کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای یاد آوری به کیسه ها

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو که گفتی خوشحال شدم»
اصلا" دیگه جوابی نخواهم داد چون به قول سعدی:

نرود میخ آهنین در سنگ ...

آجرکم الله

ولی دیدم حرفت الکی بود متاسفانه!!!!

مثل اینکه غیر از فوتبال و فارسی و بد و بیراه گفتن ، عربیتم خوبه و میشه روش حساب باز کرد!!

بابا برتری.بابا سن بالا.بابا تجربه.اگه به این تجربه کمی اطلاعات و قدرت تحلیلم اضافه میشد بد نبود!!

کلا خودتم نمیدونی چی میگی.یه جا میگی من ادعام نمیشه و الان میگی که: این متد جدید نیست ولی اینکه شما جوون ها همه تون یه پا صاحب نظر شدید، متد جدیده که آخرش دامنتونو می گیره ...
البته همه دوستان بدونن که منظور از جوون ها همون من هستم!!!!:biggrin:

تو که مشخصه کلا خدای فوتبالی!!! تو حرف خاصی نزدی که جوابی بدم.همش بد وبیراه بود و جواب بد وبیراهم که خاموشیه!!!

کسی مجبورت نکرده جواب بدی که آغای متخصص.!!!خصوصا جواب غیر متخصصی مثل من رو!!یه چیزی هست که هنوزم جواب میدی.مشخصه!!!

تو هم بهتره به جای کل کل الکی و بچه بازی بری به فکر زن و بچت باشی.این قلدرم قلدرم بازیا نون و آب نمبشه برات آغ مربی!!!

آغای همه چی دون!!! گفتم که دیگه جواب نده. اگه تو رو به سرِ خودت ول کنن از باباتم ایراد می گیری آغ روشنفکر....

ما خدای فوتبال نیستیم ولی از تو که فقط یه تماشاگری قطعا" بیشتر می دونیم ...

برو فکر آینده ت باش که با این مغلطه ها و لجبازی ف حداقل زندگی رو نبازی ...

بای بای آغ بزرگه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تا حالا از سردار بهتر نداشتیم و نخواهیم داشت

سردار سرخ ایران محمد رویانیان

آفرین نظرت قشنگ بود.میگی که به نظر من بهتر از سردار نداشتیم.حرفت کاملا قابل احترامه .ولی پست قبلیت گفتی حرف 40 میلیون پرسپولیسی ،ادامه حضور سردار تو پرسپولیسه.در حالی که بگم من نظرم تو این رابطه ممتنع هست ولی خیلیا هستند که کلا با این تصمیم موافقند.پس نباید گفت رای 40 میلیون

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوزم میگم هوادار در همه جای دنیا جو زده و احساساتی است تو ایران دیگه واویلا
یه روز علیه دایی بیانیه میخونه یه روز دایی میشه بهترین تو دنیا یه روز از کاشانی بهتر نیست یه روز کاشانی منفور میشه یه روز قطبی امپراتوره یه روز با سنگ میزنن شیشه ماشین قطبی رو میشکنن یه روز سردار بهترینه یه روز کامبوزی بهترین خواهد شد و ...
زمین برید هوا بیاید ما بعد از عابدینی تو این 15 سال جز انصاری فرد ها مدیر فوتبالی نداشتیم خطیب و زم و ... که هیچ کاشانی و رویانیان هم فوتبالی نبودند نشدند و نخواهند شد و مدیر سیاسی با یه گروه میاد و با یه گروه دیگه میره و نباید هیچ اعتباری بهش کرد

من با حرفت موافقم ولی خوب بنظرم یه مدیر حتما نباید ورزشی باشه . و 100 البته کاملا مخالف حضور سیاسیون و بدتر از اونا سردار ها تو فوتبالم.چون اهدافشون یه چیز دیگه هست !!!تو فوتبال دنیا هم یه مدیر باشگاه حتما نباید ورزشی باشه.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین نظرت قشنگ بود.میگی که به نظر من بهتر از سردار نداشتیم.حرفت کاملا قابل احترامه .ولی پست قبلیت گفتی حرف 40 میلیون پرسپولیسی ،ادامه حضور سردار تو پرسپولیسه.در حالی که بگم من نظرم تو این رابطه ممتنع هست ولی خیلیا هستند که کلا با این تصمیم موافقند.پس نباید گفت رای 40 میلیون

اشتباه از من بود ببخشید هر کسی نظری داره و من نظرم رو سرداره

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
کافر همه رو به کیش خود پندارت نمی خواستم جوابتو بدم اما به نظرم شما استقلالی هستی چون این چند ماهی که من بودم همش ایه یاس می خونی

شما اینطوری فکر کن ولی بودن مدیرانی که با هیچ این تیم رو تو اسیا مطرح کردن تو ایران سالهای متوالی قهرمان کردن اما سردار شما دو ساله فقط مثل مارکوپولو از این کشور به اون کشور میره تیمش هم یه سال 12 شده یه سال 7 اونم با صرف میلیاردها پول که اگه یک هزارمش زمان انصاری فرد یا عابدینی بود تیم قهرمان اسیا و جهان میشد

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوراخه تیم کیسه عشق ما پرسپولیسه

سوراخه تیم کیسه عشق ما پرسپولیسه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اینطوری فکر کن ولی بودن مدیرانی که با هیچ این تیم رو تو اسیا مطرح کردن تو ایران سالهای متوالی قهرمان کردن اما سردار شما دو ساله فقط مثل مارکوپولو از این کشور به اون کشور میره تیمش هم یه سال 12 شده یه سال 7 اونم با صرف میلیاردها پول که اگه یک هزارمش زمان انصاری فرد یا عابدینی بود تیم قهرمان اسیا و جهان میشد

نظر شما محترمه اما به نظر من اگه همون ستاره ها رو هم سردار نمی خرید الان پرسپولیس باید تو لیگ دسته دو مسابقه میداد

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغای همه چی دون!!! گفتم که دیگه جواب نده. اگه تو رو به سرِ خودت ول کنن از باباتم ایراد می گیری آغ روشنفکر....

ما خدای فوتبال نیستیم ولی از تو که فقط یه تماشاگری قطعا" بیشتر می دونیم ...

برو فکر آینده ت باش که با این مغلطه ها و لجبازی ف حداقل زندگی رو نبازی ...

بای بای آغ بزرگه

جالب اینه که اگه نمیخوای با من بحث نکنی پست نزار.ولی به جای این کار به من دستور میدی که دیگه من جواب ندم!!!!:biggrin:

اینم که به بابام ایراد بگیرم یا نگیرم به خودم مربوط میشه و به کسی ربطی نداره!!!
چرا تو خدای فوتبالی و از من تماشاگر که هیچ ، از مربیا هم بیشتر میفهمی!!!
چند بار تاحالا از واژه خداحافظی و بای بای استفاده کردی ولی بازم نظر دادی البته منظورم همون بد وبیراه بود!!امیدوارم این آخرین بای بایت باشه!!!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شما محترمه اما به نظر من اگه همون ستاره ها رو هم سردار نمی خرید الان پرسپولیس باید تو لیگ دسته دو مسابقه میداد

اون ستاره ها اندازه کارگر افغانی کار نکردن و اگه سردار تیمو دست یه مربی درست حسابی میداد وضعش خیلی بهتر از اینا بود سالهایی که پرسپولیس هیچ ستاره ای نداشت یا قهرمان میشد یا دوم سوم نمیدونم چرا اینقد فراموشکار شدید (با انهمه ادعای هواداری) که فکر میکنید اگه سردار چارتا پرمدعای پول پرست رو نمیگرفت تیم میرفت دسته دو

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاملا موافقم.به سردار بودجه دادند و پیش خودشون گفتند درسته سرداره ولی پول باشه تیم نتیجه میگیره ولی زهی خیال باطل.واقعا اگه این بودجه در اختیار یه مدیر درست حسابی بود تیم قهرمان میشد!!!کی میه این سردارا برن سراغ کار اصلیشون و دست از سر فوتبال بردارند!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

سالای قبلی که هم بازیکن نداشتیم و هم پول نداشتیم اینقدر تیم افت پیدا نمیکرد. و نهایتش 5-6 میشدیم.ولی 2 ساله نزدیک به مرحله سقوطیم!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینه که اگه نمیخوای با من بحث نکنی پست نزار.ولی به جای این کار به من دستور میدی که دیگه من جواب ندم!!!!:biggrin:

اینم که به بابام ایراد بگیرم یا نگیرم به خودم مربوط میشه و به کسی ربطی نداره!!!
چرا تو خدای فوتبالی و از من تماشاگر که هیچ ، از مربیا هم بیشتر میفهمی!!!
چند بار تاحالا از واژه خداحافظی و بای بای استفاده کردی ولی بازم نظر دادی البته منظورم همون بد وبیراه بود!!امیدوارم این آخرین بای بایت باشه!!!

آره چند بار خداحافظی کردم ولی مثل اینکه با شرکت سنگ پای قزوین قراردادبستی که فقط نشون بدی به جای تخصص ، رو داری که میگم برو دنبال کارت و جواب نده، باز جواب میدی
و مجبورم که جوابتو بدم گرچه درست نمیشی و باز داری با من و بقیه جنگ روانی می کنی. آغای صاحب نظر، برو به هم قدهای خودت نظر بده ...
اگه بازم جواب بدی دیگه جواب نمیدم. مطمئن باش . چون بهترین جواب برای امثال تو فقط سکوته....

هیس ...

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره چند بار خداحافظی کردم ولی مثل اینکه با شرکت سنگ پای قزوین قراردادبستی که فقط نشون بدی به جای تخصص ، رو داری که میگم برو دنبال کارت و جواب نده، باز جواب میدی
و مجبورم که جوابتو بدم گرچه درست نمیشی و باز داری با من و بقیه جنگ روانی می کنی. آغای صاحب نظر، برو به هم قدهای خودت نظر بده ...
اگه بازم جواب بدی دیگه جواب نمیدم. مطمئن باش . چون بهترین جواب برای امثال تو فقط سکوته....

هیس ...

پس بازم جواب میدم که دیگه ایشالله جوابی ندی
به خودم ربط داره که بخوام جواب بدم یا نه و به شما هیچ مربوط نمیشه.تو اگه خواستی خودت جواب نده و خودت برو دنبال کارت!!!
اینکه با بقیه جنگ روانی میکنم به شما ربطی نداره.اونا خودشون میدونند و بهتره خودتو نخود هر آشی نکنی!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بازم جواب میدم که دیگه ایشالله جوابی ندی
به خودم ربط داره که بخوام جواب بدم یا نه و به شما هیچ مربوط نمیشه.تو اگه خواستی خودت جواب نده و خودت برو دنبال کارت!!!
اینکه با بقیه جنگ روانی میکنم به شما ربطی نداره.اونا خودشون میدونند و بهتره خودتو نخود هر آشی نکنی!!!

یه بچه کوچولو هیس حالیش میشه ولی تو آغا بزرگ ...!!!!!!!!!!!
هیس ...........................

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]جلسه پیشکسوتان پرسپولیس در حمایت از رویانیان برگزار شد [/h]پرسپولیس نیوز : حدود 20 پیشکسوت پرسپولیس در جلسه امروز خود از محمد رویانیان حمایت کردند جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس صبح امروز به منظور بررسی وضعیت رویانیان به عنوان مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

در این جلسه که مدت 90 دقیقه در محل کانون پیشکسوتان برگزار شد در پایان پیشکسوتان پرسپولیس بیانیه‌ای را صادر کردند. در خصوص این بیانیه عربشاهی گفت: در این درخواست ما از رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی، رئیس‌جمهور و سپس وزیر ورزش می‌خواهیم رویانیان را تا دولت منتخب سر کار نگه دارد و با توجه به خدمات ارزنده ایشان برای پرسپولیس و مخصوصا پیشکسوتان از کنارگذاشتن ایشان و آوردن فردی غیرفوتبالی در راس باشگاه خودداری کنند.

وی افزود: بدون شک در این نامه آمده است که دل پیشکسوتان برای پرسپولیس می‌سوزد نه یک شخص. کارهای زیربنایی مدیرعامل حال حاضر و از همه مهمتر بیمه پیشکسوتان باعث شده که ما هم مثل 30 میلیون هوادار خواهان حضور رویانیان در پرسپولیس باشیم که امیدوارم این درخواست ما مورد موافقت مسئولین قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه پیشکسوتانی مانند عربشاهی، فنونی‌زاده، نادر باقری، استیلی، رافت، نعیم‌آبادی، خان‌محمدی، برمک، رضا جباری، صادقی، سلطانی و... حضور داشتند

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغا بزرگ یا همون بابا بزرگ قرار شد جواب ندی که ولی مثل اینکه با خودتم مشکل داری!!!

نوه ی عزیزم! یه بچه ی 6 ماهه می فهمه هیس یعنی چی و لی باید برای تو چندبار تکرار کرد ...

حداقل برای یک بار هم که شده، انقد با خودت درگیر نباش و متوجه شو :

هیس ... هیس ... هیس ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصغر دالوند عزیز؛ پس درخواست موندن سردار رویانیان برای 30 میلیون نفر به اضافه ی همه ی

بازیکنان و پیشکسوتانه و فقط نظر شخصیه تو نیست. خوشحالم که افراد دور اندیش و هواداران واقعی

مثل تو در کلوپ پرسپولیسی ها هستند.

اصغر جان ؛ دمت گرم

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که بعد از دو سال کامبوزی چنان محبوب هواداران شده که به خاطر عوض شدنش تجمع میکنن شعار میدن امضا جمع میکنن و اسمی هم از رویانیان نیست و چنین مردم فراموشکاری هستیم ما

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

نوه ی عزیزم! یه بچه ی 6 ماهه می فهمه هیس یعنی چی و لی باید برای تو چندبار تکرار کرد ...

حداقل برای یک بار هم که شده، انقد با خودت درگیر نباش و متوجه شو :

هیس ... هیس ... هیس ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!

آغا مربی کلا مثل اینکه با حرف خودتم مشکل داریا!!! یه بار گفتی که دیگه جواب نمیدم و 3 بیت شعر گفتی تو این رابطه!!! بعدشم یه بار گفتی اگه نظر بدی من دیگه نظر نمیدم و تز جدیدتم اینه که میگی هیس و ...!! کلا خودتم نمیدونی چیکار داری میکنی!!:biggrin:
در ضمن مثل اینکه یه حرف رو چند بار باید بهت بگم که نظر دادن من به تو هیچ ربطی نداره.
در ضمن این بی احترامی که به من میکنی شامل بقیه هم میشه.رنج سنی اینجا اکثرا بین 20- 30 هستش و تو اومدی اینجا و منم منم میکنی در حالی که اطلاعاتت کم هم هست.
بازم میگم اینکه نظر بدم یا نه به خودم رسط داره و به تو ربطی نداره.اگه میگی دیگه نظر نمیدم مرد باش و نظر نده .نه مثل بچه ها که میگی این کارو نمیکنم و 2 دقیقه بعد نظر میدی!!!اگه به نظر کسی احترام نمیزاری لااقل یه 2 زار برای حرف خودت احترام قائل باش!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که بعد از دو سال کامبوزی چنان محبوب هواداران شده که به خاطر عوض شدنش تجمع میکنن شعار میدن امضا جمع میکنن و اسمی هم از رویانیان نیست و چنین مردم فراموشکاری هستیم ما

بحث محبوبیت که باشه کسی محبوب تر از امثال عابدینی نبود با کوله باری از قهرمانی.تو اون سالها اگه شانسم داشتیم قهرمان آیا میشدیم ولی نشد.لیگ ایران که اکثرش برای ما بود. کسی برای این جور آدما نه اشکی ریخت و نه کاری کرد.الان که مدیر عامل تیم بدون هیچ افتخاری و کسب رتبه های 7-12 اینقدر محبوب شده که میگن 30 میلیون طرفدار داره.اینم به این خاطر که بودجه هنگفت بهش دادند که 2-3 تا بازیکن بگیره!!!