مصاحبه شرکت نفت

p.pourang

عضو جدید
سلام به همه
توی بقیه انجمن های مهندسی این سایت یه تاپیک هست که توی اون بچه های قدیمی که توی آزمون یا مصاحبه نفت شرکت کردن میان و چیزهایی که بلد هستن رو به بقیه یاد میدن که اونا هم موفق بشن ولی اینجا همچین چیزی ندیدم
من امسال رتبه ۱ آزمون کتبی نفت شدم ولی توی هر انجمنی که اسمی از کامپیوتر توش بود گشتم چیزی پیدا نکردم
یعنی من اولین نفر هستم که توی رشته کامپیوتر شرکت نفت قبول میشم یا افرادی که قبول شدن دوست ندارن بقیه هم موفق بشن؟!!!!!

p.pourang

عضو جدید
خیلی هم خوبه. با این حساب میتونم به این نتیجه برسم که :
به خودم افتخار میکنم که اولین کامپیوتری هستم ک توی نفت دارم استخدام میشم:cool:
تاریخ مصاحبه ۲۰ مرداد معلوم میشه بعدش میام و میگم چی پرسیدن که حداقل بعدیا راحتتر آماده بشن برا مصاحبه...

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
خیلی هم خوبه. با این حساب میتونم به این نتیجه برسم که :
به خودم افتخار میکنم که اولین کامپیوتری هستم ک توی نفت دارم استخدام میشم:cool:
تاریخ مصاحبه ۲۰ مرداد معلوم میشه بعدش میام و میگم چی پرسیدن که حداقل بعدیا راحتتر آماده بشن برا مصاحبه...

در مورد سوالای تخصیصش چیزی نمیدونم ولی سعی کن در مورد سوال های عمومی یکم مطالعه کنی
دوستم با ارشد صنایع پارسال تو ازمون شرکت کرد. البته چون معدلش بالا 17 بود بدون ازمون کتبی رفت مصاحبه ! مصاحبه هم قبول شد .
یه مدت رفت سرکار ولی اصلا سر و ته نداره شرکت نفت الان اومده بیرون.
به نظرم به فکر جاهای دیگه هم باش. وقتتو مثل اون فقط رو این موضوع نزار.

EngMan

عضو جدید
در مورد سوالای تخصیصش چیزی نمیدونم ولی سعی کن در مورد سوال های عمومی یکم مطالعه کنی
دوستم با ارشد صنایع پارسال تو ازمون شرکت کرد. البته چون معدلش بالا 17 بود بدون ازمون کتبی رفت مصاحبه ! مصاحبه هم قبول شد .
یه مدت رفت سرکار ولی اصلا سر و ته نداره شرکت نفت الان اومده بیرون.
به نظرم به فکر جاهای دیگه هم باش. وقتتو مثل اون فقط رو این موضوع نزار.

منظورتون چی هست که "یک مدت رفت سر کار الان اومده بیرون"؟

بالا