پنل رایگان ارسال پیامک

itman_90

عضو جدید
امکانات پنل ارسال پیامک

• دسترسی به بانک تلفن همراه سراسر کشور به صورت دسته بندی شده
    (دسته بندی براساس استان ، شهر ،منطقه،مشاغل ،کد پستی)
  • امکان استفاده از شماره اختصاصی
    (ارسال و دریافت پیامک از طریق شماره اختصاصی)
  • امکان ایجاد مسابقه پیامکی
  • امکان ایجاد نظرسنجی پیامکی
  • امکان ایجاد پاسخ دهنده خودکار
  • خرید آنلاین اعتبار پیامک از طریق شبکه بانکی

zbolghan

عضو جدید
سلام
من دنبال این هستم که بشه به کمک پیامکنام مشتری، رشته تحصیلی و شماره سریال بسته خریداری شده رو بگیره، دیتاها رو تفکیککنه، به اینترنت وصل شه و یک شماره رمز بگیره و براش بفرسته.
سرچ کردم دیدم یه سری پنل هایی وجود دارند که کارشون ارسال پیامک انبوهه. شرکتامیگفتن به کمک وب سرویس و نوشتن برنامه میشه اینکارو کرد.من دنبال اینم بدونم کهپنلی وجود داره که قابلیت شخصی سازی و برنامه نویسی توسط شرکت خودمون رو داشتهباشه یا باید حتما این شرکتا برنامه شو بنویسن؟
راستش من چون اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم می خواستم ازتون کمک بگیرم بیشترراهنماییم کنید
ممنون

دنبال این هستم که بشه به کمک پیامک نام مشتری، رشته تحصیلی و شماره سریال بسته خریداری شده رو بگیره، دیتاها رو تفکیک کنه، به اینترنت وصل شه و یک شماره رمز بگیره و براش بفرسته.
سرچ کردم دیدم یه سری پنل هایی وجود دارند که کارشون ارسال پیامک انبوهه. شرکتا میگفتن به کمک وب سرویس و نوشتن برنامه میشه اینکارو کرد.من دنبال اینم بدونم که پنلی وجود داره که قابلیت شخصی سازی و برنامه نویسی توسط شرکت خودمون رو داشته باشه یا باید حتما این شرکتا برنامه شو بنویسن؟
راستش من چون اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم می خواستم ازتون کمک بگیرم بیشتر راهنماییم کنید
ممنون

بالا