سوال و جواب حسابداری

mohammad.aqdami

عضو جدید
با سلام
میخواستم بدونم چه آموزشگاهی رو برای کلاسهای حسابداری توصیه میکنید که استادهای خبره و مدرک معتبر هم داشته باشه. منظور کلاس کنکور نیست. دوره های آموزشی رو میگم.

f.b.430

عضو جدید
سلام میشه منابع خوب برای شرکت در ارشد حسابداری رو بهم بگین البته فقط کتاب نه آموزشگاه مثلا مدرسان و پارسه ، ممنون

noosheen1

عضو جدید
با سلام
کسی میتونه راجع به نارسایی های اصل بهای تمام شده و دلایل استفاده از آن با وجود این نارسایی ها توضیحاتی رو (البته خیلی روان) برای من ارائه بده؟:w27:

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید من یه استخدامی شرکت کردم جز مواد ازمونم حسابداری عمومی 1و2هست نمیدونم چی باید بخونم
چون رشتم حسابداری نیست
ممنون میشم جزوه یا کتاب تستی چیزی در مورد حسابداری عمومی 1و2واسم بزارید

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید من یه استخدامی شرکت کردم جز مواد ازمونم حسابداری عمومی 1و2هست نمیدونم چی باید بخونم
چون رشتم حسابداری نیست
ممنون میشم جزوه یا کتاب تستی چیزی در مورد حسابداری عمومی 1و2واسم بزارید

من پیشنهاد میکنم شما یک دوره کوتاه رو کلاس فشرده برید ...چون اون طوری که فکر میکنید اصول حسابداری 1 و 2 سخت نیست ( ارتباط زیادی با ریاضیات ندارد )بیشتر مفهومی و توضیحی است و شاید حتی در 3 جلسه هم شما به مبحث مسلط بشید ...اما اگر با جزوه کارتون راه میافته این هم جزوه :
http://www.irpdf.com/book-4462.html
اصول حسابداری2
(موفق باشی )

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
کسی میتونه راجع به نارسایی های اصل بهای تمام شده و دلایل استفاده از آن با وجود این نارسایی ها توضیحاتی رو (البته خیلی روان) برای من ارائه بده؟:w27:

یکی از 4 اصول اساسی حسابداری اصل بهای تمام شده است + اصل تحقق درآمد + افشای کامل + تطابق درآمدبا هزینه که مبحث کلی در حسابداری میانه 2 دارد :

در تاریخی که دارایی و بدهی انجام میشه به همان بها ثبت شده و گزارش میشوند و در مورد دارایی ها ، ما پرداختهای دیگه (خرید نسیه و یا خریدهای بلند مدت )رو ثبت نمیکنیم چون جزء بهای تمام شده دارایی ما حساب نمیشوند... طی گذر زمان ارزش دارایی ها نیز تغییر میکنه و این در بهای ثبت شده دارایی ما بی تاثیر است
پس ما با دو نارسایی روبرو هستیم :
1- ارزش دارایی ما در گذر زمان تغییر میکند را به حساب نمی آریم

2- یا دارایی هایی که در طول سالها خریده ایم را یکسان جمع میکنیم و یکجا در ترازنامه ارائه بدهیم

دلیل استفاده از این روش با وجود نارسایی ها اینست که آنرا نسبتا پیشرفته(قابل اتکا و درخور بودن ) میدانند و لزومی نمیبینند مانند بورس هر لحظه در افزایش یا کاهش قیمت ها دست ببرند و آنرا بروز کنند

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام من رشتم حسابداري نيس اما خيلي از درساتونو خودم خوندم مي خوام ي كتاب يا جزوه خيلي خوب واسه ميانه 2 بهم معرفي كنيد ممنون مي شم .

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام من رشتم حسابداري نيس اما خيلي از درساتونو خودم خوندم مي خوام ي كتاب يا جزوه خيلي خوب واسه ميانه 2 بهم معرفي كنيد ممنون مي شم .

آفرین به شما ... این همه علاقه مندی جای تحسین داره ... ای کاش من رشته ی شما رو خونده بودم ...هه هه

خب شما کتابهای میانه 2 را از دو نویسنده ی معروف و جداگانه میتونید تهیه کنید، هر کدوم رو بخری فرقی نمیکند
1-حسن همتی
2-جمشید اسکندری

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین به شما ... این همه علاقه مندی جای تحسین داره ... ای کاش من رشته ی شما رو خونده بودم ...هه هه

خب شما کتابهای میانه 2 را از دو نویسنده ی معروف و جداگانه میتونید تهیه کنید، هر کدوم رو بخری فرقی نمیکند
1-حسن همتی
2-جمشید اسکندری

ممنون دوست عزیز ، اگه هر کی این کتابا رو بخونه راحت می تونه پاس شه ؟

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز ، اگه هر کی این کتابا رو بخونه راحت می تونه پاس شه ؟

حقیقتش مباحثش تا حدی سنگین است ...ولی شما که تا اینجارو اومدی
واسه پاس کردن میتونی با یک کلاس خصوصی سر و تهشو هم بیاری

سلام : لطفا يک سری اطلاعات در مورد نقش حسابداری مديريت در تصمیم گیری مدیران می خواستم خيلی خيلی ازتون ممنون می شم

sedighe93

عضو جدید
نه کلاس نمی خوام می خوام خودم بخونم
سلام وبا اجازه ازدوست گرامیokanava
میانه 2 درسی نیست که به تنهایی بتونی شروع کنی البته شاید هم اگه واقعا سعی واراده قوی وهوش خوبی داشته باشی بتونی

میتونی تو کلاسهای دانشجویان بعضی دانشگاهها شرکت کنی مثل پیام نور فکر نمیکنم ایرادی بگیرن هاااااا
شادباشی وموفق

sanup2006

عضو جدید
اساتید تاپ حسابداری برای کنکور کارشناسی ارشد کیان ؟
کدوم کتاب ها خوبن
کدوم آزمون ها خوبن ؟

relife

عضو جدید
سلام. دوستان من دوره حسابداری میرم. یه سی دی از موسسه گرفتم که 1یا 2بار با نرم افزار ها کار کنم تا مطالب کلاس مرور شه که شامل رافع و لیست بیمه و اظهار نامه و هلو هستش.
تو نصب رافع به مشکل بر خوردم.وقتی نصب میکنم میخوام برنامه رو اجرا کنم میزنه قفل سخت افزار را وراد کنید و وقتی کرک رو میزنم ارور پایینی میاد.

Rafe 7.exe –system error
The program can not start because borlndmm.dll is missing from youre computer.try reinstalling the program to fix this problem.
بعدش این ارور که میری تو بخش سخت افزار سیستم و من نمیدونم باید چی کار کنم باهاش!
System information
System information is unable to open this .nfo file.the file might be corrupt or incompatible with thid version of system information.
چند بار پاک کردم نصب کردم اما نشد .به موسسه هم دوستام گفتندفجوابشون اینه اگر کامپیوتر بلد باشید میشه!!!!!!یعنی چی ؟
نکته بعدی در مورد نرم افزار هلو هست که فولذرش شامل 13 تا فولدر هست که همشون set up دارند.باید همه رو نصب کنم؟
سوال بعد.من از دوستم شنیدم حافظه این برنامه ها خیلی خیلی کمه.به مسئول موسسه که گفتم گفت باید خالی بشه حافظش هر بارفامکانش هست؟چه طوری؟
من که میخوام نرم افزار زیاد تمرین کنم راه دیگه ای هم دارم غیر این؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

bmwm9

عضو جدید
سلام مقاله یا جزوه آموزش کار با نرم افزار حسابداری برلیان میخواستم لطفا کمکم کنید

mohsen7011

عضو جدید
سلام ببخشید من رشتم مهندسی نقشه برداریه میخام ارشد حسابداری بخونم البته دانشگاه ازاد میشه راهنمایی کنین چه کتابایی بخونم؟؟!

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ببخشید من رشتم مهندسی نقشه برداریه میخام ارشد حسابداری بخونم البته دانشگاه ازاد میشه راهنمایی کنین چه کتابایی بخونم؟؟!

زبان دو جلد تالانه : انتشارات کیومرث
به همراه راهنما

صنعتی : استاد درگاهی چاپ نگاه دانش
مالی جلد 1-2 : استاد کرمی نگاه دانش
حسابرسی :استاد کرمی
نگاه دانش

ریاضی : کتاب قوی سراغ ندارم
اما مدرسان شریف بد نیست

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مقاله یا جزوه آموزش کار با نرم افزار حسابداری برلیان میخواستم لطفا کمکم کنید

با سلام سایت برلیان مهر با پشتیبانی جامع بعد از برقراری ارتباط فعلا امکانات زیر مهیا می باشد :

( شماره 0 ) جهت ارتباط با بخش پذیرش
بخش پذیرش : ارائه خدمات در رابطه با مرسوله های پستی و پرونده اشتراک مشتریان

( شماره 1 ) جهت خدمات پشتیبانی
آموزش ، رفع اشکال و پشتیبانی فنی : ارائه خدمات در رابطه با نحوه کارکرد نرم افزار های برلیان و مشکلات سیستمی مرتبط

( شماره 2 ) جهت تهیه بسته نرم افزاری بخش فروش : ارائه خدمات تا لحظه خرید بسته نرم افزاری
بخش همکاران : ارائه خدمات به شبکه فروش و مراکز خدماتی

( شماره 3 ) ارتباط با روابط عمومی:
بخش روابط عمومی : پیگیری انتقادات و شکایات

( شماره 4 ) اطلاعات مورد نیاز:
شماره حساب جهت واریز به حساب , هزینه تمدید کلاس های خدمات پشتیبانی , آدرس و شماره تلفن شرکت

(شماره 5 ) ارسال فکس:

خطوط ,یژه پشتیبانی ( همراه 7 روز هفته ساعات غیر اداری 9 صبح الی 9 شب )
ویژه جوابگویی و رفع اشکالات ساده ، متاسفانه حل مشکلات پیچیده از این طریق امکان پذیر نیست

خدمات پشتیبانی : 09121372366
فروش و همکاران : 09121721804

http://www.brilsoft.com/

http://www.brqom.com/narmafzar-DANLOD.htm

آخرین ویرایش:

seyran...

عضو جدید
کمک فورییییییییییی

کمک فورییییییییییی

چ بچه من تو ی شرکت واسه قسمت حسابداریش انتخاب شدم که از نرم افزار سپیدار استفاده میکنن شنبه میرم واسه تست خواهش میکنم کمکم کنید تا الان با نرم افزار کار نکردم..چیکار کنم؟؟کتابی چیزی هست از روش بخونم ؟؟

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
چ بچه من تو ی شرکت واسه قسمت حسابداریش انتخاب شدم که از نرم افزار سپیدار استفاده میکنن شنبه میرم واسه تست خواهش میکنم کمکم کنید تا الان با نرم افزار کار نکردم..چیکار کنم؟؟کتابی چیزی هست از روش بخونم ؟؟

http://www.sepidarsystem.com/SepidarProduct

به این سایته ی سری بزن اطلاعات سپیدار داخلش هست

nasim87

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام

من به جزوه ی دروس بودجه وهمچنین پول، ارز وبانکداری گروه حسابداری که در دانشگاه آزاد تدریس می شود نیاز دارم،ممنون میشم اگه در اختیارم بذارید.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام

من به جزوه ی دروس بودجه وهمچنین پول، ارز وبانکداری گروه حسابداری که در دانشگاه آزاد تدریس می شود نیاز دارم،ممنون میشم اگه در اختیارم بذارید.

سلام
آخه منابع گستردس:surprised:
چی لازم داری؟

noosheen1

عضو جدید
سلام دوستان
من ی کتاب حسابرسی می خوام که دارای این مشخصات باشه اگر همچین کتابی می شناسی خوشحال میشم بهم معرفی کنید
شامل تمام مباحث کاربردی باشه و ترجیحا دارای سوالات سالهای قبل کنکورهای ارشد با ذکر جواب باشه
با تشکر:)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من کتاب مدرسان شریفو دارم میخونم خوبه تستای کنور سراسری و آزادم داره
اما کتابای اصوی حسابرسی < سازمان حسابرسی> 105 و 87 هم عالیه
البته ب نظر من چون هر دوشونو خوندم:D

ناصر.

عضو جدید
------------------ درخواست دموی نرم افزار حسابداری--------------------------

------------------ درخواست دموی نرم افزار حسابداری--------------------------

لطفا هر یکی از دوستان که دموی نرم افزار حسابداری دارد -- برای این جانب ایمیل نمایید-- با تشکر.......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ruhina

عضو جدید
کار اموزی حسابداری برای کارخانه ارد

کار اموزی حسابداری برای کارخانه ارد

سلام.ببخشید کسی برای کار اموزی حسابداری واسه کارخانه ارد گزارشی داره؟