مردی که همسرش را خورد!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش پی سی لرد به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پلیس ایالت « ماساچوست» آمریکا، این مرد ۷۹ ساله که به تازگی به این کشور مهاجرت کرده است از قبول این اتهام سرباز می‌‌زند.

پلیس محلی ایالت «ماساچوست» پنجشنبه هفته گذشته این فرد را در حالی که دستان، دهان و صورتش خونین بود، و روی صندلی اتاقش نشسته بود، پیدا کرد. پلیس، جسد همسر ۷۳ ساله این مرد را در یکی دیگر از اتاق خواب‌ها در حالی که دستانش به شدت جراحت دیده بود و غرق در خون بود، پیدا شد. ماموران پس از واردشدن به خانه این مرد را که وضعیت ظاهری مناسبی نداشت و تکه‌هایی از گوشت بدن همسرش نیز در کنار او افتاده بود، پیدا کردند.
به گزارش روزنامه دیلی میل، این مرد پس از دستگیری تحت بررسی‌‌های روان پزشکی قرار گرفت. همچنین وکیل این مرد معتقد است که او از آلزایمر رنج می‌برد.

به گزارش تک ناز به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پلیس ایالت « ماساچوست» آمریکا، این مرد ۷۹ ساله که به تازگی به این کشور مهاجرت کرده است از قبول این اتهام سرباز می‌‌زند.

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اقاهه قصد تجدید فراش نداره نمیخواد دوباره زن بگیرهههههههه:biggrin: من اشنا دارماااااااااا

saghaigh

کاربر بیش فعال
ای هیولااااااااااااااااااااااااااااااااااا...............ای ادمخوار ...........................................:mad:

saghaigh

کاربر بیش فعال
دخی بلا بیا حرفتو پس بگیر ....آبرومون رفت...............................:biggrin::biggrin:

AYSAN.SH

عضو جدید
یعنی امکان داره که شوهرم تو سن 70 سالگی به خاطر رنج بردن از بیماری الزایمر ، منو بخوره....؟!!!
امکانش هست؟!!!:cry:

saghaigh

کاربر بیش فعال
من سيو كردم..اگر ويرايش كرد بعدا ميزارمش دوباره:D

حالا شما حرفش رو تكذيب ميكنيد يا تاييد؟:D
ای نامردددددددددددددددددددددددددددد.....:دی
منو شطرنجی کنید ...نه منو چرا دخی بلارو بتشیم و شطرنجی کنیم......مگه دست بهت نرسه آبرومونو بردیییییییی ...:biggrin:
من که چیزی یادم نمیاد ...چیو تایید یا تکذیب کنم.....هوووم؟؟؟؟شما چیزی یادتون میاد ؟؟؟؟!!!:whistle:
آ

mahsa92

عضو جدید
خدایاااااااااا....ما را ازین بلاهاااااااا ایمن دار....امین یااااااااااااااا ربالعالمینننننن

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز