چرا دانشگاه سراسری ؟

farhad9300

عضو جدید
به این سوال پاسخ دهید.

چرا دانشگاه سراسری ؟

آخرین ویرایش:

Pro shuttle

عضو جدید
به این سوال پاسخ دهید.

چرا دانشگاه سراسری ؟
این طور که معلومه شما تازه دانشگاه قبول شدید و سراسری هم بوده نه؟:biggrin:
عزیزم من خودم دانشجوی شریف بودم لیسانس و واسه فوق امیر کبیرم
اینقدر سراسری آزاد پیام نور نکنید.از لحاظ کیفیت آموزش به جرئت می گم تفاوتی نیست.البته در یک شهر (مثلا علم و صنعت و آزاد تهران جنوب).
من به شخصه کسایی تو آزاد پیام نور و با حتی غیر انتفاعی دیدم از لحاظ علمی کل شریف و امیر کبیر رو یک جا حریف بودن و جالبه بدونید من شریف بودن ارشد اومدم امیر کبیر :smile:و اونا آزاد شهرستان و پیام نور بودن و الان دارن در MIT , CalTHECH, Harvard , و ... درس می خونن و ارشد می گیرن
پس اینقد با اسم بازی نکنیدو درس بخونید البته توصیه من بود
موفق باشی

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ظهر خودمو کشتم و همینا گفتم مهم اطلاعاته نه دانشگاه قبول داداش تازه وارد!کلا تازه واردی انگار هم به عرصه تحصیل هم باشگاه ما مهندسین و شما مهندسین و مهندسین و مهندسین و مهندسیم...

farhad9300

عضو جدید

در جواب

اینقدر سراسری آزاد پیام نور نکنید.از لحاظ کیفیت آموزش به جرئت می گم تفاوتی نیست.البته در یک شهر (مثلا علم و صنعت و آزاد تهران جنوب).
من به شخصه کسایی تو آزاد پیام نور و با حتی غیر انتفاعی دیدم از لحاظ علمی کل شریف و امیر کبیر رو یک جا حریف بودن و جالبه بدونید من شریف بودن ارشد اومدم امیر کبیر :smile:و اونا آزاد شهرستان و پیام نور بودن و الان دارن در MIT , CalTHECH, Harvard , و ... درس می خونن و ارشد می گیرن
موفق باشی

با عرض معذرت جهت اطلاع بگم که سال آخر رشته مکانیک ساخت و تولید هستم.

siavash_m689

عضو جدید
موفق باشی

اره راس میگی همش یکیه چون سیستم اموزشی یکیه درس میدن اخر ترم امتحان همم مثل هم هیچ فرقی نداره 2 روز بعد چه اونی که تو شریفه چه اونی که تو ازاده همه درساشون فرمت میشه!
نظر شما قابل احترامه ولی خداییش من ترم اخر مکانیک ازادم یعنی حالممممممممممممممم از دانشگام بهم می خوره! چه از نظر علمی چه از نظر امکانات چه از نظر احترامی که به عنوان یک دانشجو بت میزارن قابل مقایسه نیست! ازاد یه سیستم مثل دبیرستان داره الانم که جدیدا امتحانای هماهنگ داخلی می گیرن ادم یاد امتحان نهایی کلاس 3 دبیرستان می افته :D

Pro shuttle

عضو جدید
اره راس میگی همش یکیه چون سیستم اموزشی یکیه درس میدن اخر ترم امتحان همم مثل هم هیچ فرقی نداره 2 روز بعد چه اونی که تو شریفه چه اونی که تو ازاده همه درساشون فرمت میشه!
نظر شما قابل احترامه ولی خداییش من ترم اخر مکانیک ازادم یعنی حالممممممممممممممم از دانشگام بهم می خوره! چه از نظر علمی چه از نظر امکانات چه از نظر احترامی که به عنوان یک دانشجو بت میزارن قابل مقایسه نیست! ازاد یه سیستم مثل دبیرستان داره الانم که جدیدا امتحانای هماهنگ داخلی می گیرن ادم یاد امتحان نهایی کلاس 3 دبیرستان می افته :D
عزیز من اولا که این امتحان یکپارچه اصلا چیز بدی نیست و جالب بدونی مه خیلی از دانشگاه های بزرگ دنیا مخصوصا در علوم پایه این روش رو برای امتحاناتشون در نظر می گیرند.مسئله ی بعدی همون جمله ی مرغ همسایه غازه هستش.من تو هیچ دانشگاهی اون احترام و ارزش قائل شدن رو که می گید ندیدم.اکه دانشگاهتون بده مطمئن باشید دانشگاه دولتیه همون شهرتون دقیقا هون وضع رو داره.بیشتر از لحاظ علمی.چون از لحاظ امکانات دانشگاه های دولتی به مراتب بهترن

oiler

عضو جدید
به این سوال پاسخ دهید.

چرا دانشگاه سراسری ؟
عزیزم چرا نداره..... البته یه موقعی چرا داشت. چون واقعا دانشگاه ها فرق داشت........... ولی الان یه چیز بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجا آشنا داری؟ والسلام............
دیگه مهم نیست کجا مدرک گرفتی.... چی خوندی..... معدلت چنده......

eng.esmail

اخراجی موقت
به این سوال پاسخ دهید.

چرا دانشگاه سراسری ؟
سلام دوست عزیز
به نظر من فقط جنبه کلاس داره ...
همین
اینکه بگن مثلا طرف سراسری خودنده و نه آزاد یه حساب دیگه روش میکنن...
من سراسری خودند و تموم شدم و الان هم منتظر جواب ارشد هستم.
ولی باور کن اون دوستی که گفتن کجا آشنا داری درست میگه.
سراسری فقط پرستیژ داره و بس!!!!
میگی نه؟؟؟
منتظر برنامه بعدی ما باشید!!!
موفق باشی

e_mech

عضو جدید
از همه ی دوستان ممنونم به خاطر دری که به روی ما گشودید و دید تازه ای که بهمون دادید.

saeedvalentino

عضو جدید
من تو هیچ دانشگاهی اون احترام و ارزش قائل شدن رو که می گید ندیدم.

یکی از دوستان بنده در دانشگاه تهران درس میخونه. من همین سوال را ازش پرسیدم گفت اینجا واقعا به دانشجو احترام میگذارند البته داداش خودم بوعلی همدان درس میخوند خیلی هم ناراضی بود. دانشگاهها با هم متفاوتند نمیشه گفت همشون خرابند یا همشون خوبند.

samira5

عضو جدید
سراسری داریم تا سراسری
ازاد داریم تا ازاد ازاد قزوین رو نمیتونی با ازاد پرند مقایسه کنی
تفاوت ها زیاده اگه منظورت از سراسری فقط دولیه من خودم فقط دانشگاه ای مادر و اسم دار رو قبول دارم
اما اگه منظورت غیر انتفاعیه و پیام نور و ایناس بازهم اونام درجه بندی داره غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران رو نمیتونی با دارالفنون قزوین مقایسه کنی
یه چیزدیگه هم اینه که واسه چی مدرک میخوای؟؟
واسه کار؟؟ ادامه تحصیل؟؟
یا همینجوری؟؟
واسه کار اگه شرکت دولتی و معتبر بخوای بری سراسری اولویت داره مثلا شرکت نفت استخدام نمیکنه ازاد رو اگرم بکنه با شرایط سخت معدلشون چند نمره
بالاتر از سراسریه
اما در خصوصی کار بلد بودن و مهارت مهمه
امیدوارم به جوابت رسیده باشی

بالا