مهندس آذر هم گول خورد!!!!!!!!!!

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر داغ.... در راستای شنیدن شایعات در مورد خداحافظی مهندس آذر f_azar1365 که مطمئنا همه بچه های تالار صنایع میشناسنشون... کنجکاوی خانمانه م گل کرد که ببینم جریان چیه.. فهمیدم که ای بابا این بچه هم دسته گل به آب داد... نمیدونید چه کلاهی رفته سرش... چطوری گولش زدن...نمیدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! مگه نشنیدید؟؟؟؟؟؟/ هه هه بچه عاشق شده داره زن میگیره!!!
اووووووووووووه دس دس حالا همه بیان عروسیه ...بدو جا نمونید....

:w14::w33:
خب از اون جایی که همه چی الآن خیلی گرون شده موسیقی عروست با چن تا از بچه های باشگاه...:w32:
بچه ها میلاد امام رضا همه عروسی دعوتیما........ واااای مامان من چی بپوشم....:w05:

آخرین ویرایش:

f_azar1365

عضو جدید
یه خبر داغ.... در راستای شنیدن شایعات در مورد خداحافظی مهندس آذر f_azar1365 که مطمئنا همه بچه های تالار صنایع میشناسنشون... کنجکاوی خانمانه م گل کرد که ببینم جریان چیه.. فهمیدم که ای بابا این بچه هم دسته گل به آب داد... نمیدونید چه کلاهی رفته سرش... چطوری گولش زدن...نمیدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! مگه نشنیدید؟؟؟؟؟؟/ هه هه بچه عاشق شده داره زن میگیره!!!
اووووووووووووه دس دس حالا همه بیان عروسیه ...بدو جا نمونید....

:w14::w33:
خب از اون جایی که همه چی الآن خیلی گرون شده موسیقی عروست با چن تا از بچه های باشگاه...:w32:
بچه ها میلاد امام رضا همه عروسی دعوتیما........ واااای مامان من چی بپوشم....:w05:

شیطون ....قرار نبود همه رو خبر کنی.....
ممنونم....
خیلی خوشحالم....خیلی...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطون ....قرار نبود همه رو خبر کنی.....
ممنونم....
خیلی خوشحالم....خیلی...
إإإإإإإإإإإإإإإإإإ میخواسی تهنا تهنا خوشحالی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه من مرده باشم بچه ها باشگاه تو شادی هم شریک نشن............. مبارکاااااااااااااااااااا باشه... عروس خانومو ببوس........

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستا شلهههههه...
عروس چقد قشنگه ایشالا مبارکش باد دوماد خوشاب و رنگه ایشالا مبارکش باد
:w31:

خیلی مبارکههههههه.با خوشی زندگی کنید ایشالا:w14::w17::w17::w17:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارک باشه

خوشبخت بشین الهی

120 سال عمر باعزت داشته باشن و همیشه جوون بمونین

احتمالا الان این شکلی هستین دیگه

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تو این دوره زمونه هر کی زن بگیره تسلیت گفتن داره تا تهنیت..!!!
بس من بهت تسلیت میگم جووون

f_azar1365

عضو جدید
پس شما هم میای؟ بیا من تو ترکوندن دس تنهام ...کم نزاریم واسه بچه..بزار پیش فامیلای زنش کلاس بزاره...

من نمیدونم چطوری همتون میخواین بیاین...؟
کادو که میارین ایشالا.....هههه
شوخی کدم...قدم رو چشم میذارین...البته مختلطه ها....گفته باشم....ههههه

f_azar1365

عضو جدید
الان تو این دوره زمونه هر کی زن بگیره تسلیت گفتن داره تا تهنیت..!!!
بس من بهت تسلیت میگم جووون

البته که واسه آدم های ترسو و بیکار حتما ترس داره....آدمایی که اعتماد به نفس ندارن و به خاطر رسیدن به عشقشون حاضر نیستن به خودشون سختی بدن...شمارو نمیدونم..ولی امیدوارم جزو این دسته نباشی .....

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما هم میای؟ بیا من تو ترکوندن دس تنهام ...کم نزاریم واسه بچه..بزار پیش فامیلای زنش کلاس بزاره...

اگه دعوت کنن چرا نیام ؟؟؟؟؟نبینم دس تنها بمونی .........کم نمی ذاریم مطمئن باش ..کاری کنیم فامیلای همسرشون بهشون بگن های کلاس

اکیپ کامله

شما لطف دارین ...ما که از خدامونه دوستای مهندسمون همشون بیان....

خب اگه مهندس نباشم یعنی دعوت نیستم

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تسلیت. من میشناسم عروس خانومو خیلی هم تبریک داره....... آقا نترس.. برو جلو....
هندونه بده زیر بغلش تا بره جلوه بعد از گذاشت چند ماه از عقدش حرفای من متوجه میشه...

البته که واسه آدم های ترسو و بیکار حتما ترس داره....آدمایی که اعتماد به نفس ندارن و به خاطر رسیدن به عشقشون حاضر نیستن به خودشون سختی بدن...شمارو نمیدونم..ولی امیدوارم جزو این دسته نباشی .....

ببین این حرفای که میزنی درسته.....ولی الان یه طوری شده که این حرفا دو قرون هم ارزش نداره چون زندگی کردن چیزه دیگی میخواد البته تو عمل منظورمه....نه تو حرف که همه بلدن از این حرفای خوشگل خوشگل بزنن......
از ما گذشته این حرفاااااا بعدشم من جزء اون دسته از آدمهای که گفتی نیستم...
خب تو معلومه عاشقی و بدنت داغ بذار ایشاالله بعد مزدوج شدنت همه ی این حرفا تصدیق پیدا میکنه

f_azar1365

عضو جدید
هندونه بده زیر بغلش تا بره جلوه بعد از گذاشت چند ماه از عقدش حرفای من متوجه میشه...

ببین این حرفای که میزنی درسته.....ولی الان یه طوری شده که این حرفا دو قرون هم ارزش نداره چون زندگی کردن چیزه دیگی میخواد البته تو عمل منظورمه....نه تو حرف که همه بلدن از این حرفای خوشگل خوشگل بزنن......
خب تو معلومه عاشقی و بدنت داغ بذار ایشاالله بعد مزدوج شدنت همه ی این حرفا تصدیق پیدا میکنه

خدارو شکر که نیستی ولی بهت توصیه میکنم راجع به چیزی که نمی دونی اظهار نظر نکن و پیشنهاد نده..

f_azar1365

عضو جدید

خب تو معلومه عاشقی و بدنت داغ بذار یشاالله بعد مزدوج شدنت همه ی این حرفا تصدیق پیدا میکنه
ابابا با تجربه...احتمالا دورو برت پر از آدمای شبیه خودته کوچولو....معلومه ...:biggrin:.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یکی بگه اینجا چه خبره؟اینجا تاپیک جشن قرار بود باشه ها نه دعوا.. خوبه دو تا آدم بزرگید...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دعوت کنن چرا نیام ؟؟؟؟؟نبینم دس تنها بمونی .........کم نمی ذاریم مطمئن باش ..کاری کنیم فامیلای همسرشون بهشون بگن های کلاس

اکیپ کامله

خب اگه مهندس نباشم یعنی دعوت نیستم
نگران نباش عزیزم من اختیار تام دارم.. از طرف خودم دعوتی... دوماد که وقت این چیزارو نداره... آماده باش میام دنبالت...:biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر که نیستی ولی بهت توصیه میکنم راجع به چیزی که نمی دونی اظهار نظر نکن و پیشنهاد نده..
درکت میکنم عاشقی....
به منم هر کی اینطوری میگفت دوس داشتم جرش بدم....
ایشاالله که خوشبخت بشین

ابابا با تجربه...احتمالا دورو برت پر از آدمای شبیه خودته کوچولو....معلومه ...:biggrin:.

فک کنم بچم یک سوم سنتون رو داشته باشه.....کوچولو تویی که داری تازه قاطی مرغ ها میشی......اصلا هم اینطور نیست