کد ارسال نظر برای سایت

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام. من کد نوشتن نظر دهی یا نظر دهی از طریق ایمیل رو بلد نیستم. کسی می تونه کمکم کنه؟

این آدرس سایتمه اگه می خوایید ببینید. wWW.OmidMusicOnline.Net قشمت نظراتش رو نمی دونم چطوری تکمیل کنم. می خوام هر کسی که نظر می ده توی همون صفحه نمایش بده و بتونم روشون مدیریت کنم. :w27:
ممنون می شم کمک کنید.

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من شما کل این سایت رو Static طراحی کردید ؟! :surprised:
با توجه به نوع سرورتون باید با زبان PHP اون قسمتی رو که می خواهید به سایتتون اضافه کنید.

اگر واقعا" هر پیج رو دستی درست کردید و هیچ بانک و منطقی پشتش نیست ، کار طاقت فرسا و کاملا" اشتباهی انجلم دادید و در آینده به مشکل برمی خورید.

البته شایدم من اشتباه می کنم و خیلی حرفه ای سورس و Url رو طوری نوشتید که کسی متوجه PHP بودن سایتتون نشه.

arh66

عضو جدید
بچه ها سلام. من کد نوشتن نظر دهی یا نظر دهی از طریق ایمیل رو بلد نیستم. کسی می تونه کمکم کنه؟

این آدرس سایتمه اگه می خوایید ببینید. wWW.OmidMusicOnline.Net قشمت نظراتش رو نمی دونم چطوری تکمیل کنم. می خوام هر کسی که نظر می ده توی همون صفحه نمایش بده و بتونم روشون مدیریت کنم. :w27:
ممنون می شم کمک کنید.

سلام ببين دوست من اگه با #C و باasp.net سايتته طراحي كردي
در زبان برنامه نويسي #C‌ يك كلاسي به نام Coocie هستش كه به راحي اين امكان رابرايت مهيا مي كند تو گوگل سرج كن برات راهنمايي هاي مناسبي دريافت خواهيد كرد

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام ببين دوست من اگه با #C و باasp.net سايتته طراحي كردي
در زبان برنامه نويسي #C‌ يك كلاسي به نام Coocie هستش كه به راحي اين امكان رابرايت مهيا مي كند تو گوگل سرج كن برات راهنمايي هاي مناسبي دريافت خواهيد كرد
اگر منظورتون cookie هست من تا به حال ندیدم با استفاده از کوکی بشه ایمیل فرستاد:surprised:
یکم توضیح میدی؟

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من شما کل این سایت رو Static طراحی کردید ؟! :surprised:
با توجه به نوع سرورتون باید با زبان PHP اون قسمتی رو که می خواهید به سایتتون اضافه کنید.

اگر واقعا" هر پیج رو دستی درست کردید و هیچ بانک و منطقی پشتش نیست ، کار طاقت فرسا و کاملا" اشتباهی انجلم دادید و در آینده به مشکل برمی خورید.

البته شایدم من اشتباه می کنم و خیلی حرفه ای سورس و Url رو طوری نوشتید که کسی متوجه PHP بودن سایتتون نشه.

مگه سایت از نظر شما مشکلی داره؟ :confused::D

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر منظورتون cookie هست من تا به حال ندیدم با استفاده از کوکی بشه ایمیل فرستاد:surprised:
یکم توضیح میدی؟

من اصلا قصدم اومدن نظر ها به ایمیلم نیست. می خوام توی همون صفحه بم نشون داده نشه و بتونم مدیریتشون کنم.

Sharif_

مدیر بازنشسته
امکانش هست یکم بیشتر توضیح بدین. سایت داینامیک نیست......
چطوری و چرا باز سازیش کنم؟
دوست عزیز دقت کنید که صفحات شما مانند فایل های متنی هستند که که پست سر هم نمایش داده می شوند
اطلاعات به صورت مستقیم در فایل های شما ذخیره شده
مشکلات فراوانی داره اولا انعطاف طرف سرور رو دیگه نحواهید داشت
از نظر امنیت بسیار پایین هست و در اینده هنگام توسعه به مشکل برخواهید خورد
با افزایش تعداد صفحات مدیریت پیج ها سخت خواهد بود
منظور از پویا این هست که اگر دقت کنید در این انجمن تمام ادرس های کنترل پنل برای تمامی اعضا یکی هست ولی اطلاعاتی که هر کس میبینه از هم جداس
با روش شما اگر میخواستیم طراحی کنیم باید 600000 تا پیج فقط برای کنترل پنل ایجاد میکردیم
سعی کنید سایتتون رو با یکی از زبان های ASP.net یا PHP توسعه بدید. اطلاعات رو از پایگاه داده بخونید حتی می تونید برای پویاتر شدن به طوری که به برنامه های ویندوزی شباهت داشته باشه از اسکریپت نویسی هم استفاده کنید
استفاده از یکی از زبان های ذکر شده برای شما گنجینه ای کلاس ها و توابع رو باز میکنند که به کمک انها میتونید یک سایت منعطف تری ایجاد کنید

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز دقت کنید که صفحات شما مانند فایل های متنی هستند که که پست سر هم نمایش داده می شوند
اطلاعات به صورت مستقیم در فایل های شما ذخیره شده
مشکلات فراوانی داره اولا انعطاف طرف سرور رو دیگه نحواهید داشت
از نظر امنیت بسیار پایین هست و در اینده هنگام توسعه به مشکل برخواهید خورد
با افزایش تعداد صفحات مدیریت پیج ها سخت خواهد بود
منظور از پویا این هست که اگر دقت کنید در این انجمن تمام ادرس های کنترل پنل برای تمامی اعضا یکی هست ولی اطلاعاتی که هر کس میبینه از هم جداس
با روش شما اگر میخواستیم طراحی کنیم باید 600000 تا پیج فقط برای کنترل پنل ایجاد میکردیم
سعی کنید سایتتون رو با یکی از زبان های ASP.net یا PHP توسعه بدید. اطلاعات رو از پایگاه داده بخونید حتی می تونید برای پویاتر شدن به طوری که به برنامه های ویندوزی شباهت داشته باشه از اسکریپت نویسی هم استفاده کنید
استفاده از یکی از زبان های ذکر شده برای شما گنجینه ای کلاس ها و توابع رو باز میکنند که به کمک انها میتونید یک سایت منعطف تری ایجاد کنید

بله مرسی این رو می دونم.
حالا با تمام این اوصاف شما می تونید قسمت نظرات این سایت رو تکمیل کنید؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
برا این کار باید از برنامه نویسی طرف سرور استفاده کنی
روشی که بنده بلد هستم
ذخیره نظرات توسط ارتباط php و پایگاه داده هست و فراخوانی جدول نظرات در لود بعدی
برای بهتر شدن هم میتونی از ایجکس استفاده کنی تا نیاز به لود نباشه