رتبه 3200 منطقه 1 چیکار کنم؟

ehsan71

عضو جدید
سلام.
کنکور رو خراب کردم فک میکردم حدود 1000 بشم نشد که بشه!
3200!
مهندسا کمک کنید.
نرم افزار.مهندسی شیمی.صنایع و ....!
چی بخونم؟
فک کنم عباسپور یا رجایی قبوا شم:confused:

NILUFAR2

عضو جدید
فقط اینو بگم که مهندسی شیمی خیلی شبیه مهندسی مکانیکه ! گول اسمشو نخور!! اگه مکانیک و دوس داری مهندسی شیمی رو هم انتخاب کن! فقط تهران می خوای؟

ehsan71

عضو جدید
خب تهران بهتره دیگه.
مهندسی شیمی رو دوس دارم چون داییم هم خونده بدم نمیاد برم ولی کجا؟
نرم افزارم بد نیس!!

fayezeh

عضو جدید
شاید شبانه های رجایی یا عباسپور قبول شید.ولی حتما به جای دانشگاه گرایی رشته گرایی کنید و بر اساس رشته مورد علاقتون انتخاب رشته کنید.

ghazaliii

عضو جدید
اگر فقط تهران ميخاي كه نميدونم اما دانشگاه صنعتي اصفهان مهندسي شيمي مياري راحت
شيرازم مياري

ehsan71

عضو جدید
راستش همین رشته گرایی دیوونم کرده!
به جز اسم و یه مقاله از رشته ها چیزی نمیدونم ازشون!
این انتخاب رشته گزینه 2 چند چنده؟
شما کدوم مهندسیها رو پیشنهاد میکنید؟

saeedrdn

عضو جدید
اگه بخوای دانشگاه شیراز رو انتخاب کنی رشته های مهندسی نفت و مهندسی شیمی تقریبا رشته های خوبش هستن که قبول میشی. مهندسی شیمی خیلی شبیه مکانیک هست. بازار کارش از مهندسی نفتی که تو دانشگاه شیراز بخونی بهتره. اگه به مهندسی نفت علاقه داری و حاضری به خاطرش از تهران خارج بشی بهت توصیه میکنم حتما گرایش های مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت رو تو انتخاب هات بزار.
مهندسی شیمی دانشگاه شیراز واقعا خوبه. به نظرم می ارزه به خاطرش دانشگاه شیراز رو انتخاب کنی و سختیهای خوابگاه رو بکشی ولی شرط اول علاقه ت هست که به خاطرش این سختی ها رو تحمل کنی! اینا رو میگم چون خوابگاه واسه من جهنم هست!

ehsan71

عضو جدید
من تازه ب عمق فاجعه پی بردم!
نمیدونم خیلی گیج شدم و نا امید.
فردا برم پیش مشاور....
اونقد از رشته ای خوشم نمیاد ک به خاطرش برم شهرستان.
دوستان اگه توصیه ای دارن راجبه رتبم و قبولی ممنون میشم

لوتوسو

عضو جدید
من تازه ب عمق فاجعه پی بردم!
نمیدونم خیلی گیج شدم و نا امید.
فردا برم پیش مشاور....
اونقد از رشته ای خوشم نمیاد ک به خاطرش برم شهرستان.
دوستان اگه توصیه ای دارن راجبه رتبم و قبولی ممنون میشم
احسان اگه انتخاب رشته سازمان سنجش رو انجام ندادی حتما انجام بده،چون هم معتبره و همه تغییرات امسالو اعمال کرده هم بهت درصد احتمالی قبولی میده
امیدوارم زودتر ب نتیجه برسی چون می دونم چی میکشی!!

ehsan71

عضو جدید
احسان اگه انتخاب رشته سازمان سنجش رو انجام ندادی حتما انجام بده،چون هم معتبره و همه تغییرات امسالو اعمال کرده هم بهت درصد احتمالی قبولی میدهامیدوارم زودتر ب نتیجه برسی چون می دونم چی میکشی!!
مرسي از همدردي!سازمان سنجش هم ميرم ميبينم,تشكر

ehsan71

عضو جدید
احسان اگه انتخاب رشته سازمان سنجش رو انجام ندادی حتما انجام بده،چون هم معتبره و همه تغییرات امسالو اعمال کرده هم بهت درصد احتمالی قبولی میده امیدوارم زودتر ب نتیجه برسی چون می دونم چی میکشی!!
ببین تو خودت سنجش رو زدی؟ از کجا باید پیداش کنم تو سایتش رفتم نبود فقط یه جا خوندم 4تومنه ولی سایت وا3 فروش نذاشته بود!

لوتوسو

عضو جدید
ببین تو خودت سنجش رو زدی؟ از کجا باید پیداش کنم تو سایتش رفتم نبود فقط یه جا خوندم 4تومنه ولی سایت وا3 فروش نذاشته بود!
اره زدم
پایگاهاش تو یه سری مدرسه ست ک تو هر منطقه گذاشتن
برو تو سایت سازمان سنجش مدرسه محل سکونتت رو پیدا کن.

ehsan71

عضو جدید
اره زدمپایگاهاش تو یه سری مدرسه ست ک تو هر منطقه گذاشتنبرو تو سایت سازمان سنجش مدرسه محل سکونتت رو پیدا کن.
اوكي,تنكيو!ميرم دنبالش.يه چيزايي هم در مورد نرم افزار قلمچي شنيدم از گزينه 2بهتره ولي احتمال قبولي نميده...

آخرین ویرایش:

ehsan71

عضو جدید
دوستان دانشگاه شهيد بهشتي چجورياس؟كسي آمار داره مهندسياشو با 3200 ميشه قبول شد يا نه؟

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز من پارسال حدودا با همین رتبه3190 هیچ مهندسی تو تهران رو نیاوردم ولی انگار عباسپور داره بهتر میشه دیگه علمی کاربردی نیست
واسه من این جوری نبود بهترین انتخابی که کردم مکانیک روزانه دانشگاه گیلان بود الان هم دارم میفهمم چرا برام بهتر بود که بیام شهرستان
اگه خواستی با هم صحبت کنیم چون شرایطمون یه جوره
با سپاس

ehsan71

عضو جدید
ببین دوست عزیز من پارسال حدودا با همین رتبه3190 هیچ مهندسی تو تهران رو نیاوردم ولی انگار عباسپور داره بهتر میشه دیگه علمی کاربردی نیستواسه من این جوری نبود بهترین انتخابی که کردم مکانیک روزانه دانشگاه گیلان بود الان هم دارم میفهمم چرا برام بهتر بود که بیام شهرستاناگه خواستی با هم صحبت کنیم چون شرایطمون یه جورهبا سپاس
جدا....همه مهندسيها رو زدي؟اي بابا....از چه لحاظ شهرستان بهتره؟

بالا