طرح کنی و ی مقداری خلا سوالایه این فصل تو سوالات پیدا میشد)

و در آخرم ممنون بابت اینکه سوالارو اینجا به اشتراک گذاشتید چون قطعا میتونه برا بچه ها مفید باشه
امیدوارم موفق باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای دوران جمع بندی کدوم کتاب سوالات کنکور 10 سال اخیر را بهتر پاسخ داده؟درسای مختلف و مخصوصا زبان انگلیسی بخش تخصصی ش رو پاسخ تشریحی داده باشه؟ممنون میشم جواب بدین

با سلام
با مشخصاتی که شما دادید متاسفانه هیچ کتابی!
اما جدا جدا تا دلتون بخواد هست.
موید باشید

asmet

عضو جدید
از راهنمایی های شما ممنونم......حتما ازشون استفاده میکنیم.....

غریبه

عضو جدید

به نظرمن کتاب دو جلدی زیر ذره بین خوبه. جلد یک مربوط به لغات ومتن برای9سال اخیر که پاسخ تشریحی هم داره البته برای زبان.متاسفانه درمورد دروس تخصصی شما اطلاعی ندارم ولی به احتمال زیاد باید جداگانه هرکدوم رو تهیه کنید.

uchiha_keyvan

عضو جدید
بچه ها وضعیتتون چطوره تو این روزا؟
من قاطی کردم بخدا
احساس میکنم هر چی خوندم فراموشم شده؟!!!!!!!
معادلاتو اومدم مرور کنم حس کردم مریخی نوشته بخدا!!!!!!!!
دارم به این نتیجه میرسم تو این یه سال هیچ غلطی نکردم و دور خودم چرخیدم!!!

alice7952

عضو جدید
بچه ها وضعیتتون چطوره تو این روزا؟
من قاطی کردم بخدا
احساس میکنم هر چی خوندم فراموشم شده؟!!!!!!!
معادلاتو اومدم مرور کنم حس کردم مریخی نوشته بخدا!!!!!!!!
دارم به این نتیجه میرسم تو این یه سال هیچ غلطی نکردم و دور خودم چرخیدم!!!
وضعیت منم چندان تعریفی نداره ولی فراموش کردن مطالب حتی اگه مقدارش زیاد باشه به معنی بلد نبودن اون مطالب نیس ... این فراموشی با بلد نبودن فرق داره که با تکرار دوباره و در تایمی بسیار کمتر از تایمی که به یادگیری اختصاص دادین مشکلتون حل میشه...اینو هم در نظر بگیرین که یه ماه تا شروع دوره جمع بندی مون وق داریم و دوره جمع بندی هم به تکرار و تثبیت مطالب رو بیشتر می کنه پس اصلا نگران نباشین و فقط بخونین...

Pencil

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان شركت کننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور و همچنين شروع ثبت‌نام براي آن دسته از داوطلباني كه در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند [/h]**************************************************************************************************************

پيرو اطلاعيه هاي مورخ 94/9/16، 18/9/94 و 94/9/29 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان شركت كننده در آزمون‌ ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور كه در زمان مقرر (از تاريخ 94/9/16 لغايت 94/9/25) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند مي‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 94/12/3 لغايت روز چهارشنبه 94/12/5 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و اطلاعيه هاي فوق نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند. ضمناً به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني كه در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نگرديده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه در بازه زماني فوق (94/12/3 لغايت 5/12/94)، اين دسته از متقاضيان نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم به تاكيد است مهلت تعيين شده قابل تمديد نبوده و بعد پايان زمان ثبت‌نام، اقدامي درخصوص داوطلباني كه موفق ثبت‌نام نشوند از سوي اين سازمان ميسر نخواهد بود.
برای دریافت اخبار و اطلاعیه های روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در شبکه اجتماعی تلگرام
اینجا را کلیک نمایید.

منبع:http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2469

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

یک متن انرژی بخش برقی تقدیم شما و دوستان
(از نوشته های خانم سمیرا برای آقای شیرین آبادی)

.زندگی گاه مملو از مقاومت هایی است که جریان رسیدن به اهدافمان را محدود میکند اینجاست که باید ولتاژ وجودمان را بالا ببریم تا توان رسیدن به اهدافمان را باز ستانیم. گاه می اندیشیم که چه بارهایی را باید حمل کنیم و چه مسیرهای طولانی را باید طی کنیم پر از مقاومت، تا به انتهای مدار زندگی برسیم اما اشتباهمان اینجاست که زندگی مداریست که با وجود امید بسته می شود. زندگی پر از الکترون هاییست که گرچه منفی هستند اما حضورشان برای ایجاد میدان زندگی در خازن وجودمان لازم است. وجودشان لازم است تا خازن وجودمان را شارژ کند تا گاهی آن را در زندگی مان دشارژ کنیم تا سکون مدار زندگی را متوقف کنیم، تا در مقابل هر جریان مستقیم و متعصبی بایستیم. در زندگی گاه آدمهایی هستند که با آنها اختلاف پتانسیل زیادی داریم اما یادمان باشد همین اختلاف پتانسیل هاست که میدان هایی را میسازد برای حرکتمان در مدار زندگی و بدون آن مشتی بار ساکن منفی بیش نخواهیم بود.

لایک داشت واقعا.. :D

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام ب دوستان کنکوری.. اقا ی توصیه.. هر چی ک خوندید اگر خلاصه برداری کردید ک چه بهتر از حالا دیگه وقتتون رو واسه خوندن مباحث جدید تلف نکنید و برید سراغ خلاصه ها و تکرار تست زدن.. فقط و فقط مرور خلاصه ها و تست.. من پارسال ب علت اینکه تا یکی دوماه پایانی درگیر خوندن مباحث جدید بودم ب زمان مناسبی برا تست زدن و تثبیت اندوخته هام نرسیدم... از من ب شما نصیحت دیگه الان فقط و فقط وقت تست زدنه و ازمونهای موسسات تو اولویت بعد.. سایت مهندس تقدسی فراموش نشه و ازمونهایی ک تو سایتشون هست.. مدار هم ی مرور روی جزوه مهندس کهن داشته باشید و تست های سایتشون. موفق باشید

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

pouya13691369

عضو جدید
یه پیشنهاد به همه دوستان ...به هیچ عنوان نه خودتون موسسه مدرسان برید نه به کسی توصیه کنید ...من امسال فقط و فقط بخاطر اینکه محل آزمون سنجش تو شهرستان نبود مجبور به ثبت نام مدرسان شدم و واقعا پشیمونم....هر امتحان که میری و بر میگردی فقط اعصابتو خورد میکنه...
تمام سوال هاشون منبعش کتاب مدرسان شریفه ....یعنی به قول خودشون این تست نوآوری میباشد و منبع آن کتاب مدرسان شریف....

مثلا ریاضی رو تقریبا تمام سوالات برق و بقیه رشته ها رو کار کردم ولی وقتی میری سر جلسه میبینی از 12 تا بطور جدی 9تا تستش نوآوری هست که هممیشه هم سبک جواب به این سوالاتشون خر کاریه یعنی بیش از 5-6 دقیقه واسه هر سوال زمان لاید بزاری(اگه مسلط باشی اینقدر)....درکل آقا ثبت نام نکنید..رحم به جوونیتون کنید...هرجا میرید اینجا نرید....:D

fjfj

عضو جدید
یه پیشنهاد به همه دوستان ...به هیچ عنوان نه خودتون موسسه مدرسان برید نه به کسی توصیه کنید ...من امسال فقط و فقط بخاطر اینکه محل آزمون سنجش تو شهرستان نبود مجبور به ثبت نام مدرسان شدم و واقعا پشیمونم....هر امتحان که میری و بر میگردی فقط اعصابتو خورد میکنه...
تمام سوال هاشون منبعش کتاب مدرسان شریفه ....یعنی به قول خودشون این تست نوآوری میباشد و منبع آن کتاب مدرسان شریف....

مثلا ریاضی رو تقریبا تمام سوالات برق و بقیه رشته ها رو کار کردم ولی وقتی میری سر جلسه میبینی از 12 تا بطور جدی 9تا تستش نوآوری هست که هممیشه هم سبک جواب به این سوالاتشون خر کاریه یعنی بیش از 5-6 دقیقه واسه هر سوال زمان لاید بزاری(اگه مسلط باشی اینقدر)....درکل آقا ثبت نام نکنید..رحم به جوونیتون کنید...هرجا میرید اینجا نرید....:D

دوست عزیز الکی انرژی تو با این فکرا کاهش نده این فکری که می کنی برای همه ی کسایی که کنکور آزمایشی شرکت می کنن پیش می یاد چون باید شما بتونی اینقدر با سوالایی که زمان زیادی می خواد آشنا بشی و بتونی حلش کنی که عادت کنی
در مورد موسسه ها هم باید بگم منم الان مدرسانم ولی پارسال پارسه بودم و از جاهای دیگه هم مثل بینش تا حدودی خبر دارم خیلی سخت نگیر

بالا