کنکور ارشد صنایع غذایی

sanaz288

عضو جدید
سلام من دانشگاه ازاد قوچان هستم بد نيست خوبه ولي خيلي سخته بايد يك تنه درس بخوني در كل مثل خارج است كه خودت بايد تحقيق كني.

22sahar22

عضو جدید
کنکور ارشد صنایع غذایی

سلام به دوستان عزیز

من ترم اخر هستم میخوام ارشد شرکت کنم البته پارسال امتحانی شرکت کردک ولی قبول نشدم اخه خیلی نخونده بودم. اما امسال به طور جدی میخوام بخونم وقبول بشم

راهنمایی میخوام از کسانیکه ارشد قبول شدن
چطور کتابهارا بخونم از کدوم کتاب شروع کنم و چطوری بخوانم در طول هفته . ایا نیاز هست کلاس کنکور برم یا نه؟

واقعا احتیاج به کمک دارم چون خیلی برام مهمه

mobina90

عضو جدید
سلام دوست عزيز
براي ارشد روزانه 6 ساعت مفيد درس بخوني خيلي خوبه
من خودم جزوه هاي بارسه راخوندم يك دوره ازموناشم شركت كردم اگه جزوه هاشو بتوني خوب مسلط بشيو كنارش تستاي ارشد را بزني اميدوارم بتوني قبول بشيد
البته كم وكاستي هايي هم دارد كه با يك سري جزوه هاي خودتون بخونين كامل ميشه
به اميد موفقيت شما

mojtabaafraze

عضو جدید
منم با مبینا موافقم
البته روزی 6 ساعت برا کساییه که از تابستون شرو کردن. الان به راحتی می تونی با روزی 8-9 ساعت یه رتبه خوب بیاری
همون جزوه های پارسه و امتحاناش کافیه
در کنار درسات قسمت مشتق و ماتریس و حد رو خوب بخون. خیلی به رتبه کمک میکنه

بهار20

عضو جدید
دوستانی که نگفتن کجا میخونن هم بگن دانشگاشون کجاس من سبزوار ترم 1 هستم اما مرخصی ام فعلا شاید ترم 2 برم شایدم نرم!

بهار20

عضو جدید
سلام دوست عزيز
براي ارشد روزانه 6 ساعت مفيد درس بخوني خيلي خوبه
من خودم جزوه هاي بارسه راخوندم يك دوره ازموناشم شركت كردم اگه جزوه هاشو بتوني خوب مسلط بشيو كنارش تستاي ارشد را بزني اميدوارم بتوني قبول بشيد
البته كم وكاستي هايي هم دارد كه با يك سري جزوه هاي خودتون بخونين كامل ميشه
به اميد موفقيت شما

دوست خوبم شما دانشجوی ارشد کدوم دانشگاه هستین؟

mojtabaafraze

عضو جدید
به اینکه چه دانشگاهی باشه فک نکنم زیاد مربوط باشه. به خودو ادمش ربط داره. یکی از رو یه منبع میخونه رتبه تک میاره. یکی از همون منبع میخونه مجاز هم نمیشه. با خوندن جزوه های پارسه اگه خوب بخونی معمولا تا 200 هم میاد. بازم میگم ب خود آدم مربوطه. اگه درکنارش درس نامه جامع میر رو هم بتونی خوب بخونی و مسلط باشی بش تا 50 رتبه میاری. اما اگه زیر 20 رتبه میخای باید جزوه های خود استادای طراح سوال هم خوب بخونی

eng-zeinab

عضو جدید
سلام . دانشجوهای عزیز صنایع غذایی دانشگاه آزاد لطفا خودشون و دانشگاه محل تخصیلشون رو معرفی کنند ونظرشون رو در مورد دانشگاه آزاد بگن خصوصا اگه افرادی بودن که کارشناسی سراسری بودن و برای ارشد رفتن آزاد . شاید بهتر بتونیم برای رفتن به دانشگاه آزاد یا مجدد خوندن سراسری ارشد تصمیم بگیریم! لطفا کمک کنید...:gol::gol:

سلام ،من دانشجوی دانشگاه آزاد قزوینم عالیه

tino25

عضو جدید
سلام
مرسي از تايپيك خوبتون
من دانشگاه آزاد كازرون بودم و اصلا پيشنهاد نميكنم كه اونجارو براي ادامه تحصيل انتخاب كنيد
سلام . دانشجوهای عزیز صنایع غذایی دانشگاه آزاد لطفا خودشون و دانشگاه محل تخصیلشون رو معرفی کنند ونظرشون رو در مورد دانشگاه آزاد بگن خصوصا اگه افرادی بودن که کارشناسی سراسری بودن و برای ارشد رفتن آزاد . شاید بهتر بتونیم برای رفتن به دانشگاه آزاد یا مجدد خوندن سراسری ارشد تصمیم بگیریم! لطفا کمک کنید...:gol::gol:

Marjan abdollahi

عضو جدید
سلام بله درسته دارن میسازن.ولی هنوز پروژه ساختش تمونم نشده الان ما دانشکده علوم پایه کلاسامون برگزار میشه.

sama22

عضو جدید
سلام . من دانشگاه آزاد آمل هستم . بد نیست . اما اگه بشینی برا سراسری بخونی خیلی بهتره .الان وضعیت طوریه که اگه واقعا بخونی حتما میتونی قبول شی.:smile:
موفق باشی

Fereshteh91

عضو جدید
منم دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات هستم

خیلی خوبه دانشگاهمون ...

sama22

عضو جدید
کسی هست که دانشجوی دکتری صنایع غذایی دانشگاه آزاد باشه ؟ کجا ؟ و بهم بگین وضعیت تحصیلش چطوره ؟
ممنون

hobab43

عضو جدید
سلام دوستان. یه سئوال دارم، الان مدیر گروه صنایع غذایی علوم تحقیقات کیه؟میشه بگین بهم؟؟

dianafarvehar

عضو جدید
رشته های مناسب برای ارشد

رشته های مناسب برای ارشد

سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید و بگید چه رشته های رو واسه ارشد میتونم شرکت کنم؟؟؟ منظورم فقط رشته های زیر شاخه هی صنایع غذایی نیستاا... ینی واسه رشته های دیگه چی میتونم شرکت کنم؟؟؟ مثلا تغذیه رو میشه شرکت کنم... رشته های دیگه چی هست؟؟؟ مثلا زیست و یا زیست شناسی مولکولی؟ پرستاری؟یا هر رشته ی دیگه ، چی میتونم شرکت کنم ؟؟ زیست شناسی؟؟... لطفا کمکم کنید
ممنون

eng-zeinab

عضو جدید
سلام دوستان عزیز واسه ارشد کمک می خوام لطفا بگین چه گراشایی داره؟؟؟؟؟؟؟؟واسه گرایشه تغذیه تو دوره کارشناسی باید رو کدوم درسا بیشتر کار کنی خواهشا کمک کنید منون

حمیدرضا8

عضو جدید
سلام.فکرکنم آقای صالحی پناه. بعدشا بایدبگیم دانشگاه علوم وزجریات نه تفریحات. والا....چه بلاهایی که افشین میرزایی سرمون اورد... هی خدا....

90nazan

عضو جدید
سلام دوستان عزیز واسه ارشد کمک می خوام لطفا بگین چه گراشایی داره؟؟؟؟؟؟؟؟واسه گرایشه تغذیه تو دوره کارشناسی باید رو کدوم درسا بیشتر کار کنی خواهشا کمک کنید منون

با سلام

ارشد صنایع غذایی 4 گرایش دارد

گرایش تکنولوژی مواد غذایی-گرایش شیمی مواد غذایی- گرایش مهندسی مواد غذایی و میکروبیواوژی مواد غذایی

تغذیه جز گرایش های ارشد صنایع غذایی نیست!

90nazan

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید و بگید چه رشته های رو واسه ارشد میتونم شرکت کنم؟؟؟ منظورم فقط رشته های زیر شاخه هی صنایع غذایی نیستاا... ینی واسه رشته های دیگه چی میتونم شرکت کنم؟؟؟ مثلا تغذیه رو میشه شرکت کنم... رشته های دیگه چی هست؟؟؟ مثلا زیست و یا زیست شناسی مولکولی؟ پرستاری؟یا هر رشته ی دیگه ، چی میتونم شرکت کنم ؟؟ زیست شناسی؟؟... لطفا کمکم کنید
ممنون

سلام شما میتوانید در رشته های علوم پزشکی شرکت کنید

که در دفترچه ان ذکر شده برای چه مدرک لیسانس هایی- رشته مد نظر -نیاز است بعنوان مثال بهداشت و سلامت غذا-تغدیه و ... که اینها رشته هایی

هستند که با مدرک لیسانس صنایع غذایی میتوان در ازمون ارشد انها شرکت نمود

Fereshteh91

عضو جدید
گرایش مهندسی چه جوریه به چه دردی می خوره مثلا پایان نامه در چه زمینه هایی میشه داد؟؟؟

mojtabaafraze

عضو جدید
گرایش اصول مهندسی به قسمت مهندسی رشته صنایع غذایی می پردازه و درساش مربوط ب خود کارخونه و ماشین آلات و قسمت مهندسی اون هست

Javadzad

عضو جدید
ای بابا ما تازه داریم فارغ التحصیل میشیم اونا تازه دارن ساختمونه زشته مارو میسازن