س مثل سروش7(خداحافظ)

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نام خدا
کاربران عزیز باشگاه مهندسان سلام
چند سالی که در این باشگاه بودم خیلی چیزا از خیلیا یاد گرفتم اما درعوض چیزی برای یاد دادن نداشتم ولی تا اونجایی که تونستم سعی کردم با اندک سوادم در مباحث مختلف شرکت کنم و در قواره خودم مطالبی رو عنوان کنم که گاه مورد استقبال قرار میگرفت و گاه انتقاد؛ که البته انتقادات کاملا به جا بود و استقبال ها لطف دوستان
به نظر من هر آدمی باید تا اونجایی که میتونه در بخشی که فعالیت میکنه مثمر ثمر باشه و در پیشرفت و ارتقای اون بخش تلاش کنه و از هیچ کوششی در راستای موفقیتش دریغ نکنه و اگه اینچنین نبود بهتره که مسئولیتش رو به شخص دیگه ای تفویض کنه و جارشو به اونی بسپره که شایسته تره و کارای بیشتری از دستش بر میاد.
اما من...
با توجه به مشغله زیادی که دارم دیگه مث سابق نمیتونم در خدمت کاربرای اون تالار باشم و باور کنید که هیچگونه دلخوری از دست کسی وجود نداره و کاملا با اراده خودم این تصمیم رو میگیرم و امیدوارم هر چه زودتر ادمین عزیز جایگزین بنده رو انتخاب کنن تا کاربرای تالار بتونن راحت تر به فعالیت های علمی خودشون ادامه بدن چون اینجوری در حقشون خیلی اجعاف میشه
در این مدتی که این مسئولیت رو داشتم خیلی از مهندسای عزیز تالار مکانیک منو همراهی کردن و بدون چشمداشتی در امر مدیریت منو کمک کردن عزیزانی مث behzadk2019؛yosoufe؛Y..or..Z؛پینیون؛Zaneti؛کیمیا؛ mech.shima؛ ؛ yamaha R6 ؛ mer30fery ؛از مدیران اسبق که زحمات زیادی برای تالار کشیدن و ما از دسترنجشون استفاده کردیم و خیلیای دیگه
و خارج از تالار هم کسایی بودن که محبت هاشون رو هیچگاه ازم دریغ نکردن از ادمین عزیز که خیلی اذیتش کردم از پیرجوی بزرگوار از ستایش که عین یه خواهر دوسش داشتم والبته خیلی حرصش دادم از صدیق دوس داشتنی که همیشه مث یه دوست خوب به سوالام جواب میداد از احسان عزیز که همیشه نظراتش برام سازنده و راهگشا بود از میثم که تجربیاتش رو در اختیارم گذاشت از پارمهر که البته کمکی نکرد ولی هر چی ستایشو ادمینو اذیت کردم ایشون محبت نمودن تلافی کردن !!(شوخی}و از همه مدیران سایر تالار ها که بخوام اسم ببرم باید همشونو بگم.

دلم میخواد در طول این مدت هرکی ازم به هر نحوی و به هر دلیلی دلخوری ؛ناراحتی ؛گله ای ؛شکایتی داره منو ببخشه و حلالم کنه
برام دعا کنید
خدانگهدار:gol:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من زیاد با شما اشنایی نداشم اما مطمئن هستم نام شما با نیکی گره خواهد خورد

دلمون براتون تنگ میشه چرا که یکی از مدیران خوب باشگاه هستید

سعی کنید هر چن وقت یک بار سر بزنید به بچه ها

هرجا هستین پیروز و پاینده باشید

بهترینها رو براتون ارزومندم دوست خوب:smile::heart:

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
چند سالی که در این باشگاه بودم خیلی چیزا از خیلیا یاد گرفتم اما درعوض چیزی برای یاد دادن نداشتم ولی تا اونجایی که تونستم سعی کردم با اندک سوادم در مباحث مختلف شرکت کنم و در قواره خودم مطالبی رو عنوان کنم که گاه مورد استقبال قرار میگرفت و گاه انتقاد؛ که البته انتقادات کاملا به جا بود و استقبال ها لطف دوستان
به نظر من هر آدمی باید تا اونجایی که میتونه در بخشی که فعالیت میکنه مثمر ثمر باشه و در پیشرفت و ارتقای اون بخش تلاش کنه و از هیچ کوششی در راستای موفقیتش دریغ نکنه و اگه اینچنین نبود بهتره که مسئولیتش رو به شخص دیگه ای تفویض کنه و جارشو به اونی بسپره که شایسته تره و کارای بیشتری از دستش بر میاد.
اما من...
با توجه به مشغله زیادی که دارم دیگه مث سابق نمیتونم در خدمت کاربرای اون تالار باشم و باور کنید که هیچگونه دلخوری از دست کسی وجود نداره و کاملا با اراده خودم این تصمیم رو میگیرم و امیدوارم هر چه زودتر ادمین عزیز جایگزین بنده رو انتخاب کنن تا کاربرای تالار بتونن راحت تر به فعالیت های علمی خودشون ادامه بدن چون اینجوری در حقشون خیلی اجعاف میشه
در این مدتی که این مسئولیت رو داشتم خیلی از مهندسای عزیز تالار مکانیک منو همراهی کردن و بدون چشمداشتی در امر مدیریت منو کمک کردن عزیزانی مث behzadk2019؛yosoufe؛Y..or..Z؛پینیون؛Zaneti؛کیمیا؛ mech.shima؛ ؛ yamaha R6 ؛ mer30fery ؛از مدیران اسبق که زحمات زیادی برای تالار کشیدن و ما از دسترنجشون استفاده کردیم و خیلیای دیگه
و خارج از تالار هم کسایی بودن که محبت هاشون رو هیچگاه ازم دریغ نکردن از ادمین عزیز که خیلی اذیتش کردم از پیرجوی بزرگوار از ستایش که عین یه خواهر دوسش داشتم والبته خیلی حرصش دادم از صدیق دوس داشتنی که همیشه مث یه دوست خوب به سوالام جواب میداد از احسان عزیز که همیشه نظراتش برام سازنده و راهگشا بود از میثم که تجربیاتش رو در اختیارم گذاشت از پارمهر که البته کمکی نکرد ولی هر چی ستایشو ادمینو اذیت کردم ایشون محبت نمودن تلافی کردن !!و از همه مدیران سایر تالار ها که بخوام اسم ببرم باید همشونو بگم.

دلم میخواد در طول این مدت هرکی ازم به هر نحوی و به هر دلیلی دلخوری ؛ناراحتی ؛گله ای ؛شکایتی داره منو ببخشه و حلالم کنه
برام دعا کنید

هرجا هستی موفق و شاد باشی آقای سروش

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نام خدا
اما من...
و خارج از تالار هم کسایی بودن که محبت هاشون رو هیچگاه ازم دریغ نکردن از ادمین عزیز که خیلی اذیتش کردم از پیرجوی بزرگوار از ستایش که عین یه خواهر دوسش داشتم والبته خیلی حرصش دادم از صدیق دوس داشتنی که همیشه مث یه دوست خوب به سوالام جواب میداد از احسان عزیز که همیشه نظراتش برام سازنده و راهگشا بود از میثم که تجربیاتش رو در اختیارم گذاشت از پارمهر که البته کمکی نکرد ولی هر چی ستایشو ادمینو اذیت کردم ایشون محبت نمودن تلافی کردن !!(شوخی}و از همه مدیران سایر تالار ها که بخوام اسم ببرم باید همشونو بگم.

برام دعا کنید

سلام

کاش میموندین

شما به اندازه ای زحمت کشیدید برای این تالار که هرکس دیگه ای جایگزین شما باشه دیگه نهایت تلاشش رو بکنه باز هم اندازه شما تلاش میکنه و زحمت میکشه خب پس چرا برین!!!

اینکه تالار مکانیک به تحول احتیاج داره شکی در اون نیست اما هیچ کس همچین جسارتی نمیکنه که تحول رو به تغییر مدیریت نسبت بده

مشکلات یه کار گروهی هیچ وقت به یک نفر ختم نمیشه و همچینین پیشرفت یه کار گروهی هیچ وقت مربوط به یک نفر نمیشه

رفتن شما فقط بچه های مکانیک رو از جمله خودم رو واقعا ناراحت میکنه

امیدوارم پشیمون بشید

و درنهایت هرجا که هستید براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

و قدم به قدم زندگیتون با پیشرفت و شادمانی همراه باشه

منتظر برگشتتون هستیم حتی به عنوان یه کاربر معمولی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
نرو سروش....
شیما خانم جواب خوبی دادن.مشکل جای دیگس.مشکل شما نیستین.
البته الانم تالار مکانیک وضع بدی نداره.فقط میتونه بهتر از این بشه.
برگردین.

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
س مثل سمیرا (خداحافظ) :D

س مثل سمیرا (خداحافظ) :D

جا داره منم همین جا از همه خداحافظی کنم(البته سالهاست خداحافظی تو امضامه:w05:)...مدیر نبودم اما خوب جو گرفتتم:) آخه س مثل سمیرام میشه :surprised::)
من دورا دور شما رو میشناسم ...داداش گلم مزاح بود انشالله هرجا هستی خوش باشی :redface:
ببخشید با پستم تاپیکتو بهم ریختم ....ولی خوب دیگه نشد بگم :D...اگه عروسی هست:surprised: مام دعوتیما گفته باشم :cool:....خلاصه آقا سروش هرجا هستین خوش باشید و زیر سایه خدا موفق باشید :gol:
بهترینهارو براتون آرزومندم:D...شادباشی

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از همین تریبون استفاده میکنم و در رجه اول از خانوادم تشکر میکنم بابت زحماتی که برام کشیدن از اولین مربیم آقای غلام پیروانی که منو کشف کرد همچنین از همسر گلم

تشکر میکنم که واقعن دوری منو تحمل میکنن شاید باور نکنید زندگی با یه ورزشکار خیلی سخته اونم ورزشکار در حد تیم ملی در آخر هم دست همگیتون و میبوسم ببخشید همه نه خانوما رو نه ....از یکی از بچه ها هم تشکر میکنم که داره اشاره میکنه میگه اسم منو هم بیار..از از ستاره خانوم واقعن تشکر میکنم چون خانوم خیلی مهربون و دلسوزیه تبریک میگم بهش با این شخصیت و روحیه ای که دارن ...

هر جا هستی خدا پشت و پناهت ...عزت زیاد سایتون کم نشه یا علی مدد میسپارمت دست خدا

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جا داره منم همین جا از همه خداحافظی کنم(البته سالهاست خداحافظی تو امضامه:w05:)...مدیر نبودم اما خوب جو گرفتتم:) آخه س مثل سمیرام میشه :surprised::)
من دورا دور شما رو میشناسم ...داداش گلم مزاح بود انشالله هرجا هستی خوش باشی :redface:
ببخشید با پستم تاپیکتو بهم ریختم ....ولی خوب دیگه نشد بگم :D...اگه عروسی هست:surprised: مام دعوتیما گفته باشم :cool:....خلاصه آقا سروش هرجا هستین خوش باشید و زیر سایه خدا موفق باشید :gol:
بهترینهارو براتون آرزومندم:D...شادباشی

پس چرا منو نگفتی :w05:

منم از همین تریبون استفاده میکنم و در رجه اول از خانوادم تشکر میکنم بابت زحماتی که برام کشیدن از اولین مربیم آقای غلام پیروانی که منو کشف کرد همچنین از همسر گلم

تشکر میکنم که واقعن دوری منو تحمل میکنن شاید باور نکنید زندگی با یه ورزشکار خیلی سخته اونم ورزشکار در حد تیم ملی در آخر هم دست همگیتون و میبوسم ببخشید همه نه خانوما رو نه ....از یکی از بچه ها هم تشکر میکنم که داره اشاره میکنه میگه اسم منو هم بیار..از از ستاره خانوم واقعن تشکر میکنم چون خانوم خیلی مهربون و دلسوزیه تبریک میگم بهش با این شخصیت و روحیه ای که دارن ...

هر جا هستی خدا پشت و پناهت ...عزت زیاد سایتون کم نشه یا علی مدد میسپارمت دست خدا

سلام
مرسی
کلی از ته دل خندیدم
خیلی وقت بود که اینجوری از ته دل نخندیده بودم که به برکت حضور شما این اتفاق افتاد
ممنون

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مرسی
کلی از ته دل خندیدم
خیلی وقت بود که اینجوری از ته دل نخندیده بودم که به برکت حضور شما این اتفاق افتاد
ممنون
حالا جدا از این خنده ها امیدواریم موندگار باشی و فعالیت کنی تو سایت ...درسته من شما اونجور که باید و شاید نمیشناسم ولی حتمن لیاقتشو داشتین که مدیر شدین ..پس بمونید بهتره یه نوع خدمته به کسایی که دوستدار رشته مکانیک هستن و بچه های دیگه

آخرین ویرایش:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سروش جان
امیدوارم از تصمیمت منصرف شی تالار بهت نیاز داره

سلام

کاش میموندین

شما به اندازه ای زحمت کشیدید برای این تالار که هرکس دیگه ای جایگزین شما باشه دیگه نهایت تلاشش رو بکنه باز هم اندازه شما تلاش میکنه و زحمت میکشه خب پس چرا برین!!!

اینکه تالار مکانیک به تحول احتیاج داره شکی در اون نیست اما هیچ کس همچین جسارتی نمیکنه که تحول رو به تغییر مدیریت نسبت بده

مشکلات یه کار گروهی هیچ وقت به یک نفر ختم نمیشه و همچینین پیشرفت یه کار گروهی هیچ وقت مربوط به یک نفر نمیشه

رفتن شما فقط بچه های مکانیک رو از جمله خودم رو واقعا ناراحت میکنه

امیدوارم پشیمون بشید

و درنهایت هرجا که هستید براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

و قدم به قدم زندگیتون با پیشرفت و شادمانی همراه باشه

منتظر برگشتتون هستیم حتی به عنوان یه کاربر معمولی

سلام.
نرو سروش....
شیما خانم جواب خوبی دادن.مشکل جای دیگس.مشکل شما نیستین.
البته الانم تالار مکانیک وضع بدی نداره.فقط میتونه بهتر از این بشه.
برگردین.

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا تنها روزنه امیدی است که هیچگاه بسته نمیشود
تنها کسی است که با دهان بسته میتوان صدایش کرد با پای شکسته میتوان سراغش رفت
تنها خریداریست که اجناس شکسته را بر میدارد
تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود
وتنها سلطانی است که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه با تنبیه کردن .
خدا را برایتان آرزو میکنم......

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا سروش ...

من خیلی باهاتون آشنایی ندارم ولی یادمه یه بار مزاحمتون شدم و برخوردتون خیلی خوب بود ! ممنون : )

امیدوارم همیشه موفق و سلامت و شاد باشید و همچنان در باشگاه بمونید ولو با فعالیت کمتر ولی مطمئناً تاثیرگذارتون ...:gol:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرووووووووووووووووووووووووووووووششششششششششش کجا می خوای بری عمرا بجان پسرم وای بحالت مگه دست خودته؟؟؟؟

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام
تو نیکی می کن و در دجله انداز / که ایزد در بیابانت دهد باز
از تمام زحمات و محبت هات تشکر میکنم سروش ِ عزیز .
انشاالله همیشه شاد و تندرست و سلامت باشی و این تغییرات باعث تعالی و پیشرفتت باشه .
:gol:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
تو نیکی می کن و در دجله انداز / که ایزد در بیابانت دهد باز
از تمام زحمات و محبت هات تشکر میکنم سروش ِ عزیز .
انشاالله همیشه شاد و تندرست و سلامت باشی و این تغییرات باعث تعالی و پیشرفتت باشه .
بی شک شما یکی از بهترین مدیرا و دلسوزترین کاربرای این سایت هستید که همواره تلاش کردین با راهنمایی هاتون گره از کار دیگران باز کنین
امیدوارم همیشه شاد باشین و جواب خوبی هاتون رو از خدا بگیرین
یا حق:gol:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مرسی
کلی از ته دل خندیدم
ممنون

منم کلی خندیدم:D
شایدم راست بگن:Dشاید میخوای آستین بالا بزنی:Dراستشو بگو;)

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
به نام خدا

behzadk2019؛yosoufe؛Y..or..Z؛پینیون؛Zaneti؛کیمیا؛ mech.shima؛ ؛ yamaha R6 ؛ mer30fery ؛ از ادمین عزیز از پیرجوی بزرگوار از ستایش که عین یه خواهر دوسش داشتم والبته خیلی حرصش دادم از صدیق دوس داشتنی از احسان عزیز از میثم از پارمهر
برام دعا کنید

به نام خدا و با سلام:دی
بنده گریسفول باشگاه از این اقا مدیر شکایت دارم :w08:
گرچه سالهاست که دیگه..... ولی بلخره منم یه سهمی داشتم
اقا مدیر الزایمر
گرفتی؟منو یادت رفته؟ چرا از من تشکر نکردی؟من دوبار اسما رو خوندم اما اسم من نبود:evil:
منو که از همه بیشتر اذیت کردی:دی
ولی عب نداره اصن من اینجا به مهربونی و بخشند
گی شهره ام:thumbsup2:(وقتی تو هیچی راجع به من نمیگی خودم باید از خودم تعریف کنم)
من شما رو بخشیدم:دی
براتون هم دعا میکنم.
:crying2:
خدایا ر و ن
گهدارتون

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
حالا جدا از این خنده ها امیدواریم موندگار باشی و فعالیت کنی تو سایت ...درسته من شما اونجور که باید و شاید نمیشناسم ولی حتمن لیاقتشو داشتین که مدیر شدین ..پس بمونید بهتره یه نوع خدمته به کسایی که دوستدار رشته مکانیک هستن و بچه های دیگه

سلام آقا سروش ...

من خیلی باهاتون آشنایی ندارم ولی یادمه یه بار مزاحمتون شدم و برخوردتون خیلی خوب بود ! ممنون : )

امیدوارم همیشه موفق و سلامت و شاد باشید و همچنان در باشگاه بمونید ولو با فعالیت کمتر ولی مطمئناً تاثیرگذارتون ...:gol:

سرووووووووووووووووووووووووووووووششششششششششش کجا می خوای بری عمرا بجان پسرم وای بحالت مگه دست خودته؟؟؟؟

خب دوستان گله گلاب
این اقا سروش هرچند وقت یبار باید بره شستشو مغزی.الانم یخورده تب داره هذیون میگه.
ایشون هیمنجا میمونن هیچ جا هم نمیرن
همین که گفتم .اینجا عضویت دست خودتونه خداحافظی دست سایرکاربراست.
مدیر جان الان دانستی چه باید بکنی؟شما میری تو تالار مکانیک تا ن
گفتن بیرون نمیای

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام وخسته نباشید..انگار تاپیک تشکر وقدردانی از والدینه..منم به نوبه ی خودم تشکر میکنم ک منو بزرگ کردن ولی منو متاسفانه کشف نکردن من همینطور گم شده ام امیدوارم یکی اینجا پیدا بشه منو کشف کنه وگرنه ایران نابود میشه حالا ببینین کی گفتم:d

دوس گلم امیدوارم هرجا هستین شاد وسلامت باشین وبا موفقیت های بیشتر بیشتر...در پناه خدا