کی شماره تلفن میخواد ؟؟؟!!!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمامی خوانندگان عزیز اول از همه اینکه خواهشا جنبه اینکار رو داشته باشین ! و اینکار رو با دوستانی که شماره تلفنشونو دارین انجام بدین یا دوستی که بنا به دلایلی شمارشو نگرفتین . چرا که نمیخوام بد آموزی داشته باشه و بیشتر دلم میخواد به عجایب ریاضی فکر کنید و پی ببرید . چرا ناراحت میشید میدونم سخته به هر حال منم مردم ولی خب چاره چیست باید بگم تا از کار تبرئه شم:biggrin::D:smile: .
شاید بگید چرا تو تالار ریاضی این تایپیک رو نزدم والا خواستم بزنم ولی دیدم یا علی خیلی تخصصیه و گفتم هیچ جا تالار گفتگوی آزاد نمیشه همه چیم که توش پیدا میشه پس کسی بهم ایراد نمیگیره البته دلایل دیگه ای هم داشت که بگذریم .:D .!
راستی اینم فراموش نشه که ممکنه برای بعضی دوستان تکراری باشه و حقیقتش من قبل از اینکه اینو تو سایتی دیده باشم تو یه کتاب دیده بودم سالیان دور ولی گفتم خب شاید بعضی هنوز در جریان نباشن و گناه دارن که ضرر کنن:D
بالاخره بعد کلی پرت پراکنی بریم سر اصل مطلب
پیدا کردن شماره تلفنتان ( دقت کنید تان نه شان ) از طریق ماشین حساب !!!
دنیای ریاضی شیرینی های خاص خودش را دارد. ریاضی از جمله درسهایی است که واقعا خواندن و یا حل مسئله در آن به آدم لذت خاصی می بخشد. لذتی که بعد از حل یک مسئله سخت بسیار شیرین است. ماشین حساب همیشه همراه ریاضی بوده است. ترفندها و کارهای زیادی میشه با ماشین حساب کرد و شاید شما هم با تعدادی از‌ آنها آشنا باشید. در این پست قصد دارم روشی را خدمتتان عرض کنم که به راحتی می توانید شماره تلفن خود را با چند عمل ریاضی از ماشین حساب تان بگیرید! ابتدا یک ماشین حساب آماده کنید تا همراه هم پیش رویم .

ماشین حساب موبایل هم میشه .

اول شماره ۷ رقمی تلفن خود را در نظر بگیرید (تهرانی ها اون رقم تکراری اول را حساب نکنند...شماره را 7رقمی فرض کنید).
حالا ۳ رقم اول تلفن خود را وارد ماشین حساب کنید. یعنی اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ هست ۱۲۳ را وارد ماشین حساب کنید.
حالا این ۳ رقم را در ۸۰ ضرب کرده و حاصل را با ۱ جمع کنید.
عدد بدست آمده را در ۲۵۰ ضرب کنید.
حالا ۴ رقم پایانی تلفن خود را با عدد حاصل جمع کنید.
یک بار دیگر ۴ رقم پایانی تلفن همراه خود را با آن جمع کنید.
عدد ۲۵۰ را از حاصل بدست آمده کم کنید.
حالا این عدد را تقسیم بر ۲ کنید.
حاصل آشناست نه ؟ این تلفن شما است بدون اینکه به ماشین حساب در ظاهر آن را داده باشید ! اما در طول همین اعمال شما خودتان تلفن را به ماشین حساب داده بودید
منبع : ناشناس ( احتمالا بنده خدا خانم داشته ترسیده خودشو معرفی کنه !!!!!!!!)
[FONT=Arial,
Helvetica, sans-serif][SIZE=+2][/SIZE]
[/FONT]
به همین سادگی برای من که تهرونی نیستم کار کرد امیدوارم که برای شما هم کار کنه . فقط خواهشا دقت کنید چون من خودم یکبار اشتباه کردم
بازم تاکید میکنم از اینگونه عجایب ریاضی استفاده مفید کنید .

skyfriend

عضو جدید
:biggrin:;)
سلام به تمامی خوانندگان عزیز اول از همه اینکه خواهشا جنبه اینکار رو داشته باشین ! و اینکار رو با دوستانی که شماره تلفنشونو دارین انجام بدین یا دوستی که بنا به دلایلی شمارشو نگرفتین . چرا که نمیخوام بد آموزی داشته باشه و بیشتر دلم میخواد به عجایب ریاضی فکر کنید و پی ببرید . چرا ناراحت میشید میدونم سخته به هر حال منم مردم ولی خب چاره چیست باید بگم تا از کار تبرئه شم:biggrin::D:smile: .
شاید بگید چرا تو تالار ریاضی این تایپیک رو نزدم والا خواستم بزنم ولی دیدم یا علی خیلی تخصصیه و گفتم هیچ جا تالار گفتگوی آزاد نمیشه همه چیم که توش پیدا میشه پس کسی بهم ایراد نمیگیره البته دلایل دیگه ای هم داشت که بگذریم .:D .!
راستی اینم فراموش نشه که ممکنه برای بعضی دوستان تکراری باشه و حقیقتش من قبل از اینکه اینو تو سایتی دیده باشم تو یه کتاب دیده بودم سالیان دور ولی گفتم خب شاید بعضی هنوز در جریان نباشن و گناه دارن که ضرر کنن:D
دنیای ریاضی شیرینی های خاص خودش را دارد. ریاضی از جمله درسهایی است که واقعا خواندن و یا حل مسئله در آن به آدم لذت خاصی می بخشد. لذتی که بعد از حل یک مسئله سخت بسیار شیرین است. ماشین حساب همیشه همراه ریاضی بوده است. ترفندها و کارهای زیادی میشه با ماشین حساب کرد و شاید شما هم با تعدادی از‌ آنها آشنا باشید. در این پست قصد دارم روشی را خدمتتان عرض کنم که به راحتی می توانید شماره تلفن خود را با چند عمل ریاضی از ماشین حساب تان بگیرید! ابتدا یک ماشین حساب آماده کنید تا همراه هم پیش رویم .

ماشین حساب موبایل هم میشه .

اول شماره ۷ رقمی تلفن خود را در نظر بگیرید (تهرانی ها اون رقم تکراری اول را حساب نکنند...شماره را 7رقمی فرض کنید).
حالا ۳ رقم اول تلفن خود را وارد ماشین حساب کنید. یعنی اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ هست ۱۲۳ را وارد ماشین حساب کنید.
حالا این ۳ رقم را در ۸۰ ضرب کرده و حاصل را با ۱ جمع کنید.
عدد بدست آمده را در ۲۵۰ ضرب کنید.
حالا ۴ رقم پایانی تلفن خود را با عدد حاصل جمع کنید.
یک بار دیگر ۴ رقم پایانی تلفن همراه خود را با آن جمع کنید.
عدد ۲۵۰ را از حاصل بدست آمده کم کنید.
حالا این عدد را تقسیم بر ۲ کنید.
حاصل آشناست نه ؟ این تلفن شما است بدون اینکه به ماشین حساب در ظاهر آن را داده باشید ! اما در طول همین اعمال شما خودتان تلفن را به ماشین حساب داده بودید
منبع : ناشناس ( احتمالا بنده خدا خانم داشته ترسیده خودشو معرفی کنه !!!!!!!!)

به همین سادگی برای من که تهرونی نیستم کار کرد امیدوارم که برای شما هم کار کنه . فقط خواهشا دقت کنید چون من خودم یکبار اشتباه کردم
بازم تاکید میکنم از اینگونه عجایب ریاضی استفاده مفید کنید .

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینهمه روده درازی کردی:) ما فکر کردیم چی باشه

ما که خودمون داریم شماره رو میدیم به ماشین که بابا

الان من چی جوری شماره طرف رو گیر بیارم؟

باید برم تو اون تاپیک که گفته " تا حالا سره کار رفتین" این جریان رو بگم تا دیگه بقیه بچه های باشگاه نرن سر کار

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی شماره رو به من اشتباه میده:D
مطمئنین چند بار امتحان کنید احتمالا مرحله ای رو جا گذاشتین .
بعد اینکه اگه تهرونی هستید کاریکه تهرونیا باید انجام بدن رو انجام دید . ده نفر از خونواده ما که جواب داد .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

باید برم تو اون تاپیک که گفته " تا حالا سره کار رفتین" این جریان رو بگم تا دیگه بقیه بچه های باشگاه نرن سر کار
سرکار رفتین !!!!!! خب شما حتما تجربتون بالاتر از منه ببخشید من هنوز کم تجربم:D:biggrin:
البته یه نکته ای هم بگم راست میگین شماره خونه ایروزا به چه درد میخوره کاشکی برای موبایل جواب میداد .
نگرفتین قضیه چیه ؟!!!! فیلمهای جیم کری رو ببینید تا با این شیوه گرفتن شماره بیشتر آشنا بشید . مثلا ماسکش :biggrin::biggrin::D:smile:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سرکار رفتین !!!!!! خب شما حتما تجربتون بالاتر از منه ببخشید من هنوز کم تجربم:D:biggrin:
البته یه نکته ای هم بگم راست میگین شماره خونه ایروزا به چه درد میخوره کاشکی برای موبایل جواب میداد .
نگرفتین قضیه چیه ؟!!!! فیلمهای جیم کری رو ببینید تا با این شیوه گرفتن شماره بیشتر آشنا بشید . مثلا ماسکش :biggrin::biggrin::D:smile:
بعدش اصلا ایکارا زشته بده ، عیبه :eek::D

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنین چند بار امتحان کنید احتمالا مرحله ای رو جا گذاشتین .
بعد اینکه اگه تهرونی هستید کاریکه تهرونیا باید انجام بدن رو انجام دید . ده نفر از خونواده ما که جواب داد .
اره چن بار امتحان کردم حالا بازم امتحان میکنم اولشو درست میده اخرش غلطه:smile:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره چن بار امتحان کردم حالا بازم امتحان میکنم اولشو درست میده اخرش غلطه:smile:
خب من مرحله به مرحلش میکنم که راحت ترشه

1- اول شماره ۷ رقمی تلفن خود را در نظر بگیرید (تهرانی ها اون رقم تکراری اول را حساب نکنند...شماره را 7رقمی فرض کنید).

2-حالا ۳ رقم اول تلفن خود را وارد ماشین حساب کنید. یعنی اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ هست ۱۲۳ را وارد ماشین حساب کنید.

3-حالا این ۳ رقم را در ۸۰ ضرب کرده و حاصل را با ۱ جمع کنید.

4-عدد بدست آمده را در ۲۵۰ ضرب کنید.

5-حالا ۴ رقم پایانی تلفن خود را با عدد حاصل جمع کنید.

6-یک بار دیگر ۴ رقم پایانی تلفن همراه خود را با آن جمع کنید.

7-عدد ۲۵۰ را از حاصل بدست آمده کم کنید. ( یعنی هر عددی که ماشین حساب نشون داد منهای 250)

8-حالا این عدد را تقسیم بر ۲ کنید.

حاصل آشناست نه ؟ این تلفن شماست
امیدوارم جواب بده که در غیر این صورت شماره شما میشه استثنا:eek:

بالا