صفر تا صد آنچه که لازم است یک داوطلب در بدو شرکت در آزمونهای نظام مهندسی بداند

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . به سایت باشگاه مهندسان بازگشتم ;)
و به رسم زمان گذشته که البته خیلی هم دور نیست، یه تاپیک جدید ایجاد کردم.
وقتی که یک داوطلب میخواد شروع کنه به ورود به حیطه نظام مهندسی، هزار و یک سوال ذهنش رو درگیر میکنه.
از کجا شروع کنم؟
شرایط ثبتنام چیه؟
کی زمان ثبتنام هست؟
آزمون چطوری هست؟
کی برگزار میشه؟
چند بار در سال و هزار و یک نکته دیگه.

در این تاپیک .....
صفر تا صد آنچه که لازم است یک داوطلب در بدو شرکت در آزمونهای نظام مهندسی بداند رو میگیم

یک سری ویدئو آماده کردم. 10 ویدئو که مجموعا 52 دقیقه زمان برای هر چی که لازمه در مورد این آزمونا بدونین، لازمه.
مشاهده پیوست 263646

آموزش در همه جا و در همه وقت.
:gol:

پارت اول
پارت دوم
پارت سوم

پارت چهارم
پارت پنجم
پارت ششم

پارت هفتم
پارت هشتم
پارت نهم

پارت دهم

آخرین ویرایش:

yaldayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . به سایت باشگاه مهندسان بازگشتم ;)
و به رسم زمان گذشته که البته خیلی هم دور نیست، یه تاپیک جدید ایجاد کردم.
وقتی که یک داوطلب میخواد شروع کنه به ورود به حیطه نظام مهندسی، هزار و یک سوال ذهنش رو درگیر میکنه.
از کجا شروع کنم؟
شرایط ثبتنام چیه؟
کی زمان ثبتنام هست؟
آزمون چطوری هست؟
کی برگزار میشه؟
چند بار در سال و هزار و یک نکته دیگه.

در این تاپیک .....
صفر تا صد آنچه که لازم است یک داوطلب در بدو شرکت در آزمونهای نظام مهندسی بداند رو میگیم

یک سری ویدئو آماده کردم. 10 ویدئو که مجموعا 52 دقیقه زمان برای هر چی که لازمه در مورد این آزمونا بدونین، لازمه.
مشاهده پیوست 263646

آموزش در همه جا و در همه وقت.
:gol:

پارت اول
پارت دوم
پارت سوم

پارت چهارم
پارت پنجم
پارت ششم

پارت هفتم
پارت هشتم
پارت نهم

پارت دهم

سلام
این ویدئویی که زحمت کشیدین تهیه کردین یک سوالی برام درست کرده. توی ویدئو خانمه میگه که کتاب روش ها وجزییات اجرایی ساختمان (که تصویرش انتشارات نوآور هست) برای آزمون اجرا مناسبه در حالی که این کتاب در خود سایت برای آزمون نظارت هم ارائه میشه. درواقع نمیدونم چه کتابی مناسبتره برای عناصر و جزییات آزمون نظارت معماری؟

پ.ن: فکر میکردم خودتون تهیه کردین ،دیدیم صدای یه خانمه دیگس خورد تو ذوقم :surprised:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
این ویدئویی که زحمت کشیدین تهیه کردین یک سوالی برام درست کرده. توی ویدئو خانمه میگه که کتاب روش ها وجزییات اجرایی ساختمان (که تصویرش انتشارات نوآور هست) برای آزمون اجرا مناسبه در حالی که این کتاب در خود سایت برای آزمون نظارت هم ارائه میشه. درواقع نمیدونم چه کتابی مناسبتره برای عناصر و جزییات آزمون نظارت معماری؟

پ.ن: فکر میکردم خودتون تهیه کردین ،دیدیم صدای یه خانمه دیگس خورد تو ذوقم :surprised:

سلام تشکر از توجه شما. برای عناصر و جزئیات واقعا کتاب و منبع دقیقی ارائه نشده .....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا