کلوپ آبیدلان.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Old Architectur

عضو جدید
خدایی وقتی نود رو دیدم....کلی اعصابم خورد شد...چه وضعشه....تماشاگر تا یه جایی میتونه خودشو نگه داره....عاقا جامو بدن به لنگی ها دیگه :razz:

Old Architectur

عضو جدید
لاوره: امیدوارم در استقلال روزهای خوبی را تجربه کنم / در تیم‌های بزرگی تا به امروز بازی کردم

گوران لاوره پس از ثبت قرارداد خود با استقلال ابراز امیدواری کرد که استقلال بتواند فجرسپاسی را شکست دهد.

به گزارش شبکه ایران به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، گوران لاوره پس از ثبت قرارداد خود با استقلال طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال از شرایط تیم جدیدش صحبت کرد. او ابراز امیدواری کرد استقلال بتواند فجرسپاسی را شکست دهد.

قراردادتان را با استقلال ثبت کردید؟ چه احساسی دارید؟
احساس خوبی است و خوشحالم که به عضویت این تیم در‌آمدم، امیدوارم در استقلال بتوانم روزهای خوبی را تجربه کنم.

طی این چند روز که در تمرینات استقلال شرکت کردید، جو تیم را چه طور دیدید؟
خوشبختانه جو استقلال خیلی خوب است و من شرایط این تیم را خیلی دوست دارم و می‌توانم بگویم این جو فوق‌العاده است. روح خیلی شاد و پرنشاطی در تیم حاکم است و فکر می‌کنم بتوانم فصل خوبی را در استقلال تجربه کنم.

شنیدیم از همین روزهای اول هم رابطه خیلی خوبی با بازیکنان دارید؟
درست است، بچه‌های استقلال خیلی با من خوش برخورد بودند. مجیدی، رحمتی، نکونام، تیموریان و ... همه خیلی با من خوب بودند و از این گرم بودن‌شان لذت بردم. البته این را هم بگویم خودم هم روابط عمومی بالایی دارم و دوست دارم با همه بازیکنان گرم باشم.

قبل از اینکه به ایران بیایید چه شناختی از کشور ما داشتید؟
شناخت خیلی زیادی نداشتم فقط آخرین شناختم به بازی ایران – یوگسلاوی در جام جهانی 98 برمی‌گشت بعد که بحث آمدنم به فوتبال ایران مطرح شد، بیشتر از قبل اخبار فوتبال کشور شما را پیگیری کردم. اتفاقا آن موقع زمان بازی ایران – کره بود که شما به جام‌جهانی رفتید. یک خاطره جالب را هم برای‌تان تعریف کنم، قبل از بازی مدیربرنامه‌ام گفت اگر ایران مساوی کند هم ما به جام‌جهانی می‌رویم اما من گفتم شما کره را یک بر صفر می‌برید و به جام‌جهانی می‌روید.

از این پیشگویی‌ها برای استقلال هم می‌کنید؟
«می‌خندد» حتما، امیدوارم استقلال همیشه برنده باشد.

شما به عنوان هافبک بازیساز به استقلال آمدید و می‌دانید در استقلال انتظارات از شما خیلی بالا است؟
بله من بازیکن باتجربه‌ای هستم و در تیم‌های بزرگی تا به امروز بازی کردم، اما شاید در 4،3 بازی اولی که برای استقلال بازی کنم زیاد در حد ایده‌آل نباشم، اما می‌توانم بگویم از بازی پنجم می‌توانم انتظارات را برآورده کنم تا به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار و مفید در استقلال شناخته شوم و دل هواداران را شاد کنم.

استقلال یک تیم‌ پرتماشاگر است، چقدر از اینکه به عضویت یک تیم پرطرفدار درآمدید خوشحال هستید؟
خیلی، به هر حال هر بازیکنی دوست دارد در یک تیم پرطرفدار فوتبال بازی کند من وقتی بازی استقلال مقابل سپاهان را دیدم از اینکه این همه هوادار در هفته دوم لیگ به ورزشگاه آمده بود تعجب کردم و لحظه‌شماری می‌کنم تا این هواداران را در ورزشگاه از نزدیک ببینم. امیدوارم با بازی‌های خوبم بتوانم نظر آنها را به سوی خودم جلب کنم.

در استقلال شماره چند را می‌پوشید؟
قرار است 31 بپوشم. در اندرلخت بلژیک هم که بودم اولین شماره پیراهنم همین 31 بود.

همراه استقلال به شیراز می‌روید، فکر می‌کنید در این دیدار بازی کنید؟
من هنوز به آمادگی صددرصد نرسیدم، اما هر وقت مربی تیم دستور بدهد برای استقلال بازی می‌کنم.

چه پیش‌بینی از بازی با فجر دارید؟
خب من شناختی از حریف‌مان ندارم، اما احساس می‌کنم استقلال این بازی را دو بر صفر می‌برد.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول سلام داش محمد معلومه سانس آقایونه هاااااا...........کلا چه خوب بود همیشه این جوری بودااااااا............خخخخخخخخخخخ

چه باحال!
تا این حرفو زدی دخترا از در و دیوار ریختن تو ...
خوشم میاد دخترای اینجا همیشه در صحنه هستن خخخخخخخخ

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی.
اینکه پسرا ضایع شدن فقط.
محسن ناراحت بود (جواب رد شنیده خخخخخخخخخخخ) و گفت که با بالا و اون دنیا در ارتباطه.
سعید پلیمر کمی از خودش تعریف کرد.
کلش رو تعریف کنم؟؟؟؟

آره ازدخترا که بعید نیست از خودشون حرف درارن؟