زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
دوستان عزیز برای رفع هر نوع خستگی و به هر شیوه ای اینجا پذیرای شما هستیم .

از تمامی دوستان تقاضا میکنم همه توانشون رو برای شلوغ کردن و اسپم کردن اینجا به کار ببرن چون باعث میشه اون انرژی منفیایی که حین تمرین تو بدنتون جمع شده تخلیه شه .

:warn:هر نوع پست و اسپمی آزاد است البته با حفظ حریم و احترام به سایرین :warn:

بزن، بکوب، خط خطی ،شعر ،نرمش ، ورزش و هرچیزی که مایلید .....

r.a.m.in

عضو جدید
ای بابا اینجام که باز منم.خوشم میاد همه جا هستمممممممممممم.خخخخخخخخخخخخخ

هدیه.

مدیر تالار
کم کم بچه هام میان :)
حالا چون اینجا باید اسپم کنن ، کسی اسپمش نمیاد :دیییی

ایکاروس

عضو جدید
:D بچه ها چه زود زود خسته میشن .... الان اینقدر زود زود خسته میشین بعد عید که فشار کارا و حجم کارا زیاد میشه چکار خواهید کرد :surprised:

امیدهک1

عضو جدید
من حس اسپم ندارم حس گریه دارمممممممممممممممم.................این جمعه کی میاد..................خدا کنه نشههههههههههههههههههههههههههه......

امیدهک1

عضو جدید
حس خیلی بدی دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

ایکاروس

عضو جدید
روزای خیلی سختیه..........این روزا فق باید من بنالم...چون سخترین روزای زندگی منه...فقط دعا کنید نشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حالا کی قراره این اتفاقی که اینقدر مشوشت کرده اتفاق بیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایکاروس

عضو جدید
جمعههههههههههههههههههههههههههههههه...........خدا کنه نیوفته...اگه بیوفته من اسکیسو بیخیال میشم.........

: ))))) تو داری از الان برا جمعه ای که معلوم نیست چی بشه غصه میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایشالا که هرچی خیرو صلاحه میشه ...

اینو که شنیدی ادمی از فکر اتفاقا از خود اتفاقه بیشتر رنج میبره :)

امیدهک1

عضو جدید
: ))))) تو داری از الان برا جمعه ای که معلوم نیست چی بشه غصه میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایشالا که هرچی خیرو صلاحه میشه ...

اینو که شنیدی ادمی از فکر اتفاقا از خود اتفاقه بیشتر رنج میبره :)

ای خدا چرا همه اینو می گن...من حاضرم بمیرم ولی اون اتفاق نیوفته...حالا خیرو صلاحشو کاری ندارم...فقط دعا کن...

mahfa90

عضو جدید
چرا جو اینجوری شده...همگی نه کار میکنیم نه تفریح دوتا تاپیک تعطیله انگاری......
امید.....هیچ غمی بالاتر از ناراحتی یا از دست دادن عزیزان نیست.اگه غیراز این باشه خودتو اذیت نکن....میگذره....

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید جان امیدوارم هرچی که هست خیر و صلاحت پیش بیاد
حالا چجوری باید اسپم کنیم؟؟؟؟
اسپم فقط تو تاپیکای علمی حال میده
:D:D:D

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید خان از خداتم باشه میخوان واست زن بگیرن!!!
من نمیدونم چرا پسرای این دوره زمونه اینجورین....زمان ما اینطوری نبود والا به خدا! :w39::w39::w39:

arc eng

عضو جدید
چه با حاااااااااااااااااال... من همین الان اینجا رو دیدم....

فعلا حسسسسسسابی خسته ام...ی کم ک شارژ شم برمیگردم با کار :razz:

امیدهک1

عضو جدید
ای بابا بچه ها من از خدامه برام زن بگیرن...زن کدام بود...شاید یکیو از دست بدم...شاید عشقمو شاید یه عزیز...شاید جونمو...حالا شما دعا کنید نشه...فقط دعا کنید

arc eng

عضو جدید
امید اینقدر اعصابتو خورد نکن...هر اتفاقی قرار باشه بیفته میفته تو یا میتونی جلوشو بگیری پس ب جای غصه خوردن ی حرکتی کن.. یا نمیتونی پس خودتو زجر نده. ما از قضیه هیچی نمیدونیم ولی میسپرمیش به خداو تو هم این کارو بکن مطمئن باش پشیمون نمیشی .

امیدهک1

عضو جدید
امید اینقدر اعصابتو خورد نکن...هر اتفاقی قرار باشه بیفته میفته تو یا میتونی جلوشو بگیری پس ب جای غصه خوردن ی حرکتی کن.. یا نمیتونی پس خودتو زجر نده. ما از قضیه هیچی نمیدونیم ولی میسپرمیش به خداو تو هم این کارو بکن مطمئن باش پشیمون نمیشی .

من فقط زمان می خواممم....نمی تونم بهش فکر نکنم...و نمی تونم کاری هم بکنم...نمی دونم...ممنون بخاطر دلداریت.

هدیه.

مدیر تالار
حالا تو اون تاپیک همتون داشتین هی از خودتون شادی در میکردین . اینجا رو که راه انداختیم ذوقتون کور شد؟؟ :biggrin:

امید خان الان منم استرس گرفتم . جمعه شب به همه یه خبری بده .

بالا