مجردهاش جواب بدن

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم:D

من خودم شخصا" دوست دارم مستقل بودن اگر الان یک خونه با پول ی که بتونم خرج دانشگاه و زندگیمو بدم حتما" مستقل میشدم.​

آهان خب هیشکی بدش نمی یاد یه منبع مالی بدون اتمام داشته باشه و مجردی بره حالش رو ببره :biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر به مستقل شدن البته نه به واسطه ازدواج ، تحصیل و.. فکر کردین بیشتر منظورم زندگی مجردی بدون خانواده است .
خب اون موقع ديگه بهش مستقل شدن نميگن كه مهندس.............ميگن دوران.............آه و حسرت............:surprised:چون نه به ازدواج ميخواي نه به پيشرفت در علم وتحصيل..........هب بگو برا چي ميخواي زندگي كني؟!!!
اين سوال شما از اون سوالا بودا.....................:D

haniyeh65

عضو جدید
خب اون موقع ديگه بهش مستقل شدن نميگن كه مهندس.............ميگن دوران.............آه و حسرت............:surprised:چون نه به ازدواج ميخواي نه به پيشرفت در علم وتحصيل..........هب بگو برا چي ميخواي زندگي كني؟!!!
اين سوال شما از اون سوالا بودا.....................:D
منظورم من بیشتر این بود بعد از فراغت از تحصیل
یا اصلا کسی درس هم نخونده باشه
شاید تنها کاری که انجام میده شغلش باشه اون هم برا خالی نبودن عریضه
:D:D
بیشتر هدفم از مطرح کردن این سوال زندگی بدون خانواده بود تنهای تنها :(:(

arhad

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید که یه هو وارد بحثتون شدم اما خیلی دلم می خواست نظرم رو بگم چون خیلی راجع به این موضوع فکر و تحقیق کردم و با خیلی از ادمای مجرد موفق و نا موفق صحبت کردم
می دونید 90% از این که ازدواج نکردن پشیمونن چون حس خلائ شدیدی دارن مخصوصا وقتی والدینشون فوت می کنند دوست همیشه با ادمه اما جای همسر نمیشه دلگرمی که نگاه به بچه ی ادم به ادم می ده هیچی نمیده

rozan

عضو جدید
تا یه سنی با خانواده بودن خوبه ولی بعدش نه دیگه .مثلا28 سالگی به بعد دیگه نمیشه با خانواده زندگی کرد نه که نشه کار نشد نداره اما مشکلات بیشتر میشه.

forsha

عضو جدید
بابا مگه آدم مرض داره که بره یه جا تهنایی زندگی کنه بدون مامان و بابا و فقط بره سر کار برگرده خونه بعدش هم فوق فوقش چند ساعت رو با دوستاش بگذرونه بعد دوباره تو خونش تهنا باشه اگه اینجوری زندگی کنم دق میکنم اگه پیش مامان بابام نباشم پس به کی غر بزنم با کی دعوا کنم سر کیو با حرفام ببرم و........

haniyeh65

عضو جدید
بابا مگه آدم مرض داره که بره یه جا تهنایی زندگی کنه بدون مامان و بابا و فقط بره سر کار برگرده خونه بعدش هم فوق فوقش چند ساعت رو با دوستاش بگذرونه بعد دوباره تو خونش تهنا باشه اگه اینجوری زندگی کنم دق میکنم اگه پیش مامان بابام نباشم پس به کی غر بزنم با کی دعوا کنم سر کیو با حرفام ببرم و........
:w24::w24: اخی تو چقدر روحیت نرم ونازکه ببین عزیزم بعضی از موقعها این
مسائل پیش می یاد باید باش رو به رو بشی
حالا چون توی نمی خواد بری تهنا زندگی کنی باشه :D:D:D:w11:

shadmehrali

عضو جدید

حال و حوصله زياد داري.....

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی
و هدف بزرگ زندگیم اینکه جدا زندگی کنم بدون هیچ آقا بالا سری و مجردی حال کنم

arhad

عضو جدید
تنهایی اگه بدون غم باشه با حاله اما وای به حال روزی که تنها و غمگین باشی دلت می خواد بمیری

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم با خانواده زندگی کنم. تجربه زندگی خوابگاهی داشتم اصلا خوب نبود.
با اینکه تعدادمون زیاد بود ولی دلمون خیلی میگرفت.
اگر کسی بگه دوست نداره با خانواده زندگی کنه من میگم حتما مشکل اساسی در زندگیش پیش امده وگرنه ادمها بطور نرمال دوست دارند با خانواده شان زندگی کنند.

farnaztoopchi

عضو جدید
منم خیلی دوست دارم روپای خودم و مستقل زندگی کنم به شرطی که خونوادم هم پشتیبانم باشن

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من دوست دارم با افراد خانواده زندگی کنم البته یه محل خصوصی که هیچ کس ندونه کجاست که هر وقت دلم خواست تنها باشم هم میخوام البته ظرفیت میخواد که دارم ظرفیت سازی میکنم

like_moon_66

عضو جدید
هر چقدر استقلال و تنهایی زندگی کردنو دوست داشته باشی ولش بالاخره یه روز احساس تنهایی شدید میکنی.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
starone راس میگه.. البته بیشتر واسه پسرا خوبه
یکم از محیط خونه دور شن تجربه شون بیشتر میشه و بدرد اینده شون میخوره
واسه من که خیلی مفید بود
اااااااااااااا
نه بابا تجربه م داررررررررررری خوبهههه:smile:
راس میگی واسه پسرا خیییلی بد نیس
البته فقط برا پسرا ;)

Lu30Fer

عضو جدید
خوبه خوبه خیلی خوبه :w40::w40::w40:
اون آخری ها جواب نمی دن:
خوبه خوبه خیلی خوبه:w40::w40::w40:
خوبه خوبه خیلی خوبه
امشب باید حاجتتو بگیری
خوبه خوبه خیلی خوبه:w40::w40::w40:
شکلک سینه زنی پیدا نکردم بجاش اینه گذاشتم . شبیه ؟