هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

mehrshad67

کاربر فعال
[h=3][/h][h=1]در مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل ۲۰۱۴ شرکت کنید جایزه بگیرید[/h]
ایرانسل از برگزاری مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل ۲۰۱۴ به همراه جوایز نفیس نقدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ تمامی برنامه نویسان توانمند به برنامه نویسی موبایلی، می‌توانند در مسابقه بزرگ برنامه نویسی موبایلی ایرانسل I.C.M.A (I Can Make Apps) شرکت و با خلق برنامه‌های کاربردی جدید و جذاب، استعداد و مهارت خود را را ارزیابی کنند.

در این رقابت بزرگ، از میان آثار ارسالی، نرم افزارهای برتر با محوریت زندگی دیجیتال انتخاب و با حمایت ایرانسل در چارسوی ایرانسل به کاربران عرضه می‌شوند.

همچنین جوایز نفیسی برای برندگان در این مسابقه برنامه نویسی در نظر گرفته شده است که ۴۰۰ میلیون ریال جایزه برترین نرم افزار موبایل، ۱۰۰ میلیون ریال جایزه رتبه دوم برای سه برگزیده و ۵۰ میلیون ریال جایزه رتبه سوم برای پنج برگزیده خواهد بود.

علاوه بر این سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای نرم افزارهای برگزیده در حوزه‌های کسب و کار، سلامت و آموزش نیز در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه ویژه مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (ICMA)، از مراحل ثبت نام، معیارهای داوری و امتیازدهی، ترکیب هیئت داوران، شرایط ثبت اثر مطلع شوند.

 

mehrshad67

کاربر فعال
طرح جزیره ایرانسل رو کامل توضیح دهید؟ :tooth:

[h=2]تا ۹۹% تخفیف تماس در جزیره‌ هوشمند ایرانسل...[/h]
به مناسبت ماه مبارک رمضان تا
۹۹% تخفیف در مکالمات ایرانسلی برای اعضای جزیره هوشمند ایرانسل

«جزیره هوشمند ایرانسل» تا ۹۹% تخفیف را در تماس‌های ایرانسلی برای شما مشترکین اعتباری به ارمغان می‌آورد. برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره گیری *۱۳۵*۱# به صورت رایگان به عضویت این سرویس درآیید. محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می‌شود، بنابراین در ساعات و مکان‌های مختلف، منتظر تخفیف‌های باورنکردنی متفاوت باشید!
روش‌های اطلاع از میزان تخفیف:
 • در ابتدای تماس، میزان تخفیف به صورت خودکار روی نمایشگر تلفن همراه نشان داده می‌شود.
 • با شماره گیری کد *۱۳۵*۰# از میزان تخفیف در ساعت فعلی و ساعت آینده مطلع خواهید شد.

[h=2]استفاده از پخش سلولی برای اطلاع از میزان تخفیف[/h]
در صورتی که سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشید، تخفیف طی ساعات و در مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی نشان داده می‌شود. پخش سلولی یا CB از فناوری‌های مبتنی بر مکان تلفن همراه است که برای رساندن همزمان پیغام‌های متنی به چندین کاربر در یک محدوده جغرافیایی مشخص طراحی شده است. در حال حاضر این سرویس از طریق کانال ۵۰ در دسترس است. برای فعال‌سازی سیستم انتشار سلولی، در قسمت تنظیمات پیامک تلفن همراه یا تنظیمات گوشی خود، گزینه مربوط به Cell Broadcast را فعال نمایید. توجه داشته باشید که در صورت فعال نبودن سیستم پخش سلولی همچنان از تخفیف‌های مکالمه در جزیره هوشمند ایرانسل برخوردار خواهید شد ولی درصد تخفیف روی نمایشگر گوشی نمایان نمی‌شود؛ بنابراین می‌توانید با مراجعه به تنظیمات گوشی، این قابلیت را غیرفعال نمایید.
توجه:
 • جزیره هوشمند ایرانسل اکنون در سراسر ایران قابل دسترسی است.
 • عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل (با شماره گیری *۱۳۵*۱#) به منزله پذیرفتن تمامی شرایط مندرج می‌باشد.
 • در ابتدای هر تماس، درصد تخفیف به اطلاع مشترک می‌رسد و ملاک محاسبه هزینه مکالمه قرار می‌گیرد.
 • هزینه تعرفه‌های مکالمه طرح جزیره هوشمند ایرانسل بدون تخفیف، معادل ۷۲۰ ریال در دقیقه برای تماس‌های ایرانسلی خواهد بود.
 • در صورتی که از طرح‌های تعرفه رنگی استفاده می‌کنید، پس از پایان مدت طرح تعرفه رنگی می‌توانید عضو جزیره هوشمند ایرانسل شوید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان، کد *۱۳۵*۸# (یا *۱۴۰*۷*۸*۱#) را از خط اعتباری خود شماره‌گیری کنید.
 • برای لغو عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل می‌توانید گزینه *۱۳۵*۹# را شماره‌گیری نمایید.
 • در صورت عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل امکان استفاده از اعتبار هدیه و یا طرح‌های تخفیفی در تماس‌های ایرانسلی وجود نخواهد داشت.
 • ۲۰ درصد اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز شامل این طرح نمی‌شود ولی مشترکین می‌توانند از این اعتبار هدیه برای ارسال پیامک، پیام چندرسانه‌ای و یا اینترنت همراه استفاده کنند.
 

mehrshad67

کاربر فعال
تعرفه‌های سیم‌کارت اعتباری

نوع خدماتهزینه
تماس داخل شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر)
۱۱.۱۵ ریال/ثانیه​
(۶۶۹ ریال/دقیقه)​
تماس خارج شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به خط ثابت)
تماس خارج شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به دیگر خطوط تلفن همراه)
۱۵.۴۸ ریال/ثانیه​
(۹۲۹ ریال/دقیقه)​
پیامک فارسی۱۰۵ ریال
پیامک لاتین۱۹۹ ریال
پیامک به خارج از کشور* ۱.۵۰۰ ریال
پیام چندرسانه‌ای۱۹۹ ریال
اینترنت همراه (ساعات اوج مصرف: ۰۸:۰۰ تا ۰۲:۰۰ روز بعد)۵ ریال/کیلوبایت
اینترنت همراه (ساعات غیر اوج مصرف: ۰۲:۰۰ تا ۰۸:۰۰)۱ ریال/کیلوبایت

* ارسال پیامک به کشورهای افغانستان، ویتنام، کوبا، سورینام، گویان فرانسه، ریونیون، آنتیل فرانسه، والیس و فوتوفا معادل 1.000 ریال هزینه خواهد داشت.نکاتی درباره اینترنت همراه :

 • بهای سرویس اینترنت همراه، شنبه تا چهارشنبه از ۲ بامداد الی ۸ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!
 • دیتای اینترنت همراه بر حسب کیلوبایت (KB) محاسبه می‌شود. هر کیلوبایت (KB) حدود هزار بایت و هر مگابایت (MB) هزارکیلوبایت است. شما می‌توانید هزینه‌های خود را با ضرب تعداد کیلوبایت ارسال یا دریافت شده در تعرفه GPRS محاسبه نمایید.
 • قیمت‌های مذکور تنها مربوط به استفاده ار APN های (Access Point Name) استاندارد است (سرویس‌های ویژه در حال حاضر موجود نیستند).
 • محاسبه بر اساس بایت بوده و برای محاسبه میزان مصرف به کیلوبایت بعدی رند می‌شود.


برای مشاهده هزینه تماس های بین المللی، اینجا کلیک کنید.


به منظور کاهش هزینه و سهولت در برقراری تماس‌های بین‌المللی خود می‌توانید از سرویس ۰۶۰ و ۰۲۰ استفاده نمایید.


برای مشاهده جدول مربوط به هزینه خدمات دیگر، اینجا کلیک کنید.برای مشاهده جدول مربوط به خدمات ارزش افزوده اینجا کلیک کنید. 

mehrshad67

کاربر فعال
تنظیمات لازم برای استفاده از نسل سوم اینترنت

تنظیمات لازم برای استفاده از نسل سوم اینترنت

تنظیمات لازم برای استفاده از نسل سوم اینترنت

چرا نسل‌های بالاتر؟


برخی از مزایای نسل های بالاتر اینترنت همراه عبارتند از:

 • انتقال اطلاعات با کیفیت بهتر؛
 • امکان استفاده از گوشی تلفن همراه به عنوان دفتر کار سیار؛
 • امکان تبدیل گوشی تلفن همراه به باجه بانکی همراه با قابلیت انجام کلیه عملیات بانکی؛
 • امکان توسعه آموزش مجازی در نقاط مختلف کشور بر بستر اینترنت پهن باند؛
 • امکان دریافت و مشاهده برنامه‌های تلویزیونی از طریق تلفن همراه باکیفیت فوق العاده؛
 • امکان ارائه محتواهای صوتی و تصویری متنوع با کیفیت بالا.

با دریافت مجوز ارائه نسل های بالاتر اینترنت همراه، شرکت ایرانسل افتخار دارد به عنوان اپراتور پیشرو در ارائه خدمات مبتنی بر دیتا و با پوشش کشوری شبکه نسل دوم اینترنت، از این پس نسل ۳ و ۴ را به شما عرضه کند. بدین ترتیب با ارائه اینترنت همراه با کیفیت و نیز گسترش محدوده تحت پوشش، مشترکین ایرانسل همچون همیشه از خدماتی متفاوت و منحصر به فرد بهره مند خواهند شد. شما عزیزان می توانید بدون نیاز به تعویض سیم کارت خود و یا پرداخت هرگونه هزینه راه اندازی یا فعال سازی، صرفا با حضور در مناطق تحت پوشش، با تنظیم گوشی از کیفیت متمایز خدمات نسل ۳ بهره مند شوید. هم اکنون این سرویس در شهرهای تهران، تبریز، قم، ارومیه، رشت، کرمانشاه، همدان، اردبیل، خرم آباد، سنندج، اراک، قزوین، زنجان، ایلام، بندر انزلی، اسدآباد، لاهیجان، کرج، مشهد، اهواز، شیراز، مرودشت، بندرعباس، سرعین، دستگرد، دولت آباد، بهارستان، آستارا، یاسوج، قروه، سقز، ساوه، بابل، کرمان، اصفهان، بوشهر، زاهدان، لنگرود و یزد ارائه شده است. به یاد داشته باشید، علامت هایH+ ،H ،3G و حتی LTE و 4G روی نمایشگر تلفن همراه نشان می دهد که شما در شبکه اینترنت همراه هستید. این زیرساخت پیشرفته از طریق ایجاد دسترسی عموم مردم به اینترنت همراه با کیفیت امکانات وسیعی همچون خدمات دولت الکترونیک، پرداخت و بانکداری همراه، سلامت همراه، آموزش مجازی و نیز خدمات سازمانی بر بستر موبایل را برای بهبود کیفیت خدمت رسانی در راستای رسیدن به جامعه پیشرفته ایرانی ایجاد می نماید تا علاوه بر بهبود تجربه زندگی دیجیتال، منجر به رونق بیشتر در بازار کسب و کار شود.
لطفا توجه داشته باشید، نوع اتصال شما به شبکه اینترنت همراه (نسل ۲، ۳ و یا ۴) بر اساس شبکه انتخابی پیش فرض در گوشی تلفن همراهتان تعیین خواهد شد؛ بدین معنی که اگر طبق تنظیمات گوشی شما، شبکه پیش فرض، نسل ۴ انتخاب شده باشد ولی شما در محدوه پوشش نسل ۳ باشید، گوشی به طور خودکار از اتصال شبکه نسل ۳ استفاده خواهد کرد.


تنظیمات لازم برای استفاده از نسل سوم اینترنت
ابتدا با مراجعه به قسمت تنظیمات گوشی، بررسی کنید که تنظیمات مربوط (3G/ WCDMA) در تلفن همراه شما فعال می باشد یا خیر. در صورت فعال نبودن می توانید به یکی از روش های زیر نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید:

تنظیمات خودکار سرویس اینترنت همراه


برای دریافت تنظیمات به صورت خودکار، کد *۱۳۰*۳*۶# را شماره گیری نمایید تا ظرف چند لحظه، تنظیمات برای شما ارسال شود. همچنین می توانید با کلیک بر اینجا تنظیمات مورد نظر را دریافت نمایید.
لازم به ذکر است که تمام گوشی‌هایی که تنظیمات GPRS بر روی انها انجام شده است، درصورت پشتیبانی از 3G، قابلیت کارکرد در این شبکه را دارا بوده و نیازی به انجام مجدد تنظیمات نیست.

تنظیمات دستی سرویس اینترنت همراه


اکثر گوشی‌های استاندارد موجود در بازار ایران بدون نیاز به انجام تنظیمات دستی قابلیت اتصال به شبکه اینترنت همراه ایرانسل را دارند. درصورتی که تلفن همراه شما به صورت خودکار به شبکه اینترنت متصل نشد، لازم است تنظیمات به صورت دستی انجام شود.
Value
Item
Irancell-GPRS
Connection Name
mtnirancell
APN


مشترکین گرامی، چناچه گوشی شما از جمله مدل های قدیمی تر دستگاه های تلفن همراه بوده و با تنظیمات فوق فعال نمی شود و یا به درستی عمل نمی کند، از تنظیماتWAP ذکر شده در جدول زیر استفاده کنید. در غیر این صورت، لطفا تنظیمات WAP را از گوشی خود پاک کنید.


Value
Item
Irancell-GPRS​
Connection Name​
GSM-GPRS/GPRS​
Bearer​
mtnirancell​
APN​
Home Page​
10.131.26.138
WAP 1.0 Proxy​
9201
Port​
CO-WSP​
Service​
10.131.26.138
WAP 2.0 Proxy​
8080
Port​
HTTP​
Service​نحوه وارد کردن تنظیمات دستی در گوشی‌های دارای سیستم‌عامل‌های مختلف:


تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Android نسخه ۴ و بالاتر

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Android نسخه های قدیمی

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل iOS گوشیهای Apple iPhone

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Windows phone 8

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای نسخه‌های قدیمی سیستم عامل Windows phone

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Blackberry

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Java

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Symbian

تنظیمات اینترنت برای گوشی های دارای سیستم عامل Bada

تنظیمات اینترنت برای گوشی های دارای سیستم عامل MeeGo
تعرفه اینترنت همراهبه طور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید، هر کیلوبایت (KB) هزار بایت و هر مگابایت (MB) هزار کیلو بایت است. شما به آسانی می توانید در هرلحظه هزینه های خود را محاسبه کنید. کافی است تا تعداد کیلوبایت هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را در تعرفه ضرب کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که کارکرد دیتای شما شامل کلیه اطلاعاتی خواهد بود که توسط خود شما یا به صورت خودکار از گوشی، رایانه دستی یا لپ تاپ شما ارسال و یا دریافت می گردد.

بسته‌های اینترنت همراهشما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه استفاده کنید:

حجم قیمتمهلت استفادهکد فعال سازی اعتباریکد فعال سازی دائمی
۱۵ مگابایت۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵*۱*۱#-
۱۵ مگابایت۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵۰۱#-
۱۵۰ مگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵*۱*۲#*۵۵۵*۵*۱*۲#
۵۰۰ مگابایت۲۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵*۱*۳#-
۵۰۰ مگابایت۲۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵۲۲#-
۴۰۰ مگابایت۴۰,۰۰۰ ریال۷ روز*۵۵۵*۵*۲*۱#*۵۵۵*۵*۲*۱#
۱ گیگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵*۱*۵#-
۱ گیگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵۲۱#-
۲ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۵*۳*۲#*۵۵۵*۵*۳*۲#
۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۵*۳*۳#-
۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۵۲۶#-
۲۴ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵۱۸#-
۲۴ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵*۳*۵#-
۲۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۵*۳*۱#*۵۵۵*۵*۳*۱#
۶۰۰ مگابایت۱۲۰,۰۰۰ ریال۳ ماهه*۵۵۵*۵*۴*۱#-


* کدها به روز رسانی شده اند.

توجه داشته باشید در طرح سه ماهه حداکثر حجم قابل استفاده در هر ماه ۲۰۰ مگابایت می‌باشد.​


توجه:

 • حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌ها با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.
 • در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته اینترنت همراه ایرانسل وجود دارد.


قابلیت تمدید بسته:
اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.


 

mehrshad67

کاربر فعال
[h=2]"خدمات و طرح‌های تشویقی ویژه همه مشترکین تجاری اعتباری"[/h][h=2]مدیریت هزینه با بسته‌های ترکیبی ایرانسل (روزانه، هفتگی، ماهانه)[/h]
شما مشترکین اعتباری ایرانسل امکان خواهید داشت، با توجه به میزان مصرف خود (میزان مکالمه، استفاده از اینترنت همراه یا پیامک)، بسته ترکیبی مورد نظرتان را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینید. جزئیات هریک از بسته‌های ترکیبی در جداول زیر ذکر شده است:.بسته ترکیبی روزانه:نوع بسته افزایشی ترکیبیپیشنهاد بستهقیمت (ریال)کد فعال سازیمدت زمان استفاده
بسته ترکیبی روزانه
۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۴ پیامک فارسی ایرانسلی
۵ مگابایت اینترنت همراه
۵,۰۰۰ *۵۵۵*۵۱۹#۲۴ ساعت


بسته‌های ترکیبی هفتگی:نوع بسته افزایشی ترکیبیپیشنهاد بستهقیمت (ریال)کد فعال سازیمدت زمان استفاده
بسته ترکیبی هفتگی ۱
۹ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۱۹ پیامک فارسی ایرانسلی
۴۰ مگابایت اینترنت همراه


۱۰,۰۰۰ *۵۵۵*۲*۱*۱#۷ روز
بسته ترکیبی هفتگی ۲
۱۸ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۳۸ پیامک فارسی ایرانسلی
۹۰ مگابایت اینترنت همراه

۲۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۲#۷ روز
بسته ترکیبی هفتگی ۳
۴۶ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۹۵ پیامک فارسی ایرانسلی
۲۵۰ مگابایت اینترنت همراه


۵۰,۰۰۰ *۵۵۵*۲*۱*۳#۷ روز


بسته‌های ترکیبی ماهانه:


نوع بسته افزایشی ترکیبیپیشنهاد بستهقیمت (ریال)کد فعال سازیمدت زمان استفاده
بسته ترکیبی ماهانه ۱
۹۲ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۲۸۵ پیامک فارسی ایرانسلی
۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه


۱۰۰,۰۰۰ *۵۵۵*۲*۱*۴#٣۰ روز
بسته ترکیبی ماهانه ۲
۱٣۹ دقیقه مکالمه ایرانسلی
٣۸۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۱ گیگابایت اینترنت همراه۱۵۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۵#٣۰ روز


توجه:

 • «بسته ترکیبی روزانه» پس از دریافت پیامک تاییدیه فعال سازی، قابل استفاده خواهد بود.
 • حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار بسته‌های ترکیبی با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.
 • در هر روز برای هر مشترک اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته‌های ترکیبی ایرانسل وجود دارد.
 • برای اطلاع از میزان اعتبار بسته خریداری شده، کد *۱۴۱*۵۵# را شماره گیری کنید.


[h=2]بسته افزایشی پیامک[/h]
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید در جشنواره تابستان ۹۳، تنها با پرداخت ۴,۰۰۰ ریال از ۲۰% تخفیف در پیامک‌های فارسی ایرانسلی به مدت ۱ روز برخوردار شوید.
برای فعال سازی این بسته کافیست کد دستوری *۵۵۵*۵۰۲# را از سیم‌کارت خود شماره گیری نمایید.


[h=2]پیشنهادهای تشویقی اینترنت همراه[/h]

[h=2]ساعات خوش اینترنت همراه: هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال[/h]

بهای سرویس اینترنت همراه، شنبه تا چهارشنبه از ۲ بامداد الی ۸ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه ها و جمعه ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!

برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه، کد *۱۳۰*۳*۶# را شماره گیری نمایید.

نرخ سرویس اینترنت همراه
بهای ارسال یا دریافت اطلاعات به ازای هر کیلوبایتسیم‌کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان
شنبه تا چهارشنبه​
(۲ بامداد تا ۷:۵۹ صبح)​
و پنج شنبه و جمعه​
(تمامی ساعات)​
۱ ریال/کیلوبایت
سیم‌کارت های دائمی و اعتباری شنبه تا چهارشنبه
(۸ صبح تا ۱:۵۹ روز بعد)
۵ ریال/کیلوبایت
سیم‌کارت پیام رسان۳ ریال/کیلوبایت


[h=2]بسته‌های اینترنت همراه[/h]
در جشنواره تابستان ۹۳، شما مشترکین عزیز می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه استفاده کنید:
حجم قیمتمهلت استفادهکد فعال سازی اعتباری
۱۵ مگابایت۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵۰۱#
۱۵۰ مگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۲*۲*۱#
۵۰۰ مگابایت۲۵,۰۰۰ ریال۱ روز*۵۵۵*۵۲۲#
۴۰۰ مگابایت۴۰,۰۰۰ ریال۷ روز*۵۵۵*۲*۲*۲#
۱ گیگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵۲۱#
۲ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۲*۲*۳#
۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۵۲۶#
۲۴ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز
۲ تا ۸ صبح
*۵۵۵*۵۱۸#
۲۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز*۵۵۵*۲*۲*۴#

برای استعلام مانده حساب بسته افزایشی اینترنت همراه ایرانسل خود می توانید کد دستوری #۱۰*۱۴۱* را شماره گیری نمایید.

[h=2]شارژ ویژه اینترنت همراه[/h]
شما مشترکین عزیز می‌توانید با شماره گیری کد *۱۴۵# و یا مراجعه به وب سایت ایرانسل، نسبت به خرید بسته‌های اینترنت همراه زیر اقدام نمایید:

حجم بسته قیمتمهلت استفاده
۱۵۰ مگابایت۱۰,۰۰۰ ریال۱ روز
۲۵۰ مگابایت۲۰,۰۰۰ ریال۳ روز
۶۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال ۱۰ روز
۲ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز
۴/۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال۳۰ روز

برای اطلاع از میزان اعتبار اینترنت همراه، کد
*۱۴۱*۱۰# را شماره گیری کنید.از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.
 

mehrshad67

کاربر فعال
تا ۸۰% تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل & شماره جادویی (تخفیف مکالمه با یک شماره خاص)

تا ۸۰% تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل & شماره جادویی (تخفیف مکالمه با یک شماره خاص)

[h=2]تا ۸۰% تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل[/h]
جزیره هوشمند ایرانسل تا ۸۰% تخفیف را در تماس های ایرانسلی برای شما به ارمغان می آورد. برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره گیری *۱۳۵*۱# به صورت رایگان به عضویت این سرویس درآیید. محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می شود و میزان تخفیف در ساعات غیر اوج مصرف و در مناطق دارای ترافیک کمتر شبکه، بیشتر است! در صورتی که از طرح های تعرفه رنگی استفاده می کنید، پس از پایان مدت طرح تعرفه رنگی می‌توانید عضو جزیره هوشمند ایرانسل شوید.روش های اطلاع از میزان تخفیف:

 • در ابتدای تماس میزان تخفیف به صورت خودکار روی نمایشگر تلفن همراه نشان داده می شود. نشان داده می شود. برای فعالسازی این قابلیت *۱۳۵*۶*۱# را شماره گیری نمایید.
 • با شماره گیری کد #۰*۱۳۵* از میزان تخفیف در ساعت فعلی و ساعت آینده مطلع خواهید شد.


جزیره هوشمند ایرانسل در سراسر ایران قابل دسترسی است.
استفاده از پخش سلولی برای اطلاع از میزان تخفیف:
 • در صورتی که سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast ) را فعال کرده باشید، تخفیف طی ساعات و در مکان های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی نشان داده می شود.
 • سیستم پخش سلولی را می‌توانید در قسمت تنظیمات پیامک یا تنظیمات گوشی فعال نمایید.


[h=2]شماره جادویی (تخفیف مکالمه با یک شماره خاص)[/h]

با پرداخت تنها ۲۰.۰۰۰ ریال، به مدت یک ماه در تماس با یک شماره ایرانسلی از ۳۵% تخفیف مکالمه و پیامک بهره مند شوید. ابتدا کد دستوری *۵۵۵*۳*۲*۶# را شماره گیری کنید و پس از دریافت پیامک تایید، با کد دستوری *۱۴۰*۳*۴*۴*۱# شماره مورد نظر خود را وارد کنید.
 

mehrshad67

کاربر فعال
سرویس میزبان پیامک (تقبل کردن هزینه پیامک شما توسط دوستان)

سرویس میزبان پیامک (تقبل کردن هزینه پیامک شما توسط دوستان)

شما مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس «میزبان پیامک»، در مواقعی که شارژ سیم کارت شما به پایان رسیده باشد یا تمایل داشته باشید دوستانتان هزینه پیامک شما را تقبل کنند برای آنها پیامک ارسال کنید.


برای این کار کافیست شماره مخاطبی را که می‌خواهید هزینه پیامک شما را متقبل شود با پیش کد ۷۰۶ وارد نمایید (برای مثال ********۷۰۶۰۹۳). پس از آن، سیستم با ارسال یک پیامک، گیرنده را مطلع کرده و در صورت موافقت وی برای تقبل هزینه، پیامک ارسال می‌شود.


برای سهولت در استفاده از این سرویس می‌توانید با افزدون شماره‌های مورد نظر خود در فهرست «مجاز» ضمن دریافت پیامک‌های ارسالی از سوی شماره‌های این فهرست هزینه آنها را پرداخت کنید.


همچنین می‌توانید با افزدون شماره در فهرست «غیرمجاز» از دریافت پیامک از سوی شماره‌‌های این فهرست به طور خودکار اجتناب نمایید.


به منظور افزودن، حذف و یا مشاهده شماره‌های موجود در فهرست‌های مجاز یا غیر مجاز مطابق دستورالعمل جداول زیر عمل کنید:


فهرست مجاز
افزودن شماره در فهرست مجازارسال عدد ۶ در پاسخ به درخواست فرستنده
حذف شماره از فهرست مجازارسال دستور زیر به شماره ۷۰۶۰:
C<فاصله> شماره تلفن همراه مورد نظر (برای مثال: C ۰۹۳XXXXXXXX)
مشاهده شماره های فهرست مجازارسال P به ۷۰۶۰
فهرست غیرمجاز
افزودن شماره در فهرست غیر مجازارسال عدد ۸ در پاسخ به درخواست فرستنده پیامک یا
ارسال دستور زیر به شماره ۷۰۶۰:
B<فاصله> شماره تلفن همراه مورد نظر (برای مثال: B ۰۹۳XXXXXXXX)
حذف شماره از فهرست غیر مجازارسال دستور زیر به شماره ۷۰۶۰:
R<فاصله> شماره تلفن همراه مورد نظر (برای مثال: R ۰۹۳XXXXXXXX)
مشاهده شماره های فهرست غیر مجازارسالQ به شماره ۷۰۶۰
توجه:
 • کاربران این سرویس می‌توانند نام انتخابی موردنظر خود را نیز تعیین نمایند که در این صورت نام انتخابی آنها در متن پیامک، برای گیرنده پیامک نمایش داده می‌شود. برای تعیین نام انتخابی کافیست کلمه مورد نظر خود را به شماره ۷۰۴۳ پیامک کنید.
 • در صورتی که در وضعیت رومینگ باشید، استفاده ازتمامی مزایای این سرویس اعم از قبول یا رد درخواست، افزودن شماره های به فهرست مجاز یا غیرمجاز و ... مطابق با تعرفه های رومینگ است.


همه پیامک ها به مقصد می رسند!
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دلیل نداشتن اعتبار کافی در حساب خود، پیامک هایتان به مقصد نرسند. برای رفع این موضوع، سرویس میزبان پیامک هم اکنون به صورت خودکار نیز برای شما مشترکین عزیز فعال شده است. بدین معنی که در صورت نداشتن شارژ کافی، سیستم این موضوع را متوجه شده و از سوی شما پیامک درخواست پرداخت هزینه را به مخاطبتان ارسال می کند و مراحل به صورتی که در قسمت های بالا ذکر شد، ادامه می یابند. برای غیرفعالسازی این گزینه، LAGHV را به ۷۰۶۰ ارسال کنید.
 

mehrshad67

کاربر فعال
[h=2]بسته‌های اینترنت همراه[/h]

شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه استفاده کنید.مهلت استفادهحجمقیمتکد فعال سازیسرعتفناوری شبکه
۱ روز۱۵ مگابایت۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۳۰ مگابایت۹,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۹#نامحدود2G, 3G, 4G
۱ گیگابایت (۲ تا ۸ صبح)
ویژه مشترکین اعتباری
۱۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۷#نامحدود2G, 3G, 4G
۲۰۰ مگابایت

(۵۰ مگابایت + ۱۵۰ مگابایت (۲ تا ۸ صبح))
ویژه مشترکین اعتباری

۱۲,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۶#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۲۰ مگابایت
۱۸,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۱۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۲۰۰ مگابایت

ویژه مشترکین اعتباری
۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۵#نامحدود2G, 3G, 4G
۵۰۰ مگابایت۶۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۳#نامحدود2G, 3G, 4G
۷ روز۴۰ مگابایت۱۵,۰۰۰ ریال۸#*۲*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۶۰ مگابایت۲۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۱۰#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۰۰ مگابایت۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۲۰۰ مگابایت۴۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۳#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۰۰۰ مگابایت


(۹ شب تا ۹ صبح)
ویژه مشترکین اعتباری
۴۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۱۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۳۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۳ گیگابایت(۶۰۰ مگابایت + ۲۴/ گیگابایت (۲ تا ۸ صبح))
ویژه مشترکین اعتباری
۸۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۵#نامحدود2G, 3G, 4G
۵ گیگابایت۱۷۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۳۰ روز۲۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۳۵۰ مگابایت۷۰,۰۰۰ ریال۱۰#*۳*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۴۰۰ مگابایت۸۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۱۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۲۴ گیگابایت (۲ تا ۸ صبح)
ویژه مشترکین اعتباری
۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۹#نامحدود2G, 3G, 4G
۳ گیگابایت


(۵۰۰ مگابایت + ۲/۵ گیگابایت)
(۹ شب تا ۹ صبح)
ویژه مشترکین اعتباری
۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۶#نامحدود2G, 3G, 4G
۲/۵ گیگابایت


(۱ گیگابایت + ۱.۵ گیگابایت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر)
ویژه مشترکین اعتباری
۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۳ گیگابایت


(۱گیگابایت + ۲ گیگابایت ۹ شب تا ۹صبح)
ویژه مشترکین اعتباری
۱۳۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۷#نامحدود2G, 3G, 4G
۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۰ گیگابایت۳۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۳#نامحدود2G, 3G, 4G
۲۰ گیگابایت۵۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۴#نامحدود2G, 3G, 4G
۳ ماهه۶ گیگابایت۲۵۰,۰۰۰ ریال
۵#*۸*۵*۵۵۵*​
نامحدود2G, 3G, 4G
۹ گیگابایت۳۲۵,۰۰۰ ریال۶#*۸*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۱۲ گیگابایت۳۷۵,۰۰۰ ریال۷#*۸*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۱۵ گیگابایت۴۵۰,۰۰۰ ریال۸#*۸*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۱۸ گیگابایت۴۷۵,۰۰۰ ریال۹#*۸*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۳۰ گیگابایت۶۰۰,۰۰۰ ریال۱۰#*۸*۵*۵۵۵*
نامحدود2G, 3G, 4G
۵۰ گیگابایت۷۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۱#نامحدود2G, 3G, 4G
۶ ماهه۹گیگابایت

ویژه مشترکین اعتباری
۳۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۴*۱۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۷۰ گیگابایت۱,۳۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۲#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۲ ماهه۱۲ گیگابایت

ویژه مشترکین اعتباری
۴۲۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۴*۱۳#نامحدود2G, 3G, 4G
۱۰۰ گیگابایت۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۳#نامحدود2G, 3G, 4G
[h=2]بسته اینترنت همراه هدیه دهید![/h]

شما مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانید با شماره گیری کدهای زیر، هر یک از بسته های هدیه موجود در جدول را برای دوستان یا اعضای خانواده خود خریداری کرده و لحظات خوشی را از طریق استفاده از اینترنت پرسرعت 3G و 4G به آنها هدیه دهید.نوع بسته هدیه
قیمت (ریال)
کد
۱ روزه ۱۵ مگابایتی۵,۰۰۰
*۵۵۵*۵*۱*۱*شماره مورد نظر#​
۷ روزه ۱۰۰ مگابایتی۲۵,۰۰۰
*۵۵۵*۵*۲*۲*شماره مورد نظر#
۳۰ روزه ۲۰۰ مگابایتی۵۰,۰۰۰
*۵۵۵*۵*۳*۱*شماره مورد نظر#​

دریافت کننده هدیه باید مشترک سیم کارت اعتباری باشد.
لطفا شماره دریافت کننده هدیه را با ساختار *********۰۹ وارد کنید.


[h=3]شارژ ویژه اینترنت همراه[/h]
با این پیشنهاد تشویقی، شما مشترکین اعتباری میتوانید با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد #رمز شارژ*۱۴۵* از شارژ ویژه حساب اینترنت همراه، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:


حجم استفاده (مگابایت)قیمت ( ریال)اعتبار (روز)
۴۰۱۰,۰۰۰۳
۱۰۰۲۰,۰۰۰۵
۲۷۰۵۰,۰۰۰۱۰
۶۰۰۱۰۰,۰۰۰۱۵
۶,۵۰۰
۲۰۰,۰۰۰۲۰


[h=2]مدیریت هزینه با بسته های ترکیبی ایرانسل[/h]
شما مشترکین اعتباری ایرانسل امکان خواهید داشت، با توجه به میزان مصرف خود (میزان مکالمه، استفاده از اینترنت همراه یا پیامک)، بسته ترکیبی مورد نظرتان را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینید.

نوع بسته افزایشی ترکیبیپیشنهاد بستهقیمت (ریال)کد فعال سازیمهلت استفاده
روزانه
۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۵ پیامک فارسی ایرانسلی
۵ مگابایت اینترنت همراه
۵,۰۰۰*۵۵۵*۵۱۹#۲۴ ساعت
هفتگی

۲۰ مگابایت اینترنت همراه
۲۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۲۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۱۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۱#۷ روز

۳۰ مگابایت اینترنت همراه
۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۳۰ پیامک فارسی ایرانسلی

۱۵,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۲#۷ روز

۵۰ مگابایت اینترنت همراه
۵۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۵۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۲۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۳#۷ روز

۱۰۰ مگابایت اینترنت همراه
۱۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۱۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی

۳۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۹#۷ روز

۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه
۲۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۲۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۵۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۸#۷ روز
ماهانه
۹۲ دقیقه مکالمه ایرانسلی
٣۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی
٣۰۰ مگابایت اینترنت همراه
۱۰۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۴#٣۰ روز

۱٣۹ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۶۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۶۰۰ مگابایت اینترنت همراه
۱۵۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۵#٣۰ روز

۱۸۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی
۱۰۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی
۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه
۲۰۰,۰۰۰*۵۵۵*۲*۱*۶#٣۰ روز
اطلاع از میزان اعتبار بسته
*۵۵۵*۱*۴#[h=3]توجه:[/h]

 • [*=right]حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌ها با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.

[h=2]قابلیت تمدید بسته:[/h]
اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید. این مورد شامل بسته های بلند مدت و بسته های ۲ تا ۸ صبح، ۹ شب تا ۹ صبح و ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر نمی باشد.​


 • [*=right]قابلیت تمدید بسته در سیم کارت های دائمی وجود ندارد.
 

mehrshad67

کاربر فعال


ایرانسل
من

مدیریت یکپارچه حساب ایرانسلی شمادر نسخه جدید برنامه «ایرانسل من» با استفاده از طراحی جدید و پویا، امکان دسترسی آسان تر شما به امکانات و منوهای موجود فراهم شده است.
برخی از خدمات ارائه شده در این برنامه کاربردی را اینجا بخوانید:


مدیریت حساب


 • نمایش اطلاعات حساب: باقیمانده حد اعتبار، موجودی، بدهی، کارکرد، مبلغ قابل پرداخت
 • نمایش جزئیات کارکرد، در شش دوره گذشته (ویژه مشترکین سیم کارت دائمی)
 • نمایش هشدار به مشترکین اعتباری وایمکس: وضعیت حساب، بدهی و ترافیک
 • نمایش باقیمانده بسته های افزایشی
 • نمایش طرح تعرفه فعلی و امکان تغییر
 • مشاهده تاریخچه: شارژ، پرداخت اینترنتی، تغییرات طرح تعرفه
 • نمایش کد قفل گشای شخصی (PUK)

خرید و پرداخت


 • خرید بسته های افزایشی
 • خدمات پرداخت: کارت شارژ، درگاه‌های بانکی و بانکداری همراه
 • نمایش طرح های تشویقی بر اساس نوع سرویس و حساب

راهنمایی و پشتیبانی


 • ارجاع و پیگیری درخواست ها و بازبینی آنها
 • سوالات متداول
 • دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی ایرانسل
 • ارتباط با ما


نکات مهم:

 • دانلود و استفاده از این برنامه رایگان می باشد.
 • برای ورود به این برنامه به رمز عبور کنترل حساب کاربری ایرانسلی خود (e-Care) نیاز دارید که می توانید با استفاده از همین برنامه نسبت به دریافت آن اقدام کنید.
 

Similar threads

بالا