کلوپ آبیدلان.

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااای خیلی باحال بود.
دقیقه ی 92....
آخرش هم تماشاگرها میگفن بی غیرت!!

من بازی رو ندیدم تازه بابام میگفت نباختن!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اخبار شنیدم خیلی باحال بود:D
بجا منم بخور، باشه؟؟!!!:(

من غلط کردم :(ولی قول میدم همشو خودم بخورم:D

به کی بگم؟؟؟
به یکی فکر کن که اشتهات از بین بره شاد شی!!!!:D

آره فکر خوبیه!
:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بازی رو ندیدم تازه بابام میگفت نباختن!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اخبار شنیدم خیلی باحال بود:D

من غلط کردم :(ولی قول میدم همشو خودم بخورم:D

آره فکر خوبیه!
:D
ما هم آخر بازی رو دیدیم گفتیم مساوی شد دیگه.
ییهو دیدیم گل خوردن خخخخخخخخخخخ

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشتهام از بین بره پس ناهاری که درس کردمو کی باید بخوره؟؟!!!
باید ی جوری اشو از ذهنم بیرون کنم!!!!!!!:D

نه . ببین فکر کن با اونی که بدت میاد ازش میخوای آش بخوری بعد ترجیح میدی اصلا" آش نخوری بعد غذایی که خودت درست کردی 100 برابر بهت میچسبه :دی

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا این خانوم سمیراا..............بازم دم عقرب خاتون گرم جوابش رو داد............
سلام علکیم اجمعین...........
دوستان من درگیرپروژم هستم..........نه قهرم نه ناراحت..........خداییش فعلا درگیرم.........میام پست هاتون رو می خونم ولی اگه جواب بدم کلی عقب میافتم............

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده خدا این خانوم سمیراا..............بازم دم عقرب خاتون گرم جوابش رو داد............
سلام علکیم اجمعین...........
دوستان من درگیرپروژم هستم..........نه قهرم نه ناراحت..........خداییش فعلا درگیرم.........میام پست هاتون رو می خونم ولی اگه جواب بدم کلی عقب میافتم............

سلام
چطوری مجید کله؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به سلام داش سعید...........نقضم.........تنجم........سلامتم..........ما که میگذرونیم...........مشغولیاتیم........خخخخخخخخ
تو چطور مطوری؟؟؟؟؟؟

سلام
ذوق کردیا...سکته نکنی بیفتی رو دستمون...البته پول خونت خو چیزی نمیشه:)
شکر خدا.ما هم روزگار میگذرونیم
پروژت درباره چیه؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ذوق کردیا...سکته نکنی بیفتی رو دستمون...البته پول خونت خو چیزی نمیشه:)
شکر خدا.ما هم روزگار میگذرونیم
پروژت درباره چیه؟؟
آره دیگه دیدمت خر ذوق شدم........اگه هشدار نمی دادی ممکن بود ذوق مرگ بشم........خخخخخخخخ
بحمدالله که میگذره.........شکر.......
پروزم تحلیل و بررسی انواع کاتالیست هست با تمرکز به کاتالیست های واحد آیزوماکس..........

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دیگه دیدمت خر ذوق شدم........اگه هشدار نمی دادی ممکن بود ذوق مرگ بشم........خخخخخخخخ
پروزم تحلیل و بررسی انواع کاتالیست هست با تمرکز به کاتالیست های واحد آیزوماکس..........

زیگلر ناتا شاملشون نمیشه؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیگلر ناتا شاملشون نمیشه؟

چرا هست جز کاتالیست های جامد هست اتفاقا یه کتاب از دکتروحید حدادی اصل ازش خریدم ولی هنوز به مرحله مطالعه اون نرسیدم.........
منظورت اینه کاتالیست های زیگلر ناتا جز کاتالیست های واحد آیزوماکس هست؟؟؟؟؟؟
میگم هنوز راجع به خود زیگلر ناتا مطالعه نکردم ولی یادمه تو تولید پروپیلن استفاده میشد...........

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا هست جز کاتالیست های جامد هست اتفاقا یه کتاب از دکتروحید حدادی اصل ازش خریدم ولی هنوز به مرحله مطالعه اون نرسیدم.........
میگم هنوز راجع به خود زیگلر ناتا مطالعه نکردم ولی یادمه تو تولید پروپیلن استفاده میشد...........

کلا تو پروژتو میگم
والا واحد ایزوماکس نمیدونم چیه.ما که چنین چیزی نداشتیم
اره وحید حدادی اصل تو کار شیمی سنتیک پلیمریزاسیون هست.چهار جلد کتاب داره به اسم تکنولوژی پلیمرها

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

کلا تو پروژتو میگم
اره وحید حدادی اصل تو کار شیمی سنتیک پلیمریزاسیون هست.چهار جلد کتاب داره به اسم تکنولوژی پلیمرها

:huh:

:huh::huh:

:huh::huh::huh:

چی میگید؟؟!!!!!!!!!!:surprised:

تسنیم بیا ما هم درباره رشتمون بحرفیم اینا سر درنیارن حالشون گرفته شه!!!!!!
:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا تو پروژتو میگم
آره دارم کلا بررسی همه کاتالیست ها هست........اگه مطلب خوبی ازش داری برام بفرست.........چون هدفم اینه یه دایرت المعارف کاتالیستی درست کنم.........
واحد آیزوماکس یه واحد هست تو پالایشگاه ها که برش های سنگین رو به وسیله کاتالیست تقطیر می کنن.........این واحد عشق منه.........از بچگی دسوت داشتم یکیشو داشته باشم.........خخخخخخخخخخخخخخخخ
من فقط زیگلر ناتاش رو دارم............