گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام خوبی ؟
باهات میخواد قهر باشه اما نیست علامت تعجب!:D

قربونت ...
همون .. میخواد واسم عشوه باید !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آنا، سلام پوریا
چطورین؟
آنا شما ارشد چیکار کردی شرکت نکرده بودی؟

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مهندس موفق بگو ببینم چطور درس میخوندی؟ چه چیزایی میخوندی؟ ماهم یکم از شما یاد بگیریم

P O U R I A

مدیر تالار

P O U R I A

مدیر تالار
خوب آره، اما چه منابعی؟ آیا کتاب؟ آیا جزوه دانشگاهی؟ آیا جزوه آموزشی موسسات؟ کدومش؟

کتاب های راهیان ارشد خوبه ...ولی ریاضی رو از روی پارسه بخون ...

آزمون های پارسه شرکت کن ... یک سری جزوه های دست نویس داره که سر کلاساشون تدریس می کنن اونها رو حتما گیر بیار .. بهترین چیزی بودن که به من کمک کردن ...

P O U R I A

مدیر تالار
یه نگاه به تاپیک ارشد 93 بنداز .. ضرر نمی کنی .. اونجا خیلی بیشتر درمورد این مسائل توضیح دادم ....

(اینم بگم برای کنکور دیگه باشگاه اومدن رو باید ترک کنیااا !!)

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب های راهیان ارشد خوبه ...ولی ریاضی رو از روی پارسه بخون ...

آزمون های پارسه شرکت کن ... یک سری جزوه های دست نویس داره که سر کلاساشون تدریس می کنن اونها رو حتما گیر بیار .. بهترین چیزی بودن که به من کمک کردن ...

ممنون از راهنماییت
چندتا از کتابارو راهیان و پارسه از سالهای قبل گرفتم ریاضی ندارم آزمونها رو گذاشتم از مهر شرکت کنم
حالا باید این یه ماهو بخونم خودمو به آزمونهای پارسه برسونم
من اینجا محل کارمم همیشه تو باشگاه آن هستم اما مواقعی که سرم خلوت باشه سر میزنم محیط اینجا طوریه که نمیشه با خیال آسوده درس خوند

P O U R I A

مدیر تالار
ممنون از راهنماییت
چندتا از کتابارو راهیان و پارسه از سالهای قبل گرفتم ریاضی ندارم آزمونها رو گذاشتم از مهر شرکت کنم
حالا باید این یه ماهو بخونم خودمو به آزمونهای پارسه برسونم
من اینجا محل کارمم همیشه تو باشگاه آن هستم اما مواقعی که سرم خلوت باشه سر میزنم محیط اینجا طوریه که نمیشه با خیال آسوده درس خوند

اما باید یه کاریش بکنی دیگه .. باید زمان زیادی رو برای درس خوندن بذاری ... حجم درسا خیلی زیاده ... البته من هم از مهر شروع کردم و از این بابت نگران نباش !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما باید یه کاریش بکنی دیگه .. باید زمان زیادی رو برای درس خوندن بذاری ... حجم درسا خیلی زیاده ... البته من هم از مهر شروع کردم و از این بابت نگران نباش !!

اره باید زمانی که خونه هستم بشتر وقت بذارم مخصوصا شبها

P O U R I A

مدیر تالار
اره باید زمانی که خونه هستم بشتر وقت بذارم مخصوصا شبها

اره ... من اصلا فکر نمی کردم اینقدر درس بخونم ولی بعضی روزا بود از 6 صبح می رفتیم سالن مطالعه تا خود 12 شب ...!!

ولی خب این روزا زود می گذره .. به همین خاطر ارزش زحمت کشیدن و خسته شدن رو داره !

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره ... من اصلا فکر نمی کردم اینقدر درس بخونم ولی بعضی روزا بود از 6 صبح می رفتیم سالن مطالعه تا خود 12 شب ...!!

ولی خب این روزا زود می گذره .. به همین خاطر ارزش زحمت کشیدن و خسته شدن رو داره !

آره خدا کنه با این همه درس خوندن به یه موقعیت شغلی مناسب برسی
بیشترین چیزی که بی انگیزم میکنه همین موضوعه
البته برا شما آقایون چون محدودیت مکانی کمتری دارید پیدا کردن شغل متناسب با خواسته هاتون راحت تره

P O U R I A

مدیر تالار
آره خدا کنه با این همه درس خوندن به یه موقعیت شغلی مناسب برسی
بیشترین چیزی که بی انگیزم میکنه همین موضوعه
البته برا شما آقایون چون محدودیت مکانی کمتری دارید پیدا کردن شغل متناسب با خواسته هاتون راحت تره

قضیه کار جداست ... من مطمئن هستم اگر آدم زرنگ باشه حتما کار مورد نظرش رو پیدا می کنه .. حالا چه مرد چه زن ...

ولی درسته کار شما یکم از ما مردا سخت تره .. ولی نشدنی نیست .. مهم اولین شغلی هست که ادم پیدا میکنه ... کافیه 2 سال سابقه کار چه جایی رو داشته باشی .. بعدش می تونی راحت بری یه جای بهتر ... بعدش یه جای بهتر از اون ... تا اون جایی که واقعا دلت می خواد بری ...

چون به نظر من یه جا موندن و تا اخر امر اونجا کار کردن خیلی اشتباهه ....

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضیه کار جداست ... من مطمئن هستم اگر آدم زرنگ باشه حتما کار مورد نظرش رو پیدا می کنه .. حالا چه مرد چه زن ...

ولی درسته کار شما یکم از ما مردا سخت تره .. ولی نشدنی نیست .. مهم اولین شغلی هست که ادم پیدا میکنه ... کافیه 2 سال سابقه کار چه جایی رو داشته باشی .. بعدش می تونی راحت بری یه جای بهتر ... بعدش یه جای بهتر از اون ... تا اون جایی که واقعا دلت می خواد بری ...

نظر منم همینه آدم تو هر جا و هر کاری باشه نباید درجا بزنه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه کار خوب میخوای
مخصوصا واسه خانمها در رشته ما پارتی حرف اول میزنه!
سرکار میری پوریا چند سالته تو؟

بالا