سامانه باز نمی شه

تازه وارد

عضو جدید
توجه توجه تا اطلاع ثانوی انتخاب واحد به تعويق افتاد ؟؟!!

توجه توجه تا اطلاع ثانوی انتخاب واحد به تعويق افتاد ؟؟!!

انتخاب واحد به تعويق افتاد
24/06/1388
قابل توجه کلیه دانشجویان
اینترنت دانشگاه به دلیل قطع فیبر نوری در مسیر مرودشت، قطع می باشد لذا انتخاب واحد تا رفع مشکل و اتصال به اینترنت به تعویق افتاد. :cool:

copperfield

عضو جدید
سلام...کسی نمیدونه این تعویق تا کی هست؟؟چقدری طول میکشه تعمیراتشون؟؟

تازه وارد

عضو جدید
سلام...کسی نمیدونه این تعویق تا کی هست؟؟چقدری طول میکشه تعمیراتشون؟؟

سلام

سال قبل هم چنین مشکلی پیش آمده بود البته اون موقع در مورد قطع شدنش تفاسیر بسیاری بود و اگر اشتباه نکنم یه 2,3 روزی طول کشید (البته طبق شنیده هام میگم) اما چون قطعی امسال مدلش فرق می کنه شما هر از چند ساعتی یه گذری به سایت داشته باشید آخه کار حساب نداره .... :wallbash::w20:

تازه وارد

عضو جدید
من نمی دونم دارم خواب می بینم یا واقعا سامانه درست شد ... ؟؟!! :warn: :eek: :que:

الان سامانه برای من باز میشه ...

البته هنوز در سایت دانشگاه اطلاعیه در این مورد دیده نمی شه ....

امیدوارم آنچه دیدم قابله اعتماد باشه .... :cool:

F87

عضو جدید
ای کاش بشه یه نفر که میتونه ظرفیت هارو ببینه بگه برای مدار1
ومغناطیس وریاضی مهندسی چه استادیی کلاساشون هنوز
ظرفیت خالی دارند.
:w29:

hunny

عضو جدید
مگه سایتتون باز شده ما که انتخاب واحدمون ساعت 4 بود ولی تغییر کرد رفت واسه امشب!!!!وقتمون 2 ساعت بود حالا شده 1:15!!!!!!!!!!!!!:exclaim::exclaim::exclaim:

Mr S

عضو جدید
تمام مدت سرور Down بود موقع انتخاب رشته کامپیوتر و من فقط موفق شدم یه درس 3 واحدی بگیرم
مسخره س

dr.defacer

عضو جدید
واسه من مشکلی نداشت ، یکجوری باهاش کنار اومدم اما همه درسا پر بود 12 واحد بیشتر نتونستم بگیرم

F87

عضو جدید
من که تقریبا میشه گفت راحت انتخاب واحد کردم.ولی بعضی از دوستان اصلا سامانه آنها باز نمیشد.راستی شنیدم آز فیزیک2 با خانم کدیور پر شده.مدار1 با آقای فردوسیان هم همین طور.

hunny

عضو جدید
من که نتونستم انتخاب واحد کنم اصلا باز نشد خیلی از دوستام هم همینطور عجب انتخاب واحدی بود!!!!!!!!!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز

من نمی دونم برای چی اینقدر شما نگران هستین، در گروه برق همیشه پس از پایان انتخاب واحد و تا زمان حذف و اضافه گروههایی که دارای مشکل هستند به نحوی جبران میشه مشکلشون، حالا یا با اضافه شدن استاد جدید، یا اضافه کردن کلاسها و ..!

بعدش هم هنوز کلی فرصت هست تا بتونید درساتون رو با استادهای مورد علاقتون بگیرید!

hunny

عضو جدید
دوستان عزیز

من نمی دونم برای چی اینقدر شما نگران هستین، در گروه برق همیشه پس از پایان انتخاب واحد و تا زمان حذف و اضافه گروههایی که دارای مشکل هستند به نحوی جبران میشه مشکلشون، حالا یا با اضافه شدن استاد جدید، یا اضافه کردن کلاسها و ..!

بعدش هم هنوز کلی فرصت هست تا بتونید درساتون رو با استادهای مورد علاقتون بگیرید!

اگه شما هم جای ما بودین(رشتتون itبود) نگران بودین برا اینکه دیگه هیچ استادی اضافه نمیشه ظرفیت هم همینطور!!!

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود
دوستان 1 اشتباه بزرگ رفتن به کافی نت برای اولین بار بود
اون هایی که خونه ADSL نداشتند و میخواستن برت کافی نت، باید قبلش 1 بار از اون سیستم کافی نت اون موقع که پروفایلشون در دسترس بود، باز میکردن پروفایل رو، چون حتی خود دانشگاه هم تو سایت گفته بود که باید 800 کیلوبایت اطلاعات مبادله بشه
اشتباه بزرگ تر رو دوستانی کردند که گروهی به 1 کافی نت رفتند تا پیش هم باشن و انتخاب واحد کنند
با این کار فقط سرعت هم رو گرفتن
من با ADSL 128 و از خونه، به راحتی برای خودم ( نفت ) انتخاب واحد کردم
دیشب هم برای 1 تعداد از دوستام که برق بودند انتخاب واحد کردم به سرعت !

اینها رو نگفتم که دلتون بسوزه !
اگر بخوایین برای حذف و اضافه میتونم کمکتون کنم ...
اگر کسی خواست پی ام بده
موفق باشید

copperfield

عضو جدید
سایت باز شده اما واسه من که حتی خونه انتخاب واحد کردم و الانه میخوام وارد سایت شم سایت بالا هم نمیاد..adsl هم دارم...لعنت!!!

IranianWay

عضو جدید
Bandwidth Limit Exceeded

در حال حاضر پهنای باند سایت به اتمام رسیده.
اما آدرس سایت با همان IP که ذکر شده باود باز می شود. :w27:

M☼HAMMAD

عضو جدید
این همه پول میگیرن ازمون، 1 من خرج نمی کنن که آدم اعصابش خورد نشه سرِ انتخاب واحد

من مشکلی ندارم، خیلی سریع باز میشه
اینم اون آی پی که دوستان گفتند

http://80.191.113.90/